LG G3 - Rasprava

poruka: 7.244
|
čitano: 1.113.717
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
RuskeGTT kaže...

meni se random gasi i pali...primjetio sam da kod paljenja kamere i prvog pokusaja snimanja slike, cim okinem...i kod brzog saltanja podaci-wifi

naucio zivjeti s time, dok mi se opet ne bude mogao upaliti kao pred mjesec i nesto...

 

Isti problem sam imao sa nekom jeftinom kineskom baterijom..sa originalnom nema problema.

13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

baterija nije mjenjana...JEDINO da cigani kod 1. servisiranja nisu zamjenili bateriju sa kineskom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
iandic kaže...

Baš sam to htio napisati, mislim, ako im je za vjerovat.

 

http://www.index.hr/black/clanak/ostecuje-li-doista-cjelonocno-punjenje-mobitela-bateriju-evo-sto-kazu-strucnjaci/887652.aspx

 

Ja punim kad stignem, nekad cijelu noć, nekad po danu, nekad od 10-50% (karikiram), uglavnom ne pazim na bateriju.

 

Ono što sam primjetio je da mi baterija kraće traje otkako je došao MM update, a možda je jedostavno i do toga što je mobitelu skoro pune dvije godine pa je baterija oslabila.

 

Nažalost, trenutno mu ne vidim nasljednika osim eventualno S7 Edge, ali žali bože tolko novaca dati za mob.

 Nakon Hard reseta baterija se vratila u normalu, sa oko 2h SOT-a na 4.5h SOT-a.

8 godina
neaktivan
offline
LG G3 - Rasprava

Da li mi moze netko reci tko je flashao (stavio) verziju v30f kako mu se baterija ponasa? Je li bolja puno u odnosu na verziju v30c?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
@Tritone, neznam jel ze razumijes u to ali ako ti je baterija prioritet najbolje FLEŠAJ CyanogenMod (ROM) i to ti je to, samo upisi u google g3 (tvoj model) cm rom xda (xda.com)
16 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - Rasprava
ingloriushsmokey kaže...
@Tritone, neznam jel ze razumijes u to ali ako ti je baterija prioritet najbolje FLEŠAJ CyanogenMod (ROM) i to ti je to, samo upisi u google g3 (tvoj model) cm rom xda (xda.com)

 

Bolje imat prosjecnu bateriju nego shit kameru ko na CM-u.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
12 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Ja sam na Fulmics 5.2 i stavio sam neki dan Xceed kernel, pa cemo vidit kako se sad ponasa. 

Nazalost zbog lose kamere necu stavit CM, iako mi se najvise svidja vanilla android. Ali kamera je bas losa na CM.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava

a jos bolje imat bateriju, kameru i performanse uz fulmics rom.

10 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Imam jedan problem, imam random blinkove na ekranu i nisu povezani kad radim nesto itd. Bio sam u susjedstvu u mobyshopu pa mi je covjek reko da moze bit lcd, software, chip...

Posto također imam lg g2 i mjenjam rom avakih tjedan dana znam da nije software. Pak nije ni lcd jer također imam iskustva sa tim. Samo je moguce nes unutra. Sad, mozda netko ovjde zna ili je imao slican problem. Imam garanciju pola godine jos tako da to nije problem, ali bi radije prvo tu pitao da nemoram bit bez moba na 2-3 tjedna.

 

Hvala unaprijed 😄

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava

Ja se dosta isto razumijem u to, ali ako ga odneses na garanciju imaš šanse da ti zamjene taj mobitel za skroz novi...

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava

ingloriushsmokey vec sam prije rootao svoj stari sasmung galaxy s3 i stavljao razne romove i kuzim se u to, al to mi se zamjerilo nekako. Isprobao sam sve skoro te romove i nisam s niti jednim bio upotpunosti zadovoljan tada. U jednom dobijem fluidnost, al baterija se brze trosi, u drugom baterija donekle dobra, al opet bugovi samo pa cekaj hoce ih ispraviti itd. Zato pitam jel dobra ova nadogradnja v30f jer mi se neda nekako vise s tim rootanje i tim romovima muciti. Ugl. htio biih samo da se baterija barem vrati kako mi je bila na Lollipopu jer mi je sad na MM sat vremena SOT-a manje, nego sto mi je bilo na Lollipopu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava

mrbean molim te javi kakvi su ti dojmovi u vezi Fulmics roma tj. kakva je fluidnost, kamera i baterija (koliko SOT-a imas). 

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Tritone kaže...

mrbean molim te javi kakvi su ti dojmovi u vezi Fulmics roma tj. kakva je fluidnost, kamera i baterija (koliko SOT-a imas). 

 Sve je odlicno

12 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava

Sve je odlicno, stavio sam DPI na 534, te mi super paše, iskoristi se veliki zaslon, fluidan je. Stavio sam gore jos Nova launcher pa radi odlicno. Ali i na LG UX 5 je radio dobro :)

 

Popravio mi se sot sa xceedom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2016 1:00 (mrbean).
10 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
tomy01 kaže...

molim pomoć, imam lg-g3, verzija 3/32, na zadnjem sof. v30c, i sad se počeo restartat sam od sebe - stalno, uspije se jedino upalit kad ga uključim na punjač, kad ga skinem s punjača

restarta se odmah ili nakon nekog vremena, vadio bateriju,vadio sd karticu,sim,gasio , palio, al ništa ne pomaže, šta da radim (ako je nešto komplicirano, molim kratku uputu)

 kod tih restartanja baterija izgubi po 20%

 

lp

 

pozdrav,

evo da se javim poslije servisa smartson u gundulićevoj 7,  oni su nosili u agram

i odmah rekli kako je najvjerojatnije baterija,

i tako prođe 11 dana, i jave da se dođe po mobitel

piše popravljen - kvar uočen ,zamjena matične ploče pod garancijom, dobio novi imei i serijski broj, aparat testiran

 

i sad ga gledam doma (stavio odmah na početku kupnje kaljeno staklo, i godinu i pol nema nikakve ogrebotine ma kolko ga svi koristili)

i sad dođe sa servisa po sredini kaljenog stakla crta po cijeloj širini (vidi se iz daljine,i kad je upaljen i ugašen,osjeti se pod noktom da je zaderano,koda ga je išao lomit na pola)

idem stavljat sim i sd karticu, vidim nije ista baterija (bio sam svoju bateriju prije servisa obilježio flomićem za cd)

i šta sad da radim 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Žali se upravi vodovoda xD
Nemozes nista...previse zivaca ces potrosit bezveze...meni je mob bio 4 puta na servisu sad su tek promjenili maticnu, fala bogu nisam nikad imao problema tj nisu mi nista ostetili al nezz dal ces sta moc postic odi tamo i kazi kako je..al najvjerojatnije ce se pravit ludi...a mozda je baterija i nova ukoliko nije stariji od god dana i baterija ide pod garanciju...
12 godina
neaktivan
offline
LG G3 - Rasprava

al to je neš nevjerojatno kakvi krelci rade po tim servisima, meni se već više puta dogodilo da sam poslao uređaj bez ikakve mikroogrebotine a dobio nazad vidljivo ogreban mobitel/laptop, i naravno onda su još nadopisali u izvješću da je ta ogrebotina bila kod preuzimanja.. pa se ti poslije nateži s njima..

 

inače stavio sam fulmics 5.2 + solid kernel, mob radi odlično, a baterija izvlači 4+ SOT-a. Naručio sam novu "origigi" bateriju budući je moja već starija a nije mažena i pažena pa ću vidjet oću li još malo SOT-a izvuć.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G3 - Rasprava

ja imam 4h sota (kombinirano wifi 4g) na stock 6.0, offical. Kad sam na wifi-u cijeli dan doguram i do 5h, a samo 4g preko 3h

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

ja sam danas dosao do 3h10min...i to je max sta izvucem i to na wifiju, a da je 3g bio ukljucen...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
tomy01 kaže...
tomy01 kaže...

molim pomoć, imam lg-g3, verzija 3/32, na zadnjem sof. v30c, i sad se počeo restartat sam od sebe - stalno, uspije se jedino upalit kad ga uključim na punjač, kad ga skinem s punjača

restarta se odmah ili nakon nekog vremena, vadio bateriju,vadio sd karticu,sim,gasio , palio, al ništa ne pomaže, šta da radim (ako je nešto komplicirano, molim kratku uputu)

 kod tih restartanja baterija izgubi po 20%

 

lp

 

pozdrav,

evo da se javim poslije servisa smartson u gundulićevoj 7,  oni su nosili u agram

i odmah rekli kako je najvjerojatnije baterija,

i tako prođe 11 dana, i jave da se dođe po mobitel

piše popravljen - kvar uočen ,zamjena matične ploče pod garancijom, dobio novi imei i serijski broj, aparat testiran

 

i sad ga gledam doma (stavio odmah na početku kupnje kaljeno staklo, i godinu i pol nema nikakve ogrebotine ma kolko ga svi koristili)

i sad dođe sa servisa po sredini kaljenog stakla crta po cijeloj širini (vidi se iz daljine,i kad je upaljen i ugašen,osjeti se pod noktom da je zaderano,koda ga je išao lomit na pola)

idem stavljat sim i sd karticu, vidim nije ista baterija (bio sam svoju bateriju prije servisa obilježio flomićem za cd)

i šta sad da radim 

 

 nastavak dopisivanja sa servisom

to što su mi zamjenili bateriju, njihov djelatnik je to zaboravio stavit u izvještaj, kao dobio sam i novu bateriju uz novu matičnu ploču,

a za crtu na kaljenom staklu sam valjda sam kriv što sam ga ostavio na mobitelu, a oni kao nisu ništa radili na ekranu ( sad se pitam što bi bilo da nije bilo kaljenog stakla)

tražio i dobio novi izvještaj sa svim promjenama na mobitelu sa novim imei i serijskim brojem

16 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
tomy01 kaže...

 nastavak dopisivanja sa servisom

to što su mi zamjenili bateriju, njihov djelatnik je to zaboravio stavit u izvještaj, kao dobio sam i novu bateriju uz novu matičnu ploču,

a za crtu na kaljenom staklu sam valjda sam kriv što sam ga ostavio na mobitelu, a oni kao nisu ništa radili na ekranu ( sad se pitam što bi bilo da nije bilo kaljenog stakla)

tražio i dobio novi izvještaj sa svim promjenama na mobitelu sa novim imei i serijskim brojem

 J te kaljeno staklo, poprave ti mobitel a ti pizdiš za 50kn. I meni su sjebali kaljeno, skidali ga i ponovno ljepili i sad ima prašine malo ispod, ali ko ga jebe, ako ti ne odgovara staviš novo.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
MM v30c - sot katastrofa...
Ima kakvih pomaka u bateriji na novijim stock verzijama??
Hvala
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Da li netko zna sto da napravim jer mi je poceo izbacivati gresku u vezi sd kartice i kao da je dostupna za koristenje.Kartica je kingston s ebaya i jucer formatirana. Verzija je MM v30c.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
gamer18 kaže...
Da li netko zna sto da napravim jer mi je poceo izbacivati gresku u vezi sd kartice i kao da je dostupna za koristenje.Kartica je kingston s ebaya i jucer formatirana. Verzija je MM v30c.

 Normalno kod Marshmallowa. Samo svajpaj taj notification i neće se javljati do idućeg restarta telefona.

Twitter: @191x7
13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

jel se vama kome kamera pokvrila?

on prekjučer sve sto se slika ima sivkastu maglenu sjenu..svaka slika, probano sa svim mogućim postavkama i kamera app..

jel to prolazi pod garanciju? mob je star 20tak dana..

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - Rasprava
rapajic_st kaže...

jel se vama kome kamera pokvrila?

on prekjučer sve sto se slika ima sivkastu maglenu sjenu..svaka slika, probano sa svim mogućim postavkama i kamera app..

jel to prolazi pod garanciju? mob je star 20tak dana..

 

Probaj obrisat lecu kamere.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
14 godina
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava

 Što novoga nosi zna li se?

Zadar živi vječno!
11 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - Rasprava
zeko73 kaže...

 Što novoga nosi zna li se?

 Ma neke novije sigurnosne zakrpe, i poneke sitne ispravke, nista previse vrijednog spomena.

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Da li netko ima iskustva s pronalaskom obrisanih slika s sd kartice? Formatiro sam ju jer je javljala da je ostecena a probao bih vratiti barem novije jer stare imam na cloudu. Ako netko ima preporuku za neki program nek mi napise.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice