Samsung Galaxy A5 2016

poruka: 533
|
čitano: 201.502
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Ako ga mislis sutra imat punog mora se veceras puniti ili na po dana ces biti bez njega a ona to ne moze, ja ga razmisljam uzeti ali nitko ga u boji zlatnoj ne prodaje a da nije 2300kn -.-

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Ja još nisam čuo da netko ovaj mobitel puni svaki dan ;) većini baterija traje 2 dana bez problema :) na stranim forumima i komentarima ljudi koji koriste mobitel nitko se nije požalio na bateriju ovog uredjaja ;) tvoja susjeda je očito neki specijalac :D

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

cudno, zena stvarno jako malo na njemu jer ima djete, posao pa ne stigne

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

Eto, ja sam dnevno na mobitelu 5-6 sati sati aktivno sigurno, uz razgovore, surfanje, whatsapp i sve ostale gluposti, i vidis da je već 70h na bateriji :) mobitel nikad ne gasim preko večeri, stalno su Wi-fi i Mobilni internet upaljeni, i opet drzi toliko baterija bez problema ;) možda ste nešto zafrkale bateriju ;)

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2016 23:54 (King133).
12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

ma nema sanse da smo mi bateriji uspijeli sto uciniti xD ali hvala ti puno na svemu :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Ja sam kupio ovaj telefon. Odličan je. Prije njega imao sam LG G3 i G Flex 2 koji su isto jednako dobri telefoni. Što se tiče kvalitete izrade ovaj je samsung potpuno drukčiji.

Umjesto plastike je izrađen od metala i stakla. Zaslon je fantastičan. Boje, kutovi vidljivosti, sve je savršeno. Brz je, kamera radi dosta solidne fotografije i većina aplikacija radi solidno, bez problema. Zvuk je mogao biti i bolji, ali je sasvim solidan. S obzirom da sam prešao na njega sa LG-a, fali mi jedino na njemu laserski autofokus koji je prisutan kod LG-a u kameri i fali mi ono uključivanje zaslona na dva puta tap. Ostalo je sve super, a posebno lijepo sučelje i mogućnost mijenjanja i skidanja tema. Uglavnom ovo je izvrstan telefon kao i ova dva koja sam gore spomenuo.

medo
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2016 17:40 (medo32).
 
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016
Jel netko od vas isprobao opciju dual sim?? jer nigdje ne mogu naci video gdje to pokazu a navodno podrzava! Npr. na Meizu M2 Note je sve super radilo dok na jednom drugom mobu moram stalno prisaltavati u opcijama što mi je tlaka niti tako zelim :D
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

Moraš imat model koji podrzava dual SIM ;) ja sam uzimao svoj u Tmobile-u, i kod njih je ova verzija sa 1 SIM + MicroSD :)

12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

zna li netko kad bi mogao stić android 6.0? pročitao sam negdje da se govori o ovom mjesecu,ali nisam siguran je li to za prošlogodišnji model ili ovaj novi..

Ayee!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
McBrain kaže...

zna li netko kad bi mogao stić android 6.0? pročitao sam negdje da se govori o ovom mjesecu,ali nisam siguran je li to za prošlogodišnji model ili ovaj novi..

 Teško da će u ovom mjesecu. Prije da će biti oko 6. ako bude.

 

Nisam siguran, ali mislim da prošlogodišnji model ne dobiva Marshmallow.

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Pa di ti je Meizu ?
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Gogo222 kaže...
Pa di ti je Meizu ?

 Prodala... malo promjene...

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Pozdrav, 

 

proletio nabrzaka kroz temu i vidm da sam ja prva seljačina ...

pa eto ako ikom išta zači, od bočnog udarca staklo puca pre lako, mobitel je pao sa visine od ca 60-70 cm (na tepih) na gornju bočnu stranu iznad kamere i zadnje staklo je popucalo, vjerujem da nije od sliline udarca a vi zakljužite sami ...

 

Već sam poslao upit sa slikom MESC-u, pa javim kojoj cifri se mogu nadati oni kojima se dogodi isto ... ako netko već zna kolika je cijena, bio bi zahvalan na informaciji da znam koliko ću biti lakši ...

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

x

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2016 22:30 (PaganiZonda130).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Kakve to veze ima s ovom temom?
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Može pomoć, Galaxy A5 2016 ili LG G3 ?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Brijem da je to cijena za stari model a spec. za novi :)
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

eo i nakon mjesec dana koristenja ovog mobitela i dalje sam u šoku zbog ovog mobitela...tako da su nesto dobro napravil i za take male pare toe je čudo...dizajn,baterija,prefluidan .... ma mob čudo a s obizrom kolko kosta novi neotpakirani mislim da je smijneso uzimat s6 s7 i ostale uredaje po par tisuca kuna....

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Ja se jos dvoumim izmedu 500 kn jeftinijeg NOVOG a5 ili rabljeni S6 s 1,5 god garancije...

Baterija i mcSD, dizajn vuku na a5, a bolja kamera i hw na S6...
E sad, neznam koliko je kamera losija u low lightu od S6, i dali se razlika u hw osjeti...
13 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Ako netko prodaje možda, novi zapakirani sa urednom garancijom nek se javi na pp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Zavisi što ti je bitnije. A5 ima uvjerljivo bolju batku, microsd, ali je ograničen u kameri (max 1080p video, nema 60fps i sl.), a i low light mu nije na razini s6.
Osobno bi išao na s6, ali samo radi par nijansi.
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
x360gamer kaže...
Ja se jos dvoumim izmedu 500 kn jeftinijeg NOVOG a5 ili rabljeni S6 s 1,5 god garancije...

Baterija i mcSD, dizajn vuku na a5, a bolja kamera i hw na S6...
E sad, neznam koliko je kamera losija u low lightu od S6, i dali se razlika u hw osjeti...

 

S6, deviza bolje prošlogodišnji flagship nego ovogodišnji mid range je vrlo popularna kod jednog dijela forumaša pa tako i kod mene.

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Realno nećeš fulat ni s jednim
 
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Jeli imate ikakve informacije kada ćemo dobit update na Android 6.0?
Osobno sam na Tele2, ali više me zanima kada će Samsung releasati update.

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Ukratko moj dojam, ako se ne igrate na mobitelu (zahtjevnije igre) onda je A5 2016 sasvim dovoljan. Ostalo sve super radi i teško će zamjetiti nekakva razlika u radu, otvaranje nekog appa ili stranice 1ms brže il sporije...

Manja reza se baš i ne kuži, ekran je odličan. Baterija bolja. Vjerojatno je kamera mrvicu bolja na s6 al prihvatljiv kompromis. 

 

Zbog cijene od 1800kn (novi mob od operatera) na njuškalu prilično isplativa kupnja s obzirom da se rabljeni (dakle ne novi) S6 može nabaviti za oko 2600kn najmanje, a većina traži i više. Ali treba uzet u obzir da ćete kupovati SD karticu (oko 150kn za samsung evo plus 64gb na ebayu) jer je ugrađenih 16GB većini premalo.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Probao sam A5 novi danas u Vip-u i mogu reći samo hvale za mob, odličan je, ne treba ti S6
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Što mi preporučate, Z5C ili A5 novi?

Z5 ima jači hardver, pa me to nekako vuče tamo, ne znam kako a5 podnosi danasnju svakodnevnicu, istovremeno otvaranje par tabova u chromeu, face, Messenger upaljeni i tako

 

Svaki osvrt je dobar

Hvala

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

Prvo odluči hoćeš veliki ili mali ekran pa će ti odabir bit lakši...

12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Ne igra mi ekran ulogu, sad ima 6incni mobitel, mogao bi i iPhone 4 imati, tako da to nije problem

Više me performanse i rad mobitela zanima

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice