Huawei P20/P20 PRO izdvojena tema

poruka: 686
|
čitano: 265.324
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Zec_94 kaže...

Pozdrav! 

 

 Mobitel imam 2mj(p20) i u pocetku kamera je bila odlicna a sada nakon tih silnih azuriranja je postala prosjecna. Da li itko od vas ima takvih problema?!? 

 
Na P20P kamera je katastrofa. Tu mislim na svakodnevno brzinsko slikanje u nesavršenim uvjetima.
Znači po doma i snimanje djece. Video je dobar ali slike su katastrofa za mobitel koji kao ima jednu od boljih kamera.

Čim je neka kretnja zaboravi na sliku.
Btw, na koji način bi se trebale koristiti moving pictures? Kako bi ja trebao slati sliku koja je možda uspjela unutar moving pictures?

12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
CroDexter kaže...
Zec_94 kaže...

Pozdrav! 

 

 Mobitel imam 2mj(p20) i u pocetku kamera je bila odlicna a sada nakon tih silnih azuriranja je postala prosjecna. Da li itko od vas ima takvih problema?!? 

 
Na P20P kamera je katastrofa. Tu mislim na svakodnevno brzinsko slikanje u nesavršenim uvjetima.
Znači po doma i snimanje djece. Video je dobar ali slike su katastrofa za mobitel koji kao ima jednu od boljih kamera.

Čim je neka kretnja zaboravi na sliku.
Btw, na koji način bi se trebale koristiti moving pictures? Kako bi ja trebao slati sliku koja je možda uspjela unutar moving pictures?

 a meni je kamera na p20 pro odlicna. svakodnevno slikam i djecu (koja su uvijek u pokretu) kako u dnevnim, vanjskim, tako i u kuci u low light uslovima i meni su slike zaista vrhunske. nisam nikakav pro fotograf, ali iz mog ugla, prosjecno zahtjevnog korisnika, nemam nikakve zamjerke za fotografije. 

PSN Tokioplastic292
14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
LordSnow kaže...
CroDexter kaže...
Zec_94 kaže...

Pozdrav! 

 

 Mobitel imam 2mj(p20) i u pocetku kamera je bila odlicna a sada nakon tih silnih azuriranja je postala prosjecna. Da li itko od vas ima takvih problema?!? 

 
Na P20P kamera je katastrofa. Tu mislim na svakodnevno brzinsko slikanje u nesavršenim uvjetima.
Znači po doma i snimanje djece. Video je dobar ali slike su katastrofa za mobitel koji kao ima jednu od boljih kamera.

Čim je neka kretnja zaboravi na sliku.
Btw, na koji način bi se trebale koristiti moving pictures? Kako bi ja trebao slati sliku koja je možda uspjela unutar moving pictures?

 a meni je kamera na p20 pro odlicna. svakodnevno slikam i djecu (koja su uvijek u pokretu) kako u dnevnim, vanjskim, tako i u kuci u low light uslovima i meni su slike zaista vrhunske. nisam nikakav pro fotograf, ali iz mog ugla, prosjecno zahtjevnog korisnika, nemam nikakve zamjerke za fotografije. 

 

Ne znam. Ja uglavnom dobijem blurane fotografije ako pričamo i pokretu. Tu ne mislim na trčanje. Brzina okidanja mi također katastrofa.
Mobitel je zasta odličan ali meni je najslabija karika kamera i jedva čekam novi mobitel.

11 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
CroDexter kaže...
LordSnow kaže...
CroDexter kaže...
Zec_94 kaže...

Pozdrav! 

 

 Mobitel imam 2mj(p20) i u pocetku kamera je bila odlicna a sada nakon tih silnih azuriranja je postala prosjecna. Da li itko od vas ima takvih problema?!? 

 
Na P20P kamera je katastrofa. Tu mislim na svakodnevno brzinsko slikanje u nesavršenim uvjetima.
Znači po doma i snimanje djece. Video je dobar ali slike su katastrofa za mobitel koji kao ima jednu od boljih kamera.

Čim je neka kretnja zaboravi na sliku.
Btw, na koji način bi se trebale koristiti moving pictures? Kako bi ja trebao slati sliku koja je možda uspjela unutar moving pictures?

 a meni je kamera na p20 pro odlicna. svakodnevno slikam i djecu (koja su uvijek u pokretu) kako u dnevnim, vanjskim, tako i u kuci u low light uslovima i meni su slike zaista vrhunske. nisam nikakav pro fotograf, ali iz mog ugla, prosjecno zahtjevnog korisnika, nemam nikakve zamjerke za fotografije. 

 

Ne znam. Ja uglavnom dobijem blurane fotografije ako pričamo i pokretu. Tu ne mislim na trčanje. Brzina okidanja mi također katastrofa.
Mobitel je zasta odličan ali meni je najslabija karika kamera i jedva čekam novi mobitel.

 onda ti je mobitel defektan nosi na servis

11 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pokusaj iskljuciti Ai Master u postavkama, meni obicno puno bolje bez njega

iPhone X  sɪʟᴠᴇʀ
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Imam jedno pitanje za koristike P20 i P20 Lite. Trenutno koristim S9 i A3 DS. Imam 3 broja od kojih mi jedan nije uvijek potreban, tako da ga ne trebam uvije sa sobom nositi. Planirao sam riješiti S9 i uzeti P20 DS. Samo me zanima da li uz dupli whatsapp mogu imati i razdvojene imenike, dakle da mi na whatsappu za posao u spisku pokazuje samo brojeve koje odredim za tu karticu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Meni je kamera tj. Fotografije, pogotovo po danjem svjetlu odlične. AI mi je upaljen, ali ga često sa "x" ugasim. Ono sto je meni loše je video, pogotovo kod zoomiranja. Užasno trza i fokusira loše. Ovo sve uspoređujem sa samsunzima koje sam prije imao, gdje mi je fokus na videu super radio, kao i zoomiranje, glatko i mirno, kao na profi kameri, a ne ovo.
Tako da eto, moje iskustvo sa P20P je baš suprotno ovog tvog.
15 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Meni i slike i video rade fantastićno.

Ovaj AI sam isključio odmah nakon tjedan dana posjedovanja mobitela jer takve stvari što taj AI napravi mogu i sam napravit u photoshopu i to bolje.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Ja sam takodje primjetio u zadnje vrijemwe da mi sporije okida fotografije, ima kao neki delay ili lag nakon klikanja i okidanja fotke. Nije bas konstanatn ali dobro primjetan ponekad.

Kvalitet slika je idalje odlican osim ponekad kada dobijem zamucenu ali ne moze uvijek sve biti savrseno.

Mislim da mi je neki update malo zeznuo brzinu okidanja.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Jel netko ovdje koristi mobitel i u poslovne svrhe sa dvije kartice ili se rabi samo za igranje igrica i slikanje za Instagram story?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Dr. Vicko kaže...

Ja sam takodje primjetio u zadnje vrijemwe da mi sporije okida fotografije, ima kao neki delay ili lag nakon klikanja i okidanja fotke. Nije bas konstanatn ali dobro primjetan ponekad.

Kvalitet slika je idalje odlican osim ponekad kada dobijem zamucenu ali ne moze uvijek sve biti savrseno.

Mislim da mi je neki update malo zeznuo brzinu okidanja.

 
Znači ipak nije samo moje umišljanje. Meni je dosta često zamućeno kada slikam nećakinje u stanu. Ali mislim da je bilo zamućenja i po danjem svijetlu.

14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Dan1234567890 kaže...
Meni je kamera tj. Fotografije, pogotovo po danjem svjetlu odlične. AI mi je upaljen, ali ga često sa "x" ugasim. Ono sto je meni loše je video, pogotovo kod zoomiranja. Užasno trza i fokusira loše. Ovo sve uspoređujem sa samsunzima koje sam prije imao, gdje mi je fokus na videu super radio, kao i zoomiranje, glatko i mirno, kao na profi kameri, a ne ovo.
Tako da eto, moje iskustvo sa P20P je baš suprotno ovog tvog.

 

Slike po danu nisu problem. Problem je slikanje po doma uz rasvijetu. Baš me ne oduševljava.
U tom slučaju mi je recimo video puno, puno bolji od slika. Boje, čistoća i ostalo.

12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Upravo sam testirao brzinu okidanja i nikakav lag i delay nisam primijetio. Slika se okida instant, kao i sve ovo vrijeme sto ga koristim. Da vam nije taj update sta uzbrkao.
PSN Tokioplastic292
15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Ja ga koristim.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
LordSnow kaže...
Upravo sam testirao brzinu okidanja i nikakav lag i delay nisam primijetio. Slika se okida instant, kao i sve ovo vrijeme sto ga koristim. Da vam nije taj update sta uzbrkao.

 Isto ovdje, i isto nisam updateao uopce tako da mislim da ce biti tako.

9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Meni je November 5 security patch. Usporenja kod okidanja nisam zamijetio. U zatvorenim prostorima, uz umjetno osvjetljenje, svi mobiteli nekad izbace zamućene fotografije ako se slikaju brže kretnje, p20p bi tu trebao biti u samom vrhu sa najmanjim postotkom zamucenih fotografija jer ima jedan od najvećih senzora.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
MatijaZG kaže...

Jel netko ovdje koristi mobitel i u poslovne svrhe sa dvije kartice ili se rabi samo za igranje igrica i slikanje za Instagram story?

 

Koristim ja, pitaj u PP ako kaj treba.

12 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Stigao P20P prije nekoliko dana i jako sam zadovoljan,iako sam bio nekako skeptican kada sam ga narucio jer sam do sada bio dugogodisnji korisnik samsunga S serije.
Taj "zub" na mobu za koji dosta njih prigovara,ne znam zasto ali meni izgleda genijalno i nimalo mi ne smeta.
mogucnost da samo ja vidim obavijest odnosno da je mogu samo ja procitati takodjer vrhunski,senzor za otisak prsta high end i kamera za prepoznavanje lica radi puno puno bolje nego kod SG S8.
Meni je mobitel jednostavno vrhunski i ova promjena mi se stvarno isplatila-barem meni. 

mac
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
predator198 kaže...

Stigao P20P prije nekoliko dana i jako sam zadovoljan,iako sam bio nekako skeptican kada sam ga narucio jer sam do sada bio dugogodisnji korisnik samsunga S serije.
Taj "zub" na mobu za koji dosta njih prigovara,ne znam zasto ali meni izgleda genijalno i nimalo mi ne smeta.
mogucnost da samo ja vidim obavijest odnosno da je mogu samo ja procitati takodjer vrhunski,senzor za otisak prsta high end i kamera za prepoznavanje lica radi puno puno bolje nego kod SG S8.
Meni je mobitel jednostavno vrhunski i ova promjena mi se stvarno isplatila-barem meni. 

 Ne znam na što se referenciraš. Možeš pojasnit ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

U slucaju kada je mobitel zakljucan,ti primis poruku,email ili nesto slicno,ne moze nitko osim tebe procitati tekst.Pretpostavljam da ti mob lice prepozna i onda omoguci citanje iste.
Pokusao sa zenom i jos nekoliko osoba,nitko nije mogao procitati sta pise nego da je samo u toj aplikaciji nova poruka ili obavijest,zatim uzimam ja mobitel u ruke i direktno vidim tekst poruke ili dio nje ako je malo veca.Sve to dok je mobitel zakljucan

mac
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 10:12 (predator198).
10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Jedino se moras naviknuti na osjetno losiji ekran.
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
MatijaZG kaže...

Jel netko ovdje koristi mobitel i u poslovne svrhe sa dvije kartice ili se rabi samo za igranje igrica i slikanje za Instagram story?

Nisam znao da je korištenje Dual SIM poslovna svrha mobitela... 

 

Što ti znači to "u poslovne svrhe"? Otvoriš dnevno 2 pdf dokumenta koja dobiješ mailom?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Dan1234567890 kaže...
Meni je November 5 security patch. Usporenja kod okidanja nisam zamijetio. U zatvorenim prostorima, uz umjetno osvjetljenje, svi mobiteli nekad izbace zamućene fotografije ako se slikaju brže kretnje, p20p bi tu trebao biti u samom vrhu sa najmanjim postotkom zamucenih fotografija jer ima jedan od najvećih senzora.

 Mislim to je jednostavno prirodno.

1.0um pixeli -> kompenzacija ISOom koji nemore/nebi trebal bit veci od 1000ak jer slika postaje beskorisna -> kompenzacija ekspozicijom - koja nemore ic sporije od 1/17s pod automatikom -> kompenzacija postprocesingom (koji je kod Huaweija dosta loš) -> mutna fotka

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 19:23 (8ax).
10 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

jesu li popravili sta stabilizaciju 4k i 1080p u 60fps videa? kakva vam je baterija nakon par mjeseci?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
cro_scouser kaže...

 

Koristim ja, pitaj u PP ako kaj treba.

 Zanima me da li postoji mogućnost razdvojiti imenike od sim kartica i da li je moguće na prvom whatsappu imati kontakte prve kartice a na drugom isključivo one od druge kartice, tj da mi se na whatsapp imeniku ne mješaju svi.

14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Nakon večerašnjeg fotkanja ukrašavanja jelke mogu samo reći da P20P ima, da prostite gov*o od kamere. Tamne slike, isprane boje i ne može uhvatiti nijednu sliku u pokretu da nije mutna. iPhone X je svemirski brod iz druge dimenzije. TOČKA. Usporedio sam fotke. Baš sam se sje*o kupovinom. Ne vjerujem ni da je Mate bolji. Sve su to kao super kamere. Moš se misliti.
 
3 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Ako trebaš izvrsnu kameru i fluidan rad moba s Androidom uzmi Google Pixel 2 ili 3, Samsung Galaxy Note 9, Oneplus 6T.  Huawei ima samo dobar marketing i potkupljuje sve žive recenzente... Kamera je daleko od izvrsne, selfie je kriminalna a i rad moba relativno je spor

14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Što je najgore mobitel nije loš. osim kamere. Baterija je super, brz je barem za moje korištenje ali kamera je žešći fail. Big time.
12 godina
protjeran
offline
Huawei P20/P20 PRO

Zena si jucer uzela p20 lite, nakon j7 2016 lagano razocaranje, mob pomalo steka, cekam na ucitavanje fotki, kamera mi i nije bog zna kaj, bolja je no ocekivao sam nesto vise! ekran ima poprilicno primjtan ghosting koji nisam u zivotu vidio na mobitelima od valjda 300kn...jel to normalno za taj mobitel zbog rezolucije i puno losijeg gpu-a naspram punokrvnog p20 i ostalih? Ekran je vec zgreban a mob je od 2sekunde u original futroli koja se zatvaramogu ga zamjeniti ima rok od 8dana?lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.12.2018 20:53 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Ja bi vravratio i uzeo mate 10 lite ak ce opet huawei .hw isti ali nekako je bolje sklopljen..imao sam gga prije mate 10 pro...frend na poslu p20 lite..mislim da je cak i mate 10 lite jeftiniji...

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice