"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.309
|
čitano: 5.722.010
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
10 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Zaboravio sam napisati da mora biti crne boje, možda sive/srebrne 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Zamolio bih ako netko zna gdje se može naručiti lenovo z5 da podijeli s ostatkom zainteresiranih

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nisam još nikada naručivao od Goldway-a. Odaberem samo DHL i napišem Ilion EU support i to je to ili....????

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Tako je 

Imas ovo tu za cca 1100 kn, ovo  , redmi 6 je jako zanimljiv mob, ali ima samo 6a koji je slabiji.. Rn4 je po meni jos uvijek dobar izbor :D

 

 

10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Deutsch kaže...

Tako je 

Imas ovo tu za cca 1100 kn, ovo  , redmi 6 je jako zanimljiv mob, ali ima samo 6a koji je slabiji.. Rn4 je po meni jos uvijek dobar izbor :D

 

 

 Hvala, ipak idem na x526. LeEcco imam i sam x626, dobar mi je, jeftin je a stari neka se pomiri da bude zlatan, ne može sve dobiti 

15 godina
protjeran
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Da se zahvalim i pohvalim!

 

Nikada čuo za Xiaomi marku a kupujem novi mobitel jer prije dva dana:

 

1) voda iz boce mi se izlila u torbu, poplavila i uništila Samsung S4 koju sam dobio prošle godine na poklon

2) Nokia Lumia 620 koju sam koristio zajedno (slušam MP3ce na njoj) i koju sam dobio preko njuškala za 50% njene vrijednosti iz dućana prije par godina - crko USB, teško se baterija puni, nikakvih opcija nema koje mi trebaju (google mapu stalno koristim).

 

Odlučio sam kupiti novi mobitel (baciti oba koja imam) i zahvaljujući ovom forumu (HVALA PUNO!), otkrio sam 

 

a) gdje kupiti mobitel 

b) koju marku.

 

Srećom, "naletio" sam na "flash sale" na Gear bestu, mobitel zlatne boje na 43% popusta. 

Ne volim zlatnu, kupio sam prednju i zadnju crnu masku (snađi se druže haha).

Hvala još jednom svima! Da nema vas, opet bih kupio neko smeće jer se u mobitele kužim kao u heklanje.


Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imas i na Honorbuyu Xiaomi Mi A1 za 153 eura + 21 dostava, dođe iz EU Warehousea za 2 dana, isti uređaj samo stock android i podrzava sve frekvencije... s Gearbesta ako je iz Kine imat ces dodatna davanja sigurno

 

https://www.honorbuy.com/1271-xiaomi-mi-a1-official-global-version-32gb-rom-4gb-ram-black.html

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
HaM kaže...

 

Srećom, "naletio" sam na "flash sale" na Gear bestu, mobitel zlatne boje na 43% popusta. 

Hvala još jednom svima! Da nema vas, opet bih kupio neko smeće jer se u mobitele kužim kao u heklanje.


Nadam se samo da si uzeo s GW4 ili GW5 jer jedino iz tih skladišta dolazi bez dodatnih davanja, inače te čeka još oko 300 kn troškova...

9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Mikes i meni je zanimljiv Lenovo z5, samo pitanje kakav softwer tj.rom donosi sa sobom buduci da jos nema global verzije.Imas ih na Alliexpressu cak i po 238$ ,dobre kamere,odlican ekran,cak bi i taj notch pregrmio za tu lovu,nema puno bazela sa strane i brada nije dugacka...best value for money definitivno uz redmi note 5...dvoumim se između njega i Mi mix 2,dosadio mi je Le eco le2 iako radi odlicno
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Fulcrum kaže...

Imas i na Honorbuyu Xiaomi Mi A1 za 153 eura + 21 dostava, dođe iz EU Warehousea za 2 dana, isti uređaj samo stock android i podrzava sve frekvencije... s Gearbesta ako je iz Kine imat ces dodatna davanja sigurno

 

https://www.honorbuy.com/1271-xiaomi-mi-a1-official-global-version-32gb-rom-4gb-ram-black.html

 

 

 

Skupo i neisplativo, za manje love nadjes redmi 5 plus 4gb + 64gb, a imas i zte nubia za 145eur koja je bolja od oba geekbuying/gearbest

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
6 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Taj sam linkao jer je kolega odabrao Mi 5X, vidljivo na screenshotu kojeg je postavio.. poprati kontekst

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
frulex kaže...
HaM kaže...

 

Srećom, "naletio" sam na "flash sale" na Gear bestu, mobitel zlatne boje na 43% popusta. 

Hvala još jednom svima! Da nema vas, opet bih kupio neko smeće jer se u mobitele kužim kao u heklanje.


Nadam se samo da si uzeo s GW4 ili GW5 jer jedino iz tih skladišta dolazi bez dodatnih davanja, inače te čeka još oko 300 kn troškova...

 Jesam, GW4 ili 5, šta je već. Kažu, 7-14 dana do isporuke dakle, nije kinesko skladište. Hvala na odgovoru.

chaselol kaže...
Fulcrum kaže...

Imas i na Honorbuyu Xiaomi Mi A1 za 153 eura + 21 dostava, dođe iz EU Warehousea za 2 dana, isti uređaj samo stock android i podrzava sve frekvencije... s Gearbesta ako je iz Kine imat ces dodatna davanja sigurno

 

https://www.honorbuy.com/1271-xiaomi-mi-a1-official-global-version-32gb-rom-4gb-ram-black.html

 

 

 

Skupo i neisplativo, za manje love nadjes redmi 5 plus 4gb + 64gb, a imas i zte nubia za 145eur koja je bolja od oba geekbuying/gearbest

 Jebiga, baš gledam, i nije baš ispod 145€ koliko sam ovo platio.

Već je gotovo, naručio sam. U svakom slučaju, bolje od Nokia Lumia 620. Ja sam već sada prezadovoljan i znam da će mi mobitel trajati godinama.

Ionako ga samo koristim za google mape, fotkanje, googlanje i prebacivanje para sa račune na račune (u 4 banke sam) a za to mi treba smartphone (prvi i četvrti razlog).

Ako ga opet ne potopim u vodu haha 

Skoro sam kupio polovno smeće tu u gradu kod ovih koji prodaju polovne i/ili popravljene mobitele za +150€ stare po par godina (ali srećom, rekao sam si "Idem vidjeti šta kaže ekipa na bug forumu haha). Tako da, ako je ovo tebi "neisplativo", mogu misliti šta bi rekao da sam se "pohvalio" da sam kupio neke od tih haha

Staviti ću screen shot shopa kada dobijem mobitel da vidiš izlog - za koje pare se šta prodaje. Ima da padneš na dupe.

Ali to je ovdje normalno, nitko ne gleda 20€ jer to, citiram, "ne vrijedi ništa".

 

p.s.

Baš gledam razliku između redmi 5 i Mi 5x; vjerovao ti ili ne, bolji mi je Mi 5x jer 5x ima 5.5" dok redmi im 5.99" ekran. Iskreno, htio sam kupiti mobitel od maksimalno 5" jer za moje potrebe je dovoljno a) dobra kamera b) da je smarthone c) da je što manji. Sve ostalo me ne zanima.

Kada gledam u ekran, gledam u moj monitor - i tu mi je kvaliteta i veličina bitna. Kod mobitela samo da je što lakši, manji i da služi svrsi.

Hvala svejedno na odgovorima :-*

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 3:22 (HaM).
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Geekmaxi kuponi za: ZTE Nubia Z17 Lite - 143,99€, Oneplus 6 - 519,98€ , Xiaomi Mi Mix 2S - 465,59€. Kontaktirajte me na PP.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 20:37 (Bura).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Prioritet mi je kamera, cijena do 1500kn. Nesto trece? Da pricekam redmi 6?

8 nubia z17 lite
6 xiaomi note 5
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8838&idPhone2=9120 

Ovaj tu note 5 ima jednu od najboljih kamera za 1200 kn pa eto :)

13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

1+6 ili Mi8? Koji ima bolju selfi kameru? Ostatak je ionak slican, a treba mi za poklon zenskoj osobi. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ja bih isao na Mi8 jer ima veci kut gledanja. A i nekako mi se cini da ljepse slike ispadaju po ono me sto se moze naci od sampleova na netu.
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
TTTT kaže...

1+6 ili Mi8? Koji ima bolju selfi kameru? Ostatak je ionak slican, a treba mi za poklon zenskoj osobi. 

1+6 je bolji mob, Mi8 je nedorađeni poluproizvod. ALi ajd, kamere su mu fantastične i bolje nego na 1+6

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
TTTT kaže...

1+6 ili Mi8? Koji ima bolju selfi kameru? Ostatak je ionak slican, a treba mi za poklon zenskoj osobi. 

https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_5z_zs620kl-9096.php

 

Ako je za zensku osobu, odusevice je prvenstveno "moderno fancy kuciste" i vrhunska kamera 

 

A od ta dva Mi8 ima definitivno bolju kameru.

 

 

 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
chaselol kaže...
TTTT kaže...

1+6 ili Mi8? Koji ima bolju selfi kameru? Ostatak je ionak slican, a treba mi za poklon zenskoj osobi. 

https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_5z_zs620kl-9096.php

 

Ako je za zensku osobu, odusevice je prvenstveno "moderno fancy kuciste" i vrhunska kamera 

 

A od ta dva Mi8 ima definitivno bolju kameru.

 

 

 

 Mogu rec' samo rijeci hvale za ovaj Asus, koristim ga vec dobrih mjesec dana. Stvarno vrhunski komad hardwarea, kamera je vise nego dobra... Fluidan mobitel, dobivam vise od 5h SOTa uz stalno upaljene lokacije, bluetooth, whapp, messenger, youtube, soundcloud. Ako bi birao, radi cijene odmah Asus.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

1+6 je bolji a tu su negdje cijenom, podrška je bolja kod oneplusa u slučaju garancije, te stigne brže i bez dodatnih davanja za poštarinu. Da ne zaboravim na asusov bloat na njihovim uređajima...

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 11:38 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
maks0806 kaže...

1+6 je bolji a tu su negdje cijenom, podrška je bolja kod oneplusa u slučaju garancije, te stigne brže i bez dodatnih davanja za poštarinu. Da ne zaboravim na asusov bloat na njihovim uređajima...

Sve i jedan app se moze izbrisati kod ASUS-a nista nije zakljcano - to je velika prednost 

 

Mislim kad biras za zensko bitne su ti dvije stvari:

1) Kamera

2) Izgled

3) Da moze puno slika stati

 

Realno taj asus je eye candy telefon a i odlican komad hardvera, sebi kontam uzeti ovu "slabiju" verziju 4gb 64gb model kad "proslijedim" ovu nubiu 17 dalje 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

A zašto ne OP6?

Kamera nije dobra na asusu kao na njemu, Amoled ekran, više rama, jeftiniji i sa boljom podrškom

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ako se ne varam, SOT na 1+6 je bolji nego na ovom Asusu? S jedne strane je i to bitna stavka jer ide gore 5-6 poslovnih mailova. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Mobitel do 1200kn baterija i kamera najvazniji? Nebitno izvana ili tu. Ako ima neki link bio bih zahvalan.
Neznanje je bliže istini nego predrasuda
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imaš i ga i ovdje s 2 godine EU garancije i dostavom iz Njemačke, meni je stigao mob za 3 radna dana. Kod registracije dobiješ kupon za 4% popusta.

7 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 20:48 (spaceload).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Molim preporuku za best mob do cca 1500kn (sa svim davanjima).
Poželjno je da bude 5,5"
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 13:56 (tintin).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tintin kaže...
Molim preporuku za best mob do cca 1500kn (sa svim davanjima).
Poželjno je da bude 5,5"

 Redmi note 5

Hearthstone: Maks0806#2960
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice