"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.318
|
čitano: 5.736.418
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
luka_cro kaže...

Napominjem jos jednom da je Redmi 1S daleko bolji uredaj nego iNew V3, uz to je i jeftiniji.
Tako da zaobidite iNew V3....i V3 Plus isto ako su samo promijeniti čip 

Ti si jedan od jako rijetkih koji su imali problem i to sa starim Inew-om v3. 

Trgovac ti je poslao neispravan model (neka žnj trgovina) i nije uopće riješio tvoj problem. Jako si glasan po svim forumima i stalno govoriš protiv inew-a. Na našim forumima ima jako puno ljudi koji ga je nabavilo, ja poznajem detsetak ljudi koji su bili zadovoljni prošlim modelom i hvale kameru na inew-u v3. Novi Plus ima još bolji procesor i 2Gb rama a košta malo više od starog. (oko 150$)

Nažalsot na 100 prodanih dođe 1 neispravan ali problem je trgovine što nije riješio tvoj problem. U tvoje vrijeme čak nisi morao ni platiti uvoz-pdv da su ti poslali popravljenog, ispravnog.

Za svaki mobitel se nađe nekolicina koji je dobila neispravan model, tako sam i za Coolpad f1 na jednom forumu čitao pitanja kako zamjeniti ekran jer su se pojavile neke linije. Ako taj korisnik stalno po svim forumima govori o svom mobitelu misliti će se da su svi takvi a zapravo na 1 od 100 ili 1000 dođe neki s problemom, kao i kod mobitela koji se prodaju u dućanima naših operatera.

 

Ja imam DG310 isto i mobitel mi i dalje radi, dosta je jeftin ali za to koliko košta sasvim ok, jedini" problem" je izuzetno loša kamera.

 

Dok s druge strane nikada nikome ne bi preporučio modele elephonea, loša podrška i romovi. Elephone p6i je naajgori mobitel koji sam ikada imao, neprecizan touch i gps koji uopće ne radi.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 17:47 (Ag008).
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ag008 kaže...
luka_cro kaže...

Napominjem jos jednom da je Redmi 1S daleko bolji uredaj nego iNew V3, uz to je i jeftiniji.
Tako da zaobidite iNew V3....i V3 Plus isto ako su samo promijeniti čip 

Ti si jedan od jako rijetkih koji su imali problem i to sa starim Inew-om v3. 

Trgovac ti je poslao neispravan model (neka žnj trgovina) i nije uopće riješio tvoj problem. Jako si glasan po svim forumima i stalno govoriš protiv inew-a. Na našim forumima ima jako puno ljudi koji ga je nabavilo, ja poznajem detsetak ljudi koji su bili zadovoljni prošlim modelom i hvale kameru na inew-u v3. Novi Plus ima još bolji procesor i 2Gb rama a košta malo više od starog. (oko 150$)

Nažalsot na 100 prodanih dođe 1 neispravan ali problem je trgovine što nije riješio tvoj problem. U tvoje vrijeme čak nisi morao ni platiti uvoz-pdv da su ti poslali popravljenog, ispravnog.

Za svaki mobitel se nađe nekolicina koji je dobila neispravan model, tako sam i za Coolpad f1 na jednom forumu čitao pitanja kako zamjeniti ekran jer su se pojavile neke linije. Ako taj korisnik stalno po svim forumima govori o svom mobitelu misliti će se da su svi takvi a zapravo na 1 od 100 ili 1000 dođe neki s problemom, kao i kod mobitela koji se prodaju u dućanima naših operatera.

 

Ja imam DG310 isto i mobitel mi i dalje radi, dosta je jeftin ali za to koliko košta sasvim ok, jedini" problem" je izuzetno loša kamera.

 

Dok s druge strane nikada nikome ne bi preporučio modele elephonea, loša podrška i romovi. Elephone p6i je naajgori mobitel koji sam ikada imao, neprecizan touch i gps koji uopće ne radi.

A ti pa non stop zagovaras kineze koji ne valjaju...Pogledaj malo koliko ljudi ima problema sa iNew-om. Od 10 ljudi koji su kupili iNew na pocetku tu na forumu, dvojica smo imali problema sa ekranom koji se odlijepio.

Banggood bas i nije žnj trgovina. 

Ok ako i progledam kroz prste sto se ekran zalijepio opet ne mogu oprostiti sto GPS nikad nije radio (nemoj sad govoriti flashaj ono ovo, zalijepi iza antenu i tjedan dana probavaj razlicite ROM-ove)
Pogotovo za moju verziju 900/2100mhz nije bilo twekova kojima bi gps proradio.

Takoder baterija je ocajna ako ga usporedim sa recimo sadasnjim Redmi 1S....

Jedino u cemu mi je iNew v3 bio bolji od redmi 1s je dizajn, ostalo sve losije, eventialno straznja kamera je malkice bolja dok je recimo prednja dosta losija.

EDIT... da ne spominjem NFC i gesture koji takoder nisu nikad radili 

 

EDIT. svaki MTK6852 kojeg sam probao gps nije radio kak spada...

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 18:48 (luka_cro).
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

jedno pitanje

mob je nov i baterija super drzi dan i 2-3 sata koristenja i bat dode do 24 posto i doslovno svake tri sec. padne za 1 posto i pusti sam ga da se isprazni do kraja pa sam stavio da se puni , puni onak normalno mozd malkoc sporije i sad jel je to do prvog praznjenja/punjenja ili?

edit  mob ima jos 7 dana  povrat novca i garanciju 1 god tak da se moze vratit ak je u njem problem a bat je 2200 mAh

shadow
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

nije normalno,ako ti se tako kosto ti kazes "svake 3 sec" pada za 1%.Moj na 14% pa zna stat po 20 min.

Provjeri da ti ne ostane u pozadini upaljeno nesto sto srce bateriju ili slicno,ako je bas sve pogaseno trazi drugu,ali probaj jos koji dan ne odma.

LoL: SirHectorDeMaris , Origin: cohr23
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

I new v3 je loš telefon. Bez obzira na agenta. Nemojte kupovati inew-e. Forumi su prepuni problema i nezadovoljnika koji su pali na jedinu dobru stvar koju ima; dizajn

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
5 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
hrka11 kaže...

nije normalno,ako ti se tako kosto ti kazes "svake 3 sec" pada za 1%.Moj na 14% pa zna stat po 20 min.

Provjeri da ti ne ostane u pozadini upaljeno nesto sto srce bateriju ili slicno,ako je bas sve pogaseno trazi drugu,ali probaj jos koji dan ne odma.

 bat 1% drzi 20 min ak ne i vise ... i sve supp do msm 19 % ili tako nest i bat samo pada pada i pustio sam je do kraja i stavio punit pa cemo vidit ... ( bio je wi-fi , fb , g-mail , yt racun i podatkovna mr. upaljeno...)

EDIT prvo punjenje 24 % nekih 30-40 -ak min ... valjd je to normalno

shadow
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
maxi 135 kaže...

jedno pitanje

mob je nov i baterija super drzi dan i 2-3 sata koristenja i bat dode do 24 posto i doslovno svake tri sec. padne za 1 posto i pusti sam ga da se isprazni do kraja pa sam stavio da se puni , puni onak normalno mozd malkoc sporije i sad jel je to do prvog praznjenja/punjenja ili?

edit  mob ima jos 7 dana  povrat novca i garanciju 1 god tak da se moze vratit ak je u njem problem a bat je 2200 mAh

 A što sam ti ja reko... budi sretan ako je to samo do OS-a. Čitaj malo više po raznim forumima o kineskim mobitelima pa onda kupuj "provjerene". I ne lupaj bezveze TD kad nisi u pravu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 2:20 (bodija).
13 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 Možete li mi preporučiti best buy kineza za oko 100 dolara. Što bolje za te pare, treba imati 3G na 900/2100 Mhz. Ima toga more a valjda je netko već pretražio pa da ne surfam sada satima. Isto tako neki web shop koji je dokazan mi preporučite.

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
red_bull kaže...

I new v3 je loš telefon. Bez obzira na agenta. Nemojte kupovati inew-e. Forumi su prepuni problema i nezadovoljnika koji su pali na jedinu dobru stvar koju ima; dizajn

 Jučer čitam kako blatite Inewa kako se odlijepi ekran i sve, i normalno da se danas meni to isto dogodilo. Imam jos garanciju al mislim da mi ga se nesplati slati u Kinu da to poravljaju.

edit: Ako tko zna gdje se mogu kupiti te ljepljive trakice nek mi posalje link u box

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 16:43 (Pero).
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Nema veze s kinezima ali... Na Samsung galaxy s5 otisao poklopac za usb utor, straznji poklopac skripao i nije se dao dobro zatvoriti i bio je mrtav jedan piksel na ekranu, za sada bio na servisu i kvarovi otklonjeni. Na tabletu nexus 7 2013 mi otpala slova s logoja na straznjoj strani i prije tjedan dana se pojavila plava mrlja (tablet nikad nije bio pritisnut, niti pao...) nasred ekrana promjera pola cm i ceka servis. Evo, brendovi a skart. Tak da se ne zamarate dal je kojem kinezu odlepil se ekran i slicno.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ukay1000 kaže...
Nema veze s kinezima ali... Na Samsung galaxy s5 otisao poklopac za usb utor, straznji poklopac skripao i nije se dao dobro zatvoriti i bio je mrtav jedan piksel na ekranu, za sada bio na servisu i kvarovi otklonjeni. Na tabletu nexus 7 2013 mi otpala slova s logoja na straznjoj strani i prije tjedan dana se pojavila plava mrlja (tablet nikad nije bio pritisnut, niti pao...) nasred ekrana promjera pola cm i ceka servis. Evo, brendovi a skart. Tak da se ne zamarate dal je kojem kinezu odlepil se ekran i slicno.

 Dobro al taj se Inew počeo svima odlepljivati, ja kuzim da je on tanak i da je to zbog toga no najbolje je zaobiči ga jer ima puno još boljih kineza koji nemaju s tim problem.

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ukay1000 kaže...
Nema veze s kinezima ali... Na Samsung galaxy s5 otisao poklopac za usb utor, straznji poklopac skripao i nije se dao dobro zatvoriti i bio je mrtav jedan piksel na ekranu, za sada bio na servisu i kvarovi otklonjeni. Na tabletu nexus 7 2013 mi otpala slova s logoja na straznjoj strani i prije tjedan dana se pojavila plava mrlja (tablet nikad nije bio pritisnut, niti pao...) nasred ekrana promjera pola cm i ceka servis. Evo, brendovi a skart. Tak da se ne zamarate dal je kojem kinezu odlepil se ekran i slicno.

 Stvar je u tome što postoji stotine modela koji su kvalitetniji od i newa za sličan ili isti novac. Radi se o tome da neki koji su kupili to sranje i dalje sami sebi mažu oči i ne žele si priznati da su kupili sranje.

[M|C] jokaCRO ingame
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imam novi THL t6 pro i samo jedno pitanje za vlasnike istog ili slicnog smarta :

kako se aktivira gesture, naime u opisu stoji da ima 10 razlicitih mogucnosti a ja ne mogu nikako pronaci opciju za aktivaciju.

(radi se o androidu 4.4.2)

 

Hvala

battlelog pukycro
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
pukycro kaže...

Imam novi THL t6 pro i samo jedno pitanje za vlasnike istog ili slicnog smarta :

kako se aktivira gesture, naime u opisu stoji da ima 10 razlicitih mogucnosti a ja ne mogu nikako pronaci opciju za aktivaciju.

(radi se o androidu 4.4.2)

 

Hvala

 Pogledaj pod

"Postavke" pa pod "dostupnost" (Accessibility)

[M|C] jokaCRO ingame
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ma svaka cast majstore..i hvala

I sretna ti i uspjesna Nova 2015.

battlelog pukycro
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ali koji god model nekome preporucis do problema moze doci. Nije da sad branim iNew, ali ni redmi 1s nije dobar mobitel - pregrijavanje, baterija traje malo, memorijska rupa u miui, pa steka i laga. Ok, nesto je fiksano i javit ce se hrpetina ljudi koji te probleme navodno nisu imali/imaju i stat ce u obranu samo zato da opravdaju srot koji su kupili. To je vasa logika.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bodija kaže...
maxi 135 kaže...

jedno pitanje

mob je nov i baterija super drzi dan i 2-3 sata koristenja i bat dode do 24 posto i doslovno svake tri sec. padne za 1 posto i pusti sam ga da se isprazni do kraja pa sam stavio da se puni , puni onak normalno mozd malkoc sporije i sad jel je to do prvog praznjenja/punjenja ili?

edit  mob ima jos 7 dana  povrat novca i garanciju 1 god tak da se moze vratit ak je u njem problem a bat je 2200 mAh

 A što sam ti ja reko... budi sretan ako je to samo do OS-a. Čitaj malo više po raznim forumima o kineskim mobitelima pa onda kupuj "provjerene". I ne lupaj bezveze TD kad nisi u pravu.

 ma tako je u pravu si nista od navedenih mobova  ne valja sam valjaju oni sto si naveo ,)ak ce ti tako bit po volji...(  Bodija

edit nije problemu u mobu ni bateriji , nego nisam bat  kalibrirao i kad se do kraja isprazni i do kraja napunio sve normalno i dns  ga namjerno cijeli dan nisam ispustao iz ruke da vidim hoce li se to opet dogoditi ali sve je normalno radilo ...( bat . nisam kalibrirao i u tome je bio problem)   I SRETNA NOVA SVIMA :D

shadow
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 19:00 (maxi 135).
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Sretna vam Nova godina ekipa ! Sve najbolje , dabogda vam svi kinezi došli ispravni 

 

Nego, imam priliku uzet polovni nexus 4 za 1100 kn, imam trenutno 1300 kn budzeta za novi telefon, pa me zanima isplati li se uzeti isti, ili da ciljam na nekog kineza?

LoL EU west : citizen
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 u potpunosti se slažem

 

16 godina
moderator
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
luka_cro kaže...
Ag008 kaže...

A ti pa non stop zagovaras kineze koji ne valjaju...

Drago mi je da su to i drugi primijetili i iskazali putem TU/TD. Istu stvar je radio s Cubotom GT99, koji je zapravo daleko lošiji od tog iNewa v3 (osim po tom nesretnom odljepljivanju ekrana ), spreman ga je braniti do smrti.

 

Nezgodno je kad mobitel na svom blogu nahvališ, ljudi pročitaju tvoj opis i kupe ga po tvojoj preporuci, a kad mobiteli počnu dolaziti u ruke forumaša onda se počnu otkrivati jedan za drugim problemom... Što onda napraviti? Priznati da si ljude naveo na kupnju lošeg proizvoda? Dobro, nisi znao, nisi mogao znati, no svejedno riskiraš da ljudi izgube povjerenje u tvoje recenzije i preporuke. Ako pak ne priznaš i ne korigiraš recenziju onda i dalje navodiš ljude da kupuju problematične modele! To je posebno zeznuta stvar, jer se radi o uređajima iz Kine, znači koje ne možeš kod nas dati na servis uz garanciju.

 

Posve je razumljivo to da kod recenzije jednog primjerka mobitela ne možeš znati kakve sve probleme bi mogli imati drugi primjerci istog modela, ali ako se naknadno uoče problemi koji nisu "jedan na tisuću komada", onda bi bio red čitatelja upozoriti na moguće probleme s konkretnim modelom i povući ili barem korigirati preporuku, a ne do unedogled žmiriti na probleme i braniti problematični uređaj. Na njegovom blogu i dalje stoji vrlo pohvalna recenzija o Cubotu GT99, iako je itekako dobro bio upućen u sve probleme koje ima taj uređaj i to od samih početaka.

 

luka_cro kaže...
Banggood bas i nije žnj trgovina.

Možda se poboljšava u zadnje vrijeme, ali ono... Već zbog cenzuriranja opisa/ocjena ne treba ih doživljavati kao neku posebno ozbiljnu trgovinu. Ako čovjek hoće ozbiljniji pristup, onda ide recimo na DX.com - nisam primijetio da cenzuriraju recenzije, a posebno je recimo zanimljiva kategorija s baterijama gdje, ukoliko je već netko kupio i testirao kapacitet baterije, napisat će i deklarirani kapacitet i taj izmjereni, stvarni. I neće brisati loše ocjene/recenzije. Banggood je za one koji ciljaju na niske cijene, neće gledati ocjene i recenzije na njihovim stranicama, a ne žele konkretni proizvod kupiti preko eBaya ili preko neke "ne u narodu poznate" online trgovine.

 

luka_cro kaže...
Ok ako i progledam kroz prste sto se ekran zalijepio opet ne mogu oprostiti sto GPS nikad nije radio (nemoj sad govoriti flashaj ono ovo, zalijepi iza antenu i tjedan dana probavaj razlicite ROM-ove)

Pogotovo za moju verziju 900/2100mhz nije bilo twekova kojima bi gps proradio.

Ima primjeraka kojima izvrsno GPS funkcionira dok stoji - prijatelj ima takvog, uključio ga jednom kod mene, ekspresno je našao poziciju, ali ga nisam pitao kakav je u vožnji. Ali očito je da onda postoji ozbiljni problem s kontrolom kvalitete tih uređaja. Prijatelju pak ne radi YouTube kak treba (trzava slika) - ne znam je li tako i drugima. I ja sam razmišljao o tom mobitelu jer mi se dopao, ali kad sam vidio kako YouTube radi, rekoh - nema šanse. Ekran mu je zasad na mjestu. 

15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Inew v3 bi bio odlican mobitel da sve sto se navodi u specifikacijama u stvari drzi vodu.

Prvo lagali su o debljini kucista. Telefon je debeo blizu 8 mm, sto je daleko od reklamiranih 6,9.  Baterija mu je stvarnih 1700mah.. Iz kutije mu pola fičera ne radi bez fixeva.  Kvaliteta izrade je po meni gora od cubota gt99.

Kad bi agent skuzio da recenziranje bilocega u stvari mora imati bar malu dozu objektivnosti, te "recenzije" bi imale puno vecu tezinu nego sto imaju sada.. 

 

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
5 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Narode Sretna vam Nova godina svima koliko vas ima :) i da nas kinezi sluze dobro :)

 

P.S koliko sam mljeo o svom kinezu dok nije doso  izludio sam neke ovamo  i sad kad je doso kad su vidili sa cim imaju posla i oni se zainteresovali _):) :) :)

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
itomic009 kaže...

 Možete li mi preporučiti best buy kineza za oko 100 dolara. Što bolje za te pare, treba imati 3G na 900/2100 Mhz. Ima toga more a valjda je netko već pretražio pa da ne surfam sada satima. Isto tako neki web shop koji je dokazan mi preporučite.

 Kupio sam kolegi prošle godine http://www.aliexpress.com/item/Original-ZTE-Q705U-MTK6582-1-3GHz-Quad-Core-Android-Smartphone-1GB-RAM-4GB-ROM-5-7/2012988957.html

Svi koji su ga vidli su se raspametili za njim. Nudili mu u Albaniji 250$ za njega i nije ga - budala- htio prodat. 

Radi najbolje slike od svih kineza, koji su mi do sad prošli kroz ruke.

dak
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Uzeo sam thl t6 pro u chipoteci s 10 % popusta. Vidim da se ovdje malo pise o njemu. Moj prvi dojam je da sve radi OK.

Fluidna izmjena zaslona, dobro funkcionira GPS, internet preglednik brz, slika s obje kamere mi je ok (2 i 8 M pixla)

Video u 720 p zadovoljavajuci kao i pronalazenje i spajanje na WIFI. Za 899 kuna (a jos i manje ako imate nekoga za R1 racun je 

bolje nego iz bilo kojeg kineskog ducana a osim toga srevis je u Zgb u Sesvetama. Pa sad ocijenite sami. Meni je OK.

battlelog pukycro
 
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pozdrav

 

jednostavno i kratko pitanje

 

budući da su im cijene sad tu negdje koji od ova 3 uzeti, a može i prijedlog nekog drugog??

 

1. motorola moto G (1st gen)

 

2. sony xperia E3

 

3. xiaomi 1s

 

hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2015 16:13 (jeote).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
pukycro kaže...

Uzeo sam thl t6 pro u chipoteci s 10 % popusta. Vidim da se ovdje malo pise o njemu. Moj prvi dojam je da sve radi OK.

Fluidna izmjena zaslona, dobro funkcionira GPS, internet preglednik brz, slika s obje kamere mi je ok (2 i 8 M pixla)

Video u 720 p zadovoljavajuci kao i pronalazenje i spajanje na WIFI. Za 899 kuna (a jos i manje ako imate nekoga za R1 racun je 

bolje nego iz bilo kojeg kineskog ducana a osim toga srevis je u Zgb u Sesvetama. Pa sad ocijenite sami. Meni je OK.

 Stavi par slika ili video ovdje. Najviše zamjerki je bilo na kameru

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

^

5 Moto g
0 Sony Experia E3
22 Xiaomi 1s
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav svima.

 

Ima li tko kakva iskustva sa ovom internet trgovinom http://www.aliexpress.com/ ?

Nikola
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Online tržnica gdje možeš naći dosta jeftinijih stvari nego na drugim webshopovima, no to je najčešće zato što se radi o replikama (kopijama). Naravno, velika većina prodavača rade svoj posao korektno, objasne da se radi o replici da ne bude zabune itd. U manjini su oni koji žele podvaliti, no ipak ih ima. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
jeote kaže...

pozdrav

 

jednostavno i kratko pitanje

 

budući da su im cijene sad tu negdje koji od ova 3 uzeti, a može i prijedlog nekog drugog??

 

1. motorola moto G (1st gen)

 

2. sony xperia E3

 

3. xiaomi 1s

 

hvala

 

S obzirom na modele koje navodiš, čini mi se da si ih gledao na mobicity-u, a ako misliš tamo uzimati mobitel znaj da od nedavno i nama lijepe PDV pa računaj da sad plaćaš VAT.

 

Ako ti kamera nije bitna, ja mislim da nećeš pogriješiti staviš li Moto G na prvo mjesto, još bolje ako uzmeš Moto G 2.generacije koji je jeftiniji, ima puno bolju kameru i veći ekran(naravno, prednost ako to nije razlog zašto gledaš 1.generaciju a ne 2.)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice