OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 374.443
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: OnePlus 3
zvonac kaže...
0.8s iz ruke, na G4, ispod toga jako tesko, s tim da G4 ima opak OIS..
Al ovo je stvarno odlicno, jos ak imas istreniranu ruku..

Dal si zadovoljan sa OP3 nakon nekog vremena koristenja?
Utvrdili smo da je fotic bolji neg na S7..
Ostale stvari, npr.baterija?

Fotke u odnosu na S7 u uvjetima s manje svjetla su nesto losije i pracene s šumom(

), pa i ta video stabilizacija priliko snimanja. Stoga ukupno gledajuci kamera nije bolja u svim uvjetima.

 

zvonac kaže...
Trenutno nekaj pikiram na htc 10, odlican mob.. Ovaj OP3 hvale svuda, nisam jos naisao na neke istaknutije mane na njemu..

Jedino eto, kamera mi je prioritet, i sve si mislim da se s OP3 tu ne bih usrecio, sad mi je sve nakon 5x lose po pitanju fotica, ajd eventualno htc 10 mu parira (5x)..
Gledam cijene po njuskalu, nisu normalni s cijenama, mada mi je jasno, ekipa zeli zaradit...

Ako zelis dobru kameru a lova nije problem mislim da je S7 sigurniji izbor od m10.

 

.....btw novi op3 3100, najeftinije m10 na njuski 3800 

 

 

10 godina
offline
Re: OnePlus 3
PiXeLsss kaže...

Fotke u odnosu na S7 u uvjetima s manje svjetla su nesto losije i pracene s šumom(

), pa i ta video stabilizacija priliko snimanja. Stoga ukupno gledajuci kamera nije bolja u svim uvjetima.

 

 

 

 Stavio sam ti gore svoje primjere fotki gdje imas jednu na kojoj je ISO 2500 sto je poprilicno za tako mali senzor i šum je minimalan.

Rekoh ti, imao sam pola godine S7 Edge i kamera sto se fotki tice na Samsungu jednostavno nije bolja.

Video je bolji na Samsungu to nema dileme i video opcenito na Samsungu meni osobno izgleda najbolje, ali fotke na S7 S7E su korak unazad u odnosu na S6...Za S6 bih recimo rekao da radi jednako kvalitetne fotke (zena imala S6 Edge godinu dana, a sada ima S7) kao OP3, ali za S7 to ne mogu reci.

 

Sto se onog videa tice koji si stavio...vidim da je iz 6 mj. sto je dosta prije updatea kamere na OP3.

Ono sto ti u tom videu zoves šum, meni to nije šum vec manje post-processing-a.

Pogledaj samo onu patiku i NIKE znak...LG G5 i HTC 10 su to grozno odradili, detalji potpuno ubijeni koliko su isli na umjetan nacin ispeglati šum...S7 je isto peglao šum, ali znatno bolje pa su sacuvani donekle detalji dok je fotka od OP3 gotovo prirodna i ima ocekivano šuma koliko ga i treba biti obzirom na low light...sve zavisi sto zelis, ja recimo mrzim tako agresivno uplitanje sw u prirodne fotke.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2016 8:13 (ocean77).
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Kakav je ovaj 3.2.7 da ne skidam bezveze ako nema ništa revolucionarno.Inače sam na 3.2.6 i zadovoljan sam.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
zvonac kaže...
Trenutno nekaj pikiram na htc 10, odlican mob.. Ovaj OP3 hvale svuda, nisam jos naisao na neke istaknutije mane na njemu..

Jedino eto, kamera mi je prioritet, i sve si mislim da se s OP3 tu ne bih usrecio, sad mi je sve nakon 5x lose po pitanju fotica, ajd eventualno htc 10 mu parira (5x)..
Gledam cijene po njuskalu, nisu normalni s cijenama, mada mi je jasno, ekipa zeli zaradit...

Imao M10 - fotić ok - laser auto fokus koma., a Video 0 bodova. Rađe uzmi onda OP3.

 

OP3 pretpostavljam da ima kameru sličnu kao M10., ali kad vidim taj laser auto fokus dođe mi loše.

 

Ove gore slike od kolege na OP3 su odlične ali imao je on tu prčkanja. Kod S7 takve slike dobiješ na AUTO.

 

Ako hoćeš odlične slike na AUTO i odličan video - uzmi si S7.

16 godina
offline
OnePlus 3

Laser fokus imam na 5x, radi bez greske.. Zanimljivo dost je ljudi prijavilo drasticno poboljsanje od kad su izdale updatee za desetku, a i prema vidjenom na netu, fotke su i vise nego dobre...

Ma generalno, OP3 je odlican, prioritet mi je kamera a to na OP3 nemrem ocekivat, ipak jos OP3 nije u tom rangu, cak mogu sa sigurnoscu rec, ko ce nadmasit fotke od 5x/6p..

Auto ni pod razno, nekad davno sam koristio Auto postavke dok sam se jos ucio, manual je manual...

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 10:28 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 3
R36 kaže...
zvonac kaže...
Trenutno nekaj pikiram na htc 10, odlican mob.. Ovaj OP3 hvale svuda, nisam jos naisao na neke istaknutije mane na njemu..

Jedino eto, kamera mi je prioritet, i sve si mislim da se s OP3 tu ne bih usrecio, sad mi je sve nakon 5x lose po pitanju fotica, ajd eventualno htc 10 mu parira (5x)..
Gledam cijene po njuskalu, nisu normalni s cijenama, mada mi je jasno, ekipa zeli zaradit...

Imao M10 - fotić ok - laser auto fokus koma., a Video 0 bodova. Rađe uzmi onda OP3.

 

OP3 pretpostavljam da ima kameru sličnu kao M10., ali kad vidim taj laser auto fokus dođe mi loše.

 

Ove gore slike od kolege na OP3 su odlične ali imao je on tu prčkanja. Kod S7 takve slike dobiješ na AUTO.

 

Ako hoćeš odlične slike na AUTO i odličan video - uzmi si S7.

 

 

Slika na kojoj je BMW je cisti point and shot, nikakvo prckanje...cista automatika i zato i je ISO 2500.

Unatoc ISO 2500 pogledaj koliko minimalno šuma ima.

Meni je nevjerovatno da i unatoc primjerima koje sam vam stavio i dalje ne vjerujete svojim ocima nego se i dalje vodite predrasudama. 

12 godina
offline
Re: OnePlus 3
ocean77 kaže...
R36 kaže...
zvonac kaže...
Trenutno nekaj pikiram na htc 10, odlican mob.. Ovaj OP3 hvale svuda, nisam jos naisao na neke istaknutije mane na njemu..

Jedino eto, kamera mi je prioritet, i sve si mislim da se s OP3 tu ne bih usrecio, sad mi je sve nakon 5x lose po pitanju fotica, ajd eventualno htc 10 mu parira (5x)..
Gledam cijene po njuskalu, nisu normalni s cijenama, mada mi je jasno, ekipa zeli zaradit...

Imao M10 - fotić ok - laser auto fokus koma., a Video 0 bodova. Rađe uzmi onda OP3.

 

OP3 pretpostavljam da ima kameru sličnu kao M10., ali kad vidim taj laser auto fokus dođe mi loše.

 

Ove gore slike od kolege na OP3 su odlične ali imao je on tu prčkanja. Kod S7 takve slike dobiješ na AUTO.

 

Ako hoćeš odlične slike na AUTO i odličan video - uzmi si S7.

 

 

Slika na kojoj je BMW je cisti point and shot, nikakvo prckanje...cista automatika i zato i je ISO 2500.

Unatoc ISO 2500 pogledaj koliko minimalno šuma ima.

Meni je nevjerovatno da i unatoc primjerima koje sam vam stavio i dalje ne vjerujete svojim ocima nego se i dalje vodite predrasudama. 

Ma slike su ti bomba nema šta...

 

Šogorica kupuje novi mob...poslje P7...i mislim joj predložit baš OP3. 

 

Kakva je prednja kamera??

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 13:49 (R36).
10 godina
offline
OnePlus 3

Prednja je solidna, nista vise od toga...one sirokokutne fore i sl. nema, ali sluzi svrsi...za zadnju nemam zamjerke...evo jedna u potpunom mraku, podesio sam ISO na 200 i brzinu zatvaraca 1/5 sec i fotkao iz ruke...stabilizacija je opet odlicno odradila.

 

https://flic.kr/p/MTAqyN

 

Focus je na volanu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 13:58 (ocean77).
 
2 0 hvala 1
10 godina
offline
OnePlus 3

Kada sam uzimao OP3 to je bilo cisto iz znatizelje, prodao sam Galaxy S7 Edge za lijepih 4500 Kn i to star par mjeseci.

Ovoga sam uzeo za oko 3000 Kn i mislio sam si ako mi se ne svidi lako ga prodam, barem je OP3 lako prodati jer je vrlo trazen...uglavnom nakon 2 mjeseca ja ovaj mob ne zelim prodati...jos.

Ako i dodjem u iskusenje vrlo brzo me ohladi pomisao sto mogu kupiti za njegovu cijenu...dati 500 Kn vise za Samsung Galaxy S7 kakav sam zeni kupio i gledam ga svaki dan...tesko bi se na to odlucio jer je OP3 bolji mob.

S7E sam imao i puno vise kosta, HTC 10 mi je isto sto i S7, ali ga treba platiti jos vise...uglavnom, zaglavio sam sa ovim mobom, motivacija da ga zamjenim za nesto drugo mi je ravna nuli i to vam najbolje govori koliko je taj mob dobar.

Nije da si ne mogu priustiti i skuplji, ali jednostavno ne osjecam potrebu za tim u ovom trenutku.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 14:11 (ocean77).
 
7 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Imam jedan bug a neznam kako da riješim.Ekran mi je nekako prejako osvijetljen ovako navečer.Po danu je ok al navečer moram ugasit automatiku jer i na onoj minimalnoj je meni prejako.Na ovom manuelnom modu mi je ok.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Imam jedan bug a neznam kako da riješim.Ekran mi je nekako prejako osvijetljen ovako navečer.Po danu je ok al navečer moram ugasit automatiku jer i na onoj minimalnoj je meni prejako.Na ovom manuelnom modu mi je ok.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 3

Postovanje,recite mi dali oneplus 3 podrzava USB OTG jer jako puno gledam filmova a to bi mi bilo idealno

tomas
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 3

podrzava, naravno.

 

" settings/storage&usb/(gore desno tri  tockice)/enable OTG "

10 godina
offline
Re: OnePlus 3
e.peace kaže...
Imam jedan bug a neznam kako da riješim.Ekran mi je nekako prejako osvijetljen ovako navečer.Po danu je ok al navečer moram ugasit automatiku jer i na onoj minimalnoj je meni prejako.Na ovom manuelnom modu mi je ok.

bilo je par prituzbi na to vec.

 

ako imas nesto preko (skin, tempered glass), moguce da mu to smeta, ako ne, ak ti nije problem ustedi si muke i u roku od pol sekunde odslajdas gdje ti odgovara na minimalnom ko i do sad.

 

 

15 godina
offline
Re: OnePlus 3
e.peace kaže...
Imam jedan bug a neznam kako da riješim.Ekran mi je nekako prejako osvijetljen ovako navečer.Po danu je ok al navečer moram ugasit automatiku jer i na onoj minimalnoj je meni prejako.Na ovom manuelnom modu mi je ok.

 

To si primjetio poslije update 3.2.6? ...naime zaslon na minimalnoj skali osvjetljenosti je rezultirao da se sivkasta slova, simboli i slc utone u crnilu i postanu neprimjetni zbog nedostatka svjetla (dosta primjetno u dark modu). E to su uni popravili u verziji 3.2.6. No ako se iskljuci Automatsko osvjetljenje i dalje je prisutno. ... to je razlika svega 5-10%, nista drasticno da bole oci?

 

Btw ako volis zatamnjen zaslon, zasto ne pokusas s aplikacijom Lux Auto Brightness, mislim da bi trebala radit odlicno na amoledu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.10.2016 12:57 (PiXeLsss).
10 godina
offline
Re: OnePlus 3
Hvala na odgovoru
tomas
10 godina
offline
OnePlus 3

 

Evo i 4K video sa Oneplus 3 ako nekog zanima.

Video je nocni i vidi se da ima šuma i definitivno nije usporediv sa onim na Galaxy S7/S7E koji su u tome osjetno bolji.

Dnevni video je podjednako dobar kao i na Samsungu.

 

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
ocean77 kaže...

 

Evo i 4K video sa Oneplus 3 ako nekog zanima.

Video je nocni i vidi se da ima šuma i definitivno nije usporediv sa onim na Galaxy S7/S7E koji su u tome osjetno bolji.

Dnevni video je podjednako dobar kao i na Samsungu.

 

Mislim da je za prosječnog korisnika video sasvim pristojan, uzevši u obzir da je OP3 duplo jeftiniji od S7/S7 Edge. Inače, dobra bembara .

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
16 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Jos instaliras Cinema 4k ili neku drugu slicnu aplikaciju i postavis veci bitrate i dobijes kristalnu sliku 4k videa. Mene bas impresioniralo.

Karma is a funny thing.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 3

Imam jedno pitanje.Ovako prosli petak sam narucio oneplus3 preko njihovog sopa u poljskoj ali kad se logiram na njihovu stranicu pise mi da ce mi uredaj bit poslan tek pocetkom 11 mj.Sad el je to normalno da moram cekat vise od 3 tjedna da bi oni uopce poslali mob a kamoli tek onda dostava.Moje pitanje je dali ste i vi kod narucivanja isto toliko cekali th dali je to normalno.Unaprijed hvala na odgovorima

tomas
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Kakav shop u poljskoj? Jesi naručio odavdje? Ja sam naručio 3.10 i bit će mi poslan 31.10 tako isto i kolege koji su naručivali u zadnje vrijeme svi čekaju jedan mjesec da pošalju. Neki su na OnePlus forumu pisali da im je stiglo i prije predviđenog termina. Budući da se sada proizvodnja OnePlus 3 zaustavlja/usporava a potražnja ne opada vrijeme čakanja će uskoro biti još i duže.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 3

Da narucio sam sa toga web shopa

tomas
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 3
Sickness kaže...
ocean77 kaže...

 

Evo i 4K video sa Oneplus 3 ako nekog zanima.

Video je nocni i vidi se da ima šuma i definitivno nije usporediv sa onim na Galaxy S7/S7E koji su u tome osjetno bolji.

Dnevni video je podjednako dobar kao i na Samsungu.

 

Mislim da je za prosječnog korisnika video sasvim pristojan, uzevši u obzir da je OP3 duplo jeftiniji od S7/S7 Edge. Inače, dobra bembara .

 

 

Hvala, nekada posluzi kao foto model. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
sheimus kaže...

Imam jedno pitanje.Ovako prosli petak sam narucio oneplus3 preko njihovog sopa u poljskoj ali kad se logiram na njihovu stranicu pise mi da ce mi uredaj bit poslan tek pocetkom 11 mj.Sad el je to normalno da moram cekat vise od 3 tjedna da bi oni uopce poslali mob a kamoli tek onda dostava.Moje pitanje je dali ste i vi kod narucivanja isto toliko cekali th dali je to normalno.Unaprijed hvala na odgovorima

 Ja sam naručila 12.09. i pisalo mi je estimated shipment 03.10., a delivery 10.10. Mobitel je bio shipan 04.10. i dobila sam ga 10.10. Tako da pripremi se na malo čekanja. Iako neki tu su ga dobili i malo ranije od predviđenog.

 

Uzela sam si neki najjeftiniji prozirni case s ebaya za 1$ i čisto je ok, ali bih ipak rado uzela neki koji će malo bolje zaštitit mob jer ovaj je skroz tanki, ali čini mi se da oni koji ga malo bolje pokriju i štite ujedno i prilično naruše izgled pa nikako da izaberem.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Pozdrav svima!

Ovako, imam u planu uzeti ovaj mob, pogledao sam na YT dosta videa i vidim ovdje na forumu da je ovaj mobitel odlican.

Trenutno imam S6, pa ga mislim zamijeniti s njim (tako ako je tko zainteresiran za kupnju neka se javi )

Ali interesiralo me nesto drugo, posto mobitel dodje na sluzbenim stranicama 400€, ako neko od Vas koji ste kupili vec mob zna, da li se na tu cijenu jos placa carina ili je to to?  Jer bio sam cuo da nakon neke odredjene cijene, da se mora platiti jos posebno carina.

 

 

Lp! 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 3
Jok, mobitel salju iz EU tako da nema nikakvih dodatnih trskova :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Odlicno, hvala puno! 

15 godina
offline
Re: OnePlus 3
Ja kod sebe uz sandstone iman ove dvije maske i stvarno su odlicne, a i cijena je super.

http://s.aliexpress.com/NfuIrAJf http://s.aliexpress.com/vueMzMRF
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Poz, zna li neko kako da resim ovaj problem, kada instaliram aplokaciju trazi mi neka dopustanja da bi je pokrenuo i onda mi izbaci prozor da postoje preklapanja i salje me u deo aplikacije gde sta god iskljucio od ponidjenih aplikacija ne moze. Cak i kad odem u opcije aplikacije koju zelim da pokrenem i pokusam da ukljucim dozvole ponasa se isto. Ako neko zna sta da uradim neka mi pomogne
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Evo i ja sam narucio jednog, kaze da bi do 16.11. trebo bit kod mene.
Nadam se i prije
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice