"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.309
|
čitano: 5.722.836
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
9 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Neuk kaže...

Imam pitanje:  Kako sada stoje stvari, postoji li ijedan model da je u rangu Redmi Note 5 Pro a da je sličnih ili boljih karakteristika?
Prestao sam pratiti tržište zadnjih preko pola godine.
Osobno imam Redmi Note 5 Pro i prezadovoljan sam mobitelom.
Sada gledam uzeti jednoj drugoj osobi pa provjeravam ima li išta bolje u tom cijenovnom rangu.
Može li se ijedna kamera mjeriti sa RN5 da nije previše skuplji ?
Hvala  

Xiaomi Mi 8 Lite, najbolja kamera u srednjem rangu (barem sto se Xiaomi-a tice), a sve ostalo kao Mi A2 osim softwarea i sto 8 Lite ima proširivu memoriju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 21:15 (metrix.2k).
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
frenki1988 kaže...

Pozdrav. Naručio sam sa geekbuyinga ZTE nubia z 17 lite,. i stigla mi je,. zanima me postoji li način da se prebaci na hrvatski jezik pošto ga u postavkama nema,. isto tako poslan mi je krivi pliug in charger.. Poslao sam mail gekbuyingu al još nisam dobio odgovor.

Ne možeš promijeniti jezik na HR, ja sam instalirao aplikaciju More Locale koja ti prevede nekih 70% sustava na HR, ali to je otprilike to...

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
lord051 kaže...

Inace, osoba koja bi dobila taj Redmi 6 nije bas na "ti" s tehnologijom :) . btw, hrvatski jezik ce bit dostupan na Global Verziji?

 

Sta se tice uredjaja, najpovoljnije sam ga nasao na Goldwayu. Znaci to je Global version, na cijenu jos ide DHL shipping ( ) i mob dolazi bez carine. (Ispravite me ako grijesim)

 

Ako uzmeš Global verziju, nemaš što podešavati, sve radi out-of-box, sve isto kao i kod Android One i ima hrvatski te ostale jezike... Nema davanja ako uzmeš DHL...

8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

I ja sam to instalirao ali mi ne dopušta promijenu jezika.

9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozz ekipa...ako moze sto brzi odgovor...prodao sam zenin honor 8x jer ima blago receno ocajne kamere i jos gori video,totalno neupotrebljiv...pitanje: da bas ne idem na Xiaomi mi 8,ima li mi 8 lite priblizno dobre fotografije kao "mocniji" brat? Hvala unaprijed i svako dobro za blagdane svim forumasima...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Jel narucivao netko nedavno preko alija sa dhl dostavom>

Jel prolazi preko carine?

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Marsel007 kaže...

Jel narucivao netko nedavno preko alija sa dhl dostavom>

Jel prolazi preko carine?

 po 50000000000000 puta da 

15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Prolazi bez carine jedino ako tako pise, ako pise samo dhl onda ce ti lupiti i carinu i jos dodatne troskove dhl 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

iz nekih dućana zaobilazi carinu a iz ostalih ...

15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Dhl, nikad više. Prvo su me tramakali sa eori brojem, pa traže izvješče sa banke, i još me zovu na tel.. Jer in se cijene ne poklapaju, tj ,platio u dolarina, a banka dala izvješče u eurima.pa dostavljač nema sitnog, plus bezobrazno skupa dostava,. carina,,, dodatni troškovi... 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zzz kaže...

Dhl, nikad više. Prvo su me tramakali sa eori brojem, pa traže izvješče sa banke, i još me zovu na tel.. Jer in se cijene ne poklapaju, tj ,platio u dolarina, a banka dala izvješče u eurima.pa dostavljač nema sitnog, plus bezobrazno skupa dostava,. carina,,, dodatni troškovi... 

 Da, to je standardni DHL koji je jedna od najbržih, ali i najskupljih dostavnih službi.

Preko DHla se naručuje smo kad prodavač napiše da se tim načinom dostave izbjegava carina. 

To ima dogovoreno samo nekoliko dućana. Kako, na koju foru? Ne znam.

 

To se napiše svakih nekoliko stranica i opet su ljudi uvjereni da nema carine ako naručuju DHLom.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

To je zato sto ljudi procitaju samo zadnjih par postova umjesto da citaju po 10-20 stranica unazad

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2018 8:33 (coldheat).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ima li mi store u areni neki web shop gdje se mogu vidjeti cijene?
Ili zna netko koliko su im redmi6 i 6A?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

BOk

Nije mobitel, ali zna netko od kud je najbolje uzet Xiaomi drone da se izbjegne carina? Gledam na Xiaomi global store na aliju, ali nemaju drona u ponudi

Hvala

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
@sosta
Još da si postao u temu akcije i popusti, bila bi pravovremena korisna informacija.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2018 16:28 (fora2).
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Isprika sosta. Nije trebalo biti upuceno tebi nego @bodija za akciju u Linksu.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Momci pomalo sam lijen za traženje u ove starije dane.

Recite mi gdje mogu kipiti Xiaomi a2 Lite po najpovoljnijoj cijeni nakon šo uračunamo PDV i eventualnu carinu i dostavu.

 

Tko god je nedavno gledao mobitele vjerovatno zna stranicu i način dostave.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mightyboss kaže...

Pozz ekipa...ako moze sto brzi odgovor...prodao sam zenin honor 8x jer ima blago receno ocajne kamere i jos gori video,totalno neupotrebljiv...pitanje: da bas ne idem na Xiaomi mi 8,ima li mi 8 lite priblizno dobre fotografije kao "mocniji" brat? Hvala unaprijed i svako dobro za blagdane svim forumasima...

 Upravo čekam honor 8x za curu baš zbog kamera :) jer svaki review ih hvali... Prijašnji Xiaomi redmi note 5 me nije očarao 

Zar su tako loše  

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Korny1603987 kaže...

Momci pomalo sam lijen za traženje u ove starije dane.

Recite mi gdje mogu kipiti Xiaomi a2 Lite po najpovoljnijoj cijeni nakon šo uračunamo PDV i eventualnu carinu i dostavu.

 

Tko god je nedavno gledao mobitele vjerovatno zna stranicu i način dostave.

Naručio sam ga ja nedavno s Geekmaxija iz DE, oko 1250 kn i cca tjedan dana dostave...

5 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Dvoumim se izmedu Xiaomi redmi 5 plus 4/64 i A2 lite 4/64, oba su 1500 kn na neutrinomobile.

Ja sam imam redmi 5 plus i jako sam zadovoljan, ovaj bi uzimao za mamu.

Jako me privlaci cijena na Honorbuy i na Aliexpressu, ali me brine garancija jer su moji skloni ''pokidati'' svu noviju tehnologiju. Najvise bi se koristio za facebook, dopisivanje, malo surfanja i slikanje. Znam da je ovo dobar mobitel s obzirom na sto bi se koristio, ali bi htio uzeti tako nesto sigurno. 

Kojem Vi dajete prednost? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav,

moze preporuka za neki od navedenih telefona.

Bitno mi je da je kamera dobra i u losijim uslovima (smanjena kolicina svjetlosti i slicno)

 

Cijena do 100-150E

 

Hvala.

0 redmi 6
0 redmi 6A
13 redmi note 5
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-6-pro-3gb-32gb-dual-black-global.html

Jel ovo valja štogod? Ima li tko da ga je kupio, kakvi su rezultati?

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ako može mala pomoć ...

Gdje su oni kuponi za Geekmaxi?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

kodovi 

9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozz...da li je imao netko slucaj da sa Goldway-a ceka na UPS tracking 10 dana...poslali su mi 21.12 tracking broj iz Kine za UK međutim posiljka se jos pomakla nije!?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Je li netko ima Meizu M6 note? Ima li kakvih problema s tim mobitelom? Radi li sve bez problema?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Alfredo nr.2 kaže...

Je li netko ima Meizu M6 note? Ima li kakvih problema s tim mobitelom? Radi li sve bez problema?

 Evo ja ga koristim oko mjesec ipo dana. Mogu reći da sam sa nekim stvarima oduševljen. Sada je po meni najbolje uzeti ga u Linksa , verziju 3/32 za 945kn. Dvije godine gare i deri. Napisati ću pozitivne stvari koje su bolje nego kod drugih u toj klasi. Kvalitet izrade je vrh, kamera je čudo, senzor otključavanja na prednjoj strani u kombinaciji sa face unlockom me ne prestaje oduševljavati. Mobitel radi fluidno, flaym os je dosta zanimljiv, zvuk je na mobitelu jak i odličan. E sad one stvari koje mi ne odgovaraju. Nikada nisam patio po najnovje inačice androida jer sam redovito rutao i fashao mob sa drugim romovima, ovdje je mob zapeo na inačici 7.12. Zadnja nadogradnja je bila negdje u 11 mjesecu, ja sam odmah napravio ažuriranje. Nema baš neke naznake za Oreo. Nebi ni to bio problem da ima za njega a custom romova. Da se razumjemo, mobitel radi odlično i ovako. Ja sam ga rootao i stavio Asus launcher, meni jedan od najdražih I mob leti

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 10:59 (bodija).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice