Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 637
|
čitano: 210.141
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Vidjela sam da portret sa zamucenom pozadinom snima samo glavnu kameru,ne i selfi.Kod nekih recenzija sam cula da se selfi slika moze uredjivati kao i portret nakon slikanja.Tu opciju nisam nasla.Postoji li mogucnost uslikati i urediti sa onim efektima kao kod portret kamere?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Napokon kupio ženi Iphone 8 64GB...

 

Neću puno filozofirat jer svi sve znamo o Iphoneu. Ona je oduševljena jer je prešla s 5s na 8. Svoj na svome - sve joj je poznato, sve zna. Kamera odlična, stvarno odlična., sve to odlično radi. Nema tu puno priče. Meni je Iphone kao Mercedes - klasično odličan.

 

Kako bi neki rekli : nema smisla mjenjat pobjednički tim, tako ni njoj nije imalo smisla da joj kupim nešto drugo osim Iphonea.

 

 

 

 

 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
R36 kaže...

Napokon kupio ženi Iphone 8 64GB...

 

Neću puno filozofirat jer svi sve znamo o Iphoneu. Ona je oduševljena jer je prešla s 5s na 8. Svoj na svome - sve joj je poznato, sve zna. Kamera odlična, stvarno odlična., sve to odlično radi. Nema tu puno priče. Meni je Iphone kao Mercedes - klasično odličan.

 

Kako bi neki rekli : nema smisla mjenjat pobjednički tim, tako ni njoj nije imalo smisla da joj kupim nešto drugo osim Iphonea.

 

 

 

 

 

Potpuno jasno, moja zena je godinama koristila iPhonea 3G i jos par narednih generacija iPhonea i onda sam ju prebacio na Android i imao sam veliku dilemu sta joj uzeti obzirom da je navikla na brzinu iPhonea.

Tada jos nisu svi Android mobiteli lijepo radili pa sam joj uzeo tadasnji Nexus 5 koji je bio top model i nije se zalila...uglavnom ostala je na Androidu i bojim se da bi joj sada bio tezi povratak na iOS zbog velikih ogranicenja i restrikcija.

Ja bih se mogao vratiti jer mi se svidja sto iPhone najbolje radi kada ga se spari sa nekim drugim povezivim uredjajem...recimo razne kamere za remote pa tko se bavi dronovima i koristi DJI za snimanje i sl...rade i Androidi dobro, ali ja sam imao nekoliko losih iskustava sa Samsungom gdje jedan S8+ ne radi dobro sa Panasonic aplikacijom kojom ga povezujem sa mirrorless kamerom Lumix GM5...srecom ovaj Xiaomi Mi Note 3 radi dobro dok sa povezivanjem Apple uredjaja i te kamere nemam nikakvih problema...imam iPad Air i s njim radi savrseno.

Ima iPhone puno prednosti, a glavna je svakako stabilan rad gdje sve uredno funkcionira.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 19:26 (ocean77).
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Upravo ja o tome pisem cijelo vrijeme pa me vecina pljuje :) Nije savrsen ali radi daleko bolje od androida.

Trenutno koristim S7 i jedva cekam povratak na iph posto mi andorid nije upotrebljiv (trzanje, rusenje random aplikacija bez ikakvog razloga i sl.). Baterija na S7 je svakako dobra strana, bez problema 6-7h sot-a i ne trosi se puno u mirovanju.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Ja imam 6s i godinama sam na ios-u. Imam i ipada i sad mislim promijeniti telefon i zalijepio sam se za S8+ ali nikako da se odlijepim od iphona. I ovaj 6s kad sam kupio sam opasno razmisljao o androidu ali prevagnuo je ios.  Svi zagovaraju taj android i govore da je to miljama ispred IOS-a ali neznam zena mi ima A5 2016 i covjece pa to trza i po njuskalu recimo. Totalno se usporio nakon godine i pol.

 

koliko god razmislam da uzmem android mislim da ce prevagnuti opet iphone, ima android svojih prednosti ali meni to osobno netreba. Trebam nesto sto radi out of the box i sto ima podrsku dugo vremena.  

Evo recimo imam ipad mini retina koji je izasao mislim da 2013 imam ga par godina i radi na najnovijem iosu. Istina nije brz kao prvog dana   Ali radi sa ios11 sasvim zadovoljavajuce a model star 5 godina.

 

iskreno sve bloze sam iphonu 8 samo razmisljam obican ili plus. Ovaj 6s mislim mjenjati jer mu je baterija nakon godinu i pol uzasno slaba. Jedva dan izguram

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
omomomomoomm kaže...

Ja imam 6s i godinama sam na ios-u. Imam i ipada i sad mislim promijeniti telefon i zalijepio sam se za S8+ ali nikako da se odlijepim od iphona. I ovaj 6s kad sam kupio sam opasno razmisljao o androidu ali prevagnuo je ios.  Svi zagovaraju taj android i govore da je to miljama ispred IOS-a ali neznam zena mi ima A5 2016 i covjece pa to trza i po njuskalu recimo. Totalno se usporio nakon godine i pol.

 

koliko god razmislam da uzmem android mislim da ce prevagnuti opet iphone, ima android svojih prednosti ali meni to osobno netreba. Trebam nesto sto radi out of the box i sto ima podrsku dugo vremena.  

Evo recimo imam ipad mini retina koji je izasao mislim da 2013 imam ga par godina i radi na najnovijem iosu. Istina nije brz kao prvog dana   Ali radi sa ios11 sasvim zadovoljavajuce a model star 5 godina.

 

iskreno sve bloze sam iphonu 8 samo razmisljam obican ili plus. Ovaj 6s mislim mjenjati jer mu je baterija nakon godinu i pol uzasno slaba. Jedva dan izguram

Kolega, pa sam sebi si dao odgovor, jasno izbor bi ti morao biti onda iP8 Plus, ako ništa zbog veće bakteeije 

 

Osobno sam se mogao uvjeriti koliko je brži iP8 Plus od mojeg iP6 Plus, od prijatelja sin ga ima sa 256GB interne memorije, malac je prezadovoljan! 

Uvjeren da bi ste i vi u slučaju da ga uzmete na kraju! 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Taj + model mi je od prvog dana nekako malo prevelik. Trebali su  ga spakirati u kompaktnije kuciste. Vrlo je nezgodan za rad.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

ovako imam problem imam 2 mail accounta ali stalno moram sam sinkronizirati pa me sad zanima kaoko mogu namjestiti da mi se azurira mail tipa svakih 15ak min ili 1h ako je to uopće moguće?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
omomomomoomm kaže...

Ja imam 6s i godinama sam na ios-u. Imam i ipada i sad mislim promijeniti telefon i zalijepio sam se za S8+ ali nikako da se odlijepim od iphona. I ovaj 6s kad sam kupio sam opasno razmisljao o androidu ali prevagnuo je ios.  Svi zagovaraju taj android i govore da je to miljama ispred IOS-a ali neznam zena mi ima A5 2016 i covjece pa to trza i po njuskalu recimo. Totalno se usporio nakon godine i pol.

 

koliko god razmislam da uzmem android mislim da ce prevagnuti opet iphone, ima android svojih prednosti ali meni to osobno netreba. Trebam nesto sto radi out of the box i sto ima podrsku dugo vremena.  

Evo recimo imam ipad mini retina koji je izasao mislim da 2013 imam ga par godina i radi na najnovijem iosu. Istina nije brz kao prvog dana   Ali radi sa ios11 sasvim zadovoljavajuce a model star 5 godina.

 

iskreno sve bloze sam iphonu 8 samo razmisljam obican ili plus. Ovaj 6s mislim mjenjati jer mu je baterija nakon godinu i pol uzasno slaba. Jedva dan izguram

 

 

  a tako sam i ja nekako.. nije ni ni iphone nes savrsen al svaki put kad sam si uzeo neki android kao da predem skuzim kolko mi je to jos gore. iako imaju nekih cool stvari.

zadnje sam imao S7 i ekran je perverzija al sve ostalo mi je bilo mehh.. i cak i na njemu trza browser a to je kao jednu generaciju star vrh od chipseta.

 

sad imam sekundarni lg g4 i on mi je cak i kul al trza previse da bi ga koristio kao primarni (izasao u vrijeme 6s koji je za njega avion po fluidnosti), a ni ram managment mu nije bajan (iako ima 3gb).

 

 

11 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Ma moj 6s leti, radi predobro. Mislim naravno da se zna ponekad malo zatrznut na nekim glupostima ali jebiga ni jedan proizvod nije savrsen.

 

ja bi bio najsretniji oad bi mogao kupiti ip8 sa baterijom od plus modela. Imam osjecaj da cu kupiti iphone 8 i da ce me opet baterija razocarati.  Na 6s mi na ocigled pada postotak, ponekad zna pasti za 3% odjednom.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
omomomomoomm kaže...

Ma moj 6s leti, radi predobro. Mislim naravno da se zna ponekad malo zatrznut na nekim glupostima ali jebiga ni jedan proizvod nije savrsen.

 

ja bi bio najsretniji oad bi mogao kupiti ip8 sa baterijom od plus modela. Imam osjecaj da cu kupiti iphone 8 i da ce me opet baterija razocarati.  Na 6s mi na ocigled pada postotak, ponekad zna pasti za 3% odjednom.

 

ako hoces dobru bateriju onda nemas druge nego 8plus.

10 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Pozdrav imam 8+, kupljen nov vakumiran. Interesuje me jel u vas tacno apple garancija za servis godinu dana, jer meni nije bila tacno gorina vec nesto malo manje. Pozdrav

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
brada09 kaže...
omomomomoomm kaže...

Ma moj 6s leti, radi predobro. Mislim naravno da se zna ponekad malo zatrznut na nekim glupostima ali jebiga ni jedan proizvod nije savrsen.

 

ja bi bio najsretniji oad bi mogao kupiti ip8 sa baterijom od plus modela. Imam osjecaj da cu kupiti iphone 8 i da ce me opet baterija razocarati.  Na 6s mi na ocigled pada postotak, ponekad zna pasti za 3% odjednom.

 

ako hoces dobru bateriju onda nemas druge nego 8plus.

 Tak se i meni cini. A vidjet cu otici cu malo  do istylea da isprobam malo oba. Nema

mi nitko od poznanika nit jedan plus model iphonea da se poigram. Da pitam kad vec pisem kak ste zadovoljni uopce sa trajanjem baterije na obicnoj osmici?

PSN:Tomislav025
12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!

Godinu dana od prve aktivacije. To bi znacilo da ti ga je netko prije aktivirao, pa nije "vakumiran".

9 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
miikaa77 kaže...

Pozdrav imam 8+, kupljen nov vakumiran. Interesuje me jel u vas tacno apple garancija za servis godinu dana, jer meni nije bila tacno gorina vec nesto malo manje. Pozdrav

 I meni je mjesec manje a bio j isto nov

10 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
N!NO kaže...

Godinu dana od prve aktivacije. To bi znacilo da ti ga je netko prije aktivirao, pa nije "vakumiran".

 Jest, vakumiran je i nov telefon, znam.

12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Taj famozni vakum je najobicnija naljepnica koju ti ja vratim natrag da uopce ne vidis da je otvarana.
A ako pak je bio u termoskupkjajucoj foliji, onda sigurno nije original zatvoren jer ih Apple ne pakira tako, a pakirku za to kupis za 200kn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
N!NO kaže...
Taj famozni vakum je najobicnija naljepnica koju ti ja vratim natrag da uopce ne vidis da je otvarana.
A ako pak je bio u termoskupkjajucoj foliji, onda sigurno nije original zatvoren jer ih Apple ne pakira tako, a pakirku za to kupis za 200kn.

 Jel mozes iz ove slike slucajno skontat za foliju, ja se stvarno ne razumijem

13 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
miikaa77 kaže...
N!NO kaže...
Taj famozni vakum je najobicnija naljepnica koju ti ja vratim natrag da uopce ne vidis da je otvarana.
A ako pak je bio u termoskupkjajucoj foliji, onda sigurno nije original zatvoren jer ih Apple ne pakira tako, a pakirku za to kupis za 200kn.

 Jel mozes iz ove slike slucajno skontat za foliju, ja se stvarno ne razumijem

 

meni ovako na prvu nedjeluje original folija ali nisam neki strucnjak.

 

ona original apple je skroz pripijena bez imalo "lufta" igdje, i nevide se nikakvi spojevi..

10 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
brada09 kaže...
miikaa77 kaže...
N!NO kaže...
Taj famozni vakum je najobicnija naljepnica koju ti ja vratim natrag da uopce ne vidis da je otvarana.
A ako pak je bio u termoskupkjajucoj foliji, onda sigurno nije original zatvoren jer ih Apple ne pakira tako, a pakirku za to kupis za 200kn.

 Jel mozes iz ove slike slucajno skontat za foliju, ja se stvarno ne razumijem

 

meni ovako na prvu nedjeluje original folija ali nisam neki strucnjak.

 

ona original apple je skroz pripijena bez imalo "lufta" igdje, i nevide se nikakvi spojevi..

 Ja sam isto ubjedjen da je orginal barem kad sam otpakivo telefon..

12 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Iphone 8 kupljen 20.01.2018 i garancija traje do 19.01.2019. Zašto je kod Vas drugačije - pretpostavljam da ga je netko otpakirao, koristio i uspio vratit natrag. Čim ti prvi put pokreneš mob, garanncija se aktivira. Možeš ti vratit sve "orginal u kutiju" i na kraju stavi foliju na kutiju ali ako odeš na https://checkcoverage.apple.com/hr/hr/ tamo vidiš kad je aktiviran.

 

Prije kupnje Iphonea obavezno tamo sve provjerit.

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Evo jos par slika ako neko moze procijenit..

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 14:55 (miikaa77).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
miikaa77 kaže...

Evo jos par slika ako neko moze procijenit..

Mislim da je otvaran, jer ako pogledaš foliju - ovo bijelo po rubovima je od zraka napuhnuto...

 

Ne možeš ti kupit novi, zapakiran mob a da je garancija počela teći  mjesec dana prije - znaći nema šanse. 100% uvijeren da ga je netko koristio mj dana i poslje dobro zapakirao., ako ti je garancija mj dana ranije počela teć od kad si ga ti aktivirao.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 15:17 (R36).
10 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Sta bi iz te slike mogli procjeniti...izgleda zapakirano kao neka kineska kopija.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Sad jos najbolje da niti nije iphone nego aj-fon kopija...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Treba mozda nekome iP8 Plus? Dolazi mi iduci tjedan sivi 64GB, dao bi ga za pristojnu cijenu

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
N!NO kaže...
Sad jos najbolje da niti nije iphone nego aj-fon kopija...

 Ma smijesno, od mobitel sam samo iPhone nosio imao sam svaki sem 5. Cuo sam da je moguce da je mjesec manje jer je uzet kod nekog operatera a u mene je bila mtel naljepnica. Siguran sam da nije otpakiran mobitel.

12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
ocean77 kaže...

Sta bi iz te slike mogli procjeniti...izgleda zapakirano kao neka kineska kopija.

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
9 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

U zadnjih 10g sam imao gotovo sve iph a i dosta ostalih Apple uredjaja i nikada ni na jednom nije bilo manje jamstvo od 1g nakon aktivacije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Za sve one koji se brinu, jesu uzeli novi ili nenovi gadget 

 

LINK; http://osxdaily.com/2018/01/27/determine-iphone-new-refurbished-replaced/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice