Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.815
|
čitano: 10.884.284
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
andi.cro kaže...

Gle, briga me...ja iz prve ruke znam da je Ulefone dobar uređaj i osvrnuo sam se na komentare koji su tako samopouzdano govorili uzmi Meizu umjesto Ulefona a ovaj u skoro svemu bolji od Meizua!

 

Izm. ta dva dotična mobitela je definitivno bolji Ulefone!

 Opet sviraš bez gitare. Meizu je Mercedes za Ulephone.

 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bodija kaže...
andi.cro kaže...

Gle, briga me...ja iz prve ruke znam da je Ulefone dobar uređaj i osvrnuo sam se na komentare koji su tako samopouzdano govorili uzmi Meizu umjesto Ulefona a ovaj u skoro svemu bolji od Meizua!

 

Izm. ta dva dotična mobitela je definitivno bolji Ulefone!

 Opet sviraš bez gitare. Meizu je Mercedes za Ulephone.

 

 Ha,ha,ha... 

E pa izm. dotična dva moba nije!

Some people are so poor... all they have is money!
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Treba mi vase misljenje hitno

 

 

7 Galaxy S7
6 Nexus 6P
1 HTC 10
1 LG V20
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nexus 6p cisti andorid. Imam ga i jos uvijek odlican telefon. Trenutno je na oreo 8

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Torent kaže...

Nexus 6p cisti andorid. Imam ga i jos uvijek odlican telefon. Trenutno je na oreo 8

 Upravo sam prodao Galaxy S6. Prije nekoliko dana sam koristio 6P i nije mi ostavio neki poseban dojam. Bio je nadogradjen na Oreo, ali moj S6 (uz ultra debloat skriptu koju sam napravio) je bio mnogo brzi u otvaranju aplikacija. Takodjer display na S6 je svjetliji i bolji nekako. Mozda bi jedan factory reset sredio stvar na Nexusu, ali opet nisam zadovoljan onim sto sam vidio taj dan. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Molim vas hitno mi je, bilo kaj o elephonu p8 mini
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Zato što je S810 totalni šit od procesora. S625 je u svemu bolji od njega in real life situacijama

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
POZNANOVEC kaže...
Molim vas hitno mi je, bilo kaj o elephonu p8 mini

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2017 19:50 (DDavorin).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Zato što je S810 totalni šit od procesora. S625 je u svemu bolji od njega in real life situacijama

Neki podatak koji stoji iza te tvrdnje?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bodija kaže...

 

 Ne trabunjaj... Meizu, Xiaomi, Zte, Oppo, Vivo, Huawei, Leeco, Lenovo, Gionee...i još neki su miljama ispred raznih elephona, ulephona i dr. slonova. To ti je isto kao da si usporedio marku tenisica... Adidas sa Elviton.

 Gionee je Adidas u odnosu na Elephone. Po čemu? I nemoj mi osobne dojmove, daj par linkova.

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
lovacmaki kaže...
maks0806 kaže...

Zato što je S810 totalni šit od procesora. S625 je u svemu bolji od njega in real life situacijama

Neki podatak koji stoji iza te tvrdnje?

 Ajde molim te, svi znaju o tome sve.

Pregrijava se, throttlea, imao sam htc M9 i lg g flex 2. Radili su masu gore od S6 kako za igrice tako i za osnovne potrebe

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Almin94 kaže...

Treba mi vase misljenje hitno

 

 

 V20 je tu mob sa najviše mogučnosti. Kontrola kamere kod slikanja i snimanja, wide kamera, audio kvaliteta kod reprodukcije i snimanja su daleko iznad konkurencije, izmjenjiva baterija... Jedino što je ogroman

14 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
lovacmaki kaže...
bodija kaže...

 

 Ne trabunjaj... Meizu, Xiaomi, Zte, Oppo, Vivo, Huawei, Leeco, Lenovo, Gionee...i još neki su miljama ispred raznih elephona, ulephona i dr. slonova. To ti je isto kao da si usporedio marku tenisica... Adidas sa Elviton.

 Gionee je Adidas u odnosu na Elephone. Po čemu? I nemoj mi osobne dojmove, daj par linkova.

 https://www.hottopics.ht/8686/10-chinese-phone-makers-to-your-pocket/

https://www.chinainternetwatch.com/20691/smartphone-apr-2017/

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Evo po treci put, bilo kaj o elephonu p8 mini
 
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ako napise jasno sta te interesuje mozda ti neko i odgovori....

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Vec sam sve napisao u prvom postu...
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
POZNANOVEC kaže...
Elephone p8 mini, izgleda mi nabrijan mob za male novce
Dvostruka kamera, puno giga i rama, metalno kuciste, dobar ekran...

 

POZNANOVEC kaže...
Vec sam sve napisao u prvom postu...

 Napisao si sta ti mislis ;) Ev ja se ne slazem ;) Ne postoji nabrijan mob za malo para ;)

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Postoji...Ulefone 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
POZNANOVEC kaže...
Evo po treci put, bilo kaj o elephonu p8 mini

 Pa gledajuči specifikacije je skroz ok mob!

 

Jedino zbog čega ga nebih uzeo je slaba baterija.

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 21:40 (andi.cro).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Pa kupi.... U cemu j eproblem... Javi kako si prosao ;)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
POZNANOVEC kaže...
Evo po treci put, bilo kaj o elephonu p8 mini

 http://www.racunalo.com/elephone-p8-mini-recenzija-ugodno-ce-vas-iznenaditi-gdje-god-ga-taknete/

 

imas i domacu recenziju 

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Prije su im recenzije bile puno bolje. Sad su postali ko i svi drugi. Svaki mob im je dobar jer imaju more affiliate linkova na gearbest i ostale webshope. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Čemu su stavili za taj šitni mediatek 8/10?

Pa Xiaomijev note 4 je tu negdje cijenom, a koliko je bolji, izrada, procesor, ima LED notif, baterija itd za što, 10 dolara više?

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Xiaomi Redmi Note 4x izgleda best buy, ali ima veoma losu kameru.

Koji mobitel mozete preporuciti u slicnom rasponu cene sa boljom kamerom?

Mora imati najmanje 5.2” ili veci ekran i obavezno compass za Google maps. Standardna upotreba uz socijalne mreze.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
jason2004 kaže...

Xiaomi Redmi Note 4x izgleda best buy, ali ima veoma losu kameru.

Koji mobitel mozete preporuciti u slicnom rasponu cene sa boljom kamerom?

Mora imati najmanje 5.2” ili veci ekran i obavezno compass za Google maps. Standardna upotreba uz socijalne mreze.

 Nema toliko lošu, ali ako želiš najbolje od dva svijeta onda 5x ilitiga A1

Hearthstone: Maks0806#2960
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa. Pretpostavljam da je ovo glavna tema za odabir mobitela, jer vidim i neke druge ajmo reći specijaliziranije.

Ugl. dosad sam imao samo dumbphone/feature phone pa sada idem u nabavku prvog smartphone-a. Cijenu bi stavio 1-1.5k kuna, eventualno do 2k ako je baš dobar deal. E sad prilično mi je bitno da je manje dimenzije, manje od 5''. Npr. vidio sam kod kolege iphone 6s i paše mi otprilike ta veličina ekrana. Volio bi da ima dobru bateriju, ekran mi nešto previše i nije bitan tj. ajmo reći neki koji je standard za tu cijenu (ne znam jeli to HD, full HD ili nešto treće). Hardwerski mi nije bitno da je nabrijan, ali čisto da nije zadnje smeće za ovaj rang, a kod software-a bi bilo dobro da je što čišći, da nema puno bloatware-a. Kućište je valjda bolje da je metalno, ali ne znam mogu li to dobiti za ovu cijenu; ako može-može, a ako ne-nema veze :) Valjda svaki smartphone danas ima flashlight, ali čisto da napomenem da bi trebao i to imat. Ne trebaju mi nikakve selfie ili kakve već kamere, nego samo da ima solidnu zadnju kameru (što god je solidno za ovaj rang).

To bi bilo to, sad čekam neku preporuku :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 16:15 (AirLive).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Nema tu baš neki preveliki izbor. Ispod 5", u toj cijeni i OK kamerom, jedino mi Galaxy A3 2017 pada na pamet
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

A recimo kad bi stavio letvicu do 5'', znači može 5, ali ne više. I da je što uži i/ili da ima što manji postotak "tijela" (ono što nije ekran, a spada u širinu uređaja) barem po širini. Može li onda izbor biti veći?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pa čuj, taj A3 nije loš telefon i zadovoljava ono što tražiš. Ima štedljiv čip pa je i baterija prilično dobra, AMOLED ekran je uvijek plus, a kamera kod Samsunga bolja nego konkurencija slične cijene. OS je klasičan Samsung tako da nije čist i dolazi sa nekim njihovim aplikacijama, ali nije spor uređaj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Joj de kakav A3, to je precjenjen telefon, košta skoro 2000 kn, a specifikacije nikakve.

Uzmi Xiaomi Redmi 4X i miran si: https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-4x-dual-3-32gb-lte-black-global.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Prejaka baterija i odlične performanse za te pare, par mm je veći od tog A3.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice