Iphone 6 - Rasprava izdvojena tema

poruka: 2.188
|
čitano: 407.797
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Iphone 6
Kak stavit sliku s moba na forum. Trenutno imam 2h i 10 min uporabe baterije znaci sot-a i 78% baterije. Svjetlina je na nekih 50-60% posto sam doma. Izvadio sam ga iz punjaca prije 4h i 48min. Namjerno ga puno koristim danas sa vidim oce li bit baterija sto bolja. I neznam jesam li lud ili sta ali oslobodilo mi se 2gb mjesta na mobu sa ovim updateom.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6
omomomomoomm kaže...
Kak stavit sliku s moba na forum. Trenutno imam 2h i 10 min uporabe baterije znaci sot-a i 78% baterije. Svjetlina je na nekih 50-60% posto sam doma. Izvadio sam ga iz punjaca prije 4h i 48min. Namjerno ga puno koristim danas sa vidim oce li bit baterija sto bolja. I neznam jesam li lud ili sta ali oslobodilo mi se 2gb mjesta na mobu sa ovim updateom.

 

Prvo učini screenshot stanja bakterije, fotografija ti je odmah spremljena kao što znaš. Započni pisati post i nakon što si nešto što smatraš potrebitim si napisao, klikni na "dodaj sliku sa računala", gdje će te pitati od kuda želiš sliku, odnosno "odaberi datoteku". Nakon što odabereš svoju foto galeriju, pikni sliku onog "SS" kojeg si učinio i klikni na "Pošalji" i to je to, voila!!
ATJ Lučko
11 godina
offline
Iphone 6
Evo slike
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.10.2014 14:04 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 6
Može li mi netko objasniti kako se je i zašto pojavila ova oznaka/apliacija skroz gore u lijevom kutu?!?!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iphone 6
ATJLučko kaže...
Može li mi netko objasniti kako se je i zašto pojavila ova oznaka/apliacija skroz gore u lijevom kutu?!?!

Vjerovatno si ju instalirao putem nečega .. 

 

Inače - o aplikaciji KLIK

GL&HF
9 godina
neaktivan
offline
Iphone 6

Došla 6-ica

 

Vrijedi svake lipe. Prelijep uređaj. Toplo ga preporučam.

 

Sad još moram kupiti neku fora dodatnu opremu {#}

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Iphone 6
Kolko si platio??
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Iphone 6

1099 kn u Bez granica XL tarifi (Vip)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 6
AmD kaže...
ATJLučko kaže...
Može li mi netko objasniti kako se je i zašto pojavila ova oznaka/apliacija skroz gore u lijevom kutu?!?!

Vjerovatno si ju instalirao putem nečega .. 

 

Inače - o aplikaciji KLIK

Sve što sam instalirao na iPad je je sa App Store stranice/dućana, a neke aplikacije koje su plative sam uzeo kada su mukte, a to se svaki dan može vidjeti na "Flipboardu" pod tema "Apps".

Moje je pitanje bilo kako je ta aplikacija uopće dospjela na onu poziciju, obzirom ju ja ručno nisam mogao nikako staviti, a ništa vezano za samu instalaciju odnosno skidanje. 

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6
jozo_the_bozo kaže...

1099 kn u Bez granica XL tarifi (Vip)

Dal je to uz neki popust?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6
dRoID kaže...
jozo_the_bozo kaže...

1099 kn u Bez granica XL tarifi (Vip)

Dal je to uz neki popust?

Vec se moze kupit u VIP-u? Ako je istina ja sutra idem po svoju 6icu

Ovako, naime slucajno sam zaboravio na kojem mailu sam se registirao na accu Skillzor69, pa sada sam morano novi radit
9 godina
offline
Re: Iphone 6
Skillzor70 kaže...
dRoID kaže...
jozo_the_bozo kaže...

1099 kn u Bez granica XL tarifi (Vip)

Dal je to uz neki popust?

Vec se moze kupit u VIP-u? Ako je istina ja sutra idem po svoju 6icu

Ja sam jučer pitao i lik mi je rekao tek od 30.10. odnosno tek od onog tjedna iza Svih Svetih

9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6
Matthew26 kaže...
Skillzor70 kaže...
dRoID kaže...
jozo_the_bozo kaže...

1099 kn u Bez granica XL tarifi (Vip)

Dal je to uz neki popust?

Vec se moze kupit u VIP-u? Ako je istina ja sutra idem po svoju 6icu

Ja sam jučer pitao i lik mi je rekao tek od 30.10. odnosno tek od onog tjedna iza Svih Svetih

Malo sam potrazio i raspitao se i dobio informaciju gdje mozete kupiti crni Iphone 6 16gb(nisam gledao za ostale,jer me samo crni tj. space grey zanima). Nisam siguran dali je ovo potpuno tocno, ja cu sutra otic u VIP u Rijeku raspitat se pa vam javim dali sam dobio iPhone 6 ili ne.

iphone 6 dostupnost iphone 6 dostupnost
Ovako, naime slucajno sam zaboravio na kojem mailu sam se registirao na accu Skillzor69, pa sada sam morano novi radit
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 20:59 (Skillzor70).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6

Možeš kupiti samo na webshopu

9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6

Imam popust programa vjernosti (vip&više) platinasti korisnik

 

Čak 400 kn...nije loše {#}

12 godina
offline
Re: Iphone 6
jozo_the_bozo kaže...

Imam popust programa vjernosti (vip&više) platinasti korisnik

 

Čak 400 kn...nije loše {#}

 

440+5+10 = 455*24 = 10920kn. Brate puno,ali ako se tebi isplati super. Popust od 400kn na takvu tvoj potrošnju i nije neki. Evo ti moj primjer. Imam pretplatu u Tele 2.Ne koristim ja broj ali samo kupujem mobitele. Sestra koristi broj. 

Meni su za 2 godine vjernosti dali 600kn popusta na G3, tarifa 225,00kn!!! 125kn mob + 100 tarifa.!!!

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6
R36 kaže...
jozo_the_bozo kaže...

Imam popust programa vjernosti (vip&više) platinasti korisnik

 

Čak 400 kn...nije loše {#}

 

440+5+10 = 455*24 = 10920kn. Brate puno,ali ako se tebi isplati super. Popust od 400kn na takvu tvoj potrošnju i nije neki. Evo ti moj primjer. Imam pretplatu u Tele 2.Ne koristim ja broj ali samo kupujem mobitele. Sestra koristi broj. 

Meni su za 2 godine vjernosti dali 600kn popusta na G3, tarifa 225,00kn!!! 125kn mob + 100 tarifa.!!!

 

 

Mene ce IP6 doc na L tarifi u VIP-u 190kn tarifa 2000kn placam mob(sa popustom ko od kolege gore) i 100kn mjeseco za mob sto dodje: 100*24=2400kn+2000kn=4400kn cu potrosit na mob i 190*24=4560kn za tarifu.

 

 

Mozda cu cak dobiti i veci popust posto sam VIP korisnik od 3mjeseca 2000. godine

Ovako, naime slucajno sam zaboravio na kojem mailu sam se registirao na accu Skillzor69, pa sada sam morano novi radit
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 16:55 (Skillzor70).
9 godina
offline
Re: Iphone 6
I to sto pisete govorite za 16 gb modele ili 64? Jer uzimati 16 gb model u danasnje vrijeme je nebuloza po meni..... Premalo je to mjesta za danasnje standarde
14 godina
offline
Iphone 6
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 17:23 (kale_fotograf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Iphone 6
Velike su to cifre pljackaju i tcom i vip. Najbolje je rjesenje pocekat par mjeseci i kupit na njuskalu. Kroz par mjeseci ce ih se dosta prodat i bit ce ih pun njuskalo. Ja uvjek kupujem tak a sad tko zeli nek kupi kod operatera.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6
omomomomoomm kaže...
Velike su to cifre pljackaju i tcom i vip. Najbolje je rjesenje pocekat par mjeseci i kupit na njuskalu. Kroz par mjeseci ce ih se dosta prodat i bit ce ih pun njuskalo. Ja uvjek kupujem tak a sad tko zeli nek kupi kod operatera.

Cijene iphona u edigitala

http://www.edigital.hr/online_flyer.php?id=4&inactive=true?utm_source=2014-10-22-iphone-hirlevel

ip6 16gb = 6.499kn

9 godina
offline
Re: Iphone 6
dRoID kaže...
omomomomoomm kaže...
Velike su to cifre pljackaju i tcom i vip. Najbolje je rjesenje pocekat par mjeseci i kupit na njuskalu. Kroz par mjeseci ce ih se dosta prodat i bit ce ih pun njuskalo. Ja uvjek kupujem tak a sad tko zeli nek kupi kod operatera.

Cijene iphona u edigitala

http://www.edigital.hr/online_flyer.php?id=4&inactive=true?utm_source=2014-10-22-iphone-hirlevel

ip6 16gb = 6.499kn

 

Ma to su prebolesne cijene sve za 16gb modele. Sami iOS 8 ti pojede preko 7 gba i sta ti ostane? A masno platis.... Prenapuhane cijene
11 godina
offline
Iphone 6
A zasto mi stavljas cijene sa edigitala s tim se tjesis da ces jeftino proci? Ako ti se ne zuri imati prvi iphone u kvartu pocekaj par mjeseci ustedjet ces par tisuca kuna. Siguran sam da ce u 2-3 mjesecu bit 4000kn novi zapakirano sa garancijom na njusci
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6
omomomomoomm kaže...
A zasto mi stavljas cijene sa edigitala s tim se tjesis da ces jeftino proci? Ako ti se ne zuri imati prvi iphone u kvartu pocekaj par mjeseci ustedjet ces par tisuca kuna. Siguran sam da ce u 2-3 mjesecu bit 4000kn novi zapakirano sa garancijom na njusci

Stavljam cijenu jer je velika razlika između te cijene i one u linksa(7999kn).

Dosta je da jednokratna cijena uređaja padne na 1600kn i već imam uz pretplatu uređaj za 4000kn.

13 godina
offline
Iphone 6
Jedno pitanje onima koji se u možda problem i moguće rješenje kuže bolje od mene!? Kako bi Apple gadget funkcionirao sa dva Apple ID accounta, s tom razlikom što bi jedan bio učinjen ovdje u Hrvatskoj, onaj koji sam učinio ja, i drugi, koji bi za mene otvorio moj prijatelj u USA!? To bih volio učiniti čisto zbog mogućnosti koje pruža onaj App store američanski a ovaj naš 'rvacki so far nema, primjerice kupnja nekih aplikacija ili sam pristup iTunesima?!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iphone 6
ATJLučko kaže...
Jedno pitanje onima koji se u možda problem i moguće rješenje kuže bolje od mene!? Kako bi Apple gadget funkcionirao sa dva Apple ID accounta, s tom razlikom što bi jedan bio učinjen ovdje u Hrvatskoj, onaj koji sam učinio ja, i drugi, koji bi za mene otvorio moj prijatelj u USA!? To bih volio učiniti čisto zbog mogućnosti koje pruža onaj App store američanski a ovaj naš 'rvacki so far nema, primjerice kupnja nekih aplikacija ili sam pristup iTunesima?!

Normalno funkcionira. Samo se na App Store prijaviš s accountom koji ti u tom trenutku treba (mijenjaš ga na dnu ekrana).

 

I ne treba ti ga otvorit prijatelj, možeš i sam.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 11:21 (Danny_HR).
12 godina
neaktivan
offline
Iphone 6

Ima li tko informaciju kolike će cijene uz tarifu biti kada izađe u prodaju 31.10?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 6
dRoID kaže...

Ima li tko informaciju kolike će cijene uz tarifu biti kada izađe u prodaju 31.10?

Vjerojatno iste

9 godina
offline
Re: Iphone 6

 

Frend je u New Yorku od 3.-16.11. i uzet če par komada. Znači moj je 64 GB Silver otključani za 749$. Eto, to je cijena koju sam voljan platiti. A ne ovim našim lopovima plaćati sulude marže i tarife.... 

13 godina
offline
Iphone 6

749 + pdv njihov

 

mislim da su cijene tamo bez tax..

 

ispravak:

 

zvao brata tamo.. ide plus taxa.. 800tinjak dolara je 64gb

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 20:51 (rapajic_st).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice