Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 547.030
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

eto, nagovorio ja samog sebe da zamijenim stari S8 s P30 Pro, što mi je ujedno i prvi Huawei.

 

Imam ga dva tjedna i mogu reći da je telefon stvarno super, kad se naviknem na neke stvari koje on nema, a samsung ima. kao, npr. led lampica na uređaju koja signalizira da je došla nova notifikacija. nije sad da sam bez toga kao bez ruke, ali da mi fali - fali. baterija je fantastična, uz normalno korištenje 'ladno izdrži dva dana. kamera je zlo, ali to sam znao i unaprijed. nije da sam neki čudesni fotograf, ali za moje potrebe je stvarno predobra.

 

e sad, imam jednu zamjerku/pitanje/problem, koji sam imao i na S8 i što me, u biti, i nagovorilo da promijenim mob:

 

jako često mi se događaju ove stvari:

poruke na whatsapp stignu tek kad otvorim aplikaciju

poruke na hangouts dođu tek kad otvorim chat

u messengeru se, npr., ne žele poslati poruke dok ne isključim wi-fi i pređem na mobile data i obrnuto

 

identične stvari su mi se događale i na S8. pitao sam u T-Comu u čemu je stvar i oni kažu da je to do aplikacija, što mi je nebulozno. čak mi je palo na pamet da je možda do SIM kartice budući da je ista i u S8 i u P30, al ne znam ima li to smisla?

ugašen je background data restriction, svim tim aplikacijama sam uključio start at launch i work in background itd., ali se svejedno ovo događa s vremena na vrijeme.

 

Ima netko neki savjet? ili je to jednostavno do androida?

 

fala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
stef_zg kaže...

 

fala

 za taj problem cujem svakodnevno na svim mogucim modelima mobitela..

meni osobno se to dogodi mozda dva puta godisnje, mozda zato sto sam na wifi vecinu vremena.. nikakve postavke nisam mijenjao, sve je default..

 

uglavnom probaj prvo otici u postavke, baterija, vise postavki baterije i tu ukljuci opciju ostanite povezani kada uredaj ode u stanje mirovanja, ako nije ukljucena, onda na postavke , baterija, pokretanje aplikacije, nadi aplikaciju i odaberi rad u pozadini

13 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
digitall kaže...
stef_zg kaže...

 

fala

 za taj problem cujem svakodnevno na svim mogucim modelima mobitela..

meni osobno se to dogodi mozda dva puta godisnje, mozda zato sto sam na wifi vecinu vremena.. nikakve postavke nisam mijenjao, sve je default..

 

uglavnom probaj prvo otici u postavke, baterija, vise postavki baterije i tu ukljuci opciju ostanite povezani kada uredaj ode u stanje mirovanja, ako nije ukljucena, onda na postavke , baterija, pokretanje aplikacije, nadi aplikaciju i odaberi rad u pozadini

 sve je uključeno, naravno.

 

fascinantno iritantno.

 

baš me zanima dal se na ajfonima ista stvar događa?

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Iz prve ruke - ne događa. iPhone ima osnove jako dobro posložene. A što nema sve ostale opije s androida, e to je drugi par rukava 😂
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

stef_zg ne znam za iphone, totalno me ne zanima..

a sto se tice led notifikacija sto imas protiv aod-a koji je napredna verzija led notifikacija? pogotovo na modelu kojem baterija traje duplo duze od drugih flagshipa...

updateom su srediti aod da pokazuje sve notifikacije

 

mislim da ni s10 nema led notifikacije 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 18:03 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
digitall kaže...

stef_zg ne znam za iphone, totalno me ne zanima..

a sto se tice led notifikacija sto imas protiv aod-a koji je napredna verzija led notifikacija? pogotovo na modelu kojem baterija traje duplo duze od drugih flagshipa...

updateom su srediti aod da pokazuje sve notifikacije

 

jasno, to i sad koristim. čisto navika vjerojatno, prije sam znao točno koje svjetlo je koja poruka, a sad imam AOD. mogli su i njega malo ljepše riješiti, al ok, moram se naviknut

8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Pista stvar se događa na svim platformama, pa tako i na iphoneu sa Telegramom.
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

ovo je stvarno flagship koji pokazuje drugima kakva treba biti baterija.. ubija konkurenciju

Moj PC  
3 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
digitall kaže...

ovo je stvarno flagship koji pokazuje drugima kakva treba biti baterija.. ubija konkurenciju

Slažem se u potpunosti, do sada sam imao hrpetine mobitela raznih marki (Samsung, Sony, LG), ali Huawei ima odličnu autonomiju baterije, pogotovo na ovom P30 Pro, meni sa umjerenom potrošnjom može čak 3 dana da izdrži baterija - NEVJEROJATNO 

7 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Meni taj Huawei nije nis posebno, mobitel ko mobitel, imam s10+, svi dizu neku galamu ovo ono, al svi ti mobiteli su mi danas podjednaki, ovaj ima bolje ovo, onaj ono, sve je to isti k... al kad uzmem u ruku p30 i s10+ ipak je s10+ nekako vise premium osjecaj, iako i to je sve relativno, isto ko sta neko vozi audi a drugi bmw pa svaki svog hvali a super oba auta 🍻🐰
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozdrav svima..

 

Ako netko zna da mi odgovori....kada uslikate sliku i onda udete u galeriju da ju pogledate kako se moze vratiti natrag u kameru?

Koristim geste kao na Iphoneu.

 

Hvala na pomoci

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Buliman kaže...

Pozdrav svima..

 

Ako netko zna da mi odgovori....kada uslikate sliku i onda udete u galeriju da ju pogledate kako se moze vratiti natrag u kameru?

Koristim geste kao na Iphoneu.

 

Hvala na pomoci

 

 povuces prstom s lijevog ili desnog ruba prema sredini, to ti je gesture "back"

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
digitall kaže...

ovo je stvarno flagship koji pokazuje drugima kakva treba biti baterija.. ubija konkurenciju

Svaki flagship bi imao tako impresivnu autonomiju da ima FullHD display i agresivno ubija sve aplikacije u pozadini. Kaj ti vrijedi da baterija traje tri dana ako ne dobivaš notifikacije na vrijeme i moraš stalno otvarati aplikavije da ručno provjeravaš jesi li dobio mail ili poruku?

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
TibzzX kaže...
digitall kaže...

ovo je stvarno flagship koji pokazuje drugima kakva treba biti baterija.. ubija konkurenciju

Svaki flagship bi imao tako impresivnu autonomiju da ima FullHD display i agresivno ubija sve aplikacije u pozadini. Kaj ti vrijedi da baterija traje tri dana ako ne dobivaš notifikacije na vrijeme i moraš stalno otvarati aplikavije da ručno provjeravaš jesi li dobio mail ili poruku?

 lol

da imam takav problem bacio bi ga kroz prozor!  i ne, nisam mijenjao niti jednu jedinu postavku, sve je stock

 

i ovo fullhd je previše..

i ne, nebi ni jedan flagship imao takvu autonomiju da ima fullhd i sl. 

pa namjestis na samsungu 720p pa imas 1% bolju bateriju, osobno probao

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 16:09 (digitall).
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
TibzzX kaže...
digitall kaže...

ovo je stvarno flagship koji pokazuje drugima kakva treba biti baterija.. ubija konkurenciju

Svaki flagship bi imao tako impresivnu autonomiju da ima FullHD display i agresivno ubija sve aplikacije u pozadini. Kaj ti vrijedi da baterija traje tri dana ako ne dobivaš notifikacije na vrijeme i moraš stalno otvarati aplikavije da ručno provjeravaš jesi li dobio mail ili poruku?

 

 

To je tako kod Huaweia, ubacili su nesto vecu bateriju, stavili manju rezoluciju i sw podesili agresivniji app management.

Ja imam njihov Huawei Watch GT i radi na slicnom principu i baterija traje odlicnih 12-14 dana.

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Imam i ja Mate 20 Pro i Watch GT. Watch je priča za sebe, ali Mate nije agresivan kao P30 Pro kod gašenja aplikacija. Koristio sam P30 Pro tjedan dana i osim kamere je veliki korak unazad u odnosu na Mate.

 

Edit: i @digitall ja govorim o fizičkoj rezoluciji. Podešavanje rezolucije prikaza nema velik utjecaj na autonomiju jer i dalje moraš napajati sve piksele ali manji broj fizičkih piksela ima golem utjecaj na autonomiju

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 17:51 (TibzzX).
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
TibzzX kaže...

Imam i ja Mate 20 Pro i Watch GT. Watch je priča za sebe, ali Mate nije agresivan kao P30 Pro kod gašenja aplikacija. Koristio sam P30 Pro tjedan dana i osim kamere je veliki korak unazad u odnosu na Mate.

 

Edit: i @digitall ja govorim o fizičkoj rezoluciji. Podešavanje rezolucije prikaza nema velik utjecaj na autonomiju jer i dalje moraš napajati sve piksele ali manji broj fizičkih piksela ima golem utjecaj na autonomiju

sad tek vidim da muljas

korak unazad ti je bolja kamera, veca povrsina ekrana u gotovo istom kucistu, mini rupa u ekranu naspram rupcage (notch), svjetliji ekran na suncu, bolja baterija, novi i ugladeniji ui, bolji aod...?  mislim da si htio reci korak unaprijed.. svaki dan se druzim s jednim mate20p, tako da mozes pjevat tamo nekom drugom..

mislim ono, to su najbitnije stvari kod mobitela...

 

mate20p ima jedino bolje zvucnike (stereo), i otkljucavanje facom, sto ne koristim ni jedno drugo..

o rezuluciji je smijesno pricati uopce, dok ne vidim pixele prostim okom to je to, moze imat milijun x milijun rezu kad mi dode na isto.. a o utjecaju rezolucije na bateriju bi se dalo raspravljati.. dode ti na isto hoce istu veilcinu ekrana osvjetljavati manje vecih ili vise manjih pixela.. mislim, logika zar ne? jedino gdje se ustedi je igranje igara na nizim rezolucijama.. sto me ne zanima..

 

dakle, meni je p30p full korak naprijed po svemu u odnosu na m20p

 

uskoro i mate20p dobija isti 9.1 emui pa ce ti jedan argument nedostajati kad budes pricao o agresivnosti gasenja aplikacija koje osobno nisam dozivio.. koristim ga bez ikakvih podesavanja icega kao i svaki mob do sad

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 18:49 (digitall).
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
TibzzX kaže...
digitall kaže...

ovo je stvarno flagship koji pokazuje drugima kakva treba biti baterija.. ubija konkurenciju

Svaki flagship bi imao tako impresivnu autonomiju da ima FullHD display i agresivno ubija sve aplikacije u pozadini. Kaj ti vrijedi da baterija traje tri dana ako ne dobivaš notifikacije na vrijeme i moraš stalno otvarati aplikavije da ručno provjeravaš jesi li dobio mail ili poruku?

Imao sam hrpu mobitela sa FHD rezom i nisu imali ovakvu autonomiju (makar je kapacitet baterije bio 4000 mAh) kao ja na P30 Pro (ni blizu), drugo sve mi je postavljeno na automatski i sve mi dolazi instantno osim Gmaila koji kasni nekih 10 minuta, makar mi je on kasnio na više mobova raznih marki. Tako da ovo tvoje uopće ne stoji.

TibzzX kaže...

Imam i ja Mate 20 Pro i Watch GT. Watch je priča za sebe, ali Mate nije agresivan kao P30 Pro kod gašenja aplikacija. Koristio sam P30 Pro tjedan dana i osim kamere je veliki korak unazad u odnosu na Mate.

 

Edit: i @digitall ja govorim o fizičkoj rezoluciji. Podešavanje rezolucije prikaza nema velik utjecaj na autonomiju jer i dalje moraš napajati sve piksele ali manji broj fizičkih piksela ima golem utjecaj na autonomiju

Veliki korak unazad osim kamere - USPREDBA. Po čemu, radi jače reze koju ne vidiš okom i stereo zvučnika, ili jačeg SOT-a i bržeg punjenja na P30 Pro (koji očitonije prednost na strani P30 Pro).

Ovaj P30 Pro je baš hrpi ljudi zasmetao, zanimljivo, mora da sam odabrao odličan telefon. 

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Zasmetao...sta sve necu ovdje procitati.
Ljudi su realni za razliku od tebe i jos nekolicine.
Mob ima tele lecu sa uvecanjem 5X i to je jedino revolucija, a masa toga (uglavnom kljucnih stvari) je ispod konkurencije pa i Mate 20 PRO.
 
3 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
Zasmetao...sta sve necu ovdje procitati.
Ljudi su realni za razliku od tebe i jos nekolicine.
Mob ima tele lecu sa uvecanjem 5X i to je jedino revolucija, a masa toga (uglavnom kljucnih stvari) je ispod konkurencije pa i Mate 20 PRO.

a sto tocno?

nabrojao sam 2 (meni apsolutno potpuno nebitne stvari) koje su na strani m20p, sve ostalo je na strani p30p. govorimo o cinjenicama..

ako kljucne stvari nisu kamera, ekran i baterija onda ne znam sto su.. pa cak i kad gledas ove manje kljucne stvari opet dodes do toga da je na p30p isti chipset kojeg pogoni noviji ugladeniji ui koji ce ranije dobijati update itd..

 

a i ja budala se raspravljam s ljudima koji ih nisu koristili.. mogu pricat sto hocu, isto im je..

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 19:59 (digitall).
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Tebi je nebitno, ali ne mijenja činjenicu da je osnova mobitela ekran na nivou flagshipa iz 2013 sto se rezolucije tice...LG je nakon G2 uveo G3 sada vec daleke 2014 sa QHD ekranom koji je postao nekakav standard...mogu i ja živjeti sa FHD i nije da mi smeta, ali necemo se lagati i pisati kako je to ok...zatim zvuk/sluh kao drugo osjetilo...znaci gledas i slusas i te dvije stvari su ti vec u zaostatku za Mate 20 PRO.
Ima jos nedostataka, ali vec i ovo je dovoljno za neke koji su realni...da sad ne spominjem selfie kameru bez AF, video bez podrške za 60 FPS i općenito videa koji je ispod nivoa Samsunga i iPhonea...samo treba biti realan.
Mob je super za sve koji vole zoom i da imaju dobru autonomiju baterije...za sve ostalo postoje i bolji mobiteli.
 
2 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
Tebi je nebitno, ali ne mijenja činjenicu da je osnova mobitela ekran na nivou flagshipa iz 2013 sto se rezolucije tice...LG je nakon G2 uveo G3 sada vec daleke 2014 sa QHD ekranom koji je postao nekakav standard...mogu i ja živjeti sa FHD i nije da mi smeta, ali necemo se lagati i pisati kako je to ok...zatim zvuk/sluh kao drugo osjetilo...znaci gledas i slusas i te dvije stvari su ti vec u zaostatku za Mate 20 PRO.
Ima jos nedostataka, ali vec i ovo je dovoljno za neke koji su realni...da sad ne spominjem selfie kameru bez AF, video bez podrške za 60 FPS i općenito videa koji je ispod nivoa Samsunga i iPhonea...samo treba biti realan.
Mob je super za sve koji vole zoom i da imaju dobru autonomiju baterije...za sve ostalo postoje i bolji mobiteli.

ok, tebi je bitna rezolucija ekrana za koju svakako nema sanse golim okom da kazes koja je na kojem mobu kad stavis p30p i m20p jedan pored drugog, a vecini je bitnije da je ekran svjetlji i citljiviji na suncu ima jaci kontrast.. al dobro, vjerojatno je u danasnje vrijeme katastrofa u birtiji izgovoriti neke male brojeve, ljudi se zgrazaju..

 

zvuk sam napisao da je na strani m20p naravno, sto meni osobno nista ne znaci, stalno je mute..

 

prednja kamera nema AF ni na mate20p, kao sto m20p takoder nema 60fps 4k video.. kakav te sad samsung i iphone spopao? o cemu se raspravlja, o tome da je m20p "bolji"? po cemu tocno je bolji? po apsolutno nicemu. to koliko je u te dvije stvari "bolji", duplo toliko je losiji u ostalom..

 

i kamera nije bolja samo u zoom-u, nego u svemu ostalom, od lowlight, do detalja, macro, video snimanje.. sve

 

 

edit: sad kontam da ne kontas o cemu se raspravlja, nego si samo padobranski upao sa usporedbama sa svim mobitelima.. rasprava je ona provala da je p30p veliki korak nazad u odnosu na m20p.. a ispalo da je obrnuto.. ups

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 20:23 (digitall).
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
Zasmetao...sta sve necu ovdje procitati.
Ljudi su realni za razliku od tebe i jos nekolicine.
Mob ima tele lecu sa uvecanjem 5X i to je jedino revolucija, a masa toga (uglavnom kljucnih stvari) je ispod konkurencije pa i Mate 20 PRO.

 Masa toga ispod konkurencije...

 

Ako je baterija + brzo punjenje + brzina software + kamera + cijena ispod konkurencije onda se slažem.

 

Aj ocean77 ne baljezgaj..

10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Moram biti iskren, ja na s9+ ne vidim razliku između fhd i 2k. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Ni ja na mate 9 pro ;) Ali ga drzim na najvisoj rezi...

13 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro
Rezoluciju možeš primijetiti ako staviš mali font i sitan tekst je bolje vidljiv i čitljiv na onome sa višom rezolucijiom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...
ocean77 kaže...
Zasmetao...sta sve necu ovdje procitati.
Ljudi su realni za razliku od tebe i jos nekolicine.
Mob ima tele lecu sa uvecanjem 5X i to je jedino revolucija, a masa toga (uglavnom kljucnih stvari) je ispod konkurencije pa i Mate 20 PRO.

 Masa toga ispod konkurencije...

 

Ako je baterija + brzo punjenje + brzina software + kamera + cijena ispod konkurencije onda se slažem.

 

Aj ocean77 ne baljezgaj..

Nema za ocean77 samo Note 9 (jer hebeš mobitel bez olovke - koja je izuzetno bitno oruđe za mobitel i svih 5% korisnika ga koriste svakodnevno), a kamera je naravno bolja na Note 9 i idući koji dolazi u obzir je Note 10 kad izađe pa onda Note 11 jer samo Samsung (možda i Pixel) je ispred sve ostale konkurencije, jer je ipak on realan u svojim uvjerenjima, a mi smo u zabludi. Baš smo budale, valjda ćemo jednog dana shvatiti što je on odavno, a mi se idalje opiremo našem neznanju.

thebatman kaže...

Moram biti iskren, ja na s9+ ne vidim razliku između fhd i 2k. 

Pa kad je za naše oko i nema, ali ocean77 to vidi, nemaš ti pojma 

12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Na Mateu je bolje: display, zvučnici, skener lica, položaj skenera otiska prsta. Držao sam M20P i P30P jedan kraj drugog na suncu i razlika u čitljivosti je minimalna, to se uopće ne isplati spominjati jer se ne vidi ako nemaš telefone jedan kraj drugog. Ono što se vidi i čuje je količina detalja koju vidiš kod pregledavanja fotki i kvaliteta zvuka kod gledanja videa. Također skener lica je itekako koristan i jedan od najboljih featurea na Mateu, telefon se brže otključa i bolje je zaštićen od P30 Pro koji koristi zastarjelo 2D skeniranje. Pomicanje položaja skenera je isto čista glupost, na Mateu je savršeni položaj koji su nepotrebno mijenjali i otežali korištenje telefona. I još uz sve to u paketu za 7 doma kuna ne dobiješ adapter za slušalice. Huawei se uobrazio i počeo glumit Apple no ono što ne razumiju je da oni nemaju tu snagu brenda i razvijen ekosustav da mogu podjebavat korisnike i to će ih koštati ako nastave.

 

U konačnici, P30 Pro ima stvarno daleko bolje kamere, i tko ganja najbolje kamere izbor je očit ali kao telefon koji se koristi za sve Mate je daleko bolji izbor. I ne zanima me je li tebi nešto "nebitno" jer takva rasprava nema smisla. Ja mogu reći da su mi display i kamera nebitni ali kakvog smisla ima rasprava s glupim uvrnutim kriterijima? Ako govorimo o uređajima onda govorimo o svemu, bilo tebi to bitno ili ne.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
TibzzX kaže...

Na Mateu je bolje: display, zvučnici, skener lica, položaj skenera otiska prsta. Držao sam M20P i P30P jedan kraj drugog na suncu i razlika u čitljivosti je minimalna, to se uopće ne isplati spominjati jer se ne vidi ako nemaš telefone jedan kraj drugog. Ono što se vidi i čuje je količina detalja koju vidiš kod pregledavanja fotki i kvaliteta zvuka kod gledanja videa. Također skener lica je itekako koristan i jedan od najboljih featurea na Mateu, telefon se brže otključa i bolje je zaštićen od P30 Pro koji koristi zastarjelo 2D skeniranje. Pomicanje položaja skenera je isto čista glupost, na Mateu je savršeni položaj koji su nepotrebno mijenjali i otežali korištenje telefona. I još uz sve to u paketu za 7 doma kuna ne dobiješ adapter za slušalice. Huawei se uobrazio i počeo glumit Apple no ono što ne razumiju je da oni nemaju tu snagu brenda i razvijen ekosustav da mogu podjebavat korisnike i to će ih koštati ako nastave.

 

U konačnici, P30 Pro ima stvarno daleko bolje kamere, i tko ganja najbolje kamere izbor je očit ali kao telefon koji se koristi za sve Mate je daleko bolji izbor. I ne zanima me je li tebi nešto "nebitno" jer takva rasprava nema smisla. Ja mogu reći da su mi display i kamera nebitni ali kakvog smisla ima rasprava s glupim uvrnutim kriterijima? Ako govorimo o uređajima onda govorimo o svemu, bilo tebi to bitno ili ne.

za zvuk sam rekao.. za display si u pravu ako gledas povecalom, i zanemaris koji je svjetliji..

polozaj skenera necu ni komentirat.. ono wtf

adapter sam kupio za 38kn u linksu

mate20 je skuplji i stariji, sa updateima iza p30p

nema tu uvrnutih kriterija, samo cinjenice koje kaze da mate20p ima 2 stvari bolje, sve ostalo losije ili jednako, i iz toga dobijes zakljucak da je mate daleko bolji izbor... hahahah

dakle, bolji izgled, vise povrsine ekrana, baterija, punjenje, softver, kamera, ekran vani, aod, brzina.. iz tog svega je daleko bolji izbor mate.. pa je, ako ga usporedis na nokiom 3310

kao da pricas o 2 razlicita svijeta, a ne dva gotovo jednaka mob-a... od kojih je p30p realno i cinjenicno bolji bez ikakve dileme i subjektivnosti

 

btw; p30p ima nesto brzi i precizniji senzor otiska prsta..

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 21:30 (digitall).
14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ova tema je otišla kvragu, samo se javljaju likovi koji nemaju navedeni uređaj i kenjaju po njemu (jer oni znaju kakav je to uređaj jer ga ipak nisu koristili, ali znaju da ne valja - na papiru).

Ova tema je za korisnike tog uređaja i za one koji to žele postati ili ih zanimaju neke informacije o navedenom uređaju, a ne kenjaona par likova koji liječe svoje frustracije od ne znam čega.

Ne idem nija ja u druge teme za druge uređaje i ne kenjam 10 stranica o uređaju kojeg nisam koristio niti ću ga koristiti jer baš mi se hebe druge u mozak, a i mi smo blesavi što reagiramo na takve tipove.

A mogu i zaključiti da moderatori spavaju i dozvoljavaju ovakve provokatore da unište kompletnu temu sa svojim ispadima.

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice