Huawei Mate 8 - Rasprava

poruka: 267
|
čitano: 57.710
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
MasterOfDisaster kaže...
toma20 kaže...
MasterOfDisaster kaže...
toma20 kaže...

poz ovako trenutno sam na  b192 verziji i baterija je ok,kakv je zadnji update? dali je baterija losija ili boja? 

Pa ovisi, koliki ti je sada SOT na B192?

 hmm nisam ni gledao tocno,ali kada ga koristim normalno (face,tu i tamo neki video...) traje po dan i pol

Onda je baterija slična i na B320, meni čak može nekad izdržati i 2 dana.

 Meni baterija izdrži od ujutro 6 do podne..Nekad rijetko kad i do 2sata odnosno do 14h od ujutro.. igram igrice , fb, Viber, Google, forum...Dva o tri poziva..I to je to verzija je B192

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
MasterOfDisaster kaže...
toma20 kaže...
MasterOfDisaster kaže...
toma20 kaže...

poz ovako trenutno sam na  b192 verziji i baterija je ok,kakv je zadnji update? dali je baterija losija ili boja? 

Pa ovisi, koliki ti je sada SOT na B192?

 hmm nisam ni gledao tocno,ali kada ga koristim normalno (face,tu i tamo neki video...) traje po dan i pol

Onda je baterija slična i na B320, meni čak može nekad izdržati i 2 dana.

 onda budem stavio B320 hvala :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
toma20 kaže...
MasterOfDisaster kaže...
toma20 kaže...
MasterOfDisaster kaže...
toma20 kaže...

poz ovako trenutno sam na  b192 verziji i baterija je ok,kakv je zadnji update? dali je baterija losija ili boja? 

Pa ovisi, koliki ti je sada SOT na B192?

 hmm nisam ni gledao tocno,ali kada ga koristim normalno (face,tu i tamo neki video...) traje po dan i pol

Onda je baterija slična i na B320, meni čak može nekad izdržati i 2 dana.

 onda budem stavio B320 hvala :)

 Pa sad će ti uskoro update na android 7(N), ja ne bih ništa dirala da sam na tvom mjestu...

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
janna85 kaže...
toma20 kaže...

 onda budem stavio B320 hvala :)

 Pa sad će ti uskoro update na android 7(N), ja ne bih ništa dirala da sam na tvom mjestu...

Da trebao bi stići u 1. ili 2. mjesecu 2017. godine, ali mislim da ta prva verzija neće biti baš najstabilnija jer na dosta uređaja koji su dobili službeni Android 7 izaziva poteškoće npr. Huawei 6P, tako da možda prava i stabilna verzija neće biti do sredine iduće godine, živi bili pa vidjeli.

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava

Lako se vratit na B320 ako nebu N7 valjao.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Lovac kaže...

Uzeo sam Mate 8 nakon par usporednih testova s nekim razvikanim Samsung perjanicama etc., 9 će biti skuplji i vjerojatno bez gg4.

Baterija drži skoro duplo u odnosu na Redmi Note 3 koji ima isto 4000mAh bateriju, sve leti, ekran je super itd. Uglavnom pre zadovoljan na prvu.
Za sad je u onoj maskici koja dolazi u pakiranju, a dolazi mi još jedna bolja preklopna futrola s djelomično otvorenim pokrovom ekrana. Mislim da je to-to onda :)

 Osim baterije, kakav ti je u usporedbi s rn3? Kakva je kamera u odnosu na note? Razmisljam da ga uzmem a trenutno imam rn3pro...

16 godina
online
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Korisnik1251 kaže...
Lovac kaže...

 Osim baterije, kakav ti je u usporedbi s rn3? Kakva je kamera u odnosu na note? Razmisljam da ga uzmem a trenutno imam rn3pro...

 Pošteno bolji u svemu osim kamere po danu. Tu je Mate tek malo bolji, ali zato u uvjetima s manje svjetla briše pod s RN3.
Masivniji, kvalitetniji materijali, ljepši prikaz boja, bolji kut vidljivosti ekrana. Ono RN3 mi je bio dobar dok nisam probao ovaj. Pitanje da li je vrijedno razlike u cijeni, ali onda kad gledam neke druge modele iz ove klase, Mate 8 vrijedi svake lipe.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava

Ima li kakva app kao Kingroot da može rootat ovaj uređaj?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

ne možeš ga rootat na taj način.unlock bootloadera,TWRP pa SuperSu...

 

inače ne znam čemu usporedba Redmi Note 3 sa Mate 8.uopće nisu ista klasa.Mate 8 je daleko bolji po svemu,od izrade,ekrana ,kamere i procesora.nepošteno ih je uspoređivat...zato je i takva razlika u cijeni.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 15:24 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
vepar kaže...

ne možeš ga rootat na taj način.unlock bootloadera,TWRP pa SuperSu...

 Šteta, mada i ovako je software dobar.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
9 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Vepar, upravo radi onoga cega sam navela - imam rn3 i razmisljam o mate8. Jedno su specifikacije na papiru a drugo je osobno iskustvo korisnika koji je koristio oba uredjaja. Mada cu, cini mi se, na mate9, prvenstveno radi kamere

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Mate 8 sam imao 5 mjeseci,a koristio sam i RN3 i još nekoliko Xiaomija pa ne pričam bezveze...RN3 je ok,ima dobru cijenu,bateriju i metalno kućište,ali uzmi u ruku Mate 8 pa ćeš vidjeti razliku vrlo brzo...

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Nougat 7.0 instaliran,zasad mi se izgled dosta svida cak i bez nova launchera,zanima me baterija samo :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
toma20 kaže...
Nougat 7.0 instaliran,zasad mi se izgled dosta svida cak i bez nova launchera,zanima me baterija samo :D

 Kako, od kuda sinuto, dal je došla nadogradnja?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
x18x05x kaže...
toma20 kaže...
Nougat 7.0 instaliran,zasad mi se izgled dosta svida cak i bez nova launchera,zanima me baterija samo :D

 Kako, od kuda sinuto, dal je došla nadogradnja?

 danas dodem sa posla i na mobu mi izbaci nadogradnju,2.5 giga

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
toma20 kaže...
x18x05x kaže...
toma20 kaže...
Nougat 7.0 instaliran,zasad mi se izgled dosta svida cak i bez nova launchera,zanima me baterija samo :D

 Kako, od kuda sinuto, dal je došla nadogradnja?

 danas dodem sa posla i na mobu mi izbaci nadogradnju,2.5 giga

 Super, valjda će i nama ostalima uskoro. Sad samo da vidimo kako se baterija ponaša,  drugo nije ni bitno.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Uzeo sam juče Mate 8 ,rano je pista ali prvi utisci su impresivni,brzina ,snaga baterije a baš se trudim da je potrošim...
Interesuje me da li neko zna kako da zamijenim zaključavanje sa šifre ( kucanje slova i brojeva ) na zaključavanje sa šifrom (spajanje tocaka u kvadratu). Nadam se da sam uspio objasniti šta želim promijeniti. Hvala
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Gagi72 kaže...
Uzeo sam juče Mate 8 ,rano je pista ali prvi utisci su impresivni,brzina ,snaga baterije a baš se trudim da je potrošim...
Interesuje me da li neko zna kako da zamijenim zaključavanje sa šifre ( kucanje slova i brojeva ) na zaključavanje sa šifrom (spajanje tocaka u kvadratu). Nadam se da sam uspio objasniti šta želim promijeniti. Hvala

 Telefon je čudo. Odi na Postavke pa Zaključavanje zaslona i lozinke, tamo je sve što ti treba.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Probao sam ali nisam uspio da promijenim tj ne vidim opciju za tu izmenjenu.
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Gagi72 kaže...
Probao sam ali nisam uspio da promijenim tj ne vidim opciju za tu izmenjenu.

 Odmah prvo je, nemoš fulat.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Hvala ,spravio. Mada opcija otiska i tockica povezanih ne moze zajedno ....
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Gagi72 kaže...
Hvala ,spravio. Mada opcija otiska i tockica povezanih ne moze zajedno ....

 Ne, samo pin i otisak rade zajedno.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

baterija mi se cini mrvicu losija,drugo sta me zivcira je obavijest o aplikaciji da trosi bateriju stalno iskace....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Huawei Mate 8 - Rasprava

Meni se baterija nakon updatea čini dosta lošija. Prije bih izgubio 0-3% kroz noć, evo kroz ovu noć sam izgubio 11%. Gledam, ništa nije bilo posebno uključeno i bez neta.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Na kojoj ste mreži? Meni na VIP-u još nije došla nadogradnja.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Huawei Mate 8 - Rasprava

Tele2

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Ekipo , molio bih malu pomoć

Susjed mi ima Huawei Mate 8, root-an

Kako ga odrotat i staviti original  firmware ?

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava

Čitam baš, ljudi se žale na bateriju. Ništa od nadogradnje onda. 6.0 radi savršeno.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
online
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
x18x05x kaže...

Čitam baš, ljudi se žale na bateriju. Ništa od nadogradnje onda. 6.0 radi savršeno.

 Da, meni je za sada malo žao što sam nadogradio, par novih detalja nije vrijedno battery lifea. Nadam se da će to uskoro popeglat.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Lovac kaže...
x18x05x kaže...

Čitam baš, ljudi se žale na bateriju. Ništa od nadogradnje onda. 6.0 radi savršeno.

 Da, meni je za sada malo žao što sam nadogradio, par novih detalja nije vrijedno battery lifea. Nadam se da će to uskoro popeglat.

 Ja mogu čekat, možda se nešto i popravi.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice