LG G6- Rasprava

poruka: 907
|
čitano: 211.564
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
AnđeoGabrijel21 kaže...
Tražio sam danas LG G6 za pogledati u jednom trgovačkom centru međutim nisam uspio naći.

Kakav je što se tiče ergonomije i koliko je teško upravljati njime jednom rukom?

Muško normalne veličine ruke bez problema može sve raditi sa jednom rukom - na LG G6 - da ne bi došlo do zabune  

9 godina
odjavljen
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava

Nisam, ali šteta što aplikacija nema wide angle opciju slikanja.

15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava

 Ja jesam i slike su fenomenalne.
Instaliraj v4.0 i postavi postavke kao što je navedeno u temi i testiraj.
Must clear data / cache after installation.

Ove ja postavke koristim i super su:
Model: pixel xl (corr),
supoert level override nexus 2015
Suported hw level back camera limited, front cam level 3
Camera Config, pixel 2017(dr dogfood)
buffer 15
total image reader 9
hdr burst 7
calculation pixel, pixel xl

9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava
Instalirano al nisam još uopće isprobao kameru kak se spada. Al vidim da nema mogućnost spremanja slika na memorijsku ili?
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
kbenzema kaže...
Instalirano al nisam još uopće isprobao kameru kak se spada. Al vidim da nema mogućnost spremanja slika na memorijsku ili?

Nema :-(

9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava

Nego, jel možeš nabacit neke noćne slike? Jel dosta velika razlika s ovom aplikacijom? Prije kad sam gledao recenzije kamere, činilo mi se da su lošije slike nego na G4.

 

p.s. Testira se Oreo http://www.smartphonehrvatska.com/2017/10/30/oreo-za-lg-g6-iza-coska/

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2017 20:44 (kbenzema).
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
kbenzema kaže...

Nego, jel možeš nabacit neke noćne slike? Jel dosta velika razlika s ovom aplikacijom? Prije kad sam gledao recenzije kamere, činilo mi se da su lošije slike nego na G4.

 

p.s. Testira se Oreo http://www.smartphonehrvatska.com/2017/10/30/oreo-za-lg-g6-iza-coska/

 Za noćne slike je razlika oćita, slike su mi puno bistrije, boje su mi prirodnije, manje šuma. 

 Najveća razlika je kada se zumira ne gubi se kvaliteta slike nego ostaje bistra.

9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava

LG camera app vs Google camera app, čisto za probu, razlika vidljiva. Previše ovog svjetla sa reflektora ima na slici slikanoj sa LG app. Obje slike su inače zumirane.


Edit: sad sam konačno pravu sliku od lg app uploadao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2017 17:26 (kbenzema).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

I kakvi su dojmovi sad nakon par mjeseci? Fluidnost, baterija, kamera. Gledat ću sad na Bl Friday ak bude kakva super ponuda pa možda upiknem.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Hexfire kaže...

I kakvi su dojmovi sad nakon par mjeseci? Fluidnost, baterija, kamera. Gledat ću sad na Bl Friday ak bude kakva super ponuda pa možda upiknem.

 Sve kao i prvi dan, sve leti, sve radi, baterija mi jednako drži. Naravno i dalje stoji njegov nedostatak, a to je prednja kamera koja je slaba, ali sve ostalo je stvarno odlično.

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

Prednja kamera mi je skroz nebitna. Najveći problem s mobom mi je što je LG , ali ne zbog nekih negativnih iskustava nego što bi trebao zamijeniti moj dugogodišnji LG G2 pa bih rado isprobao nešto skroz drugo. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Hexfire kaže...

Prednja kamera mi je skroz nebitna. Najveći problem s mobom mi je što je LG , ali ne zbog nekih negativnih iskustava nego što bi trebao zamijeniti moj dugogodišnji LG G2 pa bih rado isprobao nešto skroz drugo. 

Imam prijatelja koji "je imao isto takvu mrcinu", i da te čuje da si ju do sada imao, platio bi ti zbog toga najmanje čevape i pivu u to ime, najmanje !!!!! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Hexfire kaže...

Prednja kamera mi je skroz nebitna. Najveći problem s mobom mi je što je LG , ali ne zbog nekih negativnih iskustava nego što bi trebao zamijeniti moj dugogodišnji LG G2 pa bih rado isprobao nešto skroz drugo. 

Ja sam si prvobitno zacrtao Huawei P10+, ali sam odustao jer nije bilo boje koju sam htio, i onda je pala odluka na LG G6 i nisam požalio. Sad da uzimam uzeo bi Huawei Mate 10 Pro - samo dosta para 

14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Kamera i baterija će se poboljšati u sljedećem updateu..strpite se malo :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
ATJLučko kaže...

Imam prijatelja koji "je imao isto takvu mrcinu", i da te čuje da si ju do sada imao, platio bi ti zbog toga najmanje čevape i pivu u to ime, najmanje !!!!! 

 

 

Šta je da je, LG G2 je stvarno bio genijalan uređaj za svoje vrijeme. Da ga bar mogu nadograditi sa modernijim hardverom ko PC. Šteta što G6 također nema iza gumbe za glasnoću, baš sam se jako naviknuo na to. Jedino što ću morati nekako probaviti je nepostojanje IR blastera, ali to je nažalost postalo uobičajeno. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Kupi si LG V10, on ima gumbe za glasnocu iza...imas ih sada nove za 1350 Kn...ja sam si narucio jedan jer je cijena toliko mala da nemam sto razmisljati...imao sam taj mob i to mi je najbolji LG do sada, a imao sam G2, G3, G4 i V10...G5 sam preskocio zbog promasenog koncepta, a G6 zbog minijaturnog senzorcica kamere...ovaj u V10 je osjetno veci.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Hexfire kaže...
ATJLučko kaže...

Imam prijatelja koji "je imao isto takvu mrcinu", i da te čuje da si ju do sada imao, platio bi ti zbog toga najmanje čevape i pivu u to ime, najmanje !!!!! 

 

 

Šta je da je, LG G2 je stvarno bio genijalan uređaj za svoje vrijeme. Da ga bar mogu nadograditi sa modernijim hardverom ko PC. Šteta što G6 također nema iza gumbe za glasnoću, baš sam se jako naviknuo na to. Jedino što ću morati nekako probaviti je nepostojanje IR blastera, ali to je nažalost postalo uobičajeno. 

 meni je dan danas G2 daily  

 sve radi, nijedan problem sa mobom, al isto gledam G6, odican mi je mob, vele napokon prava G serija nakon odlicnog G2  i također nigdje ga nisam vidio po ducanima da ga se moze isprobat (ZG) 

 cijena mu svak malo pada, evo trenutno najniza sto sam vidio je 389€

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
Spike1983 kaže...
Hexfire kaže...
ATJLučko kaže...

Imam prijatelja koji "je imao isto takvu mrcinu", i da te čuje da si ju do sada imao, platio bi ti zbog toga najmanje čevape i pivu u to ime, najmanje !!!!! 

 

 

Šta je da je, LG G2 je stvarno bio genijalan uređaj za svoje vrijeme. Da ga bar mogu nadograditi sa modernijim hardverom ko PC. Šteta što G6 također nema iza gumbe za glasnoću, baš sam se jako naviknuo na to. Jedino što ću morati nekako probaviti je nepostojanje IR blastera, ali to je nažalost postalo uobičajeno. 

 meni je dan danas G2 daily  

 sve radi, nijedan problem sa mobom, al isto gledam G6, odican mi je mob, vele napokon prava G serija nakon odlicnog G2  i također nigdje ga nisam vidio po ducanima da ga se moze isprobat (ZG) 

 cijena mu svak malo pada, evo trenutno najniza sto sam vidio je 389€

 

 

 

Gdje si našao tu cijenu za G6, i ja bi isto htio možda kupiti ovaj mob.?

13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
robert993 kaže...
Spike1983 kaže...
Hexfire kaže...
ATJLučko kaže...

Imam prijatelja koji "je imao isto takvu mrcinu", i da te čuje da si ju do sada imao, platio bi ti zbog toga najmanje čevape i pivu u to ime, najmanje !!!!! 

 

 

Šta je da je, LG G2 je stvarno bio genijalan uređaj za svoje vrijeme. Da ga bar mogu nadograditi sa modernijim hardverom ko PC. Šteta što G6 također nema iza gumbe za glasnoću, baš sam se jako naviknuo na to. Jedino što ću morati nekako probaviti je nepostojanje IR blastera, ali to je nažalost postalo uobičajeno. 

 meni je dan danas G2 daily  

 sve radi, nijedan problem sa mobom, al isto gledam G6, odican mi je mob, vele napokon prava G serija nakon odlicnog G2  i također nigdje ga nisam vidio po ducanima da ga se moze isprobat (ZG) 

 cijena mu svak malo pada, evo trenutno najniza sto sam vidio je 389€

 

 

 

Gdje si našao tu cijenu za G6, i ja bi isto htio možda kupiti ovaj mob.?

 eBay, iz DE ide, nov uređaj samo je 21,90€ slanje al opet puno jeftinije nego bilogdje kod nas...

 LINK

13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Ima i na amazan.de solidnih cijena, ali nadam se da bude sad za black friday, cyber monday još niže. Kad bi palo na nekih 350 eura, uzeo bih odma.

I moj G2 je sasvim ok jer nisam zahtjevan korisnik, ali već je krajnje vrijeme za nešto modernije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
@spike1983 G6 možeš isprobati u svakom vip, t-com ili tele2 centru
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
mile59 kaže...
@spike1983 G6 možeš isprobati u svakom vip, t-com ili tele2 centru

 bio u tcomu i vipu (Arena centar) i nemaju nijednog izlozenog 

 

edit: da za 350€ bi bio super deal, amazon ima dobre cifre tu i tamo i onda kad vidim da je slanje u HR 70€, predomislim se 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 16:06 (Spike1983).
13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Spike1983 kaže...
mile59 kaže...
@spike1983 G6 možeš isprobati u svakom vip, t-com ili tele2 centru

 bio u tcomu i vipu (Arena centar) i nemaju nijednog izlozenog 

 

edit: da za 350€ bi bio super deal, amazon ima dobre cifre tu i tamo i onda kad vidim da je slanje u HR 70€, predomislim se 

 Ja govorim za ove "naše" Amazone. UK, DE i IT. Dostava je cca 10 eura, kako za šta. Naručivanje sa USA Amazona na kojeg valjda misliš je skroz neisplativo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

za DE i pricam, G6 bio 399€, dostava 70€

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
LG G6- Rasprava

U slučaju kupnje na Amazonu, kakva je situacija s ostvarivanjem garancije kod nas ?

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava

možeš ga u sancti isprobat..u areni..ccow.. a i vip ccow..oni ti ga imaju vani

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Spike1983 kaže...

za DE i pricam, G6 bio 399€, dostava 70€

 Ne znam kak je bilo, ali evo sad pogledao neki, dođe 408 eura i 13 eura dostava.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Hexfire kaže...
Spike1983 kaže...

za DE i pricam, G6 bio 399€, dostava 70€

 Ne znam kak je bilo, ali evo sad pogledao neki, dođe 408 eura i 13 eura dostava.

 jap, pogledao i ja, to si onog bijelog odabrao od 408€, 13,90€ je dostava 

 ja sam prije cca mjesec dana isao vidjet jer mi je frend rekao kao dobar deal je, ja vidio i dostava bila 70€, reko wtf??? 

 

13 godina
offline
LG G6- Rasprava
I to ispadne oko 3200kn. Još jučer je u Protisu bio 3400kn, danas je 100kn više. za tih 300kn se ne bih zafrkavao naručivati izvana...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice