LG G6- Rasprava

poruka: 907
|
čitano: 212.243
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

meni je isto bolja baterija, sa 3h 20min na 3h 30-40min SOT-a!!!!!!!!!!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava

Imo sam UAG za s8. Od tad samo UAG ako ga ima za odredeni mobitel. Jw da je to samo maska al jednom kad imas tako nesta sve ostalo je bez veze . neznam jesi probao kad mob sa uagom. Imao sam i spigen neo hybrid za s8 i naspram uag je totalna glupost..

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
Dino s7edge kaže...

Imo sam UAG za s8. Od tad samo UAG ako ga ima za odredeni mobitel. Jw da je to samo maska al jednom kad imas tako nesta sve ostalo je bez veze . neznam jesi probao kad mob sa uagom. Imao sam i spigen neo hybrid za s8 i naspram uag je totalna glupost..

 Danas je vecina mobitela poprilicno elegantna, a sa maskicama koje spominjes mobiteli izgledaju kao cigle. Narucio Spigen Ultra Hybrid i nakon par dana skinuo. Sa maskicom to vise nije isti mobitel. MNML case uz dobar tempered glass je pun pogodak. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava

Podrzavam te u tom da je drukcije s maskom. Ja stakla nevolim jer to nije to. Furo bi ja bez maske da se nesklize ko vrag. Meni se osobno izgled uag maske svidja i mobitel mi izgleda jos ljepse s tim.

8 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

A ako vec imam masku. Uzet cu onu koja ce sigurno zastitit ako otrese u pod

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Napokon dostupan January patch za H870S/DS. Provjerite OTA ukoliko imate jedan od ova dva modela.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

kaj znaci Oreo stize pocetkom 3mj?

neki dan se apgrejdao sa G2 na G6, mob je fantastican 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Postoji li LG skftware za device firmware intilization, opcija tipa one koju ima Samsung na svome softveru Smart Switch za desktop. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
Spike1983 kaže...

kaj znaci Oreo stize pocetkom 3mj?

neki dan se apgrejdao sa G2 na G6, mob je fantastican 

 Biće nekad u trećem mjesecu.

14 godina
online
LG G6- Rasprava

Ajmo malo aktivirat zamrlu temu. Oreo na LG G6 bi trebao doći u ožujku ili travnju i to u verziji Android 8.1 - LINK.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
MasterOfDisaster kaže...

Ajmo malo aktivirat zamrlu temu. Oreo na LG G6 bi trebao doći u ožujku ili travnju i to u verziji Android 8.1 - LINK.

 Kamo srece da rijese scrolling lag koji su na svoje uredjaje donijeli sa Lollipopom i jos uvijek je tu. Na starom LG G3 sam imao isti tip scrolling laga kao i sada na G6. 

 

Android 8.1 donosi nesto sto se tice skrolanja opcenito. Nadam se da ce se to odraziti na LG

"Buttery smooth scrolling is another awesome feature of the Android 8.1 update. In this the Search giant implemented extra layer of buffer to make scrolling smooth like butter. The responsiveness of the device may decrease due to smooth scrolling but user experience will be very much improved with buttery smooth scrolling."

 

Taj lag otprilike izgleda ovako kao na klipu ispod. Recite mi primjeti li neko od vas? Pokazujem prijatelju, lik ne primjeti nista. 

 

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

ja neznam sta ti tu vidis :D

 

btw. da se pohvalim kako mi se baterija odjednom oporavlja, pocinjem imati i po 5h SoT, cak i sa 3g-om isto u uporabi dijelom vremena...prije sam imao preko 4h samo na wifiju, a sa 3g i wifijem redovno 3,5 max 4h...neznam koji k je, updejt je vec koliko mjesec dana i vise na mobu...jedino da baterija nije usla u najkorisniji vijek, pa ce poslije opet pocet opadati...bo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
RuskeGTT kaže...

ja neznam sta ti tu vidis :D

 

 Blago vama. :(

 

A sad stvarno, jel me zezas da ne vidiš skipped frejmove? Pa ovo trza ko ludo. Uživo je izraženo još više, pogotovo na Instagramu.

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

ja osjetim to skipanje/trzuckanje frejmova i bas mi ide na zivce od kad sam kupio mob 

imam doma G2 i na njemu instaliran YT, twitter i tapatalk koje najvise i koristim i puno fluidnije se vrte nego na G6, sve aplikacije su na istoj verziji apdejta, ono fakat nekuzim?? 

kad sam kupio mob, sve apdejte sam instalirao OTA i razocarano gledam kak mob zapinje... i kak mi vrag nije dao mira rekao ajd idem napravit vracanje na tvornicke na 7.0 kak su rekli po forumima, pa upali developer opcije pa tam upali hardwersku akceleraciju pa jos neki drugi klinac, pa smanji animacije na 0.5 il tak nes..., i mislim si ja za koji k... ja to radim na novo kupljenom do nedavno flagship uređaju od LG-a?? 

 

iskreno se nadam se da ce 8.1 rijesiti taj problem jer mi je G6 odlican mob... 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
online
LG G6- Rasprava

Ja ne kužim tu nikakove probleme niti ih imam. Sve super radi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
MasterOfDisaster kaže...

Ja ne kužim tu nikakove probleme niti ih imam. Sve super radi.

 a eto super za tebe 

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
Spike1983 kaže...

ja osjetim to skipanje/trzuckanje frejmova i bas mi ide na zivce od kad sam kupio mob 

imam doma G2 i na njemu instaliran YT, twitter i tapatalk koje najvise i koristim i puno fluidnije se vrte nego na G6, sve aplikacije su na istoj verziji apdejta, ono fakat nekuzim?? 

kad sam kupio mob, sve apdejte sam instalirao OTA i razocarano gledam kak mob zapinje... i kak mi vrag nije dao mira rekao ajd idem napravit vracanje na tvornicke na 7.0 kak su rekli po forumima, pa upali developer opcije pa tam upali hardwersku akceleraciju pa jos neki drugi klinac, pa smanji animacije na 0.5 il tak nes..., i mislim si ja za koji k... ja to radim na novo kupljenom do nedavno flagship uređaju od LG-a?? 

 

iskreno se nadam se da ce 8.1 rijesiti taj problem jer mi je G6 odlican mob... 

 To je ono o cemu pricam. G2 radi mnogo bolje u svemu, a od G3 vec pocinju problemi. 

MasterOfDisaster kaže...

Ja ne kužim tu nikakove probleme niti ih imam. Sve super radi.

 Tu su problemi, samo si manje osjetljiv. Uživaj u mobitelu i zaboravi da smo spomemuli ista. 

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

kod mene nema nikakvog stekanja, jednostavno ne trpam mobitel nepotrebnim stvarima kao vecina korisnika...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G6- Rasprava

Imam priliku kupiti G6 vrlo povoljno na pretplatu, pa me zanima da li ga vrijedi ostaviti na koristenje, a prodati Samsung S7 koji sad koristim?

Da li ima netko tko je koristio oba da mi malo usporedi?pozz

dmati1987
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava
Ja sam prešao s G6 na S7, mada nisam uopće fan Samsunga, ali na G6 me razočarala kamera. Baterija je bolja nego na S7, ne vidim nikakvu razliku u brzini, nit se zamaram s tim milisekundama. Always on je na G6 na suncu praktički neupotrebljiv. Ne znam jel treba još kaj spomenut.
U svakom slučaju G6 je odličan mob ako ti kamera nije primarna stvar.
16 godina
odjavljen
offline
LG G6- Rasprava

Vrijeme da napustim ovu temu . Svoj G6 sam uz nesto nadoplate zamjenio za novi V30..

 

Ostalo mi je 7 case-ova od toga 3 potpuno nova pa ako je netko zainteresiran neka se javi za detalje . Drugom polovicom 5. mjeseca cu biti u Zg...

 

Poetic , Ghostek , Nillkin 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Da li je kamera na G6 zaista toliko losa? U debeloj sam dilemi da li da kupim G6 ili Huawei P10. Ako neko moze da pomogne,bio bih mu zahvalan.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
fanste012 kaže...

Da li je kamera na G6 zaista toliko losa? U debeloj sam dilemi da li da kupim G6 ili Huawei P10. Ako neko moze da pomogne,bio bih mu zahvalan.

 Kamera je sasvim solidna. Ako kao neki kolege zumiras sliku pa gledas dio po dio i trazis probleme onda ti nece biti dobra no ako si normalan i ne zamaras se takvim glupostima, onda je ok. Ja ga imam 11 mjeseci i uslikao sam preko 1000 fotografija bez i jednog problema. No meni kamera nije ni u top 5 stvari koje gledam kad biram mobitel. Zaslon je fantastican, 3-4h SOT, pokrov kamera sa se lako ogrebe, otisci su jako vidljivi na crnom modelu.... Ja sam ga uzeo zbog 5,7'' zasona i nisam pozalio.

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
fanste012 kaže...

Da li je kamera na G6 zaista toliko losa? U debeloj sam dilemi da li da kupim G6 ili Huawei P10. Ako neko moze da pomogne,bio bih mu zahvalan.

 Kamera s obzirom na cjenovni rang je losa, ima senzor imx 258 koji koriste uređaji srednje klase (redmi note 4, mi 4c, lenovo p2...) .

Zanimljivo je kako g5/g4 imaju puno veci senzor od g6 i daju puno bolje fotografije, 

P10 ima senzor imx 298 koji je malo veci od ovog u g6, ali ima vece pixele te manji otvor blende..

 

Mozda ne bi bilo lose pogledati g5 :)

6 godina
protjeran
offline
LG G6- Rasprava

prešao sam sa samsung galaxy s3 1gb na g6 i ne vidim nikakav napredak u kameri odn. mogao bih reći da je na s3 bolja kamera što je žalosno.

s3 ubije svaki lg g2 s kamerom jer sam imao u isto vrijeme oba na korištenje i isprobavao fotografiranje u istim pozicijama i istim uvjetima.

Meni baš smeta što baterija brzo curi kad na poslu igram neku glupu igru poput candy crush soda i saga  dočim pri telefoniranju baterija drži solidno.

Kolegica ima s7 i njoj puno sporije curi baterija na istim igricama a brže curi pri telefoniranju....tako da ne znam što reći..svatko ima drukčija iskustva.

Gledao sam fotke i na xrugim top medelima i ako ste ikad fotografirali s nekim iole solidnijim fotoaparatom sve su mi te moby forke shit.

mogu poslužiti ali da postoji jedan mobitel na svijetu sa super fotkama to je glupost.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 4 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

ja sav sretan vidim temu, mislim si nekom dosao Oreo na G6 a ono trkeljanje o kameri... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Znači, kod LG ništa novoga po pitanju updatea. Sjećam se kad sam imao G4 (odličan mobitel) koliko je bilo čekanja i čekanja da puste nekakav update...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

ma koma, nebu vise LG vidio moje pare ak ovako nastave, kupio mob 09.02., taj dan je povuko 2 apdejta softa i odtada niš..., prije ce S7 dobit Oreo nego G6, jadno da jadnije nemre bit...

neke price su bile bude pocetkom treceg mj. a sad vec laganini kraj 4mj. i nema ni glasa o bilokakvoj nadogradnji  

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Anđeo bez falinge kaže...

prešao sam sa samsung galaxy s3 1gb na g6 i ne vidim nikakav napredak u kameri odn. mogao bih reći da je na s3 bolja kamera što je žalosno.

s3 ubije svaki lg g2 s kamerom jer sam imao u isto vrijeme oba na korištenje i isprobavao fotografiranje u istim pozicijama i istim uvjetima.

Meni baš smeta što baterija brzo curi kad na poslu igram neku glupu igru poput candy crush soda i saga  dočim pri telefoniranju baterija drži solidno.

Kolegica ima s7 i njoj puno sporije curi baterija na istim igricama a brže curi pri telefoniranju....tako da ne znam što reći..svatko ima drukčija iskustva.

Gledao sam fotke i na xrugim top medelima i ako ste ikad fotografirali s nekim iole solidnijim fotoaparatom sve su mi te moby forke shit.

mogu poslužiti ali da postoji jedan mobitel na svijetu sa super fotkama to je glupost.

 Ajde ne budali, G2 kamera je za koplje ispred one na s3, a kamoli ova na G6. I kako ne bi fotke s mobitela poslužile sad, možda na s3 ne, G6 je skroz ok, skroz ok...

 

Što je istina, znatno jeftiniji Xiaomi Mi6 mi daje bolje slike, brže radi, ima bolju bateriju i oreo. Uz ovaj G7 thinq bullshit, stvarno ne znam što bih rekao za LG. Svaki G telefon je imao neki šit zbog kojeg sam ga prodao. Još je prvi optimus G bio najbolji...

G2-best buy flagship, ali 9gb memorije dostupno i preučestali problem sa žutilom na ekranu

G3-šitni paneli, štekavo sučelje i užasna baterija

G4-hardverski problemi sa matičnama (3 na servisu), s808, koma baterija.

G5-dizajn, ekran, baterija, izrada

G6-totalni mediokritet sa procesorom iz 2016e i kamerom kao na duplo jeftinijim smartfonima. Mada je imao flawove sa starim mobitelima G serije, imali su nešto posebno. Jedini su imali double tap to wake/lock, tipke iza, dobra cijena za odličan hardver. Kojegod mušice imali koje su mi iznimno smetale, imali su neka obilježja koja su se isticala iz gomile. U nečemu su bili prvi. Ne nužno najbolji, ali su pokušavali. Prokleti G5 je bio žešći fail sa modularnim dizajnom, motorola je s lenovom to nadmašila samo tako, ali je bio fora pokušaj od LG-a. 

G6 je nipočemu pamtljiv, iterativni telefon bez duše, supstance ili ičega čime bi se istaknuo na tržištu, a G7 kako mi se čini nastavlja tu tradiciju. Kakvo je to ime, thinq, ma daj molim te... I usrani notch

 

 

V serija je puno zanimljivija, ali preskupi su i nedostupni što me nervira jer su jedni od rijetkih telefona koje žudim posjedovati, a nisam još nikad. Ok V10 jesam ali ovi poslije su mi vrh

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2018 19:28 (maks0806).
15 godina
offline
LG G6- Rasprava

Ne znam za g6 ali ja sam na v30 dobio oreo update

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice