"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.309
|
čitano: 5.730.714
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
R3nchi kaže...

nekako taj a2 lite i mi 8 se  najvise svidaju..

I da JAKO mi je vazno da je MB koristiv u jednoj ruci

 Sve preporuke za a2 lite, odlican telefon ima ga moj prijatelj, nije uopce velik a ima velik ekran i Android One a ne MIUI pa ako ti to nesto znaci.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 12:58 (NiDJO7Z7).
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mi A2 Lite ti je jedan od najkompaktnijih modela trenutno ako ti je to bitno, te također ima i izvrsnu bateriju. Ako ti ne smeta AndroidOne na njemu, svakako preporuka, a što se tiče kapacitativnih tipki, to se navikneš u jedan dan i više uopće ne pomisliš na njih...

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ma najvise mi je u biti zbog tipki.. Al ono nema mi6 ispod 300e,,A ja toliko za mB NE DAM...Zovite me cigiciem,al ne dam..

Miui android one, isti mi k..

Samo i ovaj mi8 se je jako jako lijep... Sad vidim izbacili eu rom..samo ne cacka mi se vise s tim pizd..Jos kakve sam ja srece bricko bi ga..

 

frulex  Ipak sam ubo jucer 2a lite s honor buya al me nist jeftinije nije izaslo..181e.

R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 7:41 (R3nchi).
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zzz kaže...
frulex kaže...

Da, plaća se PDV i carinska davanja za sve dućane s Alija, osim nekoliko koji nude EU Express putem DHL-a (Goldway, Mi Global Store i još par njih) i to mora biti jasno naznačeno. Od ostalih EU direkt skladišta pogledaj si što nude Geekmaxi i Geekbuying...

 Evo meni stigao laptop sa alija bez carine i pdv_a,putavao je prvo u švedsku,tamo sam dobio novi tracking i zatim u hr .

 Pozdrav, od kojeg sellera na aliu si uzimao laptop?

 

lp

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
R3nchi kaže...

 

frulex  Ipak sam ubo jucer 2a lite s honor buya al me nist jeftinije nije izaslo..181e.

Ja sam ga uzeo prije neka 2 mjeseca s Geekmaxija iz Njemačke za 170 EUR, ali izgleda da ionako nemaju trenutno na lageru 4/64GB verziju...

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

frulex  ovaj je u biti 158€ plus shipping 23e,,

nekako najvise honorbuyu vjerujem,ovo mi 3ci mb preko njih, bio sam jos s To2c narucivo al su oni izgleda propali..

Za ovaj tvoj geekmaxi nisam ni cuo..:) 

R33mba#2892
7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ma i ja sam sam bio skeptičan prema virtualnim tipkama, ali se navikneš kao što je rekao kolega za par sati.
Čak sada vidim i dosta prednosti, npr kapacitivne tipke au uvijek tu, pa ih možeš zabunim pritisnuti kada gledaš nešto ili igraš , a ove virtualne nema šanse slučajno pritisnuti. Tu su samo kada ti trebaju
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 

@obsidian

Uzeo od original jumper store.

https://s.click.aliexpress.com/e/fn3vx2u

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 10:28 (zzz).
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
R3nchi kaže...

frulex  ovaj je u biti 158€ plus shipping 23e,,

nekako najvise honorbuyu vjerujem,ovo mi 3ci mb preko njih, bio sam jos s To2c narucivo al su oni izgleda propali..

Za ovaj tvoj geekmaxi nisam ni cuo..:) 

Sve u redu, Honorbuy je svakako OK, jedino su im cijene uvijek nešto više od odrugih, a To2C je još davno propao, od njih sam valjda još 2014/2015 zadnji put nešto naručio  . Geekmaxi šalje iz Njemačke i imaju uređaji 2 godine EU garancije te stigne GLS-om za par dana tako da nemaš brige, a načelno je uvijek najjeftinije uzimati na Goldwayu s Alija...

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nisam to znao..

Evo da pohvalim HonorBuy..

Mob. Narucen u Nedjelju jutros stigao..

Sokiran sam brzinom..

 

Svaka im cast..

R33mba#2892
14 godina
protjeran
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ekipa, molim odgovor tko zna,

Naručio Poca sa Goldwaya, ali mi je čudno što piše da je na nekom holdu još od jutros ( Shipment on hold EAST MIDLANDS - UK 08:18).

Jel to neki problem na vidiku?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

..nema problema ako si kupio DHL-om.

14 godina
protjeran
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Jesam. Dhl je u pitanju. Samo mi bilo čudno da od jutra stoji.

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav, ostao sam bez mobitela riknuo ekran pa po prvi put tražim kineza. Može preporuka za neki Xiaomi (imam dobro iskustvosa amzfit bip pa bi radi toga išao na njega) Znači mob mi treba što prije pa bi naručio iz evropskih skadišta.Može reporuka mobitela do 250 dolara(+ - 10%) i stranicu odakle je najpouzdanije i najjeftinije naručiti?

 

P:S Igrice mi nisu bitan segmennt znači neko osnovno korištenje surfanje društvvene mreže etc

Who bolan cares
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 23:08 (dejan1471).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Redmi note 7 Honorbuy
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Mi A2 Geekmaxi
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Naručio read me note 7

 

P.S gdje mogu kupiti onaj nastavak za punjač?

Who bolan cares
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 10:00 (dejan1471).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dobit će ga gratis :)
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav,dali je netko od vas imao iskustva sa reklamacijom u trgovini efok,naime moj elephone u pro ,star 10 mjeseci ,je počeo na ekranu po cijeloj vertikalnoj dužini izbacivati crvene linije,koje povremeno skroz nestanu .

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zzz kaže...

Pozdrav,dali je netko od vas imao iskustva sa reklamacijom u trgovini efok,naime moj elephone u pro ,star 10 mjeseci ,je počeo na ekranu po cijeloj vertikalnoj dužini izbacivati crvene linije,koje povremeno skroz nestanu .

 Ja ne razumjem, kakk netko može kupiti Elephone, i da ne nabrajam uz Xiaomi, Meizu, Zte (Nubia) i sl. provjerene marke.

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bodija kaže...
zzz kaže...

Pozdrav,dali je netko od vas imao iskustva sa reklamacijom u trgovini efok,naime moj elephone u pro ,star 10 mjeseci ,je počeo na ekranu po cijeloj vertikalnoj dužini izbacivati crvene linije,koje povremeno skroz nestanu .

 Ja ne razumjem, kakk netko može kupiti Elephone, i da ne nabrajam uz Xiaomi, Meizu, Zte (Nubia) i sl. provjerene marke.

 Izgleda da sam sklon riziku.

Imao sam xiaomi,nisam bio zadovoljan..Pa sam imao letv,on je bio ok...Onda sam odlučio provati elefone. I bio je ok do sada .

9 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Trenutno imam Redmi note pro 4.Za sada super zadovoljan,ali pomalo razmišljam o nekom novom.Uzeo bi neki Xiaomi sa cijenom do max 1500 kn.Kako mob koristim samo za pozive,Viber i ponekad za par fotki mislim kako mi nikakvo čudo ne treba.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Redmi note 7 najlogičnije
 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ivanzd1 kaže...
Redmi note 7 najlogičnije

 Preporuka, imam ga par dana i sve savršeno radi. 

Who bolan cares
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Redmi note 7, da, al pričekaj globalnu verziju.

XBL - skols1555
 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Novi Geekmaxi kuponi za popuste u potpisu, među ostalim:

 

Mi Box S, 70€


Roborock Xiaowa E35 Vacuum Cleaner EU Ver. 275€

 

Mi 8 Lite 4/64GB, 220€

 

Mi Notebook Pro 8GB 256GB, 880€

Geekmaxi popusti: https://tinyurl.com/geekmaxi-HR
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mi 8 Lite ili čekati dolazak Note 7 u nas? Primarni fokus mi je kvaliteta video snimanja.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kupi slobodno Mi8 Lite.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Poz ljudi, ajde molim vas da mi netko da link (nisam lijen, nego neupucen 🤪) za Xiaomi Redmi Note 7 6gb ram GLOBAL verziju, tj. ovu verziju za Europu ili sto vec. Hvala puno

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

nema još global verzije...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice