IPhone 7, rasprava! izdvojena tema

poruka: 3.507
|
čitano: 477.571
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!

face, push notifikacije, kako da riješim to?

 

backup slika ne postoji, ne drzim uopste google drive i te stvari

8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Računi i lozinke/proslijedi/iskljuceno.
Outlook je ok ako ga koristiš i možeš mu ostaviti prosljeđivanje uključeno.
Face - iskljuci osvježavanje u pozadini, zabrani pristup mikrofonu a najbolje da ga ubiješ kompletno jer app nije ništa bolja od standardne web stranice. Messenger je ok, samo isključi pristup mikrofonu. Instagram ne koristim pa ne znam iz prve ruke...
Ja rekoh
8 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

ma joj jarane mobitel koristim od prosle godine i nisam imao tih problema, jedino sto mislim da je uzrok je Apple Watch, njega sam nabavio prije 15 dana a ovo mi se krenulo desavat prije par dana, mozda je on uzrok? ali problem je i kad odjavim vezu između sata i ajfona tj. ugasim bluetooh na mobitelu, i dalje mi to učitava, učitava ...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
“Od prošle godine” :)
8 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

jebiga jarane kao da smo na fbu pa sad ono gledamo u komentarima kako da osušimo jedni druge, kažem fino od prosle godine jer mobitel koristim od aprila 2017.e sto znaci da je ured godinu dana, i do sad nisam imao tih problema, ako mi ne mozes pomoc nemoj se ovdje ni pravit pametan pa sad ti ono kao mene spustio, osušio

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Ne razumijes šalu niti forum ocito. I evo, pravit cemo se dalje pametni i necemo ti pomoci. Jarane.
13 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

imam navedeni iphone zadnjih mj dana i hocu si slozit na mobitelu itunes store,kad ga pokrenem dobijem ponudjeno "otvori aplikaciju iTunes U" i kad to stisnem izbaci mi "spajanje na itunes store nije uspijelo" zasto? internet je ukljucen na njemu...

 

hvala i lp

Battlelog: BumbleBee_HR"The difference between who you are and who you want to be is what you do!!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

iTunes Store ne radi u HR. Možeš probati a američkim Apple IDem.

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Pozdrav svima u temi.

nisam mislio da ću pisati u ovoj temi ili bilo kojoj drugoj vezanoj za Apple no eto, što se mora, mora se.

iPhone 7 Plus, kupljen pred kraj 11. mjeseca 2016.
Odjednom se počeo restartirati sam od sebe. 

Apple logo, par sekundi i upali se.
I nakon toga opet. I opet. I opet.

Onda par minuta radi ok, pa onda ajmo opet u krug.


iOS 11.2.5 je gore.
Radio sam - 

erase all

DFU restore preko iTunesa i setup as new iPhone

 

 

Na kraju sam završio na tome da sam ga odnio u iService na dijagnostiku pa ćemo vidjeti.

Ako mi itko išta može korisno reći, bio bih vam puno zahvalan.
Mob sam kupio u četvrtak prošli sestri s njuškala od lika koji ga je ispred mene vratio na tvorničke, izvadio svoj SIM iz njega, imao milijun notifikacija na screenu i sliku s curom na pozadini.
Zaključujem da ga je koristio netom što mi ga je prodao.

Zovem ga danas da ga izvijestim što se događa, kaže da ne može vjerovati, da je sve uredno kod njega radilo, nije nikada imao problema s iPhoneom, a koristio ih je sve od reda (od 4 pa nadalje).
I razlog zašto je ovog prodavao je bio X.

 

Hvala unaprijed

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Imao sam slicnu situaciju. Kupovao i6s i nakon vracanja na tvornicke postavke i podesavanja meni se u rukama ugasi pred prodavacem. On gleda zbunjeno i kao sto si mu napravio...kaze kod njega je radio bez problema. Ajd ga znaj sto je istina. Moze biti pregazena baterija, maticna, svasta....od tada kupujem samo nove sa nasim jamstvom.

 

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
sudy_freak kaže...

Pozdrav svima u temi.

nisam mislio da ću pisati u ovoj temi ili bilo kojoj drugoj vezanoj za Apple no eto, što se mora, mora se.

iPhone 7 Plus, kupljen pred kraj 11. mjeseca 2016.
Odjednom se počeo restartirati sam od sebe. 

Apple logo, par sekundi i upali se.
I nakon toga opet. I opet. I opet.

Onda par minuta radi ok, pa onda ajmo opet u krug.


iOS 11.2.5 je gore.
Radio sam - 

erase all

DFU restore preko iTunesa i setup as new iPhone

 

 

Na kraju sam završio na tome da sam ga odnio u iService na dijagnostiku pa ćemo vidjeti.

Ako mi itko išta može korisno reći, bio bih vam puno zahvalan.
Mob sam kupio u četvrtak prošli sestri s njuškala od lika koji ga je ispred mene vratio na tvorničke, izvadio svoj SIM iz njega, imao milijun notifikacija na screenu i sliku s curom na pozadini.
Zaključujem da ga je koristio netom što mi ga je prodao.

Zovem ga danas da ga izvijestim što se događa, kaže da ne može vjerovati, da je sve uredno kod njega radilo, nije nikada imao problema s iPhoneom, a koristio ih je sve od reda (od 4 pa nadalje).
I razlog zašto je ovog prodavao je bio X.

 

Hvala unaprijed

Ili je matična ploča ili baterija u pitanju, ako si napravio DFU restore i ponovo se dešava isto. Ja bi stavio drugu bateriju na prvom mjestu.

 

Kod polovne elektronike nema garancije, tako da se takva situacija uvijek može desiti.

12 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Nema to veze s baterijom, maticna bi trebala biti.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

UPDATE:

 

Dijagnostika u servisu je pokazala da je baterija.
Zamijenjena baterija za 500 kuna i vozi dalje.

 


Tko bi rekao da će Erase all data i vraćanje na tvorničke postavke sjebati bateriju.

Sad mi je jasno zašto na iPhoneu nema custom ROM-ova kao na Androidu.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Čudi me takvo ponašanje, radio sam restore na dosta iPhonova i svi uredno rade. Moguće da je bio defektni primjerak pa ga je ovo iz nekog razloga dotuklo.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
sudy_freak kaže...

UPDATE:

 

Dijagnostika u servisu je pokazala da je baterija.
Zamijenjena baterija za 500 kuna i vozi dalje.

 


Tko bi rekao da će Erase all data i vraćanje na tvorničke postavke sjebati bateriju.

Sad mi je jasno zašto na iPhoneu nema custom ROM-ova kao na Androidu.

U nekoliko navrata sam morao spašavati svoje i prijateljev gadgete Apple obitelji, i nikada, ali nikada mi se pri tom postupku nije dogodilo nešto takvoga! 

Da ne spominjem kako je prijatelj sjebao AppleID, pa smo ga morali tražiti preko Apple HelpDesk-a! 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
sudy_freak kaže...

UPDATE:

 

Dijagnostika u servisu je pokazala da je baterija.
Zamijenjena baterija za 500 kuna i vozi dalje.

 


Tko bi rekao da će Erase all data i vraćanje na tvorničke postavke sjebati bateriju.

Sad mi je jasno zašto na iPhoneu nema custom ROM-ova kao na Androidu.

 Pitanje je jesu li uopce stavili novu brtvu prilikom zamjene baterije?

Nije ju sredilo brisanje, bila je iz tko zna kojeg razloga losa. Vecina korisnika uopce ne pazi na nacin punjenja pa se cesto desava da tokom samo jednog dana bude na punjacu 20, 30 puta i kako da nakon takve upotrebe radi normalno.....

13 godina
odjavljen
offline
IPhone 7, rasprava!

Vidim da je ova tema malo aktivnija, ljudi kakav vam je iOS 11 na sedmici? Imam 8+ i jednostavno me zivcira. Nikad nisam imao bugovitiji i nestabilniji iPhone u zivotu. Kod mene je 11.2.5 verzija. Ima li kakvih naznaka za update? Vidim da bi 11.3 trebao ispraviti sve boljke

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Hvala vam svima na postovima i na komentarima.
Iskreno, ne znam kako i zašto se tako ponašao navedeni uređaj, ali znam što su mi rekli na servisu i znam što su napravili da su riješili problem.

Meni je to nevjerojatno, jer da mi se tako Android ponašao, mgoao sam S2 i Xiaomi Mi3 koje sam iamo proteklih godina odmah u prvih par mjeseci korištenja razbiti od zid koliko sam puta vraćao sustav, mijenjao firmware i što sve ne.
Ne kažem da je to ponašanje common slučaj u Apple svijetu, ali eto, prvo moje iskustvo s Appleom i nisam baš potrefio i imao sreće.

Jebi ga 

 

Bitno da radi i da je sad riješeno.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Pozz. Ako instaliram 11.3 beta da li ostajem stalno na beta ios u ili ce mi ponuditi i konacnu verziju 11.3 kada bude dostupna za ota preuzimanje?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!

Stalno ces dobivati beta verzije softvers dok god imas beta profil instaliran na telefonu

Kada obrišeš beta profil, vise neces dobivati beta softver nego prvi slijedeci sluzbeni softver koji bude pušten

iPhone 8  Space Gray
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Dopunjavanje je za bateriju najbolje moguće punjenje, to je sigurno neće uništiti. Vjerojatnije da je baterija već bila defektna, a kod brisanja telefona se jako opterećuje što vodi u novi reset i tako uokrug
Ja rekoh
8 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Danas prijatelju na iphone 7 i na svoj 6s stavio kineski ekran. Ekrani su odlicni i bez mrtvih pixela. boje su dobre i 3d touch radi normalno.
Proizvodi ih timeway a ekrane koje koriste su Tianma, Shenchao, lg i oem. Ja sam stavio Shenchao na oba mobitela. Garancija na ekran je 18 mj.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Mogao si onda i nekakav link staviti odakle si ih uzeo

iPhone 8  Space Gray
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
1pcs No Dead Pixel LCD For iPhone 7 LCD Display With Touch Screen Digitizer Assembly with Camera holder earmesh frame
http://s.aliexpress.com/IzArIFVr?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Kako si rijesio novu brtvu na i7? Nigdje se ne spominje da dolazi sa displayom. Sto se tice kvalitete zamjenskih nisam nesto odusevljen barem sa onism sto sam imao prilike isprobati na i6. Vrlo lose boje, bleeding, na dodir ne reagira kao original i sl.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Brtve za ekran za 7 i za 6s sam kupio posebno. Niti jedan ekran nema bleeding. Na dodir reagira normalno. Kome god sam dao mob u ruke nije skuzio da ekran nije original. Imaju u ponudi i oem ekrane. Samo je staklo promjenjeno. 390 kn je oem za iphone 7.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Vecer
Zanima me da li se isplati mjenjati Iphone 7 za Iphone 7 plus i doplatiti neku sitnu razliku ? Je li bas tolika razlika ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!

Razliku u radu neces bas primjetiti, kamera je na plusu malo bolja....

ja sam bas imao tu situaciju sa 7 na 7Plus.... i nakon mjesec dana vratio se na 7 jer Plus je ogroman i nepraktican

iPhone X 
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
mazy651 kaže...

Vecer
Zanima me da li se isplati mjenjati Iphone 7 za Iphone 7 plus i doplatiti neku sitnu razliku ? Je li bas tolika razlika ?

Ovisno koliko para je u pitanju?

 

7 Plus ima bolji ekran, bateriju i dual kameru. Mislim da ces najvecu razliku osjetiti bas u bateriji

12 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
MARKOZD15 kaže...
mazy651 kaže...

Vecer
Zanima me da li se isplati mjenjati Iphone 7 za Iphone 7 plus i doplatiti neku sitnu razliku ? Je li bas tolika razlika ?

Ovisno koliko para je u pitanju?

 

7 Plus ima bolji ekran, bateriju i dual kameru. Mislim da ces najvecu razliku osjetiti bas u bateriji

 Buni me to malo, dosta reviewa kaze da je plus nezgodan za rukovanje, tj. da je sklizak i nepraktican te da vrlo lako moze ispast

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice