OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 375.159
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Jel ta Nillkinova podeblja ili je tanka. Nikako da dobijem dojam debljine preko slika i Youtube-a?

 

Pretpostavljam da ovu imaš: http://nillkin.org/smartphones-accessories/oneplus-accessories/oneplus-3-a3000/nillkin-oneplus-3-a3000-a3003-a3005-synthetic-fiber

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Narucen OnePlus 3T Gunmetal sa official stranice. Hvala ekipi!. Soon! :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 22:12 (Gam3r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

ja sam isto ostavila tvorničku naljepnicu preko ekrana i uzela na ebay-u najobičniji prozirni case za par dolara i super je. stvarno je nespretan za držati u rukama bez case-a...

 

i da, mob je odličan. brzina kojom se sve otvara je zadivljujuća, kamera je fantastična... malo je reći da sam oduševljena i da vrijedi svake kune :)

soft kitty, warm kitty, little ball of fur, happy kitty, sleepy kitty, purr, purr, purr...
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Da,takvu imam. Podeblja je. Lijepo sjedne na mob i kvalitetno je napravljena samo je mana kaj je tvrda pa je tesko skinut dole. Al to se ionak ne skida svaki dan..
13 godina
offline
OnePlus 3

Koliko traje jamstvo na uređaj? Dvoumim se još između S7 sa njuškala i OP3T.. Zasad preferiram OP3T jer za istu lovu kupujem u službenom dućanu a ne od potencijalnih muljatora sa njuškala

Battlelog:cro1911
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 3

Gdje kupiti 128gb 3T ?

Out of stock na sluzbenom sajtu...

web design/development & android apps
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
CoKsA kaže...

Koliko traje jamstvo na uređaj? Dvoumim se još između S7 sa njuškala i OP3T.. Zasad preferiram OP3T jer za istu lovu kupujem u službenom dućanu a ne od potencijalnih muljatora sa njuškala

 2g

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Mislim da je garancija na OP 1 godinu kao i za većinu uređaja kod nas ako se kupe u slobodnoj prodaji (onu drugu godinu daje operater ako je mob kupljen kod njega - bar na mobitelima koje sam ja imao).

 

OnePlus: https://oneplus.net/hr/support/answer/what-is-the-warranty-policy-for-the-oneplus-one-in

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 3
iandic kaže...

Mislim da je garancija na OP 1 godinu kao i za većinu uređaja kod nas ako se kupe u slobodnoj prodaji (onu drugu godinu daje operater ako je mob kupljen kod njega - bar na mobitelima koje sam ja imao).

 

OnePlus: https://oneplus.net/hr/support/answer/what-is-the-warranty-policy-for-the-oneplus-one-in

 https://oneplus.net/hr/privacy-and-legal

na hrvatskom, pod uvjeti prodaje, po regulativi EU garancija je u trajanju 2 godine od datuma isporuke, osim ako nije drukcije navedeno

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Oooo, pa to je sjajno. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
OnePlus 3

Duze ce putovati kroz Hrvatsku nego od Poljske do Hrvatske :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Da, hoce. Jedan dan dodje u Zagreb, onda ti ga drugi dan salju u tvoj grad ili sabirni centar u blizini a treci dan dostave na adresu. Ako si u nekom od vecih gradova u kojima se nalazi sabirni centar mozes nazvat sluzbu za korisnike DHL-a u hr, i provjerit kad stize te ga preuzet osobno tamo da ne cekas ekstra dan ;)

9 godina
offline
Re: OnePlus 3

Izgleda da ga je DHL predao nekom lokalnom, jer mi pise "Delivery arranged, no details expected" i tu je kraj pracenju paketa.

 

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Jel ima netko Nillkin kaljeno staklo (ono zakrivljeno preko cijelog ekrana)?

 

Jel uzima piksel-dva na rubovima?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
iandic kaže...

Jel ima netko Nillkin kaljeno staklo (ono zakrivljeno preko cijelog ekrana)?

 

Jel uzima piksel-dva na rubovima?

 

 ja sam ga uzeo prije 20 dana i još nije došao iz frickin kine... ali mislim da ga neću ni stavljati sudeći po svima koj isu skinuli original naljepnicu i bili nezadovoljni. ionako ga već 2 tjedna koristim sa tom naljepnicom i nemam ništa protiv nje.

 

dosta precizan delivery date...

13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Danas mi je shippan mob. Mogu li ga ocekivati do petka ili je to tesko ostvarivo? 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Hero's sacrifice sets everything right. - Drake's epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 3

Možeš. Meni isto poslan u utorak i stigao u petak.

Evo slika Soft Gold koji baš odlično izgleda i pravo osvježenje u odnosu na crni.

A stigla i Spigen Ultra Hybrid maska da se vidi macan

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Malo je zenskast. ja bih bio najsretniji da oneplus radi crne mobilne...

7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Dobro jutro,

 

Ima li itko problem sa punjacem od 1+3, moj kada je ukljucen u struju, bez obzira puni li ili ne proizvodi cudan zvuk(zujanje koje nije glasno ali kada se prisloni ili priblizi uhu cuje se). Cak i kad ga iskljucim iz struje sljedecih 15ak sekundi se cuje isti zvuk. Kontaktirao sam sluzbenu podrsku, rekli su mi da je to normalno jer je to DASH punjac sa malo vecom izlaznom strujom od 4A. Ali ne cini mi se bas to istinito jer sam na nekim forumima viddio da neki ljudi imaju isiti problem dok neki uopce ne cuju zujanje.

 

Pozdrav

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
trnokop kaže...

Dobro jutro,

 

Ima li itko problem sa punjacem od 1+3, moj kada je ukljucen u struju, bez obzira puni li ili ne proizvodi cudan zvuk(zujanje koje nije glasno ali kada se prisloni ili priblizi uhu cuje se). Cak i kad ga iskljucim iz struje sljedecih 15ak sekundi se cuje isti zvuk. Kontaktirao sam sluzbenu podrsku, rekli su mi da je to normalno jer je to DASH punjac sa malo vecom izlaznom strujom od 4A. Ali ne cini mi se bas to istinito jer sam na nekim forumima viddio da neki ljudi imaju isiti problem dok neki uopce ne cuju zujanje.

 

Pozdrav

 

Meni ista stvar sa zujanjem, ali na punjaču od HTC 10. :) 

I mene je prije mučilo, ali nakon nekog vremena je samo nestalo :) 

13 godina
offline
OnePlus 3
To je normalno
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 15:44 (iandic).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Zujanje na razno raznim, napajanima je cisto nkrmalna pojava. Unutra su zavojnice koje proizbode taj zvuk.... Neki ljudi ne cuju jer ili nemaju dobar sluh za tu frekvenciju zvuka, ili je zavojnica najkvalitetnija moguva (malo vjerojatno)
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Antutu rezultati za 2016
Kod androida oneplus 3t prvi, isto tako je i obični u samom vrhu
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 3
jazojazo kaže...
Antutu rezultati za 2016
Kod androida oneplus 3t prvi, isto tako je i obični u samom vrhu

 Nemam visoko mišljenje o Antutu-u, al nevezano za to moji uređaji su uvijek odstupali od njihovih prosjeka. Moj je za 10000 jači nego što piše na ovoj listi u postu iznad.

 

 

jaska jaska jaskaja
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
trnokop kaže...

Dobro jutro,

 

Ima li itko problem sa punjacem od 1+3, moj kada je ukljucen u struju, bez obzira puni li ili ne proizvodi cudan zvuk(zujanje koje nije glasno ali kada se prisloni ili priblizi uhu cuje se). Cak i kad ga iskljucim iz struje sljedecih 15ak sekundi se cuje isti zvuk. Kontaktirao sam sluzbenu podrsku, rekli su mi da je to normalno jer je to DASH punjac sa malo vecom izlaznom strujom od 4A. Ali ne cini mi se bas to istinito jer sam na nekim forumima viddio da neki ljudi imaju isiti problem dok neki uopce ne cuju zujanje.

 

Pozdrav

 Losa kvaliteta ugradjenih dijelova. Na zalost, vrlo cesta pojava u danasnjoj masovnoj konzumnoj elektronici.

7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Ja imam isti problem sa mZABA, probati cu deinstalirati pa ponovno instalirati aplikaciju.

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Ove sekunde mi je došao update za OnePlus3TOxygen_28_170114.

 

Jel ima sa njim nekih problema da ne skidam dok nije nešto ispeglano?

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Meni sve radi OK sa njim. Ne vidim nikakvu razliku u odnosu na prethodni.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Ma ono čisto informativno... neki batt drain ili signal problem. Još nisam na nugatu a znam da je bilo nekih njasra naokolo s njiim.

 

EDIT: https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-4-0-2-n-ota-for-oneplus-3t.489596/page-50

 

bit će da je ovo savršeno mjesto za sve korisnike koji imaju neke probleme da se istresu, ali ima dosta njih sa problemima ovakvim ili onakvim. Ostajem ja na 3.5.4 dok ne vidim neko poboljšanje.

 

 

 

 

 

On a completely different topic - za nerootanog 3t, ima neki način da se u predefinirane ringtonove/notifikacije dodaju nove? Imam aplikaciju Outlook za poslovni mail i u njoj sam htio staviti poseban rington ali mi nije ponudilo ništa osim ugrađenih melodija i onih par outlookovih.

 

Ili ako ima neki override da se može narihtati bilo kojoj aplikaciji bilo koji sound...

 

ima neka app Mega Sound ali izgleda da ni ne radi dobro na maršmalovu. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 19:06 (LIX).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice