Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.795
|
čitano: 10.877.145
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Cini mi se da Mi A1 ima i Gorilla glass i brzo punjenje dok Rn4 to nema. Jedino baterija je puno jaca na Rn4
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Malo je i taj a1 preskup na neutrinu po meni. Nema brzo punjenje nego ima 1000mah manju bateriju pa je to nekakva iluzija, inace mislim da puni 2000ma maksimalno kao i rn4. gorila glass ima, ali opet bez tempered glassa nista...

Ja bi uzeo redmi 5 plus zbog bolje kamere od rn4, a podjednake baterije :)

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

 Pošto koristim Mi A1 glasam za njega. Odnedavno imaš i stock Oreo na njemu, solidna kamera za tu lovu (+ jednostavna instalacija google camere s Pixela ako želiš), ekonomičan, a većini korisnika dovoljno brz procesor. Doduše ova cijena u Neutrinu je dosta visoka. Zna ga se naći na alzashopu za 200tinjak kuna manje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav, trenutno koristim LG G4, vec godinu i pol. U oko mi je upao LG Q6, mozda bi ga uzeo malo za promjenu, G4 mi je dosta usporen a i baterija vise ne drzi kako treba..

Da li se upgrade isplati? Svidja mi se dizajn Q6 najvise, a i baterija koliko sam vidio drzi dosta. Koliko je bolji/losiji od G4? Takoder ako postoji bolji mob slicne cijene slobodno preporucite. Hvala!
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ako nije problem, potrebna mi je mala pomoć pri kupnji mobitela, ovdje ću navesti par njih koji su u opticaju. Ako neko zna neki bolji mobitel u sličnom cjenovnom rangu, bio bih mu zahvalan. :)

 

Najviše se dvoumim između Huawei P10 i Galaxy S7 Edge, mada težim ka Huawei-u P10, šta vi mislite?

 

 

5 Huawei P10
3 Samsung Galaxy S7 Edge
0 Huawei Honor 9
7 LG G6
0 Huawei Mate 10 Lite
I named my penis The Truth, because bitches can't handle it!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Meni je S7 edge bolji od P10, a dvoumio bi se između edge i G6
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

U Uzi shopu imaš puno jeftinije Xiaomi mi A1 https://www.uzishop.hr/uredaji/17679-xiaomi-mi-a1-4g-32gb-dual-sim-black-eu.html.  Za te novce, mobitel je vrh.

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
reacto kaže...

U Uzi shopu imaš puno jeftinije Xiaomi mi A1 https://www.uzishop.hr/uredaji/17679-xiaomi-mi-a1-4g-32gb-dual-sim-black-eu.html.  Za te novce, mobitel je vrh.

 To je 32GB verzija

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Edge nije za svakoga. Dobro provjeri.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

 

"The Xiaomi Mi A1 is a breath of fresh air. A budget Android device with a stock Android experience.

The Mi A1 isn't the flashiest smartphone in the world but it delivers a software experience in the same realm as my Google Pixel 2 XL and for far less money.

The Xiaomi Mi A1 would be my current smartphone of choice if I only had $200 to spend."

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav.

 

Imam oko 2000kn.

 

Što bi bila bolja opcija uloženo/dobiveno od Huawei P Smart koji mi je sada prva opcija? Samsung J7 ili nešto drugo?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav!

Dakle dvojba je Samsung s8 ili Pixel 2 xl . Dosad sam imala Nexus 6p koji me odusevio kamerom i stoga naginjem Pixelu no jeli s8 ipak malo kompletniji uređaj....Pixel bi mogla nabaviti za 700 eura a s8 koliko vidim se vrti oko 500-550 eura. Hvala 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pixel FTW!
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Da li neko zna,kako i odakle najjeftinije kupiti Essential phone?
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hak kaže...

Pozdrav.

 

Imam oko 2000kn.

 

Što bi bila bolja opcija uloženo/dobiveno od Huawei P Smart koji mi je sada prva opcija? Samsung J7 ili nešto drugo?

 

Hvala

 https://edigital.hr/pametni-telefoni/honor-8-dual-sim-pametni-telefon-blue-android-p452124

12 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozd svima evo jednostavno pitanje...

 

Huawei p9 lite 2017 (1500kn) ili Samsung a5 2017 (2200kn)... Dosta velika razlika u cijeni za slicne mobitele po specifikacijama.

Sta preporucate? Nije stvar niti u tih 700kn ako se isplati dati toliko za tog samsunga. Hvala.

j*beš život bez rakije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Honor 8 je još uvijek bolji od P smarta.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
A sta mislite o ovom novom vivaxu fly v1?
i nogom u guzicu je korak naprijed
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Prije mjesec dana sam uzeo HTC U Ultra za 2500 kn. Nisam isprobao previše mobitela, ali mislim da u tom cjenovnom rangu mu rijetko koji može konkurirati. Radi savršeno, fluidan je i u multitaskingu, ekran jako dobro izgleda, a i izvana je mobitel stvarno predivan. Jedina mana (nekima) je veličina, mobitel je stvarno ogroman, ali meni s velikim capama nije problem. Ima ga na Njušci i za 2000. Nadam se najavljenom upgrade-u na Oreo, pošto još uvijek imam 7.0 (??). Sve u svemu, jako dobro.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mrkac666 ako se ne razumijes u mobitele molio bih da ne down votas komentare. Hvala. Kad se pocnes razumjeti u mobitele vrati se nazad na ovaj forum.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mambinjo kaže...

Mrkac666 ako se ne razumijes u mobitele molio bih da ne down votas komentare. Hvala. Kad se pocnes razumjeti u mobitele vrati se nazad na ovaj forum.

 Aha, pa ti si onaj što voli mobitele preko 10 godina i popio je svu pamet svijeta... Ako se ne slaže s tvojim komentarom, dati će ti td, ne budi curica

Hearthstone: Maks0806#2960
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Down vote zbog mene ne zbog mobitela pokazuje koliko ste uistinu glupi. Honor 8 je u svakom pogledu bolji od p smarta i jos mu je i cijena manja. Down votanjem radi mene govorite drugim ljudima da kupuju losiji mobitel

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bullyq14 kaže...

Prije mjesec dana sam uzeo HTC U Ultra za 2500 kn. Nisam isprobao previše mobitela, ali mislim da u tom cjenovnom rangu mu rijetko koji može konkurirati. Radi savršeno, fluidan je i u multitaskingu, ekran jako dobro izgleda, a i izvana je mobitel stvarno predivan. Jedina mana (nekima) je veličina, mobitel je stvarno ogroman, ali meni s velikim capama nije problem. Ima ga na Njušci i za 2000. Nadam se najavljenom upgrade-u na Oreo, pošto još uvijek imam 7.0 (??). Sve u svemu, jako dobro.

 Ništa ne bih rekao da mu baterija nije abizmalna. Nije mi pola dana izdržala nekad...

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mambinjo kaže...

Mrkac666 ako se ne razumijes u mobitele molio bih da ne down votas komentare. Hvala. Kad se pocnes razumjeti u mobitele vrati se nazad na ovaj forum.

 Neznam kako je doslo do ovoga nisam ni procito tvoj komentar vjerovatno sam na mobu slucajno stiso moje isprike Mambinjo....

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2018 12:15 (mrkac666).
12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zrinjski kaže...

Pozd svima evo jednostavno pitanje...

 

Huawei p9 lite 2017 (1500kn) ili Samsung a5 2017 (2200kn)... Dosta velika razlika u cijeni za slicne mobitele po specifikacijama.

Sta preporucate? Nije stvar niti u tih 700kn ako se isplati dati toliko za tog samsunga. Hvala.

  Halo, hitno je. Moze li tko sta reci?

j*beš život bez rakije.
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pa po meni je A5 dosta bolji. Mnogi bolji ekran, bolja baterija, ljepši dizajn, IP rating.
Jedino mislim da ima i boljih modela od A5 za cijenu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ima li išta pametnije od P9 Lite (2017) za oko 1300 kn?

 

Zanimaju me novi ili mjesec/dva dana stari mobiteli, dućan ili njuskalo.

 

Važno je da ima garanciju.

2 huawei p9 lite 2017
3 xiaomi redmi 5
0 samsung j5 2017
1 motorola g5s
0 huawei P 10 lite
4 nesto drugo
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 9:56 (BoTiA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
A8 ili G6 ?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
G6 naravno
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Strah me samo da nece uskoro se krenut usporavat jer je vec sad stariji model
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice