Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

poruka: 96
|
čitano: 139.454
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

Jel zna tko kako otkljucati Samsung S5620 Monte ???

Crasher1504
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Odkodiranje mobitela...programi,nacini,savjeti
atom kaže...

neznam jel smijem ovdje djelit svakakve linkove ali ovo ti zasigurno moze pomoci dati cu ti 2 linka, na jednom je objasnjenje za svaki mobitel koji se moze odkodirati....( http://www.unlockitnow.com/

 

http://www.unlockitnow.com/support/index.php?_m=knowledgebase&_a=view&parentcategoryid=5&nav=0 )......ja sam putem toge odkodiro 10-ak mobitela ako trebas jos kakvu pomoc javi Smijeh ili ako hoces mogu ti ja sve reci, tj. ako ti je engleski slabija strana..... 

Bio sam na tom URL-u...mene zanima kako otkljucati Samsung S5620 Monte...Mobitel je kupljen u HR,a zelim ga otkljucati da mogu ubaciti karticu iz BiH (Eronet)...pa me zanima kako da to odradim ??? Mozes mi ti pomoc,koliko sam vidio treba IMEI, ja ti ga dam a ti mi taj kod nadjes...moze??? Molim te....hitno mi je stvarno :/

Crasher1504
16 godina
neaktivan
offline
RE: Odkodiranje mobitela...programi,nacini,savjeti
atom kaže...
Mihael kaže...
atom kaže...

neznam jel smijem ovdje djelit svakakve linkove ali ovo ti zasigurno moze pomoci dati cu ti 2 linka, na jednom je objasnjenje za svaki mobitel koji se moze odkodirati....( http://www.unlockitnow.com/

 

http://www.unlockitnow.com/support/index.php?_m=knowledgebase&_a=view&parentcategoryid=5&nav=0 )......ja sam putem toge odkodiro 10-ak mobitela ako trebas jos kakvu pomoc javi Smijeh ili ako hoces mogu ti ja sve reci, tj. ako ti je engleski slabija strana..... 

dal se treba registrirati i kak se to plača??

netreba se ni registrirat nit se placa, al smijes samo nekoliko puta dobit taj "besplatni" kod :/ 

Bia sam na tom linku i meni se čini da se plača (piše 45$ za kod za jednu Nokiu), ili ja možda nešto krivo radim ?

Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with experience
13 godina
neaktivan
offline
RE: Odkodiranje mobitela...programi,nacini,savjeti
Groza kaže...
atom kaže...
Mihael kaže...
atom kaže...

neznam jel smijem ovdje djelit svakakve linkove ali ovo ti zasigurno moze pomoci dati cu ti 2 linka, na jednom je objasnjenje za svaki mobitel koji se moze odkodirati....( http://www.unlockitnow.com/

 

http://www.unlockitnow.com/support/index.php?_m=knowledgebase&_a=view&parentcategoryid=5&nav=0 )......ja sam putem toge odkodiro 10-ak mobitela ako trebas jos kakvu pomoc javi Smijeh ili ako hoces mogu ti ja sve reci, tj. ako ti je engleski slabija strana..... 

dal se treba registrirati i kak se to plača??

netreba se ni registrirat nit se placa, al smijes samo nekoliko puta dobit taj "besplatni" kod :/ 

Bia sam na tom linku i meni se čini da se plača (piše 45$ za kod za jednu Nokiu), ili ja možda nešto krivo radim ?

I meni je tako...ode mi na placanje...sad jel me nekoliko puta da besplatno ili sam ja nesto pogresno uradio?

Crasher1504
13 godina
neaktivan
offline
RE: Odkodiranje mobitela...programi,nacini,savjeti
Crasher1504 kaže...
atom kaže...

neznam jel smijem ovdje djelit svakakve linkove ali ovo ti zasigurno moze pomoci dati cu ti 2 linka, na jednom je objasnjenje za svaki mobitel koji se moze odkodirati....( http://www.unlockitnow.com/

 

http://www.unlockitnow.com/support/index.php?_m=knowledgebase&_a=view&parentcategoryid=5&nav=0 )......ja sam putem toge odkodiro 10-ak mobitela ako trebas jos kakvu pomoc javi Smijeh ili ako hoces mogu ti ja sve reci, tj. ako ti je engleski slabija strana..... 

Bio sam na tom URL-u...mene zanima kako otkljucati Samsung S5620 Monte...Mobitel je kupljen u HR,a zelim ga otkljucati da mogu ubaciti karticu iz BiH (Eronet)...pa me zanima kako da to odradim ??? Mozes mi ti pomoc,koliko sam vidio treba IMEI, ja ti ga dam a ti mi taj kod nadjes...moze??? Molim te....hitno mi je stvarno :/

moze |ME| ?? ispricavam se sto nisam bio aktivan.... 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savj
Mihael kaže...

kako odkodirat samsung c3050???

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savj
sasa023 kaže...
Mihael kaže...

kako odkodirat samsung c3050???

 

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Odkodiranje mobitela...programi,nacini,savjeti

eeee imam mobitel sony ericson T715 i u njega moze samo ht ERONET kartica..jel ima neki kod ili nesto tako da se unese u mobittel i da se odblokira ? da mi mogu ostale kartice ..i gddje to mogu unijeti?? to me zanima i vrlo m ije vazno...!HVALA UNAPRIJED

13 godina
neaktivan
offline
RE: Odkodiranje mobitela...programi,nacini,savjeti

eeee jel moze pomoc oko tog da se mobitel otkodira?

13 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

Imam  SE W205,molim vas kako ga besplatno dekodirati,glupo mi ga je odnijeti u servis kad bi me više koštalo odkodiranje nego šta je njegova vrijednost,a meni služi

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

pomoc molim vas kako cu dekodirati vodafon 543 na vip -u .

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

molim trebam dekodirati vodafon 543 sada mi je na vip-u. unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

jel zna itko odključat alcatel ot-800

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Odkodiranje mobitela...programi,nacini,savjeti

Pitanje 

 

 

Ako moze malo da obrazlozis taj postupak posto i meni je potrebno za sony ericssona i to c 500 , pa hajd ako mozes da mi das linkove za programe koje si koristio.

 Hvala unaprijed :D

14 godina
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

dali itko zna kako otkljucati nokiu c1-01

jeremija
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

cao jel neko zna da odkodira samsung GT-e1050

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RE: Odkodiranje mobitela...programi,nacini,savjeti

e kako dekodirat mobitel vodafone 543

 

12 godina
odjavljen
offline
RE: Odkodiranje mobitela...programi,nacini,savjeti
opasan kaže...

e kako dekodirat mobitel vodafone 543

 

 E,aj guglaj ,e.

SK crew
12 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

Zna li itko odkodirati samsung galaxy 3 i 5800 s tele-2? ILI link s postupkom?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

Ljudi,

zna li tko otključati Vodafone 225T i/ili Samsung SGH-J700i?

 

IMEI od Vodafonea je 356272023193811.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2012 10:11 (JanisJoplin).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Odkodiranje mobitela...programi,nacini,savjeti
macak kaže...

Ovo vrijedi za većinu Sony Ericssona, čak i za novije modele:

 

1. Zapišite na papir svoj IMEI broj (*#06#)

 

2. Zatim, morate ući u tajni meni telefona (SIM zaključavanje) tako da utipkate: < * * <

 

3. Zatim odaberite na vrhu menija opciju Mreža (pokraj nje će biti simbol lokota).

Mobitel će vas upitati za kod. Utipkajte sljedeće:

7993XXXX (XXXX = PRVE ČETIRI znamenke IMEI broja)

Pojavit će se greška i smanjit će se broj unosa za 1. NE BRINITE! MORA TAKO!

 

4. Ponovno utipkajte sljedeće:

6309XXXX (XXXX = DRUGE ČETIRI znamenke IMEI broja)

 

5. Ponovno utipkajte sljedeća dva koda:

093167XX (XX = DEVETA I DESETA znamenka IMEI broja)

323343XX (XX = JEDANAESTA I DVANAESTA znamenka IMEI broja)

 

6. Utipkajte još ovaj kod: XXXXYYYY

(XXXX = DRUGE ČETIRI znamenke IMEI broja, YYYYY = PRVE ČETIRI znamenke IMEI broja)

 

Istekla mi je pretplata na tele2, a imam sonyericsson K200i (stari mobitel). zatrazio sam da mi posalju kod za otkljucavanje pa su me zavlacili 2-3 tjedna, a u međuvremenu sam pokusao sljediti gore navedeni postupak, koji naravno nije radio. sada sam konacno dobio kod od tele2 ali vise nemogu uci u mreza meni koji se naravno zablokirao kad sam pokusavao gore navedeni postupak. kad pokusam uci u mreza meni kaze da je nedostupan?!

 

pokusao sam glavni reset, ali ne pomaze. Ima li netko kakav prijedlog? mob mi je od starog koji se ne moze naviknut na neki novi mobitel pa zato moram otkljucati ovaj prastari....

11 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

Imam mobitel xperiu koja je kupljena u vipu,a htio bih je dekodirati tako da može bilo koja kartica.

nkokan
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

ako je istekla godina dana od kupnje odi u VIP i free je unlockaj.

drugacijeg free nacina nema.

ako vec zelis unlockat posalji mi PM

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savj

Problem je u tome šta mi je taj mobitel poklonio punac tako da nemam nikakve papire.Mobitel je bio u vipa na preplati ali se preplata otkazala i ostala je kartica s brojem u njemu.Želio bi pokušati sam dekodirati ako je ikako moguće.

11 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

Ili ako ima nekakva web stranica da se može pogledati kako dekodirati xperiu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

e onda besplatnog unlocka nema.

pogledaj privatne poruke.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2012 19:50 (w100).
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

zna li ko kako da dekodiram LG GD510

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

bok....imam pitanje kako da odblokiram Alcatel t-mobile move 2 ??

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

Eo malo da osvjezimo temu, imam pitanje , mogu li ikako dekodirat/odkodirat telefon LG L9 optimus p760, pomocu nekog programa, kalkulatora generatora, ima li iko linkove, za free, ili moram nositi u servis. Znaci ubacim karticu pise mi mreza je zakljucana, pa ima li neko rijesenje , hvala unaprijed. Googlao sam ali nisam nasao free programe za unlock. ako moze neko pomoci ,hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Odkodiranje mobitela... programi, nacini, savjeti.

Ako je kupljeno kod nekog od naših operatera, odi u Centar i zatraži kod, besplatno je i košta samo vremena. Otključao sam na taj način nekoliko starih Symbian Nokia i Samsung uređaja (D900i  itd)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice