Huawei P20/P20 PRO izdvojena tema

poruka: 686
|
čitano: 265.056
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
A sto je loše u sigurnosnim nadogradnjama (inače nisu sve bile samo sigurnosne, no rasprave radi)? Redovite mjesečne nadogradnje osim što donose sve bitne novine, pokazuju i brigu prema postojećim kupcima (post-sale). Kako Pixeli dobivaju redovne mjesečne nadogradnje, a Samsung ne, očekivao sam Huawei više u Samsung điru, pa me ugodno iznenadilo.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 1:13 (Dan1234567890).
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Dan1234567890 kaže...
A sto je loše u sigurnosnim nadogradnjama (inače nisu sve bile samo sigurnosne, no rasprave radi)? Redovite mjesečne nadogradnje osim što donose sve bitne novine, pokazuju i brigu prema postojećim kupcima (post-sale). Kako Pixeli dobivaju redovne mjesečne nadogradnje, a Samsung ne, očekivao sam Huawei više u Samsung điru, pa me ugodno iznenadilo.

 Sigurnosne nadogradnje su nešto što si dobio a nemas tri ciste što si "KONKRETNO" dobio.

Ništa se manje sigurno nisam osjećao kad sam imao Samsung pa dobio svakih neznam koliko sigurnosnu nadogradnju, nego sad kad imam Pixel i kad ih dobivam svaki mjesec. 

Toliko su mi te sigurnosne nadogradnje bitne da sam isključio auto ažuriranje software-a.

Sigurnosne nadogradnje su ono nešto što svaki mjesec dobivaš a ne znaš zbog čega,sta,kako te štiti i slično.

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
To šta si ti onesposobiti nadogradnje ne znači da je cijeli svijet onesposobio. To šta ti ne znaš izguglati o sigurnosnoj nadogradnji ne znači da i ostatak svijeta ne zna. To šta ne želiš izguglati o sigurnosnoj nadogradnji ne znači da i ostatak svijeta ne želi.

Jeli vidiš pattern neki ovdje? Ti nisi svijet.
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
saintmarcus9 kaže...
To šta si ti onesposobiti nadogradnje ne znači da je cijeli svijet onesposobio. To šta ti ne znaš izguglati o sigurnosnoj nadogradnji ne znači da i ostatak svijeta ne zna. To šta ne želiš izguglati o sigurnosnoj nadogradnji ne znači da i ostatak svijeta ne želi.

Jeli vidiš pattern neki ovdje? Ti nisi svijet.

Sigurnosna nadogradnja bi se trebala ažurirati u pozadini bez toga da korisnik to zna...ali pošto Google pretpostavlja da tebe i takve to veseli kao nešto vrlo bitno...složio je tako da to svi vide.

Svijet koristi mob bez zamaranja, a ti si manjina.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 22:36 (R36).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
A da,neki anonimus sa bug foruma određuje ko je većina a ko manjina...i pritom zna kako većina svijeta koristi svoj mobitel. Vrh.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 22:47 (saintmarcus9).
8 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ništa se ne bi trebalo instalirati bez znanja korisnika, jer svaka nadogradnja, pa i sigurnosna ima rupu, koju ispravlja iduca sigurnosna nadogradnja.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Umbel kaže...
Ništa se ne bi trebalo instalirati bez znanja korisnika, jer svaka nadogradnja, pa i sigurnosna ima rupu, koju ispravlja iduca sigurnosna nadogradnja.

 ko svaka ima rupu, čemu onda nadogradnja uopće, catch my drift

iPhone is a smartphone for dumb people
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Generalno, zato jer se za nju još ne zna. Kad se sazna i počne se exploitat, onda proizvođač izbaci nadogradnju, s kojom je začepio tu rupu, ostavio prijašnje za koje se i dalje ne zna, a možda sa tom nadogradnjom otvorio nove rupe, koji prije nije bilo. I onda opet u krug...
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 7:17 (Dan1234567890).
11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Di kupit kvalitetan case i zaštitu za staklo za P20 Pro ? i koje je najkvalitetnije ili best buy nekakav 

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Za case ja koristim onaj iz kutije jer ne želim izgubit ovu predivnu boju iza, a za staklo sam uzeo OVDJE. Na prvu nisam mislio stavljat staklo jer mi je onda ovaj finger print i navigacija nekako preduboko bila u odnosu na bez, al ipak sam se odlučio i nakon jednog dana korištenja naviko i nije problem kak sam mislio da će bit.

 

Kod ovog stakla sa linka treba napomenit da sam se napatio dok sam ga poravno kak treba na mobitel jer na sebi ima ovaj kao crni obrub i onda mi je svaki put il taj obrub sakrio dio ekrana ili mi nije dobro sjeo sa strane, na fingerprint ili na gore selfi kameru. Tak da bi ti preporučio da nadješ negdje čisto staklo ak je moguće, a ak ne onda moš uzet i ovo iz linka i mal se napatit sa namještanjem.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
7 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Moze par informacija za p20 pro.. ;)

Zanima me dali dual sim verzija podrzava dual aplikacije za viber i whatsup?
Daje li huawei jos one garancije tipa 3 mj za ekran i/ili 3 godine za uređaj?
Jeli podrzano za AOD prikaz obavijesti za "trece" aplikacije?

Hvala ;)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
autoban01 kaže...
Moze par informacija za p20 pro.. ;)

Zanima me dali dual sim verzija podrzava dual aplikacije za viber i whatsup?
Daje li huawei jos one garancije tipa 3 mj za ekran i/ili 3 godine za uređaj?
Jeli podrzano za AOD prikaz obavijesti za "trece" aplikacije?

Hvala ;)

 Dual aplikacije podrzava za whapp ali za viber nema jos uvijek, barem kod mene ne nudi kao mogucnost. Mozes imati i dual facebook i messenger aplikacije ukoliko zelis.

Ja sam dobio 3 mjeseca garanciju za ekran, mob uzet u BiH.

Ovo trece ne mogu odgovoriti, ne koristim AoD opciju

 

BTW zasto uzimate kaljeno staklo i stavljate, kod mene je mob vec dosao sa fabricki postavljenim staklom preko ekrana i mislim da svatki primjerak tako dodje. 

Djevojka ima P10 lite i kod nje je na tom modelu isto doslo staklo preko ekrana.

15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Kod mene je mobitel imao samo zaštitnu foliju preko stakla. Nije imao nikakvo kaljeno staklo na sebi.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Kod mene je isto doslo sa zastiton na staklu, al osjecaja san da se to ne moze mjerit sa kvalitetnin kaljenin, ne onima od 10 kn. 

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Dr. Vicko kaže...
autoban01 kaže...
Moze par informacija za p20 pro.. ;)

Zanima me dali dual sim verzija podrzava dual aplikacije za viber i whatsup?
Daje li huawei jos one garancije tipa 3 mj za ekran i/ili 3 godine za uređaj?
Jeli podrzano za AOD prikaz obavijesti za "trece" aplikacije?

Hvala ;)

 Dual aplikacije podrzava za whapp ali za viber nema jos uvijek, barem kod mene ne nudi kao mogucnost. Mozes imati i dual facebook i messenger aplikacije ukoliko zelis.

Ja sam dobio 3 mjeseca garanciju za ekran, mob uzet u BiH.

Ovo trece ne mogu odgovoriti, ne koristim AoD opciju

 

BTW zasto uzimate kaljeno staklo i stavljate, kod mene je mob vec dosao sa fabricki postavljenim staklom preko ekrana i mislim da svatki primjerak tako dodje. 

Djevojka ima P10 lite i kod nje je na tom modelu isto doslo staklo preko ekrana.

 ja sam isto dobio samo foliju preko stakla i stavio sam nano premaz....koji kao mijenja kaljeno staklo ;)

sto se tiče AODa - ima samo pozive, poruke i kontorole za muziku, koliko sam do sada primjetio...to je sve.

8 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Bok. Imam jedno pitanje. U firmi smo dobili ponudu za neke mobitele i sad pored nekolicine modela uređaja postoji oznaka DS. Gotovo svi modeli Huawei i Samsunga imaju tu oznaku. Tražim po netu i vidim da i neke internet trgovine prodaju mobitele s tim DS oznakama. Zna netko što to znači?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
mamikulcic kaže...

Bok. Imam jedno pitanje. U firmi smo dobili ponudu za neke mobitele i sad pored nekolicine modela uređaja postoji oznaka DS. Gotovo svi modeli Huawei i Samsunga imaju tu oznaku. Tražim po netu i vidim da i neke internet trgovine prodaju mobitele s tim DS oznakama. Zna netko što to znači?

 Dual SIM.

8 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

hvala! mogao sam malo više zaposlio mozak pa bih i sam to shvatio :D

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ima li netko problema sa dolaznim pozivima?
Prije par dana sam dobio neki update i nekako od tada imam problem sa prvom sim karticom, tacnije nitko ne moze da me dobije standardnim pozivom.
Internet mi radi, ja mogu pozivati koga hocu ali kada mene netko zove onda ih kao samo izbaci prilikom ostvarivanja poziva.
Provjerio sam, nemam ukljucena nikakva blokiranja poziva, niti preusmjeravanja.
Restart telefona pomaze ali se onda opet pojavi, mislim da se pojavi nakon ukljucivanja na punjac?
Ako je netko imao slicne probleme ili zna sta je pucajte i pomagajte 😁
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozdrav

 

Imam priliku kupiti P20, cijena mi odgovara. Na kutiji pise da ima 64gb, na svim recenzijama pise da imaju po 128gb nemorije, nigdje nisam vidio sa 64gb osim kod nasih operatora i oglasima. Kak sad to? Na gsmareni pise da ima samo 128gb model. Koja je fora? Jel 64gb imaju mogucnost prosirenja sa microsd?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
P20 Pro ima od 128 i 256 a obicni P20 ima od 64 i 128. Da li zelis P20 pro ili P20?
11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

kad dolazi 9.0 na P20 pro

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Dario7 kaže...
P20 Pro ima od 128 i 256 a obicni P20 ima od 64 i 128. Da li zelis P20 pro ili P20?

 Imam ponudu za P20 od 64gb. Mislim da cu preboljet manjak memorije (glazba mi zauzima dio memorije)

10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ekipa, da li imate probleme sa instagram aplikacijom?

Primjeri problema
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Dario7 kaže...
Ekipa, da li imate probleme sa instagram aplikacijom?

Primjeri problema

 testirao na obicni p20, isto kao i u tebe se ponaša aplikacija.

10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ne mogu vjerovat da to nije optimizirano, mobitel je pušten prije 7 mjeseci..
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ja imam p20 pro i nemam tih problema.
PSN Tokioplastic292
15 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Ja imam isto P20 pro i nemam tih problema.

Vjerovatno zato jer ne koristim instagram 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozdrav! 

 

 Mobitel imam 2mj(p20) i u pocetku kamera je bila odlicna a sada nakon tih silnih azuriranja je postala prosjecna. Da li itko od vas ima takvih problema?!? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 18:45 (Zec_94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice