Pao mobitel u vodu

poruka: 10
|
čitano: 4.569
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Mobitel opran u perilici

Znaci stara mi oprala nehotice mobitel u perilici rublja,srecom pa nije LG 4X nego Nokiju 100 koja dodje 200 KN.

Htio bi spasiti mob jer mi je backup kad LG-ju krepa baterija,i za alarm i pozive dusu dao.
Citao sam da se mobitel stavlja u destiliranu vodu,a sto sa baterijom,osusiti je fenom ili ?

Mobitel je vec oko pola sata u destiliranoj,sto dalje ili nesto drugo ?  

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2013 14:46 (doky01akablava).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mobitel opran u perilici
doky01akablava kaže...

Znaci stara mi oprala nehotice mobitel u perilici rublja,srecom pa nije LG 4X nego Nokiju 100 koja dodje 200 KN.

Htio bi spasiti mob jer mi je backup kad LG-ju krepa baterija,i za alarm i pozive dusu dao.
Citao sam da se mobitel stavlja u destiliranu vodu,a sto sa baterijom,osusiti je fenom ili ?

Mobitel je vec oko pola sata u destiliranoj,sto dalje ili nesto drugo ?  

 Osuši ga fenom i u rižu ga stavi tjedan dana da izvuće vlagu ali ne kuhanu rižu nego nasipaj sirovu rižu u posudu i stavi mobitel u nju.

Poželjno je stisnuti HVALA
15 godina
offline
Pao mobitel u vodu

Mobitel pali i sve radi,samo je ostala kao voda ispod ekrana.
Jel se to moze kako ukloniti osim zamjenom ekrana,nekako da izvuce ?  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pao mobitel u vodu

trebas odvojit sami panel od folija njegovih,dakle rastavit ekran skroz i posusit fleke te

otkup neispravne elektronike
9 godina
neaktivan
offline
Pao mobitel u vodu

Ljjudi mobitell mi je pao u vodi prije nekih mjesec i pol. jos ne radi sto da uradim molllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllim pomoc!{#}

 
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pao mobitel u vodu
Katarina2511 kaže...

Ljjudi mobitell mi je pao u vodi prije nekih mjesec i pol. jos ne radi sto da uradim molllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllim pomoc!{#}

Stavi u plasticnu posudu sirove rize (nekuhane). U rizu stavi mobitel da je full prekriven. Riza ce privuci azijata, koji je dovoljno pametan da popravi telefon.

*dobitnik i7-4790K!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pao mobitel u vodu

i to sam pokušala al ne znam više imaš li koji jos savjet

12 godina
offline
Pao mobitel u vodu

Prije mjesec i pol xD odnesi na servis za dijagnozu ali mrtvo je to 99%

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pao mobitel u vodu
doky01akablava kaže...

Mobitel pali i sve radi,samo je ostala kao voda ispod ekrana.
Jel se to moze kako ukloniti osim zamjenom ekrana,nekako da izvuce ?  

ima ti jedan mali trik inace to samo pali kod smatfonova ali mozda i tebi uspije.....lipo ga stavi na punjac i upali muziku ili tako nesto(neznam jeli ti mobitel podrzava video) ali uglavnom upali nesto i stavi da se to stalno vrti i onda ga stavi ispod kusina tako da se dobro ugrije.

FC Barcelona
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.11.2014 18:22 (MOgY).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pao mobitel u vodu
Katarina2511 kaže...

Ljjudi mobitell mi je pao u vodi prije nekih mjesec i pol. jos ne radi sto da uradim molllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllim pomoc!{#}

Ako nakon mjesec i pol ne radi znaci da je mrtav(pod time da si pokusala napunit batt), jer se sigurno do sad osusio.

You dont make 500 million friends without a few enemies.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice