Njuškalo polovni mobiteli

poruka: 6
|
čitano: 6.469
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Njuškalo polovni mobiteli

Pozzek! zanima me ima li itko iskustva sa polovnim mobovima s njuskala ?!! znaci htjela bih kupiti neki polovni mob li to mi je nekako rizicno nez dali je nekoga od vas neko prevario? aKO STE NESTO KUPILI jeli vam ono nakon tri dana ošlo XD? Ili ste pak kupili i sve je uredu ?!! oNO RAZMIŠLAJM si da si kupim iphone 4s ali jos nisam sigurna?

Jos jedan Pozzek{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Njuškalo polovni mobiteli
lakyboo kaže...

Pozzek! zanima me ima li itko iskustva sa polovnim mobovima s njuskala ?!! znaci htjela bih kupiti neki polovni mob li to mi je nekako rizicno nez dali je nekoga od vas neko prevario? aKO STE NESTO KUPILI jeli vam ono nakon tri dana ošlo XD? Ili ste pak kupili i sve je uredu ?!! oNO RAZMIŠLAJM si da si kupim iphone 4s ali jos nisam sigurna?

Jos jedan Pozzek{#}

Danas je jednostavno takva situacija da više nikome ne možeš vjerovati pogotovo na njuškalu.

 

Savjetujem ti da nađeš prodavača koji ti je blizu i kad se radi o takvih stvarima obavezno susret uživo, pregled robe, ako je ok platiš i gotovo.

 

 

Slanja poštom, uplate na račun i slično izbjegavaj, pogotovo ako nemaš još nikakvog iskustva s njuškalo, da ne bi imala prvo pa neugodno.

13 godina
neaktivan
offline
Njuškalo polovni mobiteli

a gle to ti fakat sver ovisi na koga naletiš.

možeš kupit mob i da će ti radit narednih 10 godina ,a može ti crknut odmah sutra.

to stvarno nikad neznaš,ali svakako prvo provjeri mobitel koji kupuješ,po mogućnosti da ima garanciju i da je sa njim sve ok.

 

i da, uvijek pogledaj malo osobu od koje kupuješ kakve još ima oglase ,znaći pregledaj ostale oglasne prodavača ,ta opcija ti stoji negdje ako se ne varam na desno kad uđeš u njegov oglas.

ako tip prodaje sve i svašta ,izbjegavaj ga-to ti je moj savjet.

 

Battlelog CRO_ZeNGe
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2013 13:22 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo polovni mobiteli

Sigurnije ti je da kupiš ovdje s foruma.

Imaš podforum Oglasnik, i u njemu 'Mobiteli i Playeri'.

Osim što su ti cijene ovdje niže, imaš i ovu temu u kojoj vidiš tko je siguran prodavač, a tko je nekog prevario.

 

Evo ovaj dečko prodaje iPhone 4s 16gb po više nego fer cijeni. Klik

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2013 13:23 (Tomek.Klc).
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Njuškalo polovni mobiteli

I pazi da ti netko ne pokuša uvaliti neku kinesku kopiju iPhona ili da ti prodaje iPhone 4 kao 4s... svega tu ima.

 
2 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Njuškalo polovni mobiteli

da svi imate pravo!! sigurnije je kupovati ovdje i ja to mislim...

Ali sto se tice ovoga s njuskalom mislim ako ima puno oglasa da ga izbjegavam? :O

Da to bi bilo ok ali kad razmislim ako ima jedan oglas proda ga meni ,na tom jednom oglasu dao broj svoje tetke (bubam)

izbrise oglas nema vise ni jedan ja nemaam njegov broj to samo u slucaju da sam prevarena..

Mislim da ako budem vec kupovala kupiti cu ovdje :)

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice