OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 373.739
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: OnePlus 3
Mutna kao da ne fokusira? Da nemas isti problem s kamerom kao i vecina koja je izgubila auto fokus? Ako je to problem onda ide nova kamera. Bilo je govora o tome tu i na 1+ forumu pa pogledaj usporedi primjere pa zakljuci. Ide reklamacija ili sam popravis ako nema jamstva.
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
mirkec1 kaže...
Mutna kao da ne fokusira? Da nemas isti problem s kamerom kao i vecina koja je izgubila auto fokus? Ako je to problem onda ide nova kamera. Bilo je govora o tome tu i na 1+ forumu pa pogledaj usporedi primjere pa zakljuci. Ide reklamacija ili sam popravis ako nema jamstva.

 i ja primjecujem ove simptome. U svakom slucaju ako im treba par dana za servis, mislim da je 20 eura prihvatljiva cijena popravka.

13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

fokus radi normalno. Nego jednostavno nisam zadovoljan kamerom. Imam osjecaj ko da je prije bolja bila...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 3

Ja nisam imao nikakvih problema s kamerom do zadnjeg update-a pa može biti i do tog

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: OnePlus 3
A ako probas s nekim drugim appom za kameru?
13 godina
offline
OnePlus 3

Ima li netko savjet za pražnjenje baterije nakon updatea ? Mislim, SOT mi je ponovno razočaravajuć, jedva 3h, ako i tolko. Prije updatea mi je bio oko 5. Možda ja prilikom instalacije radim nešto krivo, tj ne radim ništa. Instaliram i restartam i to je to.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3

Isprobao jedno 10-tak aplikacija bez ikakve promjene

7 godina
offline
Re: OnePlus 3
Meni je SOT mjesecima 3 do 3.5 sata. Zapravo mislim da je tako od kad sam ga kupio. I ne zamaram se time. Nikad nisam resetirao na tvornicke ni bilo sta. Samo OTA update i cache clear. Ukljuceno je sve osim GPS-a.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2018 6:56 (mirkec1).
11 godina
offline
OnePlus 3

Poz ljudi, dakle idiot sam i neam maskicu pa mi je puknuo ekran i display pa me zanimalo dali tko zna gdje je najsigurnije za uzet novi display i touch screen  

Ako moze neki link nabacit, AliExpress mozda?

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.6GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 840 EVO 250GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Promjena u ovlaštenom servisu u Češkoj je cca 100€ sa slanjem tamo i nazad...

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 3

A izbrisat ce mi podatke, ako bi mogao narucit i popravit sam ili dat u servis.  

A ovi dobavljaci nemaju naravno dijelove od Oneplus-a, barem ne ovdje.

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.6GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 840 EVO 250GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
13 godina
offline
OnePlus 3

Evo da javim, ROOTo sam mob i stavio sam gore FreedomOS 3.3. sa stock kernelom i SOT je i dalje na 3h. Ima li netko ideju u čemu je caka ? U proteklih godinu dana SOT je pao sa 5.5h na 3h. Jedina razlika je šta je 5.5h bilo na 7.1.1.,dok je ovaj od 3h na 8.1.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Vjerojatno ti je baterija osla...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: OnePlus 3
Ili ga probaj vratiti na 7.1.1 ili cekaj novi update najavljen za srpanj.
Kazem ja na svom nikad nisam ni imao SOT veci od 4 h sto bi znacilo da je baterija u banani od pocetka. Obzirom da se dosta ljudi zali na bateriju pogledaj tamo po njihovom forumu mozda dobijes jos koju ideju.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 3

Hvala svima na odgovoru i pomoći. Ma nema druge nego vratiti na 7.1.1. Baš ću vam screenshotat prije i poslje. Ma ja mislim da je do ROMa a ne do baterije. Nije star ni 2 god, iako možda je to boljka DASH charga....

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Da se još jednom javim i odjavim što se 3T tiče .

 

Tko prati temi vidio je da sam imao problema sa zvukom u slušalici i sa mikrofonom... a kasnije se i poečo smrzavati kada me netko nazove...

 

Uglavnom, otišao na servis DHL-om jedan utorak i vratio se u petak. Dobio ekran gratis (koji je bio razbijen u ćošku) ali mob je i dalje imao isti problem bez obzira što su mijenjali neke dijelove unutar nega.

Otišao opet u utorak na servis ali zbog neradnog petka i ponedjeljka se vratio u utorak. Mijenjali istu stvar i naravno problem ostao isti.

 

Nakon što sam se teći puta požalio na isti problem odlučili su mi zamjeniti 3T sa noim mobitelom. Budući da 3T više nemaju šalju mi OP5 8/128 Midnight Black.

 

Bez obzira što mi mob nije popravljen definitivno velika pohvala OnePlus-u na servisnoj podršci i brzini.

 

P.S. OP5 je na prodaju: OnePlus 5 8/128GB

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2018 0:32 (iandic).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 3

Svaka čast oneplusu, ali toliko je novi OP6...

Hearthstone: Maks0806#2960
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
maks0806 kaže...

Svaka čast oneplusu, ali toliko je novi OP6...

 8/128?  On je 569€što je cca cca 4240kn po trenutnom tečaju.

 

Formirao sam cijenu prema Njuškalu pa što bude... a i OP5 je novi prije godinu dana bio 559€ (4160kn).

 

Kolika je po tebi OK cijena za tražiti?

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2018 8:49 (iandic).
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Počni s ovom cijenom i onda svakih tjedan dana spusti za 5%. Tako ćeš saznati tržišnu cijenu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2018 21:49 (Did12).
11 godina
offline
OnePlus 3

Pa milsim da za godinu dana star flagship nema baš smisla tražiti koliko i za ovogodišnji mada ima više memorije. Ja sam novi za 3300 jedva prodao onaj šareni limited edition (128/8) model prije pola godine.

 

Da ja prodajem vjv bih stavio 3k

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 3

3k uvrh glave. To šta ima 128 GB ne znači baš ništa jer većini ljudi je i 64 GB dosta, a radije će ti netko nadodat kojih par 100kn više za OP6

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Izašao neki update:-)
Znači,Oxygen Updater i deri ...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
e.peace kaže...
Izašao neki update:-)
Znači,Oxygen Updater i deri ...

 Šta je novo ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Sickness kaže...
e.peace kaže...
Izašao neki update:-)
Znači,Oxygen Updater i deri ...

 Šta je novo ?

 Pa nako,ništa puno 

Changelog:
System

  • Updated Android security patch to 2018.7

Camera

  • Improved image quality for the front camera
  • Fixed manual ISO setting issue of 3rd party camera apps

Third-Party Apps

  • Fixed parallel WhatsApp crash issue
  • Fixed front camera zoom-in issues for Snapchat
9 godina
offline
OnePlus 3

Stiže Android P na Oneplus 3/3T, vidio danas objavu na njihovom Facebook profilu, ali i njihovom forumu. Kao njihovi developeri će svoje resurse usmjeriti na razvoj Android P  (9) umjesto Android 8.1 kojeg su najavili

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 3

Šta mislite ekipa, kolko bih mogao dobiti za OnePlus 3T 64Gb, s garancijom još do 4. mj. u savršeno očuvanom stanju, s 2 maske i tempered glass-om na njemu ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
OnePlus 3

Jel ima tko problema sa zvukom slušalice tokom poziva tako da jedva čuje sugovornika s druge strane iako je pojačano do kraja?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Ne, nikad imao takav problem.
7 godina
offline
Re: OnePlus 3
Ja nemam problema, ali sam vidio da ih se par zalilo na to na njihovom forumu, pa pogledaj malo tamo.
16 godina
offline
OnePlus 3

Imam OP3 preko dvije godine i baterija je polako otisla, htio bi je zamijenit. Jel zna netko dobrog servisera koji mijenja baterije?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice