Kako prebaciti spremanje podataka na SD memorijsku

poruka: 6
|
čitano: 149.230
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Kako prebaciti spremanje podataka na SD memorijsku

Pozz...Prije nekoliko dana kupio sam LG Optimus L3 E400 koji ima instalirani Android 2.3...Kupio sam i SD Memorijsku karticu od 8gb...Skinuo sam par aplikacija sa Google Play i sve skinuto radi normalno bez problema,ali sam pokusao skinuti jos aplikacija i izbacuje erorr o punoj memoriji...Na mabitelu imam 1gb memorije i 8gb od SD memorijske.Takodjer imam i sistemsku memoriju od 30mb na kojoj se instaliraju aplikacije...Pa Me zanima kako da prebacim da se te aplikacije skidaju na SD memorijsku karticu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kako prebaciti spremanje podataka na SD memorijsku

Pozdrav. Kako da prebacim spremanje slika na memoriju telefona, otisla mi sd kartica pa mi je sada potrebna kamera a ne mogu je koristiti, pise mi da umetnem sd karticu, u pitanju je Samsung Galaxy Ace GT-S5830.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2013 10:05 (Vehid).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako prebaciti spremanje podataka na SD memorijsku

Ako nemaš u postavkama kamere spremanje na uređaj onda ti to radi samo sa SD karticom.

Galaxy SIII Mini / Bonbon
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako prebaciti spremanje podataka na SD memori
Zoran kaže...

Ako nemaš u postavkama kamere spremanje na uređaj onda ti to radi samo sa SD karticom.

Pregledao sam sve postavke sto se tice kamere i nigdje mi nema opcije da odaberem gdje ce slike da idu, cini mi se da sam prije to mogao mijenjati, ali sada nikako, jest da sam nabacio drugi sistem.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kako prebaciti spremanje podataka na SD memori

Ne valja, prebacuje ti samo aplikacije, ali sistemska memorija ostaje prebunkirana, inače imam isti problem kao i BLaDe75.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice