OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 374.101
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
PC - stručnjak kaže...
Ali podrska za oneplus je u HR puno bolja, sto se tice eventualnog kvara. Imaš garanciju di ti puno nemoraš mozgat, kak i sta.
Meni je trenutni OP3 puuuno ljepsi uređaj i djeluje nekako izdržljivijd, bar po slikama.
A i Xiaomi mi je pao u ocima samo jer su zakljucali bootloader i ne pustaju kod u javnost.

Trenutno imam mi4c, sve super radi, ali ovi novi mi se njet sviđat, sluzbeno nikad nihe ni bilo u MIUI.
A otkljucavanje bootloadera dodatna gnjavaza.

 slažem se

u zadnje vrijeme, podrška u hr je dosta bolja, iako nemaš neki lokalni store u hrv gdje može poslat ili odnijet uređaj na popravak, dobar plus je to što ga možeš bez problema poslat na servis, bez nekog dodatnog troška (nisam još ništa slao na servis kod njih, tako da ako nešto kažem krivo me slobodno ispravite)

za ostale "kineze" ne znam kak je situacija sa servisom kod nas

 

a 1+ mi je od jedinice jako drag, najviše zbog toga što daju garanciju na otključavanje uređaja, što je meni ogroman plus, jer kao što kažu oni, ako si kupio mob imaš i pravo radit sa njim što te volja (tu ih podržavam u potpunosti)

puštanje source koda van im je velik plus, a i sami pozivaju ljude da se igraju sa njim i unaprijeđuju ga i istražuju (ako ih je volja naravno)

ako sam dobro negdje pročitao, trojka dolazi sa otključanim bootloaderom, što ako je istina, mislim da su prva firma koja ima otključan bootloader iz tvornice (ponovno, ispravite me ako sam u krivu)

pamark kaže...
matija656 kaže...
zvonac kaže...

 

x - dobar mob sa lijepim izgledom, gotovo kao 1+1 po specifikacijama, samo isto slaba aktivnost na xda stranicama

 

 

Kako slaba aktivnost ?, imam X od pocetka i pratim xda i stvarno gomila developmenta se nataložila, od gomile romova,preko custom kernela(BLueSpark), do toga da je dev Sultan osposobio 4K snimanje i 1080p60fps koji inace nisu podržani od strane Oneplusa uopće. Prema njegovim riječima devovi u Oneplusu još uvijek ne znaju popravit bugove u kamera HAL-u.

Nocni buildovi Cyanogen 13 (M6.0.1) izlaze već poduže vremena.

Inace mob je vrh.

 nisam znao da je tako situacija sa njim na xda stranicama

isprike za krivu informaciju od moje strane i hvala za ispravak :)

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
offline
OnePlus 3

Čitam da je OP3 imao problema s ramima (ograničeno da 20 aplikacija čuva u pozadini) a s fixom do 42 aplikacije...

 

Evo popravka za kolegu s foruma koji ga je već naručio : 

be.com/watch?v=1fcIZctnRjE

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Životati kome treba više od 20 aktivnih aplikacija u pozadini?
Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
majdo kaže...
Životati kome treba više od 20 aktivnih aplikacija u pozadini?

 Slažem se., ali jebi ga ima nas svakakvih...pa rekoh ako kolega spada u korisnike kojima treba...odmah sam mu dao uputu kako to popravit.

12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Ja ću najvjerovatnije naručiti dva komada ako se uspijem dogovorit sa poznanikom u Austriji da on preuzme i pošalje autobusom,zato što sam iz BiH pa ne mogu direkt ovamo zbog carine i PDV a.

Mene je najviše strah kamere jer je neki i ne fale baš,kao da je OK samo uz jako osvjetljenje..

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
PC - stručnjak kaže...
Ali podrska za oneplus je u HR puno bolja, sto se tice eventualnog kvara. Imaš garanciju di ti puno nemoraš mozgat, kak i sta.
Meni je trenutni OP3 puuuno ljepsi uređaj i djeluje nekako izdržljivijd, bar po slikama.
A i Xiaomi mi je pao u ocima samo jer su zakljucali bootloader i ne pustaju kod u javnost.

Trenutno imam mi4c, sve super radi, ali ovi novi mi se njet sviđat, sluzbeno nikad nihe ni bilo u MIUI.
A otkljucavanje bootloadera dodatna gnjavaza.

 I ovo boldano a pogotovo kad sam vidio bend mi5 test od onog "jerryrigeverything" totalno sam ohladio za Xiaomi.Da ne spominjem da čekam ceramic verziju koja izgleda nikad neće izać.

Uglavnom mislim da je OP3 puno bolja kupovina od mi5.

13 godina
offline
Re: OnePlus 3
majdo kaže...
Životati kome treba više od 20 aktivnih aplikacija u pozadini?

 malo kome, ali koja je svrha 6 giga rama ako ih mob ne koristi, tj realno koristi 4 i manje...

bolje da su ubacili veću bateriju, iako koliko sam vidio sa jednog battery peer review-a, lik ima redovito oko 7+h sot na wifi, i oko 4-5 na 3g ili 4g mrežama (što je slično mom korištenju, jer ni on ni ja ne igramo igre na mobu)

ali treba pričekati još malo da se vidi iz više informacija kakva bude baterija, a i na xda forumima vidim da su ljudi zadovoljni sa baterijom unatoć veličini i specsima, i dobivaju sot kao na 1+1 recimo

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
8 godina
offline
Re: OnePlus 3
Prije bih kupio G5 na njuški
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Slažem se.. Uzeo bih ga iste sekunde da kamera nije izvan kućišta, da nisu ganjali to da bude što tanji, nego da je kamera poravnata s kućištem j baterija 100-1500mAh veća.. A mogli su to odraditi bez beda, i onda bi bio apsolutni win-win mobitel..
Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
12 godina
offline
OnePlus 3

Dam ruku u vatru da je o+o3 bolji mob od g5. Em je ljepši, em je baterija bolja, izrada itd... Jedina stvar na strani G5 je kamera, a nije da je na o+o loša

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
U jednom unboxingu frajer dolazi sa ogromnom kutijom prepunom poklona a u drugom dođe mala kutijica sa mobom,punjačem i kabelom.Zna li netko o čemu se radi.



Inače da bi ga zaštitio treba ti 300 kn.
Maskica 25$,kaljeno 13$
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
ZdravkoZ kaže...
U jednom unboxingu frajer dolazi sa ogromnom kutijom prepunom poklona a u drugom dođe mala kutijica sa mobom,punjačem i kabelom.Zna li netko o čemu se radi.



Inače da bi ga zaštitio treba ti 300 kn.
Maskica 25$,kaljeno 13$

 Te velike kutije su dobivali youtuberi za review. A ti kad kupis mobitel dobijes samo adapter i usb kabel u kutiji.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2016 19:42 (cedevita od limuna).
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
ZdravkoZ kaže...
U jednom unboxingu frajer dolazi sa ogromnom kutijom prepunom poklona a u drugom dođe mala kutijica sa mobom,punjačem i kabelom.Zna li netko o čemu se radi.



Inače da bi ga zaštitio treba ti 300 kn.
Maskica 25$,kaljeno 13$

 

cedevita od limuna kaže...
ZdravkoZ kaže...
U jednom unboxingu frajer dolazi sa ogromnom kutijom prepunom poklona a u drugom dođe mala kutijica sa mobom,punjačem i kabelom.Zna li netko o čemu se radi.



Inače da bi ga zaštitio treba ti 300 kn.
Maskica 25$,kaljeno 13$

 Te velike kutije su dobivali youtuberi za review. A ti kad kupis mobitel dobijes samo adapter i usb kabel u kutiji.

 tako je, te velike kutije su slali osobama koje su radile review uređaja, tj slali su ih nekima od poznatijih youtube kanala i kanala za review raznih tech stvari 

nemaju oni toliko para da svakome dijele covere, punjače za auto i slično , ipak bi to bilo malo previše...

iskreno i ovo me začudilo što su tako slali njima, prošle godine ako se dobro sječam, nije tako bilo 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Kupio sam op3 i išao sam sa "Shipping Method:Standard " pa ako je netko već naručivao da kaže koliko odprilike traje putovanje ili odakle šalju???

Hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
Narucil sam petnaestog i mislim da mi sutra stize prema trackingu. Znaci nekih tjedan dana. Salju iz Njemacke.
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
NEW_MAN kaže...
Narucil sam petnaestog i mislim da mi sutra stize prema trackingu. Znaci nekih tjedan dana. Salju iz Njemacke.

 ne šalju više iz UK za europu ???

to sa trojkom došlo ili ??

nisam kupovao ni dvojku ni x, tako da neznam kak je situacija trenutno

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
matija656 kaže...
NEW_MAN kaže...
Narucil sam petnaestog i mislim da mi sutra stize prema trackingu. Znaci nekih tjedan dana. Salju iz Njemacke.

 ne šalju više iz UK za europu ???

to sa trojkom došlo ili ??

nisam kupovao ni dvojku ni x, tako da neznam kak je situacija trenutno

 Dobil sam tracking number i pise

"The shipment has been processed in the parcel center of originDeutsche Post DHL
Rüdersdorf, Germany"

Znaci prva i pocetna tocka je Rüdersdorf u Njemackoj.

Obicno mi roba iz Njemacke dolazi kroz dva dana i danas kao krece posiljka. Znaci sutra bi trebalo stici.

 

EDIT:

Trenutno stanje je 

Die Sendung wird dem Empfänger voraussichtlich heute zugestellt.

Danas bude stiglo a ja na poslu i doma nema nikoga. Poslije posla me bude cekala ceduljica pa odem pokupim u dhl.

Jedva cekam da se rijesim ovog smrdljivog samsunga i stavim dvije sim kartice u telefon a ne da se mucim sa dva telefona.

Sve skupa ispada 6 dana za isporuku u Austriju, pretpostavljam da je za HR isto ili mozda maximalno jedan dan duze.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2016 10:53 (NEW_MAN).
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
Telefon je stigao i zadovoljan sam sa svime.
Sad se moram pozabavit s prebacivanjem podataka i tako to. Nakon tjedan dana budem znao kak se ponasa u praksi i kolko drzi baterija.
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
NEW_MAN kaže...
Telefon je stigao i zadovoljan sam sa svime.
Sad se moram pozabavit s prebacivanjem podataka i tako to. Nakon tjedan dana budem znao kak se ponasa u praksi i kolko drzi baterija.

 Čestitam kolega,da te dugo služi....

Hoćeš li radit onaj RAM fix???  Ja hoću pa me interesuje baterija u tom režimu

16 godina
offline
Re: OnePlus 3
Ne budem radil nikakav fix ako ne bude trebalo.
13 godina
offline
OnePlus 3

Moj stiže unutar tjedan dana

prezadovoljan sam s OP1, marshmallow radi super, nikad ne šteka

Nadam se da OP3 neće podbaciti

You have to be odd to be number one
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
NEW_MAN kaže...
Telefon je stigao i zadovoljan sam sa svime.
Sad se moram pozabavit s prebacivanjem podataka i tako to. Nakon tjedan dana budem znao kak se ponasa u praksi i kolko drzi baterija.

 ajde nakon par dana onda dok se baterija malo stabilizira nabaci koji info o tome kako curi

baš me zanima kako će to bit, najviše zbog toga jer će info bit od normalne osobe

isto tako, koristit ćeš dark temu s obzirom da je amoled ili stock ??

NEW_MAN kaže...
Ne budem radil nikakav fix ako ne bude trebalo.

 nema potrebe za tim fixom sa normalnim korištenjem

neznam tko drži više od 10 aplikacija otovrenih odjednom i da ih sve koristi simultano ili međusobno

a i negdje sam na 1+ forumu pročitao da 1+3 ima toliko rama, da sa daljnjom optimizacijom kamere bude u mogučnosti imati dovoljno količine slobodnog rama da se obavi procesiranje slike (spajanje više njih u jednu za bolju kvalitetu i sl), valjda sam dobro to pročitao tamo, jer neznam koja je to točno bila tema i naziv pošto sam čitao malo prije odlaska na posao

Top Bugovac kaže...

Moj stiže unutar tjedan dana

prezadovoljan sam s OP1, marshmallow radi super, nikad ne šteka

Nadam se da OP3 neće podbaciti

 ja na svojoj jedinici vozim MM od prvih beta verzija, dok je bilo bugova ali je bio koristiv, i još uvijek koristim custom rom koji je odlično stabilan i adekvatan daily driver

ne vidim potrebu da se prebacujem na stock rom i njega furam, ovaj custom rom od jgcaap-a mi je predobar

a i iskreno, od kako sam na njegovom romu, sve manje imam volje da svaki čas se prebacujem sa roma na rom samo da vidim kako radi, a i od mijenjanja kernela sam isto tako odustao, iako je to puno lakše od mijenjanja roma, jednostavno mi se ne da, dovoljan mi je flash roma i da od tu pa na dalje sve normalno radi

s obzirom da su bacili source kod van, vjerujem da će podrška od dev svijeta i xda stranica bit adekvatna, za sad se radi na romovima i vidim da se tamo na forumima pune teme sa raznim romovima

ali i kao na jedinici, zanima me kako će trojka radit sa nekim custom romom, kad se malo ubace optimizacije i slično

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2016 20:14 (matija656).
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
NEW_MAN kaže...
Narucil sam petnaestog i mislim da mi sutra stize prema trackingu. Znaci nekih tjedan dana. Salju iz Njemacke.

 Ja sam uzeo 17 i u Limbou sam

http://puu.sh/pBiqn/748e0ca00b.png


Mislim da je ocito da cekaju novu turu iz kine ali bilo bi ljepo da makar kazu...

 

EDIT : Dobio SMS od DHL sada da ce mi stici 28 do kraja dana

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2016 16:27 (Mew).
16 godina
odjavljen
offline
OnePlus 3

Narucen prije 5 min . Dobit cu ga do 09.07 . ...taman prije godisnjeg : 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
NEW_MAN kaže...
Telefon je stigao i zadovoljan sam sa svime.
Sad se moram pozabavit s prebacivanjem podataka i tako to. Nakon tjedan dana budem znao kak se ponasa u praksi i kolko drzi baterija.

 

Trajanje baterije, SOT? Dojmovi nakon tjedan dana?

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
11 godina
offline
OnePlus 3

Pozz ekipa. Nekak sam se zalijepio za ovaj telefon i mislim da cu ga uzet.  

Par pitanja.

gdje ga uzeti,na kojoj stranici?

kolko vas je tocno ispao?

dal se placa carina? 

I kak vas sluzi ako ga ima tko uopce kolko vidim samo jedan dva forumasa ga imaju?

 

prebacio bi se iosa (5s) koji me vjerno sluzi vise od dvije godine. Jedino me brine da mi nece biti prevelik.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Gdje si to naručio,ja danas probao na njihovoj službenoj i piše da nije dostupno
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
ZdravkoZ kaže...
Gdje si to naručio,ja danas probao na njihovoj službenoj i piše da nije dostupno

 

Moraš proći kroz VR Loop aplikaciju i tu dobiješ mogućnost upisa maila, na koji ti stize link za kupovinu.. 399€, dostava besplatna..

 

 

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Vidim da se dolje nudi nekakve garancije na 12 ili 24 mj.uz plaćanje.Znači li to da mob inače nema garanciju ili je to dodatna opcija za produženje garancije.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
11 godina
offline
Re: OnePlus 3
majdo kaže...
ZdravkoZ kaže...
Gdje si to naručio,ja danas probao na njihovoj službenoj i piše da nije dostupno

 

Moraš proći kroz VR Loop aplikaciju i tu dobiješ mogućnost upisa maila, na koji ti stize link za kupovinu.. 399€, dostava besplatna..

 

 

 Znaci najbolje narucit sa ove stranice. Dostava na vrata 399 dollara i to je to.

 

mislim da cu narucit samo da ovdje dobim malo ohrabrenje 😊

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice