IPhone 7, rasprava! izdvojena tema

poruka: 3.507
|
čitano: 477.768
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!
kad je ovaj stream od appla za novi iphone danas ili je bio jucer?
http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Nvidia GTX 680 kaže...
kad je ovaj stream od appla za novi iphone danas ili je bio jucer?

 

Večeras od 7 sati. 

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
13 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
cro_blue kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...
kad je ovaj stream od appla za novi iphone danas ili je bio jucer?

 

Večeras od 7 sati. 

Valjda "večeras od 19 sati" kolega ?! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Ovako imam problem s iphonom stalno mi dolazi obavjest da odobrim iphone s kednog od svojih uredjaja jel mi neko moze objasniti kaj tocno trebam napraviti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
tomislavivic kaže...

Ovako imam problem s iphonom stalno mi dolazi obavjest da odobrim iphone s kednog od svojih uredjaja jel mi neko moze objasniti kaj tocno trebam napraviti?

Pita te za odobrenje da se povežu, ona fora što radiš da se vidi/skine i na tom drugom gadgetu! 

 

Što uraditi, stisni na "ALOW" ili "DOPUSTI", odnosno odobri u svakom slučaju bez obzira kako pisalo, naravno pod uvjetom da to želiš, ili jednostavno odbij spajanje. 

ATJ Lučko
12 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

nemam nikakav allow ali nema veze ugl zanima me imate li kakve aplikacije za gledanje sporta tj stremanje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
tomislavivic kaže...

nemam nikakav allow ali nema veze ugl zanima me imate li kakve aplikacije za gledanje sporta tj stremanje?

Onda drugi puta učini SS, pa sa se može pogledati u čemu je kvaka, o čemu se ustvari tu radi kod tebe kolega! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Evo standardno se pokazalo jutros kao da mi je poslan zahtjev za odobrenje a ja nezz di bih ga trebao dobiti uglavnom na mailu nije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
imaš još iUređaja ili je ovo jedini?
Ja rekoh
12 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Imao sam prije ali sad mi je ovo jedini inace sam sa svih uklonio icloud kada sam ih prodavao

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Kod prodaje uređaja trebaš odjaviti Nađi moj iPhone, odjaviti se sa iCloudai onda iz AppleIDa. Potom resetirati uređaj.

Šta je tu je, da ne duljim, ubaci u Google ovu poruku koju dobivaš, mislim da je jedan od prvih linkova na postupak kojim se može riješiti problem. Btw, oprosti na kasnom odgovoru...
Ja rekoh
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Ekipa skinuo sam novi ios 11 na iphone 7 plus i osjetim dosta lagova za pocetak..pogotovo na 3d touchu na aplikacijama animacija svaki put laga...nisam to ocekivao iskreno...ako ima ko kakva iskustva s tim nek napise..hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

jesi radio OTA ili clean install preko iTunesa, ovako veliki update se uvijek radi clean install

 
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Ota sam radio..sta bi trebao sad na tvornicke postavke skroz ili??
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Robi1992 kaže...
Ota sam radio..sta bi trebao sad na tvornicke postavke skroz ili??

ostavi ga do sutra kako bi dao vremena NVMe kontroleru da odradi svoj posao preslagivanja datoteka, sutra ga ugasi pa upali i bit će sve ok.

Ja rekoh
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Moze probat cu hvala ti 👍🏻👍🏻👍🏻
Mislim cudno bi bilo da na iphone 7 plus ne radi kako treba..svaki put kad kliknem 3d touch animacija laga..al svaki put
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Robi1992 kaže...
Ota sam radio..sta bi trebao sad na tvornicke postavke skroz ili??

 ako ne bude promjena ja bi preko iTunes napravio restore i naravno povučeš backup sa iClouda, ja imam 5s pa ću kasnije napraviti upgrade dok malo vidim iskustva.. prošle godine sam radio clean install na ios 10 i sve je bilo uredno poslije, znao je štucnuti prva 2-3 dana i malo su kontrole za isklj / uklj opcija bile "ljepljive" u početku ali to se sve sredilo ubrzo..

8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
mile59 kaže...
Robi1992 kaže...
Ota sam radio..sta bi trebao sad na tvornicke postavke skroz ili??

 ako ne bude promjena ja bi preko iTunes napravio restore i naravno povučeš backup sa iClouda, ja imam 5s pa ću kasnije napraviti upgrade dok malo vidim iskustva.. prošle godine sam radio clean install na ios 10 i sve je bilo uredno poslije, znao je štucnuti prva 2-3 dana i malo su kontrole za isklj / uklj opcija bile "ljepljive" u početku ali to se sve sredilo ubrzo..

 mislim da je to do tipične boljke flash memorija (nije da se slično ne događa i kad je stari dobri hdd popunjen do vrha). kad je memorija na cca 70 posto popunjenosti ili više lagano se počinju događati trzanja. apple radi dobar posao sa svojim kontrolerima, uvijek se kroz neko kraće vrijeme nakon upgradea sve vrati na prethodno stanje.

 

e da, vi koji ste već skinuli ios11, radi li konverziju spremljenih fotki na novi format ili ih ostavlja as-is?

Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Feudalac kaže...
Robi1992 kaže...
Ota sam radio..sta bi trebao sad na tvornicke postavke skroz ili??

ostavi ga do sutra kako bi dao vremena NVMe kontroleru da odradi svoj posao preslagivanja datoteka, sutra ga ugasi pa upali i bit će sve ok.

 Nece lag nestati. Takodjer da li je neko od vas radio clean install? Da li to ima nekog uticaja na rad?

7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Da,nije nestao..vidim na youtubeu da ima par videa da laga na iphone 7...pricekat cemo odgovor applea
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Music app ne radi.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

S instaliranje iOS 11, u početku nekoliko sati je dolazilo do trzanja. Nakon toga sve je u redu. Radi se o Iphone7 Plus

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

iOS 11 je nakon toliko mjeseci testiranja pusten kao poluproizvod sto je jednostavno neprihvatljivo !! Baterija osjetno brze curi, lag i trzave animacije na sve strane. Ponasaju se kao da imaju 50 uredjaja za koje trebaju napraviti optimizaciju.

Osobno mi se ne svidja sto vise nema 3D sa lijeve strane dispalya za pristup appsw i prelazak iz jedne app u drugu, screenshot je naporan i svaki puta spusti u donji lijevi ugao tako da ti treba jos nekoliko koraka da ga maknes, notif. centar je bzvz zato sto svaki puta odlazi na lock screen, wakeup ne radi kako treba, wallpaper kasni i display je black u tom periodu, CC nije praktican....uglavnom, probao i vratio se na 10.3.3 koji radi odlicno.

 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Ja nemam problema sa lagom i baterijom jedino 3d otvara kao u dvije animacije prvo jedan manji prozor pa veci ne znam jel laga ili je tako napravljeno al nije sporo da da otvara. I sad sam i ja primjetio da nema lijevo 3d opcije da se preskace iz app u app i to je bas korak unazad .
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Da tako i meni 3d touch...vjerovatno ce kroz 1-2 updatea rijesit sve trzavice
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Baterija nakon updatea uvijek brzo curi. Pricekaj iduce punjenje.
12 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
pogledajte da vam nije ukljucena 'nadji iPhone' opcija nakon nadogradnje, ako vam je inace bila iskljucena. Tako mi je bilo prosle godine pri prelasku na ios10, jer ona puno guta bateriju.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Koji se smisao iskljucivanje funkcija koje mob nudi? Uvijek je sve ukljuceno 24/7

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
robee1 kaže...

Koji se smisao iskljucivanje funkcija koje mob nudi? Uvijek je sve ukljuceno 24/7

 Potpuno isti smisao zbog kojeg ti nemaš uključenu svjetiljku non stop.

Za pretpostavit je i da hotspot držiš stalno uključenim, zlu ne trebalo...

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Umbel kaže...

 Potpuno isti smisao zbog kojeg ti nemaš uključenu svjetiljku non stop.

Za pretpostavit je i da hotspot držiš stalno uključenim, zlu ne trebalo...

lol, baš je isto kao opcija "Nađi iPhone". Nju možeš upaliti baš onda kad ti treba, jelda? Ili ti stvarno znaš unaprijed kad ćeš izgubiti telefon pa je upališ prije toga?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice