Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

poruka: 25
|
čitano: 7.878
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

Pozdrav svima

Imam dvojbu što izabrati Iphone 6s (2 gbr/32 gb) ili Huawei P10

Mobitel mi je za kćer, kojoj je jedna od najvažnijih stvari kamera.

Što bi bio bolji izbor.

Hvala.

Lijep pozdrav.

ANDREJ
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10
akragulj kaže...

Pozdrav svima

Imam dvojbu što izabrati Iphone 6s (2 gbr/32 gb) ili Huawei P10

Mobitel mi je za kćer, kojoj je jedna od najvažnijih stvari kamera.

Što bi bio bolji izbor.

Hvala.

Lijep pozdrav.

Cijenjeni kolega! 

Ako nije problem, uzmite u računicu koliko vaša mezimica ima godina, odnosno u koju školu/razred ide, kao prvo. 

Ako je mlađa od 5-og razreda osnovne, onako psihološki gledano ja savjetujem Huawei, ali ako je od petog do osmog razreda možete uzeti oba dva u obzir a odluku donesite vašim "osobnim" konsenzusom, dok ako je vaša mezimica već srednja škola ja bih se odlučio za iPhone 6S obzirom cura sigurno već sasvim realno rezonira pojam odgovornosti! 

 

Ja bih se posredno vodio nekim i nekim drugim razmišljanjima, koji se dotiču vas kao odgovornog roditelja, gdje bi po tome bio bolji, moje skromno subjektivno razmišljanje iPhone 6S, obzirom ima i aplikaciju "Find my iPhone", ali i ima stavku "Parents control" gdje možete imati uvid gdje vam je kćer u konkretnom trenutku! 

Obzirom ste napisali post kako ste napisali, ne vidim kako vi stojite sa Apple sustavom, Apple ID postavkama i ostalim specifikacijama vezanim uz iPhone, tako da nebi bilo zagorega da se porazgovaramo o bitnim detaljima koji će "prije svega Vama" olakšati problem u donošenju odluke ali i figurativno opravdati cijenu ulaganja u mobilni gadget! 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

Kćer je maturantica

Ja slabo stojim sa Apple sustavom, a i inače nisam neki eksper za mobitele. Kćer je do sad imala Asus ZenFone Selfie (star je nešto preko 2 god.) i s njim je bila vrlo zadovoljna. Ma imala bi ga ona i dalje, ali supruzi je crknuo mobitel, pa bi ona uzela Asusa, a za kćer bi uzeli novi. Znam da to nisu jeftini mobiteli, ali imap bi trebali potrajati 3 godine.

ANDREJ
13 godina
offline
Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10
Nema se tu šta razmišljati. Ovogodišnji flagship vs iPhone iz 2015 lol. A P10 ima i bolju kameru
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10
akragulj kaže...

Kćer je maturantica

Ja slabo stojim sa Apple sustavom, a i inače nisam neki eksper za mobitele. Kćer je do sad imala Asus ZenFone Selfie (star je nešto preko 2 god.) i s njim je bila vrlo zadovoljna. Ma imala bi ga ona i dalje, ali supruzi je crknuo mobitel, pa bi ona uzela Asusa, a za kćer bi uzeli novi. Znam da to nisu jeftini mobiteli, ali imap bi trebali potrajati 3 godine.

Da sam ja taj koji bi odlučio, imam dosta materijala da odlučim vrlo sigurno u sebe prije svega, ja bih savjetovao iPhone 6S, ali obzirom je vaša kćer maturantica i vjerujem da je vrlo odgovorna osoba, ako je prije svega moguće, pitajte kćer što bi ona više voljela, a nakon toga možemo dalje lako! 

ATJ Lučko
13 godina
online
Re: Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10
zuper kaže...
Nema se tu šta razmišljati. Ovogodišnji flagship vs iPhone iz 2015 lol. A P10 ima i bolju kameru

Otkada je P10 flagship za 2017 godinu pored modela Mate10 ?!?!

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
Re: Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

Uzmi android, naučena je na android, ako sad uzmes iphone osječat će se uškopljeno. 

 

Ako koristi svoj gmail username i pass već odma može povuči postavke i aplikacije koje je do sada koristilla. 

9 godina
neaktivan
offline
Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

p10 definitivno.

 
5 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

Problem i je u tome što se ni ona ne može odlučiti.

ANDREJ
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

Nema kaj razmišljat.

6S je krama u usporedbi s modernim mobitelima, kaj god iovci rekli.

Kruha i igala...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10
akragulj kaže...

Problem i je u tome što se ni ona ne može odlučiti.

 Onda nek razmislja o novijem iphone-u.

8 godina
offline
Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

P10

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

Definitivno P10.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10
akragulj kaže...

Problem i je u tome što se ni ona ne može odlučiti.

Bez obzira na ostale komentare, cura je buduća studentica, nadam se iskreno, a vi kolega kao njezin tata ako želite imati malo više i bolje mogućnosti čisto uvida gdje je ona, ZBOG JEDNOSTAVNOSTI sustava, izabrati ćete iPhone. 

Obzirom na sve aspekte, počevši od cijene samog gadgeta, pa do kvalitete dugoročne podrške obnovom novim nadogradnjama OS-a, tu se debelo pitate i vi, pa slobodno i iskreno, sami sa sobom procijenite koliko možete/želite izdvojiti za takvo nešto, jer ako želite/možete "riješiti svoj problem" na najmanje četri kvalitetne sigurne makar četri godine, ja bih iskreno sugerirao uzeti iPhone 8 64GB interne memorije, jer će sigurno sve raditi perfektno, u to nema sumnje! 

Ako su financije ipak otegotni, ograničavajući faktor, očigledan je izbor iPhone 6S koji će isto tako služiti svrsi barem četri godine, pod uvijetom da je uzet "ganc glanc" novi zapakiran vakumiran, jer osobno nisam nikada uzimao takvu robu rabljenu pa nebih niti sugerirao nikome isto tako. 

 

U slučaju da se vaša kćer kolega odluči ipak uzeti iPhone, savjetujem iskreno od srca, obavezno usporedno uzeti nekakav i silikonski case, kućište, jer bez obzira na sav oprez i kompletnu pažnju vaše kćeri, uvijek postoji onaj faktor Y gdje će se vjerojatno naći neka bena koja će svojom šlampavošću/nespretnošću uspijeti pokvariti sve oko sebe što nebi nitko normalan, pa usput slučajno i vaše kćeri novi mobitel. 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

covjek uzima telefon zbog dobre kamere, ako si imalo objektivan, predlozices mu da uzme Huawei P10

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
3 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10
Indestructible kaže...

covjek uzima telefon zbog dobre kamere, ako si imalo objektivan, predlozices mu da uzme Huawei P10

 

 

Uzima njegova kćer kolega!!!!!!! 

 

Tata samo calenzi bitte!!!!!! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

ne uzima kćer već ćaća

kćer će dobiti taj telefon, ukoliko se ćaći ne svidi više pa kćer na kraju ostane na asusu još neko vrijeme

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10
da ja kupujem uzeo bi Huawei,da sam na njenom mijestu; Iphone...i ne pitajte zašto...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

Ljudi jel ovo za ozbiljno ili?

 

Evo da je tema iPhone 7 vs P10 cak bi razumio, ali ovako mi nije jasno niti malo.

 

P10 ima bolji display, kameru, bateriju i jos je noviji 2 godine.

 

A s obzirom da joj ocito na Android nece biti problem navikavanje, izabrati P10 je cista logika i zdrav razum.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 0:19 (MARKOZD15).
 
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

Daj nemojte zajebavat covjeka.

Ako je maturantici bitna kamera...onda P10. P10 je ovogodisnji model a Iphone 6s mob star 2 god. Kad vidim da bi pojedinci covjeku uvalili Iphone pa to moras biti papak.

Jebo vas Iphone 6s mob star 2 god.

 

 

 
6 1 hvala 1
14 godina
offline
Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

Uvalili bi joj Iphone oni koji su fanovi Iphone-a ili oni koji smatraju da je jedna od onih, koja maše s Iphonemo po kafanama.

Iphone 6s ne spada u istu rečenicu sa P10.

Svaka čast podršci Applea i svemu sličnom, ali P10 je noviji i svakako napredniji uređaj, tu nema uopće usporedbe.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 12:12 (zabranjeniples).
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

Hvala svima na pomoći.

Vidm da su oba telefona dobra al odluka je pala. Izabrala je P10

Lp

ANDREJ
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10
akragulj kaže...

Hvala svima na pomoći.

Vidm da su oba telefona dobra al odluka je pala. Izabrala je P10

Lp

 Pametno je izabrala!

Dobila je kompletniji uređaj, a uz to ste pretpostavljam i uštedili koju kunu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

600 kn je razlika, što i nije malo.

ANDREJ
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 14:31 (akragulj).
12 godina
offline
Izabrati Iphone 6s ili Huawei P10

...

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 15:26 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice