Pixel 2 i Pixel XL 2

poruka: 422
|
čitano: 95.607
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
C3c1l kaže...
kbenzema kaže...

Eto prije 1h na ebay aukciji XL model s računom od 16.5. otišao za 505€. Stalno sam pratio, bio blizu, uletio lik s ponudom od 505€ i idem stisnut 510€ i vrijeme istekne, sekundu dvije zakasnio  Možda je tu neko s foruma uzeo? :)

 

imas na njusakalu oglas, nov u kutiji za 3500 kn, kaze da nema garanciju i predaja samo na ruke, ne salje postom.

 

 

To zvuci kao da je ukradeni, nema ni punjaca...kutija isto nije originalna.

Imam taj mob sa svime sto dolazi i tako kutija ne izgleda.

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...
C3c1l kaže...
kbenzema kaže...

Eto prije 1h na ebay aukciji XL model s računom od 16.5. otišao za 505€. Stalno sam pratio, bio blizu, uletio lik s ponudom od 505€ i idem stisnut 510€ i vrijeme istekne, sekundu dvije zakasnio  Možda je tu neko s foruma uzeo? :)

 

imas na njusakalu oglas, nov u kutiji za 3500 kn, kaze da nema garanciju i predaja samo na ruke, ne salje postom.

 

 

To zvuci kao da je ukradeni, nema ni punjaca...kutija isto nije originalna.

Imam taj mob sa svime sto dolazi i tako kutija ne izgleda.

 ako je imalo zdrav sigurno nece prodavati ukraden mobitel na njuskalu i traziti da se preda na ruke

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...
R36 kaže...

 A ja se neckam da li da ga instiram.Idem sad instalirati update.

 

 

Kako ti se cini?

Ja sam taman bio poceo razmisljati da se vratim na predhodni Android i dodje ovaj update koji je popravio ono sto mi je smetalo.

Imao sam stalno dojam da nisu sve stvari optimizirane onako kako se ocekuje od Pixela, a ovaj zadnji update je rijesio bas to i dodao jos neke sitne kozmeticke promjene.

Ostajem na ovoj verziji Androida P jer sada sve radi savrseno.

 

Sto se moba tice imam ga sada vec oko mjesec dana i super je.

Najvise odusevljava sto je sve nekako na svome mjestu i uopce ne zelis nista dirati.

Na svakom mobu do sada sam stavljao Nova launcher, isprobavao razne kamera app koje su cesto bolje radile od onih po defaultu, a ovdje sve radi najbolje onajko kako je proizvodjac zamislio.

Ovo je bas kao iPhone na Androidu.

 

Jedina stvar koja mi smeta na Pixelu 2 XL od prvog dana su bocne tipke...nevjerovatno koliko su mlitave i bez neke povratne informacije.

Bas sam malo usporedio sa Oneplus 6 od zene i tamo su tipke savrsene.

To mi je ujedno i jedina "mana" s kojom se moze zivjeti.

Ma odličan. Dizajn je napokon moderan a ne sterilan. Sve je oku ugodnije, multitasking isti kao na Iphone X. Zakon. Duplo bolje kad je vodoravan multitasking nego okomit.

Isto što ti kažeš - jednostavno nemam potrebe ništa dirat jer sve ima smisla. Sve radi kao podmazano.

Gledam sad - 87% baterije a 1h Sot-a., rama uvijek imam dosta., i kad je sve upaljeno uvijek mi je slobodno 1-1.3GB. Ništa ne gasim i sve radi u pozadini.

Još brže procesuiranje slike na HDR+ sam primjetio. Ne znam da li si primjetio ali kako je sve odlično sinkronizirano (fotogragfije, napomene,zabilješke,navigacija). Ja rentao auto i dobijem na G-mail potvrdu. Za par dana mi sam kalendar izbaci da sam rentao auto i da moram otići po njega za 4h. Šokiran - rekao koji k. Sve je odlično sinkronizirano i sve odlično radi.

 

Stvarno sam mislio da je Samsung top i da je to to., ali sad kad vidim Pixel + P i kako to sve radi. Nema boljeg i kompletnijeg moba. Moje osobno mišljenje.

 

I da - ova beta verzija radi savršeno.

 

Pitanjce - kažeš za AOD da vidiš prognozu. Ja to ne nalazim ili nešto krivo radim. Pretpostavljam da treba GPS biti upaljen, a ne da sam upišeše grad??

 

10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
R36 kaže...

Ma odličan. Dizajn je napokon moderan a ne sterilan. Sve je oku ugodnije, multitasking isti kao na Iphone X. Zakon. Duplo bolje kad je vodoravan multitasking nego okomit.

Isto što ti kažeš - jednostavno nemam potrebe ništa dirat jer sve ima smisla. Sve radi kao podmazano.

Gledam sad - 87% baterije a 1h Sot-a., rama uvijek imam dosta., i kad je sve upaljeno uvijek mi je slobodno 1-1.3GB. Ništa ne gasim i sve radi u pozadini.

Još brže procesuiranje slike na HDR+ sam primjetio. Ne znam da li si primjetio ali kako je sve odlično sinkronizirano (fotogragfije, napomene,zabilješke,navigacija). Ja rentao auto i dobijem na G-mail potvrdu. Za par dana mi sam kalendar izbaci da sam rentao auto i da moram otići po njega za 4h. Šokiran - rekao koji k. Sve je odlično sinkronizirano i sve odlično radi.

 

Stvarno sam mislio da je Samsung top i da je to to., ali sad kad vidim Pixel + P i kako to sve radi. Nema boljeg i kompletnijeg moba. Moje osobno mišljenje.

 

I da - ova beta verzija radi savršeno.

 

Pitanjce - kažeš za AOD da vidiš prognozu. Ja to ne nalazim ili nešto krivo radim. Pretpostavljam da treba GPS biti upaljen, a ne da sam upišeše grad??

 

 

 

Kod mene je ukljuceno "use location" , ali i kada to iskljucim prikazje mi se prognoza u AOD.

Sada je nacrtano zuto sunce i bas lijepo izgleda. :)

 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
C3c1l kaže...
kbenzema kaže...

Eto prije 1h na ebay aukciji XL model s računom od 16.5. otišao za 505€. Stalno sam pratio, bio blizu, uletio lik s ponudom od 505€ i idem stisnut 510€ i vrijeme istekne, sekundu dvije zakasnio  Možda je tu neko s foruma uzeo? :)

 

imas na njusakalu oglas, nov u kutiji za 3500 kn, kaze da nema garanciju i predaja samo na ruke, ne salje postom.

 

https://www.njuskalo.hr/ostali-mobiteli/google-pixel-2-xl-128-gb-oglas-25619192

 

Misliš na ovog lika? Pitao sam ga jel mob nov i jel ima garanciju. Rekao je da je nov, bez punjača i zadnja cijena 3400. Znači pustio bez pitanja, sumnjivo mi to malo. Taj oglas već stoji bar 2-3 tjedna. Mada moguće da ga je uzeo na ebayu na aukciji od nekog ko je kupio u US.

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
kbenzema kaže...
C3c1l kaže...
kbenzema kaže...

Eto prije 1h na ebay aukciji XL model s računom od 16.5. otišao za 505€. Stalno sam pratio, bio blizu, uletio lik s ponudom od 505€ i idem stisnut 510€ i vrijeme istekne, sekundu dvije zakasnio  Možda je tu neko s foruma uzeo? :)

 

imas na njusakalu oglas, nov u kutiji za 3500 kn, kaze da nema garanciju i predaja samo na ruke, ne salje postom.

 

https://www.njuskalo.hr/ostali-mobiteli/google-pixel-2-xl-128-gb-oglas-25619192

 

Misliš na ovog lika? Pitao sam ga jel mob nov i jel ima garanciju. Rekao je da je nov, bez punjača i zadnja cijena 3400. Znači pustio bez pitanja, sumnjivo mi to malo. Taj oglas već stoji bar 2-3 tjedna. Mada moguće da ga je uzeo na ebayu na aukciji od nekog ko je kupio u US.

sta te kosta ici pogledati.

koga briga od kuda ga je on nabavio.. meni je italia blizu pa sam gledao na njihovim oglasnicima, od 500-600 eura se krecu cijene novih zapakiranih.

znaci da se uz malo srece moze ubosti za 450 ako ne i manje

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Košta me put 150-200 kn do zg :D
Sve više mi se čini da ga neću ulovit prije izlaska novog pixela, valjda do onda malo padne cijena ovom
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Ukoliko netko traži, prodajem Pixel 2, 64GB. Kupljen na ebay-u. Sa Njemačkom garancijom. Prvi je bio krepao pa su drugi na garanciju poslali novi. Korišten vrlo malo, stanje mint.

Ponude u inbox.
Zg i okolica, ostatak pošta.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
kbenzema kaže...
C3c1l kaže...
kbenzema kaže...

Eto prije 1h na ebay aukciji XL model s računom od 16.5. otišao za 505€. Stalno sam pratio, bio blizu, uletio lik s ponudom od 505€ i idem stisnut 510€ i vrijeme istekne, sekundu dvije zakasnio  Možda je tu neko s foruma uzeo? :)

 

imas na njusakalu oglas, nov u kutiji za 3500 kn, kaze da nema garanciju i predaja samo na ruke, ne salje postom.

 

https://www.njuskalo.hr/ostali-mobiteli/google-pixel-2-xl-128-gb-oglas-25619192

 

Misliš na ovog lika? Pitao sam ga jel mob nov i jel ima garanciju. Rekao je da je nov, bez punjača i zadnja cijena 3400. Znači pustio bez pitanja, sumnjivo mi to malo. Taj oglas već stoji bar 2-3 tjedna. Mada moguće da ga je uzeo na ebayu na aukciji od nekog ko je kupio u US.

Lik je legit kupovao sam od njega. Jamstvo ima ali u US i moras tamo slati ako bude sto

8 godina
neaktivan
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

ocean77 hahah kakav si ti lik, opet p20?:P

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Deutsch kaže...

ocean77 hahah kakav si ti lik, opet p20?:P

 Pa kad mi se svidio...ne obicni vec PRO.

Pixel je savrseni mob i kamera mu je mozda cak i sa boljim IQ, ali one dodatne funkcije kamere koje ima P20 PRO su mi odlicne.

Isprobao sam sada dosta mobitela i P20 PRO mi je ostavio najbolji dojam ukupno.

S9+ mi se ne svidja, G7 jos manje, Mi8 se jos nije dokazao i svidja mi se jos U12+...kada sve uzmem u obzir P20 PRO mi je ove godine najzaokruzeniji proizvod sa meni nekim bitnim detaljima koje ne nudi nitko.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 20:18 (ocean77).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

dada i mislio sam na p20, sada kada su poboljsali sa updateom moglo bi to bolje bit na automatici :)

ali jbg jednostavno za nekakvo bolje fotografiranje p20 pro je najbolji zbog tog najveceg senzora i da se najvise izvuci iz njega

sljedeci mate bi mogao imat novi chipset i da ima ovaj senzor (ne imanje notcha bi isto bio veliki plus) netko iz drugih tabora bi morao poduzet nesto iako svejedno p20 pro nije toliko prepoznat u javnosti siroj masi osim nama malo it pismenijima, nazalost..

9 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

S kolegom NorthBlue sam se brzo dogovorio u vezi kupnje Pixela 2, običnog, ne XL. Jedva čekam da stigne pa da se priključim Pixel taboru :)

 
2 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Jučer stigla pila. Sve kako je kolega rekao, stanje ko iz dućana, svi papiri, sva oprema. Cijena sitnica, jeftinije nego na ebayu. Tako da kolegi isto velika pohvala.

 

Radi se o običnoj verziji, ne XL i mogu reći da uopće nije tolko ružan, nešto tipa iphone 6, 7, 8. Da sam uzeo XL verziju definitivno bi mi bio prevelik. Naručio sam odmah masku i kaljeno iz neutrina. Maska ona koju je već neko stavio tu, za 40 kn odlična, cijena ko da sam uzeo s europskog ebaya. Kaljeno ne prekriva cijeli ekran, al za prvu ruku će poslužit, pogotovo jer sam od sutra 4 dana na festivalu, treba ga zaštitit sa svih strana 

 

Zasad kolko ga koristim, jednostavno sam oduševljen. Imao G4, G6, pa S7 i između njih se nije osjetila razlika u brzini, al sad kad sam ovo primio u ruke, jednostavno leti. Razmišljam još dal da stavim android P betu ili da pričekam full verziju još kojih 2-3 mjeseca. Otisak prsta odličan, ekran odličan, osvjetljenje mi je praktički skoro stalno ispod 30% jer se stvarno odlično vidi, kad sam u zatvorenom prostoru zna mi bit ispod 10%. Baterija je prosječna, rekao bi u rangu S7, al teško je sudit nakon tek 30h korištenja. Tipkovnica mi je malo čudna, iako sam na svakom uređaju koristio gboard, al moram priznati da na ovom dosta slova fulam, al naviknut ću se, kao i na ove tipke sa strane. Nije mi jasna pozicija volume i power tipki, to je zasad jedina veća mana. Kameru nisam isprobao, ali kao što rekoh, idućih dana sam na festivalu tak da slijedi testiranje odma u glavu 

 

Tolko od mene zasad. Nabacim koju sliku kad se vratim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 20:34 (kbenzema).
 
7 0 hvala 1
12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Ma meni je ovaj Google čisti android lud kao šiba. Kako to sve odlično tj bez greške radi na Pixelu.

 

Jučer kako je počelo SP2018...rekoh da se ne jebem s nikakvih aplikacijama pretpostavljam da ima google neki feed za pračenje svega toga. Našao na kraju taj feed Sport - sve detaljno i uredno složeno, ma nema što ne možeš vidjet - od slika igrača, taktike i ostalih stvari.

Zabili Rusi gol, odmah stiže obavjest na mob - ma sve odlično napravljeno.

 

Kad pogledam taj Google feed - toliko toga može stavit iz različitih interesnih skupina zanimljivosti da je to stvarno pohvalno. Nema o čemu te ne mogu obavještavat - od kulture, sporta,vijesti, ma svega. Nije da ono sad oni tebe izbacuju na blef vijest i sl...nego točno znaju što pratiš i to ti izbace.

 

Još jedan sitnica koja mi je poboljšala ukupan doživljaj Pixela 2 XL i čistog androida.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 9:11 (R36).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
R36 kaže...
Kad pogledam taj Google feed - toliko toga može stavit iz različitih interesnih skupina zanimljivosti da je to stvarno pohvalno. Nema o čemu te ne mogu obavještavat - od kulture, sporta,vijesti, ma svega. Nije da ono sad oni tebe izbacuju na blef vijest i sl...nego točno znaju što pratiš i to ti izbace.

 E, da. Netko bi rekao da je to problem :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Elles D. kaže...
R36 kaže...
Kad pogledam taj Google feed - toliko toga može stavit iz različitih interesnih skupina zanimljivosti da je to stvarno pohvalno. Nema o čemu te ne mogu obavještavat - od kulture, sporta,vijesti, ma svega. Nije da ono sad oni tebe izbacuju na blef vijest i sl...nego točno znaju što pratiš i to ti izbace.

 E, da. Netko bi rekao da je to problem :)

Hahahaha u pravu si.

Svi se brinuo o svojoj sigurnosti a više su ljudi o sebi objavili neke stvari nego što zapravo sam Google zna.

 

11 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
R36 kaže...

Ma meni je ovaj Google čisti android lud kao šiba. Kako to sve odlično tj bez greške radi na Pixelu.

 

Jučer kako je počelo SP2018...rekoh da se ne jebem s nikakvih aplikacijama pretpostavljam da ima google neki feed za pračenje svega toga. Našao na kraju taj feed Sport - sve detaljno i uredno složeno, ma nema što ne možeš vidjet - od slika igrača, taktike i ostalih stvari.

Zabili Rusi gol, odmah stiže obavjest na mob - ma sve odlično napravljeno.

 

Kad pogledam taj Google feed - toliko toga može stavit iz različitih interesnih skupina zanimljivosti da je to stvarno pohvalno. Nema o čemu te ne mogu obavještavat - od kulture, sporta,vijesti, ma svega. Nije da ono sad oni tebe izbacuju na blef vijest i sl...nego točno znaju što pratiš i to ti izbace.

 

Još jedan sitnica koja mi je poboljšala ukupan doživljaj Pixela 2 XL i čistog androida.

 Feed nije pixel specifičnost, svaki android to ima. Iako je odlična stvar, Google news sam počeo koristiti, puno je bolji a radi na istom principu sa više opcija i izbora feeda koje želiš. Probaj

10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
R36 kaže...

 

 

Jučer kako je počelo SP2018...rekoh da se ne jebem s nikakvih aplikacijama pretpostavljam da ima google neki feed za pračenje svega toga. Našao na kraju taj feed Sport - sve detaljno i uredno složeno, ma nema što ne možeš vidjet - od slika igrača, taktike i ostalih stvari.

Zabili Rusi gol, odmah stiže obavjest na mob - ma sve odlično napravljeno.

 

Kad pogledam taj Google feed - toliko toga može stavit iz različitih interesnih skupina zanimljivosti da je to stvarno pohvalno. Nema o čemu te ne mogu obavještavat - od kulture, sporta,vijesti, ma svega. Nije da ono sad oni tebe izbacuju na blef vijest i sl...nego točno znaju što pratiš i to ti izbace.

 

Dodao sam i ja to, odlicno funkcionira.

 

Sto se Pixela tice nakon nekog vremena koliko ga imam moram priznati da je ovo mob koji me najvise podsjeca na iPhone samo sto ima bolju kameru.

Tesko se oteti dojmu da je svaki Android mob neka improvizacija, neki bolja, neki losija.

Huawei i njihov EMUI mozda najlosija od svih koje sam probao jer kada sam imao P20 PRO momentalno sam stavio NOVA launcher i onda je to bio OK mob.

Samsung se nesto poravio i vizualno to izgleda solidno i vise ne steka kao nekada gdje recimo kliknem na imenik, a on u njega udje za 2-3 sec.

Xiaomi je definitivno sa svojim MIUI bolji od Huawei EMUI i vizualno ne izgleda uopce lose.

Od ostalih najblizi Pixelu i tom cistom Androidu koji je po korisnickom iskustvu najblizi iPhone iOS-u uvrstio bih jos Oxygen OS na Oneplusu.

Ja sam se potpuno navikao na cisti Android P i svidja mi se i sve sto uzmem nakon toga mi izgleda kao improvizacija i jedina stvar koja mi na Pixelu fali je kompleksnija kamera.

Kada kazem kompleksnija mislim na ono brdo opcija kakvo ima P20 PRO...sto je najsmjesnije kamera na Pixelu je toliko dobra da bih zapravo trebao momentalno zaboraviti bilo koji drugi mob jer mu nijedan nije ravan po IQ kamere u svim uvjetima i kao P&S...izvadis iz djepa i bam...spremis u djep i ne razmisljas jel ispala dobro, dali je pravilno eksponirao, odabrao pravilan ISO, WB...u 95% slucajeva odradi tocno onako kao bi i ja na manual mode...samo sto ja ipak volim mrdati po manualu.

Ako cu ostaviti po strani moju opsesiju manualnim modom kamere Pixel 2 XL je vjerojatno najbolji mob koji sam do sada imao jer nema niti jednu slabost...super ekran, vodootporan, dovoljno robustan da imam dojam da bi ga mogao bez beda nositi cak i bez maske, stereo zvucnici koji super zvuce, vrhunski opci dojam rada moba jer te bas nicim ne zivcira, kamera koja cita moje misli, video koji je stabiliziran bolje od bilo cega sto sam ikada do sada probao...doslovno 4K video izgleda kao da je kamera konstantno na vrhunskom gimbalu...ono sto bih ja zelio je jedan update koji bi na kameri dodao pravi M mode i onda bih taj mob ostavio vjerojatno najmanje godinu dana kod sebe.

 

12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Jel presao netko od vas s Google Pixel OG na Pixel 2? Da cujem dojmove :D 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Iskljucio sam animacije za UI i mob tek sada doslovno leti...aktivirao sam i face unlock koji nisam do sada koristio.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Vi koji imate Pixel gadgete, može koja slika njih, i zaštitu kakvu koristite?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Timo kaže...

 Feed nije pixel specifičnost, svaki android to ima. Iako je odlična stvar, Google news sam počeo koristiti, puno je bolji a radi na istom principu sa više opcija i izbora feeda koje želiš. Probaj

Znam da nije, ali evo ovdje mi je to najbolje iskoristivo od svih mobitela.

 

Mislim da ti je Google feed na Pixelima...

ocean77 kaže...
Iskljucio sam animacije za UI i mob tek sada doslovno leti...aktivirao sam i face unlock koji nisam do sada koristio.

 I ja probao isključit animaciju. Humor koliko je to brzo. Neću pretjerat ako kažem da je onda brže od Iphonea. Ali sam na kraju vratio na x0.5 brzinu animacije.

13 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Meni na Pixelu 1x animacije izgledaju fantazija, bas zato jer su skroz fluidne bez ikakvog gubitka fps-a i slicno. Dok recimo na drugim mobitelima izuzev iPhona nije bas uvijek tako. 

 

Ja na skoro svakom mobitelu kojeg imam animacije odma prebacim na 0.5x i to je to. Ne podnosim nedostatak animacija pa mi je ovo idealno

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
R36 kaže...
Timo kaže...

 Feed nije pixel specifičnost, svaki android to ima. Iako je odlična stvar, Google news sam počeo koristiti, puno je bolji a radi na istom principu sa više opcija i izbora feeda koje želiš. Probaj

Znam da nije, ali evo ovdje mi je to najbolje iskoristivo od svih mobitela.

 

Mislim da ti je Google feed na Pixelima...

 

ma i mislio sam na Google Feed  (onaj veliki G u aplikacijama)

 

imam ga i na huaweiu i na oneplus, dobar je, ali google news je puno bolji

10 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

https://www.flickr.com/photos/91060809@N05/shares/iZLPpF

 

 

Adobe Lightroom camera, professional mode na Pixel 2 XL.

Cisto malo razgibavanja sa manualnim postavkama kojih default camera app nema.

Sreca da postoje alternative, a jedna od boljih sto se Pixela tice je Lightroom...odlicna stvar je sto ne radi export RAW fileova iz app u galeriju vec prvo nudi obradu RAW-a unutar Loghtroom-a pa tek nakon toga ide u galeriju...gore su tri primjera.

 

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Evo nekoliko kraćih snimki s više pozicija, različiti uvjeti, na jednoj od njih se vidi da je poprilično zumirano

 

 

 

 

 

 

Slike nemam još volje pregledavat, nadam se da budem do vikenda.

 

 

 
1 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Da nebi sve bilo idealno na Pixelu, tri pitanja:

Koristim gmail app i u nju sam dodao i račun od hotmaila na koji mi ne dolaze uopće mailovi sve dok ga ne otvorim.

 

 

Druga stvar, imam na viberu grupu s frendovima koja mi je na mute iz razloga da stalno ne zvoni, ali kad bi otključao mob na ikoni bi bilo prikazano da imam neke poruke, dok sad tog na Pixelu uopće nema. Jel to do verzije androida ili? 

 

Treće, kad ga spojim na komp i idem prebacit slike, uvijek samo puni te moram ručno na mob uključit transfer files. Ima možda opcija da to bude stalno uključeno?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 6:37 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
kbenzema kaže...

Da nebi sve bilo idealno na Pixelu, tri pitanja:

Koristim gmail app i u nju sam dodao i račun od hotmaila na koji mi ne dolaze uopće mailovi sve dok ga ne otvorim.

 

 

Druga stvar, imam na viberu grupu s frendovima koja mi je na mute iz razloga da stalno ne zvoni, ali kad bi otključao mob na ikoni bi bilo prikazano da imam neke poruke, dok sad tog na Pixelu uopće nema. Jel to do verzije androida ili? 

 

Treće, kad ga spojim na komp i idem prebacit slike, uvijek samo puni te moram ručno na mob uključit transfer files. Ima možda opcija da to bude stalno uključeno?

 

1. Za hotmail ili druge pretince ne znam. Koristim samo gmail i uredno radi.

2. Nemam ni ja ikonice da piše broju poruka ili da sam dobio poruku. Meni ne smeta. Možeš si namjestit da ti ne vibrira ali da ti stižu poruke u obavjesni centar.

3. Tako mi je bilo na svakom mobitelu. Očeš Samsung, LG pa i Pixel. Doslovno samo jedan klik da uključiš transfer file., ili se strpiše 2-3sek i onda ti izbaci da li želiš slike prebacit.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Gmail mi radi oke, al Hotmail zeza, probat ću maknut account pa opet dodat. Kaj se tiče transfer files, to bi na prošlim mob jednom namjestio i svaki idući put bi bilo sve u redu, dok tu moram stalno namještat.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice