Nokia N96

poruka: 16
|
čitano: 8.069
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N96

isplati li se kupiti taj mobitel? kakvi su vasi dojmovi i iskustva s njime?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N96

poseban je taj mobitel ali kad sam uporedjivao kameru njega i sa nokiom N95  bolja je slika na N95  :)

 

extra kupi gaaaaa, ali bolje ti je da sačekaš N 97 koji izlazi u svibnju :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N96
NoReply kaže...

poseban je taj mobitel ali kad sam uporedjivao kameru njega i sa nokiom N95  bolja je slika na N95  :)

 

extra kupi gaaaaa, ali bolje ti je da sačekaš N 97 koji izlazi u svibnju :)

 bas sam o tome i razmisljao. kad izadje N97 bit ce puno vise polovnih 96-ica
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N96

Ovisi jesi li "power user" ili nisi, odnosno, ako želiš multimediju odaberi N96 (i ja sam, nisam zažalio, 2800kn, 150kn mjesečno), ako trebaš kompatibilnost s nekim programom od prije 1000 godina odaberi N95

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N96

moj ga prijatelj ima i radio sam na njemu i njegove najveće pokude su na kvalitetu kliznika koji je već raskliman a star je 2 i pol mjeseca. softver je spor. a i cjena mu je visoka. meni je osobno ok mobitel ali ne preferiram sa kliznikom mobitele. uglavnom nije ništa posebno. jedino što ima drugčije od n95 je to što ima podršku za tv. i drukčije izgleda. ja nebi nikad dao za njega tolike novce al ko voli nek izvoli. mislim da se danas jednostavno ne isplati uzet mob koji nije touch screen. to neko moje viđenje stvari i razmišljanje. nekako su zastarili.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N96

I moj je klimav, pogotovo ako je u onom položaju za gledanje filmova, ali to je zato što mobis uvozi lošiju robu u Hrvatsku

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N96

Mobis ne uvozi loše mobitele nego Nokia proizvodi nekvalitetne mobitele (N serija)!

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N96

Usporedi N96 iz Hrvatske i N96 iz Njemačke

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia N96

Jel na N96 mozes gledat televiziju bez da je na ista ustekan? Mislim, jel hvata TV signal iz zraka?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N96
macgyver kaže...

Jel na N96 mozes gledat televiziju bez da je na ista ustekan? Mislim, jel hvata TV signal iz zraka?

 

Mislim da vip nudi tu uslugu...ja sam probao u Njemačkoj s njemačkom karticom i dobio sam neke programe
Vir prudens non contra ventum mingit...
16 godina
neaktivan
offline
Nokia N96

N96 je ok mob i vec sada ga imas kupiti novog za 1500 kn....nije puno za takav mobitel (:

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N96

Istina da nije puno za takav mob

sam me zanima gdje ga ima za kupit za 1500kn novog

 

 

Ivan
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2009 19:24 (ivan_1995).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia N96

Svaka cast telefonu, al mislim da nije bolji od N95 8GB, koji je znatno jeftiniji..

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N96

TV signal ne možeš loviti na N96, ali možeš VIPov signal koji je nažalost bio u testnoj fazi i trajao je samo 10 dana, koliko su dobili dozvolu. Gledao sam na njemu Nova tv, CNN, EuroSport i slika je beprijekorna, moram priznati predobra, a VIP radi na tome da dovede tv na mobitele. Zasad samo N96 to podržava. Vidim da ga se dosta popljuvalo ali moram reći da je zadnji update popravio dosta toga, kameru, sliku, brzinu, nema bugova ( firmware 20.50), a prednosti su mu svakakve npr.: ako staviš broadband kod operatera možeš slati bluetoothom sa N96 na Nokiu N810 signal i surfati internetom, takoder možeš koristiti uredaj kao modem preko usb kabela i Pc Suita, a preko JoikuSpotLight aplikacije http://www.joikushop.com/ koja je besplatna možeš slati i wlan signal na svaki uredaj koji koristi internet; ja koristim dosta datoteka u Wordu i Pdfu, pogotovo za ispite, surfanje na netu je odlično i može se instalirati odličan pretraživač za internet OperaMini 4.2 http://www.opera.com/mini/download/ koji je takoder besplatan, zatim Divix koji mi je puno puta skratio putovanje uz neki film, 16 GB memorije, mail na početnoj stranici koji je dosta zgodan ako ga koristiš često, Wlan konekcija, Skype, GPS, AGPS, ZIP, Ngage igre ikoje su bolje od bilo kojih drugih igara na mobitelima drugih proizvodača, a probao sam svakave uredaje, Samsung, Iphone, itd. Naravno imaš i jeftinijih mobitela koji to mogu isto ali onda nema TVa, a ja se nadam da će i kod nas stiči kad tad. Uzmi u obzir N95 8GB (imam i njega i izvrstan je), a i sve druge N serije od Nokie. Koristio sam i 5800 Expres Music ali draži mi je N96, ako cijena nije problem preporučam ga, a i kod operatera se dobije jeftinije. Broadband obavezno, 500 MB je čisto dovoljno i sada košta mjesečno 60  kuna ( u VIPu ) http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=27387867&idnews=639611   

15 godina
neaktivan
offline
Nokia N96

Jel moguće sad gledat tv na nokii N96 s obzirom da ima DVB-H?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nokia N96

e pozdrav imam jedan problem kupio sam nokiu n 96 nisam dobio punjac i ukljucio sam je na onaj standardni nokia punjac i puni se ali brzo pokazuje da je baterija puna a dok bilo sta pokrenem telefon ze ugasi jer pise baterija prazna a nova je baterija u njemu pa sad neznam dali treba poseban neki punjac za njega ili sta vec dali neko zna u cemu je problem

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice