Kako djeljenje SIM kartica po gradu funkcionira?

poruka: 6
|
čitano: 1.674
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Kako djeljenje SIM kartica po gradu funkcionira?

Nekad vidim ljude da dijele sim kartice po gradu al sam ih zaboravio pitat kak to sve funkcionira... Dali su oni samo volonteri? Dali mogu natrpat npr. 100 sim kartica na dan u torbu ili ima neki limit? Nemogu nikako nac nista preko google-a, pa ak ima itko neki link sa vise informacija, super.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako djeljenje SIM kartica po gradu funkcionir
dragonknigh kaže...

Nekad vidim ljude da dijele sim kartice po gradu al sam ih zaboravio pitat kak to sve funkcionira... Dali su oni samo volonteri? Dali mogu natrpat npr. 100 sim kartica na dan u torbu ili ima neki limit? Nemogu nikako nac nista preko google-a, pa ak ima itko neki link sa vise informacija, super.

 To mi vuće na studentski posao

You have to be odd to be number one
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kako djeljenje SIM kartica po gradu funkcionir
Top Bugovac kaže...
dragonknigh kaže...

Nekad vidim ljude da dijele sim kartice po gradu al sam ih zaboravio pitat kak to sve funkcionira... Dali su oni samo volonteri? Dali mogu natrpat npr. 100 sim kartica na dan u torbu ili ima neki limit? Nemogu nikako nac nista preko google-a, pa ak ima itko neki link sa vise informacija, super.

 To mi vuće na studentski posao

 Tako je, ovo su mu rekli na forum.hr prije nego sto su mi zatvorili thread :( - "To su ti studoši placeni za taj posao, postoje pravila, postoji određena ruta, postoji praćenje rezultata u vidu broja nadoplacenih kartica itd."

Znaci treba mi dosta sim kartica po povoljnij cjeni pa mislim da bi ovako mozda mogao nabaviti par stotina kartica :)

6 godina
neaktivan
offline
Kako djeljenje SIM kartica po gradu funkcionira?

Znali itko ista o ovoj temi? Jako malo toga se moze naci preko googla :/

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako djeljenje SIM kartica po gradu funkcionir
dragonknigh kaže...

Znaci treba mi dosta sim kartica po povoljnij cjeni pa mislim da bi ovako mozda mogao nabaviti par stotina kartica :)

Zašto mi tu nešto smrdi?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Kako djeljenje SIM kartica po gradu funkcionir

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2017 20:27 (dragonknigh).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice