Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.930
|
čitano: 10.915.049
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
pozdrav, zanima me preporuka mobitela do 250e. Jako mi se svidja p8 lite 2017 ali sam ga juce probao u radnji i zakocio mi je koji put sto mi se nikako ne svidja. Kakvi su ovi samsung modeli ?
spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
pozdrav, zanima me preporuka mobitela do 250e. Jako mi se svidja p8 lite 2017 ali sam ga juce probao u radnji i zakocio mi je koji put sto mi se nikako ne svidja. Kakvi su ovi samsung modeli ?
spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Motorola Moto G5.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Sto si probao da je zakocio? Nakon B110 radi kao putar.
Iako ni s motorolom neces pogrijesit
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ma nista specijalno samo po meniju i u kameru ulazio. Ali ipak mislim da cu njega uzeti nekako mi je ljepsi od motorole a za to stekanje cu zazmiriti na jedno oko, valjda mi se ucinilo :D
spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ma nista specijalno samo po meniju i u kameru ulazio. Ali ipak mislim da cu njega uzeti nekako mi je ljepsi od motorole a za to stekanje cu zazmiriti na jedno oko, valjda mi se ucinilo :D
spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Može preporuka koji mobitel uzeti,huawei p9 lite ili honor 7 lite? Da li ima neke bitne razlike među njima?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Trebalo bi napraviti listu best buy uređaja do 500, 1000, 1500 i 2000kn. Tako da ljudi znaju šta kupit.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Boixus Nois PS kaže...

sve uređaji u cijeni do 1400 koliko sam platio A5 a koji je bio bolji.

 

Nego zanima za Huawei p9 lite za njega sam se odlučio...Vidim da imaju 2 verzije sa 2gb i sa 3gb...Na našem tržištu sa koliko Gb se prodaju?

Btw vidim ima ga u Elipsu za 1700kn uz to se dobije garancija na lom od stakla na 2 godine?

 

Dali se isplati ili ne?Jer mislim kupiti za 1500kn novi zapakiran preko njuškala.

Svaka cast na odabiru...

1500kn za p9 lite...

Clap clap

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
10 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nisam ga kupio.

 

Uzeo sam P8 lite za 1000 sa 2 godine garancije na ekran.

Mob mi je dobar i to je glavno.

 

A sad dali sam mogao kupovati za 1000kn nešto bolje,vjerovatno jesam ali nisam imao vremena.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Boixus Nois PS kaže...

Nisam ga kupio.

 

Uzeo sam P8 lite za 1000 sa 2 godine garancije na ekran.

Mob mi je dobar i to je glavno.

 

A sad dali sam mogao kupovati za 1000kn nešto bolje,vjerovatno jesam ali nisam imao vremena.

Eto super... :D

Ako si ti zadovoljan onda smo i mi... :D 


Svatko zna svoje potrebe i svoje financije... 

 

Ja se sad rjesavam svoje dvije MI5ce i pikam na MI6 :D yeeey... :D

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ono sto sam citao da se to znalo nekom dogodit na B100, i razlog je neoptimiziranost novog EMUI 5.0 s kojim p8 lite 2017 dolazi iz tvornice.
Ali je vec nakon par tjedana izasao B110 koji ispravlja te sitnice, ne vidim da se itko zali. Zapravo ni prije nadopune vecina nije to iskusila. U njemackoj ovaj mobitel se prodaje ko lud, i na njemackim forumima imas dosta upisa o njemu.
Posljedicno svi huawei mobiteli koji ima nadogradnju na 5.0 odnosno android 7.0 pate od iste boljke, i vjerojatno ce brzo biti otklonjena kao i kod ovog modela.
Mislim da je p8 lite 2017 u konkurenciji za hrvatski best buy do 2000kn. Mislim kod nas best buy.
Iz Kine za tu lovu moze bolje,bar po specifikacijama, ali tu se onda otvaraju neki drugi problemi kao placanje na rate, dostava, carina, jamstvo, kineski rom, neuskladjenost sa hrvatskim mobilnim frekvencijama...Iz Kine je sve super dok nesto ne podje krivo. Nekom se da s tim zezat, a nekom ne.
BTW na njemackom amazonu imas p8 lite 2017 za 200 eura, ali su brandirani na talijansku mrezu TIM, iako su otkljucani i rade bez problema na sve mreze, imaju TIM bloatware koga se ne mozes rjesit (bez roota, koji postoji za p8 lite 2017, ali koji je na androidu 7 nepovratan i s kojim gubis OTA nadopune trajno, za ovo zasad nema rjesenja).

Motorole su odlicni mobiteli, jedna od mana im je dizajn,ove jeftinije izgledaju kao jeftini samsung iz 2014. Ako je izgled nekom uopce bitan. U svakom slucaju sa motorolom neces pogrijesit, to su najcesce best buy mobiteli u svojoj klasi.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hvala ti puno na objasnjenju, svidja mi se bas taj huawei i uzecu ga najvjerovatnije a dizajn je presudio. Ja sam u Njemackoj pa cu ga ovdje uzeti u media markt iako su cijene vece nego u Bosni kolko tolko, al su vece. Moto mi odbija bas taj dizajn sto kazes
spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, 

 

Uzeo bih Xiaomi Mi 5c s obzirom da je ovdje na popustu.

http://www.honorbuy.com/1081-xiaomi-mi-5c-64gb-smartphone.html

 

Ima li netko iskustva s tim mobitelom i tom trgovinom? i da li mi se za taj cjenovni razred isplati nešto drugo? oko 1900 kn s poštarinom.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Puno hvala, budem onda još malo uštedio.

 

Zbog čega je točno bolji, procesora? Jer iskreno ceramic/glass body mi nije najdraža opcija.

I da na cijenu nadodam odmah porez na carini?

 

Hvala

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kad kupujes preko honorbuya carina se ne placa, znaci taj mob ce te s postarinom kostat cca 1950 kn.. pa bolji procesor definitivno, ima snapdragon 820 i na antutu cca 130 000 bodova a Mi 5c surge s1 procesor koji ima svega 45 000 bodova.. tu je i 16 mp kamera koja ima ois i f/2.0 otvor blende naspram f/2.2 kod Mi 5c znaci bolja je u mraku i naravno baterija 3000 mah naspram 2860... klizavo staklo lako rijesis jednom ovakvom tankom maskicom koju i sam koristim http://m.ebay.com/itm/MSVII-Ultra-Thin-Shockproof-Glossy-Matte-Hard-Back-Case-Cover-For-XiaoMi-Mi-5-5S-/152357890365?nav=SEARCH
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa pomoc ne razumijem se bas u mobitele,znaci mogu birat samsung s5 ili samsung a5 2017 godina.Koji je bolji od ta dva mobitela?

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

uspoređuješ mobitele koje razlikuje 3 godine tehnologije, bez razmišljanja A5 2017 ako su u igri samo ta 2 modela.

8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

Trebao bi pomoć kod odabira mobitela. Mobitel bi koristio nezahtjevan korisnik (klinac star 14 god) za tipične radnje surfanje, igranje clash of clans-a. Buđet je od 700 do 1000kn max. Mobitel bi kupovali kod nas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
domac5 kaže...
Kad kupujes preko honorbuya carina se ne placa, znaci taj mob ce te s postarinom kostat cca 1950 kn.. pa bolji procesor definitivno, ima snapdragon 820 i na antutu cca 130 000 bodova a Mi 5c surge s1 procesor koji ima svega 45 000 bodova.. tu je i 16 mp kamera koja ima ois i f/2.0 otvor blende naspram f/2.2 kod Mi 5c znaci bolja je u mraku i naravno baterija 3000 mah naspram 2860... klizavo staklo lako rijesis jednom ovakvom tankom maskicom koju i sam koristim http://m.ebay.com/itm/MSVII-Ultra-Thin-Shockproof-Glossy-Matte-Hard-Back-Case-Cover-For-XiaoMi-Mi-5-5S-/152357890365?nav=SEARCH

 Možeš mi objasnit kako si došao do cca 1950kn ??

Interesira me, jer i ja gledam možda naručit jednoga.

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Za 64 gb model cijena je 2050 kn s postarinom, ja sam rekao 1950 jer sam uzeo prije 2 mjeseca 32 gb model kojeg kolko vidim vise ne nude
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Huawei P9 lite ili Xiaomi redmi 4 prime? Zanima me kolika je razlika u straznjim kamerama kod ta 2 modela...zanemarivo mala, srednja ili velika? :D 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Treba mi savjet oko odabira mobitela, obavezno iz trgovine s garancijom. Naišao sam na Honor 7 Lite za 1300 kuna koji mi se čini kao dobra prilika,a zanima me  koji bi još uređaj savjetovali da uzmem ako je budžet maksimum 1400-1500? Također čuo sam za neutrino mobile gdje se mogu uzeti Xiaomi mobiteli sa garancijom pa me zanima koji bi bio neki best buy iz istog cjenovnog ranga te isplati li se takva kupovina?

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.4.2017 0:52 (goranmactavish).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,uzimam novi mob do cca 2.5K kn,za oko su mi zapeli P9 Lite i P9 Lite 2017...neka druga preporuka,možda?

Obavezno android,solidna kamera i  da sam garancijski miran bar dvije godine :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.4.2017 10:47 (CyberPlague).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
FishermanUry kaže...

Huawei P9 lite ili Xiaomi redmi 4 prime? Zanima me kolika je razlika u straznjim kamerama kod ta 2 modela...zanemarivo mala, srednja ili velika? :D 

 Velika razlika povrh toga što je XIAOMI odličan brend koji ima puno bolje i manje kvarljivije uređaje što nije slučaj kod huawei-a.

Poslano sa Lenovo Vibe K5
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
goranmactavish kaže...

Treba mi savjet oko odabira mobitela, obavezno iz trgovine s garancijom. Naišao sam na Honor 7 Lite za 1300 kuna koji mi se čini kao dobra prilika,a zanima me  koji bi još uređaj savjetovali da uzmem ako je budžet maksimum 1400-1500? Također čuo sam za neutrino mobile gdje se mogu uzeti Xiaomi mobiteli sa garancijom pa me zanima koji bi bio neki best buy iz istog cjenovnog ranga te isplati li se takva kupovina?

 

 

Dobro su vas savjetovali.

Xiaomi je puno bolji.

Cuo sam da taj Honor Lite 7 ima problema sa zaslonom..

Poslano sa Lenovo Vibe K5
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
CyberPlague kaže...

Pozdrav,uzimam novi mob do cca 2.5K kn,za oko su mi zapeli P9 Lite i P9 Lite 2017...neka druga preporuka,možda?

Obavezno android,solidna kamera i  da sam garancijski miran bar dvije godine :)

 https://www.jeftinije.hr/Proizvod/8800477/telefoni/gsm-mobiteli-i-oprema/Mobiteli-i-pametni-telefoni/huawei-p10-lite-32gb-ds-crno

Poslano sa Lenovo Vibe K5
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nade se za 2.5 k kn honor 8 bolje od toga nemas niti ces nac... Tako da uzmi honora ne te lite varijante...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav!

 

Pošto se ne razumijem baš u mobitele, da vas iskusnije pitam koji mobitel uzeti do max. 1200kn. Sve dolazi u obzir, prosječan sam korisnik.

Hvala!

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice