Moisture has been detected na S7 edge.

poruka: 45
|
čitano: 20.034
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Re: Moisture has been detected na S7 edge.
Zelja kaže...
Ja ne znam na kojem je on androidu al kod mene nema ovih opcija nema opcije all apps na 1:45.

Totalno nebitno. Imaš USBSettings? 

15 godina
offline
Re: Moisture has been detected na S7 edge.
mbaksa kaže...
Zelja kaže...
Ja ne znam na kojem je on androidu al kod mene nema ovih opcija nema opcije all apps na 1:45.

Totalno nebitno. Imaš USBSettings? 

 Da, našao sam kasnije.Probat ću sutra to ako opet bude izbacivalo grešku oko punjenja.Hvala svima.

 

14 godina
online
Moisture has been detected na S7 edge.

Moguće da ti je vlaga (more) ušlo stvarno unutar mobitela.

Ispreri konektor što je bolje moguće sa alkoholom, uzmi staru četkicu za zube prolij alkohol po stolu te je onda smoči sa tom "lokvom" alkohola, dobro pročetkaj konektor i pusti da se osuši, nekih 10ak minuta.

 

Pazi da ne kapaš puno alkohola u rupicu za mikrofon. 

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Moisture has been detected na S7 edge.

Zar nitko nema zalihu izopropila i kontakt sprej kao ja? 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Moisture has been detected na S7 edge.
Luka123 kaže...

Zar nitko nema zalihu izopropila i kontakt sprej kao ja? 

Imam ja. Drpio gazdi na servisu jednu dobru dozu jos prije 2god, dan danas mi ga ostalo i bit ce za jos koju godinu :D

12 godina
offline
Re: Moisture has been detected na S7 edge.
Ako vam punjač ne klikne, labavo je sve, vrlo vjerovatno se na samom dnu utora nakupila masa (spoj prašine i vode, masnoće i sl.). Znači grumen neki i onda ne uđe dovoljno da klikne..
Uzeti tanki štapić (ne metalni) koji može to izvući van.
Znači skroz unutra, samo dno.
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moisture has been detected na S7 edge.

OK.Jutros sam probao,napuniti nekh 10 % telefon i nije izbacio grešku.Ali gubi kontakt sad ne znam jel to do porta kabla,punjača,ali opet kažem puno micro usb konektor od kabla "šeta" gore dole i tako gubi kotnakt odnosno krene pa prestane puniti.

Vratit ću bežićni punjač svakako i uzeti na drugom mjestu novi čisto da imam jer ne vjerujem da će na ovaj način dugo da puni.Raštimao se vjerovatno usb port.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Moisture has been detected na S7 edge.
Zelja kaže...

OK.Jutros sam probao,napuniti nekh 10 % telefon i nije izbacio grešku.Ali gubi kontakt sad ne znam jel to do porta kabla,punjača,ali opet kažem puno micro usb konektor od kabla "šeta" gore dole i tako gubi kotnakt odnosno krene pa prestane puniti.

Vratit ću bežićni punjač svakako i uzeti na drugom mjestu novi čisto da imam jer ne vjerujem da će na ovaj način dugo da puni.Raštimao se vjerovatno usb port.

 Svrati u neki servis reci im da ti očiste konektor i ostavi za kavu.

Swedish latin super funk.
12 godina
offline
Moisture has been detected na S7 edge.

Mala primjedba:

 

Obavijest o otkrivanju vlage na USB connectoru počela se javljati meni na S8, kolegi na S8 i prijatelju na S7 nakon zadnjeg updatea.

Doma imam 5-6 punjača i nekoliko adaptera. Na originalnim ne javlja poruku ali na ovim drugima uglavnom da. Svi ti punjači i adapteri korišteni su bez problema do zadnjeg updatea.

Opet, punjač od Huaweija normalno radi.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Moisture has been detected na S7 edge.
BlueMax kaže...

Mala primjedba:

 

Obavijest o otkrivanju vlage na USB connectoru počela se javljati meni na S8, kolegi na S8 i prijatelju na S7 nakon zadnjeg updatea.

Doma imam 5-6 punjača i nekoliko adaptera. Na originalnim ne javlja poruku ali na ovim drugima uglavnom da. Svi ti punjači i adapteri korišteni su bez problema do zadnjeg updatea.

Opet, punjač od Huaweija normalno radi.

 Ma to je ona apple fora da kupuješ njihove punjače a ne jeftikanere pa kao punjač iliti vlaga problemi.Ali može biti da je port labav pa gubi kontakt.Ha uzmem čačkalicu pa očistim oko porta,mekana je i taman tanka.

Sjedi 1
16 godina
moderator
offline
Re: Moisture has been detected na S7 edge.
BlueMax kaže...

Mala primjedba:

 

Obavijest o otkrivanju vlage na USB connectoru počela se javljati meni na S8, kolegi na S8 i prijatelju na S7 nakon zadnjeg updatea.

Doma imam 5-6 punjača i nekoliko adaptera. Na originalnim ne javlja poruku ali na ovim drugima uglavnom da. Svi ti punjači i adapteri korišteni su bez problema do zadnjeg updatea.

Kopiraju Apple!  (ako je istina, naravno) 

 

15 godina
offline
Moisture has been detected na S7 edge.

Hmmm spojio sam sad preko običnog punjača i puni.Vidjet ćemo.Nadam se da je trik sa alkoholom i sušilom za kosu upalio.

Džaba sam uzeo bežični punjač ali eto neka stoji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Moisture has been detected na S7 edge.

Fen je vjerojatno najgora stvar koju mozes napravit. Cak gore i od acetona. Rasprsio si vlagu unutar konektora prema gore (jer ako puses prema konektoru nema gdje drugdje izac) prema kondenzatorima i lemljenim spojevima.

Mozda neces vidjet hrdu pred ocima sada, ali za pola godine godinu ces je se sjetit.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2018 0:11 (Mitch).
15 godina
offline
Moisture has been detected na S7 edge.

Ne znam.Uglavnom radi sada.A za pola godine ću ga puniti bezicnim, a imam i drugi fon ali ne koristim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Moisture has been detected na S7 edge.
Ok, cisto savjet svima za ubuduce.

Pogotovo ako je neki komad elektronike upao u slanu vodu. Tada je cak bolje ga uronit u destiliranu vodu, nego ici susit bilo cime.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice