Nova tarifa u tele 2 - Revolucija

poruka: 173
|
čitano: 50.970
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

šta kažete na ovo:

 

ova pretplatnička tarifa u Tele2 ponudi, bez minimalnog trajanja ugovora, za samo 150 kuna mjesečno.

U tarifi Revolucija dobivaš:

  • neograničene razgovore prema svim mrežama unutar Hrvatske
  • bez naknade za uspostavu poziva
  • neograničen broj SMS poruka prema svim mobilnim mrežama unutar Hrvatske
  • 500 MB za mobilno surfanje internetom


Tijekom promotivnog razdoblja do 31.05.2012., tarifa Revolucija dostupna je za aktivaciju novim i postojećim Tele2 pretplatnicima (prema pravilima o promjeni tarifa).

Uz tarifu Revolucija moguće je aktivirati pretplatničke podatkovne pakete S, M, L, XL, te opciju Uređaj uz kupnju mobitela. Tarifu Revolucija moguće je aktivirati i bez ugovaranja minimalnog trajanja ugovora, ukoliko ne uzimaš telefon.

Iznos mjesečne naknade u mjesecu aktivacije bit će naplaćen razmjerno broju dana korištenja tarife u tom mjesecu u odnosu na ukupan broj dana u tom mjesecu. Također, ukupna količina besplatnog podatkovnog prometa, minuta ili poruka uključenih u tarifu dodijelit će se u istom razmjeru.

My way
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

taman mi istice pretplata u vipu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

msm.da je tarifa najača dosad...nije nitko još takvu ponudu dao..

My way
13 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

Triba pročitat i mala slova na ugovoru, nekako pre dobro izgleda da nebi bilo nekakvih caka

16 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

Ako VIP ne ponudi nesto ekvivalentno ili bolje uskoro, odlazim napokon od tih smradova. Gadniji su i od T-com-a.

Zao mi dobrih ljudi koji tamo rade, ali glavonje su im zlo.

13 godina
online
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

Jel ti radiš za TELE2 ??

13 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

ma neradim..imam kod njih več 6god pretplatu..al ova tarifa je stvarno povoljna....

My way
16 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

lol

 

Ne :)

Ni za T-com :)

13 godina
online
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

Da, tarifa je bez sumnje najbolja na našem tržištu. Nemorate tražit sitna slova jel nećete naći ništa.

13 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

sutra na novu tarifu....

My way
13 godina
online
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

Da, preporučam vam bez zezancije. Nema bolje ponude na našem tržištu.

16 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

Pročitajte i uvjete

 

5000 minuta

3000 poruka

ako zovete u mjesecu preko 500 različitih brojeva mogu vam ukinut jer kršite uvjete

i ovo onda još  Ako korisnik tijekom obračunskog razdoblja ostvari više od 10% poziva duljih od 30 minuta prema drugim pokretnim mrežama u Republici Hrvatskoj, Tele2 zadržava pravo jednostrano raskinuti pretplatnički ugovor. 

 

http://www.tele2.hr/upload/documents/tele2_nacelo_pravednosti_koristenja_usluga_i_proizvoda.pdf

 

 

itomic009 kaže...

Da, tarifa je bez sumnje najbolja na našem tržištu. Nemorate tražit sitna slova jel nećete naći ništa.

 

lol

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2012 23:46 (stiffler).
 
26 0 hvala 10
12 godina
protjeran
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

Vidiš vidiš...taman gotova pretplata u T-Lopovima, nikad više njima, nikad...

Ali treba mi stari broj, nadam se da ostaje ova tarifa ako se prebacuje broj.

Allianz osiguranje
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

Ti uopće neznaš što to znači !!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
itomic009 kaže...

Ti uopće neznaš  što to znači !!

  Daj pojasni ovaj odgovor

 

Što ne znam što znači? Da ipak ima limite tarifa? Da postoje "sitna slova" za koja si rekao da ih nema

13 godina
online
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

 To su uvjeti korištenja i svaka tvrtka se mora ograditi od potencijalnih zloupotreba. Ključna riječ je TELE2 ZADRŽAVA pravo, to znači da se neće svaki korisnik terminirat, nego oni koj zloupotrebljavaju. Jel znaš ti koliko je to 5000 minuta razgovora ?? To će stvarno malo tko dosegnuti, a uostalom jel ti možda jeftinije u VIP-u ili T-Comu pričati 5000 minuta prema bilo kojoj mreži ???

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 0:36 (itomic009).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
itomic009 kaže...

  To su uvjeti korištenja i svaka tvrtka se mora ograditi od potencijalnih zloupotreba. Ključna riječ je TELE2 ZADRŽAVA pravo, to znači da se neće svaki korisnik terminirat, nego oni koj zloupotrebljavaju. Jel znaš ti koliko je to 5000 minuta razgovora ?? To će stvarno malo tko dosegnuti, a uostalom jel ti možda jeftinije u VIP-u ili T-Comu pričati 5000 minuta prema bilo kojoj mreži ???

  Minute su najmanji problem u tome.

Problem su zadnje dvije limitacije: 10% poziva duljih od 30 minuta i 500 različitih brojeva(cirka 16 različitih brojeva dnevno)

Ti znaš da se neće svaki korisnik koji prekorači to terminirat?

 

Ja sam samo uputio na to da postoje limiti i sitna slova.

14 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

Ok, malo seruckaju sa nazivom "neograničeno", jer ipak je - ograničeno. No opet: 5000 min = 83.33 sata = po danu 2.6 sati razgovora. Znači mjesečno plaćaš 150 kn i po danu možeš pričati 2.6 sati prema svim mrežama i poslati 3000 sms poruka (96 po danu).

Za one koji inaće plaćaju račun oko 150 kn ili više (meni koji dajem cca 100 kn mjesečno se ovo ne isplati), ovo im je lijepa vijest.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 0:52 (Canis).
 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

 Da znam da se neće terminirat. Naravno da tarifa nije savršena, ali koja je ? Ova nudi najbolje za prosječnog korisnika koji ima račune od nekoliko stotina kuna. Ako nađeš bolju tarifu u bilo kojoj mreži za 150 kn ja se povlačim sa foruma for good.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
Fora je u tom da ni 10 posto ljudi nece iskoristit te pozive i poruke, a poslovnjaci koji toliko i trose SIGURNO nisu na tele2.
Puno bi bolje bilo da za 150kn/mj nude 200 min razgovora, 200 poruka i potpuno flat internet.
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running? /// Everyone has a dark side--you show me yours and I'll show you mine.
13 godina
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
8ax kaže...
Fora je u tom da ni 10 posto ljudi nece iskoristit te pozive i poruke, a poslovnjaci koji toliko i trose SIGURNO nisu na tele2.
Puno bi bolje bilo da za 150kn/mj nude 200 min razgovora, 200 poruka i potpuno flat internet.

To imaš na t com-u, 250 min razgovora, 100 poruka i flat internet, sad ima i neka opcija da je prema 98 i fiksnima t com linijama besplatno, za 150 kn, samo što naplaćuju uspostavu poziva

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
itomic009 kaže...

 Da znam da se neće terminirat. Naravno da tarifa nije savršena, ali koja je ? Ova nudi najbolje za prosječnog korisnika koji ima račune od nekoliko stotina kuna. Ako nađeš bolju tarifu u bilo kojoj mreži za 150 kn ja se povlačim sa foruma for good.

To svakako, nisam ni rekao da je tarifa losa.

 

jedino sto sam cuo s cim je usporeduju je Brutalna od Tomata. al nisam upoznat s njom pa necu ni usporedivat

12 godina
protjeran
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
stiffler kaže...

Pročitajte i uvjete

 

5000 minuta

3000 poruka

ako zovete u mjesecu preko 500 različitih brojeva mogu vam ukinut jer kršite uvjete

i ovo onda još  Ako korisnik tijekom obračunskog razdoblja ostvari više od 10% poziva duljih od 30 minuta prema drugim pokretnim mrežama u Republici Hrvatskoj, Tele2 zadržava pravo jednostrano raskinuti pretplatnički ugovor. 

 

http://www.tele2.hr/upload/documents/tele2_nacelo_pravednosti_koristenja_usluga_i_proizvoda.pdf

 

 

 

 Po meni vecina ovoga nije problem. 84 sata razgovora i 3000 poruka? Sasvim dovoljno.. 500 razlicitih brojeva? Pa ogromna vecina nas ne zove vise od 20- 30 razlicitih brojeva mjesecno. 500 je stvarno daleko od toga... Jedino mi je zapela za oko ova odredba o 'zabrani' preko 10% poziva duljih od pol sata na druge mreze. Meni bi osobno ovo smetalo, zbog prirode posla, ali opet je jako dobra stvar to sto nema naplate uspostave poziva tako da je po meni ova tarifa jako dobra..

 

 inače, mislim da nije loša niti t- com pretplata sa flatom. složi si viber ili skype i piči, i još plus  se ne moraš brinut da ćeš potrošit podatkovni promet pri surfanju. pol gige iz tele 2 paketa je premalo...

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 9:27 (difre).
14 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

Stvarno je sve ok, osim ovog sa 10% poziva dužih od 30 minuta.

 

Znači ako ja u obračunskom razdoblju imam 100 poziva i ako je 10 poziva od tih 10 prema drugim mrežama ( što će zasigurno biti jer je puno više ljudi na VIP i T-mobile ) i kad u tu računicu uzmeš da pošto znaš da imaš "neograničeno" da ćeš sigurno u mjesec dana popričati sa 10 ljudi više od 30 minuta. ( frend/cura itd. )

 

Tako da je tarifa zapravo jako "ograničena"

 

Dali smo ti neograničeno, ali smo te po po detaljima ugovora ograničeli najviše, oni zapravo prema ovome žele postići da ja što manje zovem, te će im se zapravo na taj način na kraju cijela priča i isplatiti ! 

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 10:01 (Ivche).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
8ax kaže...
Fora je u tom da ni 10 posto ljudi nece iskoristit te pozive i poruke, a poslovnjaci koji toliko i trose SIGURNO nisu na tele2.
Puno bi bolje bilo da za 150kn/mj nude 200 min razgovora, 200 poruka i potpuno flat internet.

Ja imam tu tarifu, i račun nikad ispod 220kn.

Prevarantska gamad.

Plus još pređeš 500MB promet, iako imaš flat ograniče ti brzinu.

Allianz osiguranje
12 godina
protjeran
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

Ne zanimaju me toliko dugi razgovori.

Ja bih rađe flat internet, minuta razgovora 50 lipa, za sms me baš briga i to sve za 100 kn mj.

 

Kad se netko toga sjeti onda prelazim na njihovu tarifu. {#}

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

jel se može s ovim od 500mb cili misec provjeravat face?

1O% POZIVA DULJIH OD 30 MIN Prema drugim mrežama

To bi trebalo značit da se nesmije u kontinuitetu razgovarat sa brojem iz druge mreže preko pola sata...

Ja uostalom neznam ko još priča s drugim mrežama dulje od pola sata?

Cura,dečko,muž,žena,roditelji, naljbolji frendovi su nam ionako većinom na istoj mreži......

Meni osobno ovo odgovara...... zovem možda plafon 100-150 različitih brojeva kroz mjesec dana; svih mreža i nijedan poziv nije dulji od 5-10 min, dok je velika većina 1-3 min, pogledam šta je novo na faceu i to je to.

Račun mi je inače oko 200-250kn

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/ZETAEFFE][img]http://g.bf3stats.com/pc/M4Nxixpc/bravko_raznjic.png[/img][/url] Um caruje, DOK SNAGA NE POPIZDI :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 12:08 (Pr3dat0r).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
Pr3dat0r kaže...

jel se može s ovim od 500mb cili misec provjeravat face?

Da

http://prehranaitrening-hr.blogspot.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!
@bradonja

Mislim na flat bez spustanja brzine.
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running? /// Everyone has a dark side--you show me yours and I'll show you mine.
16 godina
neaktivan
offline
Nova tarifa u tele 2-Revolucija!!

drago mi je zbog njih, ali je totalno blesavo što su napravili da nemogu pristupiti ničemu na njihovoj stranici, samo prozor o revoluciji..pa jbt -.-'

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice