Problem s kamerom na sony Xperia X

poruka: 4
|
čitano: 1.951
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Problem s kamerom na sony Xperia X

Pozz, majka ima problema s kamerom na Xperiji X. Slike normalno slika, ali ne želi snimati video. Javlja nepoznatu grešku. Probao sam malo postavke snimanja poštimati, ali i dalje javlja spomenutu grešku. Ako itko zna nesto o problemu, makar da ga na servis posaljemo dok je pod garancijom. Makar to meni zgleda kao osftwerski problem. Uglavnom, svaka pomoć dobrodošla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Problem s kamerom na sony Xperia X

Probaj obisati podatke u aplikaciji (kroz postavke).

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem s kamerom na sony Xperia X

Prvo bi trebalo napraviti Software repair (briše podatke pa najbolje napraviti backup podataka) u programu Xperia Companion na računalu. Ukoliko to ne riješi problem onda se mora na servis.

 

Ali prvo, probaj ući u safe mode, ulazi se tako da držiš dugo tipku za paljenje/gašenje te kad se pojavi meni za gašenje ili ponovno pokretanje uređaja, dugo zadržiš prstom na gašenje dok ne pojavi meni za safe mode ili, ako je uređaj na Android 8.0, dugo zadržiš na power off i on će se sam ponovno pokrenuti u safe mode-u. Pa probaš postoji li problem.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem s kamerom na sony Xperia X

Jesi li probao instalirati neku kamera apk sa Google Playa da provjeriš jeli snima video.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice