IGO navigacija za Android - pomoć?

poruka: 9
|
čitano: 26.470
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
IGO navigacija za Android - pomoć?

Ovako,opet tata ima ludu ideju,a to je da instalira navigaciju na mobitel. Tražio je po internetu i našo taj iGo,i sad moje pitanje je kako to instalirati,mobitel je Samsung galaxy mini,android je 2.3.6...kako to instalirati sada,čito sam da se moraju skinit karte,dakle ako možete mi dati link di piše (ili sami napisati - bilo bi još bolje) kako skinuti,instalirati,i skinuti/instalirati karte HRVATSKE. nikakva cijela zemlja ili cijela europa,samo Hrvatska!! hvala unaprijed :)

 

EDIT: Da je FREE aplikacija,karta,i sve što treba..

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 20:02 (filipvk1000).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: IGO navigacija za Android - pomoć?

E pa za tatu je onda bolje ovo https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.mireo.dp Aplikacija besplatna a karta hrvatske košta samo 60kn

14 godina
neaktivan
offline
IGO navigacija za Android - pomoć?

itko?

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IGO navigacija za Android - pomoć?

PRAVILA FORUMA: Zakonom zaštićeni materijal - Stavljanje zakonom zaštićenog (copyrighted) materijala na ovaj forum nije dozvoljeno, kao ni linkova s kojih je moguće skinuti takav materijal. Traženje pomoći za piratiziranje softvera, kao i pomaganje u tome, također nisu dozvoljeni. Prekršitelji ovog pravila bit će opomenuti ili će im biti trajno zabranjeno korištenje ovog foruma.  

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
IGO navigacija za Android - pomoć?

Da li je moguće na iGo 8.4 postaviti međutočku na ruti?

 

Dakle, između Zagreba i Dubrovnika da mi obavezno ide do Splita i sl.?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: IGO navigacija za Android - pomoć?
Onjegin kaže...

Da li je moguće na iGo 8.4 postaviti međutočku na ruti?

 

Dakle, između Zagreba i Dubrovnika da mi obavezno ide do Splita i sl.?

Ok. Napravite rutu i kliknete opcije, pojavi se meni s "Odredište", "Moja ruta" i "Postavke".

 

Klik na "Odredište" i nađite novi grad (pod "Nađi adresu"), klik na "Izaberi" i pojavit će se izbornik "Add Via" i "New route".

 

Klik na "Add Via" i to je to.

11 godina
offline
IGO navigacija za Android - pomoć?

Kupio sam navigaciju i karte i sve to na samsungovom J7 mobitelu sam koristio.

Sada sam instalirao na tablet 7 inča i traži me ponovno da kupim sve karte i sve ponovo.

Kako da učitam svoj korisnički račun.

Platio sam to oko 550 kuna. Ludilo

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IGO navigacija za Android - pomoć?
Stavi here maps? Besplatan je.
11 godina
offline
Re: IGO navigacija za Android - pomoć?
Markić7 kaže...
Stavi here maps? Besplatan je.

 meni treba Igo zbog kamiona jer ima tu opciju a ostale navigacije me voze po kozjim stazama pa zaglavim

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice