Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.801
|
čitano: 10.878.830
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
DiRT kaže...

@Swipsich

Ok je taj Redmi Note 7, dobar izbor, jeftiniji mob Honor 10 Lite, a skuplji A50, al Redmi je najbolji izbor za te novce i najbolji specs. Možda se nađe još nešto bolje, al nezz nebi reko.

 

 

@big_guy

Samsung phones that have received Android 9.0 Pie:

  • Samsung Galaxy S9
  • Samsung Galaxy S9 Plus
  • Samsung Galaxy Note 9
  • Samsung Galaxy S8
  • Samsung Galaxy S8 Plus
  • Samsung Galaxy J8 (rolling out)
  • Samsung Galaxy J6 (rolling out)
  • Samsung Galaxy A6 Plus (rolling out)
  • Samsung Galaxy A8 Plus (rolling out)
  • Samsung Galaxy A7 2018 (rolling out)
  • Samsung Galaxy A9 2018 (rolling out)

 

 

 Hvala

Onda mi se s8 za 1201 kn cini kao odlicna kupnja

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Di to ima S8 za 1200 kn.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Tele2

Dat cu mami svoj j7 i na produzenje ugovora 1201 kn odmah i mislim 50 kn/mj

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Muljaju te. Ja još ne produžujem, pa je cijena 1081kn + 45kn mjesečno.
To je za nove korisnike. ;)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zovi onaj broj telefonske prodaje. Navedi cijene i reci im da ne može biti na produženje pretplate višlja cijena nego za one koji tek prelaze sa bonova na pretplatu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Radi se o tarifi čistro tristo i 1 gb prometa.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pomoc

 

Razbijam glavu sto uzeti do 2k kn.

 

Najbitnije dobar i veliki screen, solidna baterija. Preporuka?

 

bez preplate ofc

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 16:09 (marac84).
 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gledam na Tele2 ponudu za prelazak sa pretplate na ugovor 24 mj. srednju klasu Xiaomi Poco F1 , Samsung A50 i Huawei P20 

i sve je to tu negdje po cijeni .

Što uzeti od ova tri ili ....

I dali su ove  cijene iste za mene sa pretplate Raspali i Bezbroj GB

kao i za onog tko produžuje ugovor ili novog korisnika.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 15:20 (MUĆAK).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pocophone F1, Mate 20 Lite, Honor 8X, A50...

 

P20 je najjači od njih (Ne računam Poco F1), šteta kaj nema P30 lite još ja mislim.

 

 

EDIT: Meni je najbolji A40 iako je slabiji od ostalih, al izgleda najbolje od svih.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 15:42 (DiRT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
A onda napiši koja tarifa. Ja to ne bi ni uzimao što ću s jadnih gigu prometa. To kao sa ni nemam net. Luk i voda.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 15:23 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Upisao sam svoj pretplatnički broj na web shopu Tele2  za produljenje pretplate na 24 mj. na tarifi 

Raspali i Bezbroj GB i izbaci mi 

cijenu 1 kn + 90 x24 =

2160 kn.

 

Što mislite jel to solidna cijena za ovaj mobitel.

 

U dilemi sam između Poco i Samsung A50 , 

a da imaju Redmi note 7  njega bih uzeo bez razmišljanja.

 

Da vidim.....

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Postena zamjena za Samsung J7 2016g, mora biti te dijagonale(5.5"/16;9), solidne+ baterije(na j7 je brutalna) i rezolucija barem 2k ostalo mi je nebitno, htio bi opet samsunga ako nije problem.lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 16:47 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebao bi za stariju osobu neki best buy android smart phone u low budget kategoriji. Da je ok fotić. Može i da se naruči preko neta, može i kod nas. Ima tko kakvu preporuku?


Osoba je do sad koristila Huawei Ascend Y530

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
marac84 kaže...

Pomoc

 

Razbijam glavu sto uzeti do 2k kn.

 

Najbitnije dobar i veliki screen, solidna baterija. Preporuka?

 

bez preplate ofc

 Samsung Galaxy A6+ ?

 

 

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Velik screen, baterija više nego solidna... Xiaomi Mi Max 3... cca 1900 kn... 6.9 incha, bat 5500 mAh, 4 dana traje...
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ima akcija sad u SD pa ko oce A6+ nek si uzme, al kazem prema A40/A50 je puno slabiji i ruzniji, al je aluminijski.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
marac84 kaže...

Pomoc

 

Razbijam glavu sto uzeti do 2k kn.

 

Najbitnije dobar i veliki screen, solidna baterija. Preporuka?

 

bez preplate ofc

 LG G6, nije najnoviji model ali trenutno je jedini flagship koji se može kupiti za 2000 kn u trgovini.

Ladno pojede sve ove današnje mobitele srednje klase.

16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav ljudovi, da čujem malo vaše mišljenje, HTC U12 ili Sony XZ3?

Jasno mi je da je HTC nepopularan kod nas i kužim da nije sklon updejtima, koristim U11 koji radi ko sat, fakat nemrem se požalit na softver od HTCa koji je odličan, ne znam što bi još trebalo ispravit na njemu, niš zapravo.

U11 me služi već, 1.5god i to bez pogovora, osim što sam ljut na HTC radi updejta koje ne izbacuje (mada si postavljam pitanje, a što točno da ispravi) ak niš drugo, bar onda security patch.
Sony XZ3, naginjem njemu radi oled ekrana, a i kolko čitam-gledam kamera se drastično popravila a i XZ3 dolazi sa Pitom..

E sad što se tiče kamera, mislim da bih ovdje dao prednost HTCu, a što se tiče baterije, tu su negdje..
Čak gledam i ovaj Poco F1, koji updatee dobiva redovito, Xiaomi se trudi ispravljat neke bugove i kolko čitam, to uspješno riješava, kamera je odlična, samo je pitanje, dal može konkurirat ovom gore dvojcu, muči me što nema OIS, inače mob je bomba.
Poco ima adut a to je baterija, koja je odlična a i sw support je odličan.

Ak je ko imao U12 i XZ3 nek javi svoje dojmove.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
marijanooo kaže...

Trebao bi za stariju osobu neki best buy android smart phone u low budget kategoriji. Da je ok fotić. Može i da se naruči preko neta, može i kod nas. Ima tko kakvu preporuku?


Osoba je do sad koristila Huawei Ascend Y530

 

Malo sam pretražio Njuškalo, šta mislite o ova 2 moba i cijenama:
Samsung Galaxy J6 - 900 kn
Huawei P Smart - 900 kn
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ljudi kod jednog magnetnog kabla piše da je jačina struje 2.1 ampera a kod nekih piše 3 a nekih 5ampera.

 

Koliko bi jaka struja bila kod brzog punjenja naprimjer na novom Huaweiu ? Želim da uzmem najbolju ponudu a opet gledam da uštedim na kablu pa da ne uzmem ako ne podržava.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Frend ima priliku dobiti jedan od ovih mobova besplatno, koji je po vama najbolji

 

 

9 Huawei P30
1 Samsung Galaxy S10e
0 Samsung Galaxy S9
4 Huawei Mate 20 pro
6 Google Pixel 3
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 18:03 (dmanz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

kupio bi ženi mobitel, a nisam baš u toku zadnjih godinu dana, obavezno android, i htio sam ju pristojno počastiti, dao bi oko 6000 kn, bitno je da je velik zaslon, da je kamera što bolja, i da ima pristojan izbor zaštite i maskica. Kupujem joj novi jer je razbila stari, sada joj namjeravam stavit zaštitu da ga tenk ne može razbiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Huawei P30 Pro se nameće kao idealan izbor.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

S10+ 6090kn

P30 Pro 5785kn

 

Ili bolja opcija na njuškalu novi uzet i uštedit 1000kn cca.

Nemoj slučajno da joj padne. :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Zašto su na njuškalu tolike razlike u cijeni i kolike su šanse u postotcima da budeš zajeban pogotovo ako naručuješ poštom .

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pa ako zivis u 2009. godini pitanje ti je skoro pa na mjestu, a za postotke protrljaj kristalnu kuglu.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MUĆAK kaže...

Zašto su na njuškalu tolike razlike u cijeni i kolike su šanse u postotcima da budeš zajeban pogotovo ako naručuješ poštom .

 

 velike pogotovo s mobitelima, do 2000kn "stete" nemres ga niti murji prijaviti.lp

Intel Core™ i7 Forever
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MUĆAK kaže...

Zašto su na njuškalu tolike razlike u cijeni i kolike su šanse u postotcima da budeš zajeban pogotovo ako naručuješ poštom .

 

Isto kao što ti je kolega iznad mene odgovorio

Copy paste:

  1. 14. Za sve objave, oglase, poruke, tekstove, prikaze, fotografije, videosnimke, ponude, kataloge, vaučere i drugi materijal (u daljnjem tekstu: sadržaj) objavljen na stranicama, prenesen preko stranica ili povezan elektroničkom poveznicom (linkom) sa stranica, isključivo odgovara osoba od koje je takav sadržaj potekao. Njuškalo ne daje nikakva jamstva o pitanju točnosti, potpunosti ili autentičnosti takvog sadržaja. U slučaju bilo kakvih zahtjeva trećih osoba po osnovi naknade štete ili po bilo kojoj drugoj osnovi, a koja bi bila u vezi sa sadržajem dostavljenim od korisnika, korisnik u cijelosti preuzima odgovornost, kao i obvezu poduzeti sve radnje kako bi obranio i zaštitio Njuškalo od svih takvih zahtjeva. Korisnik se obvezuje nadoknaditi Njuškalu svaki trošak kao i svu štetu koja bi nastala na temelju zahtjeva trećih osoba, a po bilo kojoj osnovi vezanoj uz materijal dostavljen od korisnika.

16. Svi eventualni sporovi nastali iz odnosa korisnika Njuškala i oglašivača (nastali zbog istinitosti podataka o korisniku ili sadržaju ponude, o predmetu, cijeni ponude, trajanju akcije i sl.) rješavaju se isključivo između korisnika. Njuškalo nije odgovoran ni za kakvu štetu bilo koje vrste, nastale kao posljedica takvih odnosa.

 

 

Dakle ti si kupac, netko je prodavač, a njuškalo je POSREDNIK! isti taj posrednik tebe ne štiti od lopova ni prevaranata!

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2019 18:03 (Ziga).
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, LG G6 mi je stradao u padu i čini mi se da mi se ne isplati mijenjati ekran i kameru (da, takve sam sreće - s mobom u solidnom kučištu u jednom padu mi pukne i ekran i kamera). No, da skratim, tražim preporuku mobitela između 2500 i 3000kn, može i rabljeni, dapače. Što se tiče potreba - ekran ne manji od G6, baterija za jedan dan solidnog korištenja je dovoljna (ali od viška glava ne boli), water i dust resistance je dobrodošao, svakako usb-c i fast charging, što je moguće bolja kamera/e, ukoliko ima sd slot onda minimalno 64gb, ako ne onda barem 128gb te što je manje moguće bugovit os, po mogućnosti s redovitim updateima. Na mobitelu se ne igram, rekao bih da sam prosječan korisnik, uz dosta fotkanja.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ako ti je LG drag, prilično jeftino možeš kupiti G7. Preko njuškala, malo rabljeni S9+, Huawei P20 Pro bi se našli. Možda i novi uz cijenkanje.
A i ova Nokia je solidan izbor preko webshopa za tu cijenu

https://edigital.hr/pametni-telefoni/nokia-81-dual-sim-pametni-telefon-blue-android-p615823
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice