Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?

poruka: 15
|
čitano: 82.324
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?

Pozz ljudi! Trebam pomoć! Dobila sam temu seminarskog rada Pregled i ispis izbrisanog sadržaja iz memorije mobitela i SIM kartice! Ima li tko iskustva s tim da me uputi na neki jednostavniji program kojim bih mogla povratiti izbrisane SMS-ove, slike... Radila sam nešto slično ali sa USB stickom i koristila sam Recuvu, jel moguće Recuvom napraviti i ovo? Trebam napraviti pregled i ispis podataka, ako ih uspijem povratiti. Zna li tko? Pliiizzz {#}

annie
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?

Ne znam kako s moba, al da ti kazem odmah sa SIM-om ce malo teze ici, mozda i nikako. 

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?
Fićo_CoD 5 kaže...

Ne znam kako s moba, al da ti kazem odmah sa SIM-om ce malo teze ici, mozda i nikako.

  Ako imaš smartphone, onda još nekako i možeš mountati memoriju telefona, pa s nekim programom. Inače malo teže. A sa SIM-a nikako.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?

Pa što je sa svim ovim programčićima na netu SIM data recovery itd? Zar nijedan od njih nije funkcionalan?

annie
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?
zlatokosa kaže...

Pa što je sa svim ovim programčićima na netu SIM data recovery itd? Zar nijedan od njih nije funkcionalan?

Kad se meni to slicno dogodilo nijedan mi program nije pomogo {#}

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
15 godina
offline
Re: Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?
zlatokosa kaže...

Pa što je sa svim ovim programčićima na netu SIM data recovery itd? Zar nijedan od njih nije funkcionalan?

  Probaj pa vidi, iako su mi nekako sumnjivi.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
protjeran
offline
Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?

Bacam se na posao... Mora postojati način! Tnx!

annie
16 godina
offline
Re: Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?
zlatokosa kaže...

Pozz ljudi! Trebam pomoć! Dobila sam temu seminarskog rada Pregled i ispis izbrisanog sadržaja iz memorije mobitela i SIM kartice! Ima li tko iskustva s tim da me uputi na neki jednostavniji program kojim bih mogla povratiti izbrisane SMS-ove, slike... Radila sam nešto slično ali sa USB stickom i koristila sam Recuvu, jel moguće Recuvom napraviti i ovo? Trebam napraviti pregled i ispis podataka, ako ih uspijem povratiti. Zna li tko? Pliiizzz {#}

S Recuva teško nisam baš siguran, nije to program za taj posel no zato probaj s ovim dole programom nekaj odradit prek Modula Digital Media Recovery koji se baš i koristi za takve stvari.{#}

 

Ispod imaš kak se to radi s njime, onak okvirno postupak je isti ko za ovaj Modul koji je spomenut u primjeru dole pa spoji taj uređaj koji imaš na komp ili kak več pa nek preskenira ak vidi Flash Memoriju na Mobitelu ili SIM karticu kad ih spojiš na Windowse.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/lista-besplatnog-softvera/30365.aspx?page=7&jumpto=1521735&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/usb-error-hitno-trebam-vazne-podatke/99822.aspx?page=0&jumpto=1928533&sort=asc&view=flat

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2011 23:21 (rambox).
15 godina
odjavljen
offline
Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?

Sa memorijske još nekako ali sa flash memorije u samom uređaju nikako. SIM 99 % nemoguće.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?

Teško da ćeš uspjeti pomoću tih programčića za povrat podataka sa diskova. Treba ti pravi forenzički alat, koji koriste policija i istražitelji. Pomoću njega možeš izvući neke podatke za koje ni sam korisnik telefona ne zna da su memorisani u uređaju. Pošto ti program treba samo privremeno možeš skinuti neku probnu verziju ili naći krek. Evo ja sam ukucao u Google i našao je ovaj http://mobileforensicsinc.com/store_files/Products.htm

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?

Kako vratiti izbrisane podatke sa xperie x1?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?

Zna li neko kako vratiti izbrisane poruke sa telefona samsung s3350? :/ imala sam jako vaznih poruka i slucajno ih izbrisem..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?

Izbrisali su mi neke tonove sa starijeg Samsunogovog GT-S5230 moba i kako sad vratiti to.(nema memory card znaci direkt je bilo u mem telefona)

kad prikljucim mob na usb pita me u telefonu koju opciju da odaberem select usb mode: media player,pc studio ili mass store odem na media player(jer jedino tamo mogu pristupiti folderima na telefonu ali

kad ukljucim ovaj programom power data recovery ili recuve nigdje mi ne ocitava mob ? jednostavo kao da nije prikljucen mozda je problem sto ga prepoznava kao prijenosni uređaj ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 16:18 (kaw_liga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Kako vratiti izbrisane podatke s mob-a i SIM?

Jer se moze kako vratiit poziv jedan sa povijesti ... Sasvim slucajno sam ga obrisao i sad ne znam koji je broj bio. A niti je bio spremljen ... 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice