OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 373.774
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Pušta se postupno, nismo nikad bili prvi na listi za dobiti neki upgrade. Doci ce kroz koji dan. 

13 godina
offline
Re: OnePlus 3
LIX kaže...

Pušta se postupno, nismo nikad bili prvi na listi za dobiti neki upgrade. Doci ce kroz koji dan. 

 Ma ja pokušavam preko Kanadskog VPN-a ali 0 bodova za sad.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
16 godina
offline
Re: OnePlus 3
Skinul sam i kad ocu instalirat telefon veli da imam noviju verziju i da pokusavam downgrade.
11 godina
offline
Re: OnePlus 3

Možeš skinuti s google playe oneplus updater, otamo skineš rom i lokalno instaliraš. Ultrabrzo i jednostavno.

jaska jaska jaskaja
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
KRISTIJANJE kaže...

Možeš skinuti s google playe oneplus updater, otamo skineš rom i lokalno instaliraš. Ultrabrzo i jednostavno.

 Hvala ti. Isprobam pa javim :)

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
OnePlus 3

Treba samo napomenuti da OnePlus nije popravio problem iz Beta 1 i 2 verzije gdje se "data partition" sjebo i onda se moralo tvornički resetirati mob

 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: OnePlus 3
Instalirao bez problema, nista novo u odnosu na beta 2, a s njom nisam imao problema pa ako tako ostane, razmisljam cak nabaviti i novu bateriju, jer ova mi sad izgura nekih 3.5 SOT.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 3

Meni se dogodio bootloop ali wipe cache je riješio problem. Za sad je oke, treba koji dan koristiti i viditi kak će se mob ponašati, najviše baterija

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
OnePlus 3

Da li vam rade bankovne aplikacije nakon update-a?

Ja jos nisam updateao pa me zanima prije nego to učinim

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
marsovac zemaljski kaže...

Da li vam rade bankovne aplikacije nakon update-a?

Ja jos nisam updateao pa me zanima prije nego to učinim

 Ne, morat ćeš ju ponovno aktivirati. Mene je na m-zabi tražilo ponovno identifikacijski i aktivacijski ključ, pa ako imaš fizički token onda ne moraš ići u banku već riješiš sve preko e-zabe.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
7 godina
offline
Re: OnePlus 3
Ako radis samo upgrade radi sve bez aktivacije. Ja sam radio do sad samo upgrade i nikad nije bila potrebna aktivacija. Ako ces nakon upgradea na tvornicke onda da. Nema problema, nemam lag, ne vidim potrebu za tim. Znqm da je bolje nakon velikog upgradea, ali za sad je ok i ovak.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 15:43 (mirkec1).
13 godina
offline
Re: OnePlus 3

A zasad je sve oke, čeka se prvi SOT 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Kako vas služe baterije nakon evo 2 godine starosti mobitela? Ja sam svojeg nažaost prodao prije godinu dana (i dan danas žalim što sam ga prodao) i tad sam jedva vukao 3-3.5h SOT-a. Pa evo čisto informativno me zanima :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
Gam3r kaže...

Kako vas služe baterije nakon evo 2 godine starosti mobitela? Ja sam svojeg nažaost prodao prije godinu dana (i dan danas žalim što sam ga prodao) i tad sam jedva vukao 3-3.5h SOT-a. Pa evo čisto informativno me zanima :)

 Ja sam svoju mijenjao nakon 2 god. Imaš malo gore iznad moj post o tome :D

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Hvala, pročitao sam prije tvoj post ali sam ga smetnuo s uma. Samo da se nadovežem na to zašto su ti zamjenili bateriju u jamstvu. U EU je zakonom tako određeno da ako je baterija u uređaju tj. ljepljena i ako je korisnik ne može sam izvaditi jamtvu na bateriju ti je isto ko i na sam uređaj, odnosno 24. mjeseca. Ako netko i ima drugačije, po zakonima od EU je tako propisano i uvijek se možeš na to pozvati. Reko da znaš zašto su ti je u jamstvu zamjenili :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
Gam3r kaže...

Hvala, pročitao sam prije tvoj post ali sam ga smetnuo s uma. Samo da se nadovežem na to zašto su ti zamjenili bateriju u jamstvu. U EU je zakonom tako određeno da ako je baterija u uređaju tj. ljepljena i ako je korisnik ne može sam izvaditi jamtvu na bateriju ti je isto ko i na sam uređaj, odnosno 24. mjeseca. Ako netko i ima drugačije, po zakonima od EU je tako propisano i uvijek se možeš na to pozvati. Reko da znaš zašto su ti je u jamstvu zamjenili :)

 Hvala ti. Ovo nisam znao.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
7 godina
offline
Re: OnePlus 3
Ja izvucem 3.5 SOTa, garancija je istekla, pa razmisljam da narucim novu bateriju, a trebao bi i staklo kamere promijeniti iako je puklo tako da ne smeta kod slikanja pa mi nije problem. Ali izvuce mi dan, a imam dva moba pa mi nije neki problem i zurba.
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: OnePlus 3
Mislim da ne možeš naručiti novu bateriju, nego moraš u OnePlus Poljska servisni centar fizički im poslati mob i čekati 1-2 tjedna da ti oni zamijene bateriju. A prije toga obavezan kompletan backup.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
OnePlus 3

Pojavljuje li se i vama Network Standby kao najveci potrosac baterije oko 20%?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
marsovac zemaljski kaže...

Pojavljuje li se i vama Network Standby kao najveci potrosac baterije oko 20%?

 Ne. Jesi li očistio cache nakon updatea ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
9 godina
offline
Re: OnePlus 3
Sickness kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Pojavljuje li se i vama Network Standby kao najveci potrosac baterije oko 20%?

 Ne. Jesi li očistio cache nakon updatea ?

 Jesam ali nista nije pomoglo.

Ovi iz supporta za oneplus mi kazu da napravim hard reset ali mi treba za bankovne aplikacije a to ne mogu napraviti jer sam van Hrvatske a imam jedan racun u Hrvatskoj otvoren

13 godina
offline
Re: OnePlus 3
marsovac zemaljski kaže...
Sickness kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Pojavljuje li se i vama Network Standby kao najveci potrosac baterije oko 20%?

 Ne. Jesi li očistio cache nakon updatea ?

 Jesam ali nista nije pomoglo.

Ovi iz supporta za oneplus mi kazu da napravim hard reset ali mi treba za bankovne aplikacije a to ne mogu napraviti jer sam van Hrvatske a imam jedan racun u Hrvatskoj otvoren

Uhh grdo. A fizički token pretpostavljam, nemaš ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
9 godina
offline
Re: OnePlus 3
Sickness kaže...
marsovac zemaljski kaže...
Sickness kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Pojavljuje li se i vama Network Standby kao najveci potrosac baterije oko 20%?

 Ne. Jesi li očistio cache nakon updatea ?

 Jesam ali nista nije pomoglo.

Ovi iz supporta za oneplus mi kazu da napravim hard reset ali mi treba za bankovne aplikacije a to ne mogu napraviti jer sam van Hrvatske a imam jedan racun u Hrvatskoj otvoren

Uhh grdo. A fizički token pretpostavljam, nemaš ?

 nažalost ne, možda se popravi samo od sebe iako sumnjam

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Sickness kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Da li vam rade bankovne aplikacije nakon update-a?

Ja jos nisam updateao pa me zanima prije nego to učinim

 Ne, morat ćeš ju ponovno aktivirati. Mene je na m-zabi tražilo ponovno identifikacijski i aktivacijski ključ, pa ako imaš fizički token onda ne moraš ići u banku već riješiš sve preko e-zabe.

 Druže ako može malo pojašnjenje oko aktivacije preko tokena?

Ja sam u BiH  imam token i sve što treba ali ja tu opciju ne vidim kad se ulogujem sa PC-a.E sad il ja ne znam naći tu opciju ili ta opcija u BiH ne važi.

7 godina
offline
Re: OnePlus 3
Odgovorili mi da nemaju baterija za 3T. Divno. Ili se nadati da ce je jos imati ili traziti neku koja je ok prema necijem iskustvu. Ili riskirati s nekom fejk.... Neka preporuka mozda?
8 godina
offline
Re: OnePlus 3
Probaj na stranim forumima vidjeti koje koriste baterije ili napraviti upit na xda forumu.

Vidim na eBayu da ima OEM ali nekako sumnjam da su OEM 😀
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
e.peace kaže...
Sickness kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Da li vam rade bankovne aplikacije nakon update-a?

Ja jos nisam updateao pa me zanima prije nego to učinim

 Ne, morat ćeš ju ponovno aktivirati. Mene je na m-zabi tražilo ponovno identifikacijski i aktivacijski ključ, pa ako imaš fizički token onda ne moraš ići u banku već riješiš sve preko e-zabe.

 Druže ako može malo pojašnjenje oko aktivacije preko tokena?

Ja sam u BiH  imam token i sve što treba ali ja tu opciju ne vidim kad se ulogujem sa PC-a.E sad il ja ne znam naći tu opciju ili ta opcija u BiH ne važi.

 Samo slijedi korake po brojevima kako sam ti napisao, nakon šta obaviš sve s druge slike i poruka ti stigne na mobitel, vraćaš se ponovno na prvu sliku i stisneš ovo šta sam označio brojem 6 :)

  

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Re: OnePlus 3
e.peace kaže...
Sickness kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Da li vam rade bankovne aplikacije nakon update-a?

Ja jos nisam updateao pa me zanima prije nego to učinim

 Ne, morat ćeš ju ponovno aktivirati. Mene je na m-zabi tražilo ponovno identifikacijski i aktivacijski ključ, pa ako imaš fizički token onda ne moraš ići u banku već riješiš sve preko e-zabe.

 Druže ako može malo pojašnjenje oko aktivacije preko tokena?

Ja sam u BiH  imam token i sve što treba ali ja tu opciju ne vidim kad se ulogujem sa PC-a.E sad il ja ne znam naći tu opciju ili ta opcija u BiH ne važi.

Update sa slikama:

 
 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2019 22:36 (Sickness).
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Hvala drug,ali te opcije kod mene nema.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice