Kopivna telefona

poruka: 5
|
čitano: 975
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Kopivna telefona

vidim da neki nece mobitele kupovat iz manjih trgovina nego samo tipa t-mobile i slicnih...

 

u cemu je razlika, recimo izmedju samsunga S9+ kupljenom u alpha shpu i tmobilu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kopivna telefona
Kod tih manjih može biti da nabavljaju telefone iz drugih izvora,što odmah povlači pitanje kvalitete.Možeš dobiti uređaj koji je netko vratio i sl.Najveći problem je što mogu imati neki svoj lokalni servis s kojim se treba natezati u slučaju kvara.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 17:55 (ZdravkoZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Kopivna telefona
ZdravkoZ kaže...
Kod tih manjih može biti da nabavljaju telefone iz drugih izvora,što odmah povlači pitanje kvalitete.Možeš dobiti uređaj koji je netko vratio i sl.Najveći problem je što mogu imati neki svoj lokalni servis s kojim se treba natezati u slučaju kvara.

 ja vise vjerujem tom moalom sto se tice kvalitete uredjaja nego velikima...

kužiš ti da tmobile može narucit odredjenu kolicinu telefona koji naprave se po njegovom...

mali to ne mogu napravit...

sto se tice garancije imas ovlastene servise za telefone i trebala bi vrjedit ta garancija u ovlastenom servisu ako postoji garancija...

tebi garantira proizvodjac telefona, a ne tmobile...

t mobile salje u mobis uredjaje na servis (bar samsunga)

tak da ti oni u biti niko nemaju veze s tom garancijom...oni ju samo ovjeravaju kad su prodali uredjaj...

po cjenama vani su veliki daleko iznad tih cjena...

tak da za moj pojam ne vrjedi...ne znam...možda grjesim...

 

doduse ja cu gledat da upce izbjegnem bilo kaku kupovinu bilo cega u hrvatskoj...

idem na stop ratama, pokri se kolko imas i dobro...

ovo recimo s tmobilom nema smisla...to je taka gamad...da ne mos vjerovat da tak sta postiji...

 

sad sam se sjetio slucaja od koleginog starog...

reklamiro uredjaj i rekli mu da je bio otvaran, a nikad nije bio otvaran...

naravno da se ne radi o malom, nego o tmobile...

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 9:08 (dani_os).
12 godina
offline
Re: Kopivna telefona
U pocetku posta si napisao da tmobile nema veze sa servisom i da ga proslijeduju u mobis a na kraju krivis tmobile sto je uredaj otvaran. Okrivi servis :)
8 godina
protjeran
offline
Re: Kopivna telefona
siljo90 kaže...
U pocetku posta si napisao da tmobile nema veze sa servisom i da ga proslijeduju u mobis a na kraju krivis tmobile sto je uredaj otvaran. Okrivi servis :)

 ne krivim ja nikog...nije moj mob i boli me ljevo uvo...

 

decko je gore napiso da mu je razlog kupovine telefona u t mobilu garancija...

ja sam mu naveo primjer garancije u tmobilu...kužiš?

 

bdw..

kupio sam samung S8, nekako tek kad je izaso...u tmobilu

imo sam problem s usb konektorom, googlanjem sam skonto da masa ljudi ima problema s tim i u tmobilu su mi rekli da je cura reklamirala mob zbog tog istog problema...

nisu mi priznali garanciju jel je uredjaj pao...staklo zadnje se razbilo...da je od plastike ne bi se ni vidilo da je pao...pao je s 15cm visina...

 

krivim proizvodjaca sto nije prizno tvornicku gresku...jel masa telefona je imala problema s tim...

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 15:28 (dani_os).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice