P20 pro vs s9+

poruka: 6
|
čitano: 2.247
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
P20 pro vs s9+

Ukratko prema GSM areni izgleda mi da P20 pro ima katastrofalnu kameru koja je tamna i mutna. Na nekim drugim testovima vidm da je tu negdje u rangu S9+. Sad me zanima da li je netko probao u živo usporediti ili ima neki od ta dva mobitela? Kakva je razlika? Vidim da su po cijeni tu negdje.

Kakav je Xiaomi mi mix 2S u usporedbi s navedinima pošto je nešto jeftiniji?

Najbitnije stavke su mi kamera i baterija.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 14:00 (axos).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: P20 pro vs s9+

p20 pro ima najbolju kameru na trzistu, barem po senzoru.. mix 2s ili?

12 godina
offline
P20 pro vs s9+

Sa P20 pro ako znaš fotografiju možeš izvući najbolje fotke ikad. Na S9+ ćeš izvući najbolje fotke u auto modu. Mix2s ima super kameru, ali ipak ne na razini ova dva, makar nije predaleko.

Ako ti se da zezati sa postavkama i proučavati, P20 pro ima potencijalno najbolju kameru, a i svakako veću bateriju

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: P20 pro vs s9+
Deutsch kaže...

p20 pro ima najbolju kameru na trzistu, barem po senzoru.. mix 2s ili?

 Da

10 godina
offline
P20 pro vs s9+

Ako su ti najbitnije stavke baterija i kamera, a video manje bitan onda svakako P20 PRO.

S9+ ima bolji video u 4K jer ima stabilizaciju, ako mislis snimati u 1080p onda je i P20 PRO odlican jer mu je video u toj rezoluciji vrhunski stabiliziran.

Sto se fotki tice prednost S9+ je u auto mode, a u manual mode prednost bi dao P20 PRO.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
P20 pro vs s9+

Xiaomi pretpostavljam je bitno lošiji kad ga ne spominjete

Kakav je procesor u p20? Vidim da stari kirin 955 (iz p9) ima malo viši takt od kirina 970. U čemu je fora? Veči IPC ili?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice