Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.592.236
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
B4sic! kaže...

Pozdrav, frendica ima S3 i od neki dan joj se počeo pojavljivati problem s kamerom pri nočnom slikanju (preko dana je sve oke) priložem vam sliku za primjer da ne objašnjavam izgleda slike..

 

Kad skine neku app za kameru onda je oke sve ali tvornički bez app stvara problem.

 

Ako tko zna šta napraviti osim da koristi app za cameru bio bi vam zahvalan na pomoći.

 

LP

Neka pokuša vratiti uređaj na tvorničke postavke

Krstacic Nino
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Dečki gotovo je sigurno da će Samsung "Preskočiti" 4.2.2 za S III te će ga "update" na 4.2.3 {#}
A isto tako se nadam da nećemo morati dugo čekati na 5.0 {#}

Krstacic Nino
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Gale92 kaže...

Dečki gotovo je sigurno da će Samsung "Preskočiti" 4.2.2 za S III te će ga "update" na 4.2.3{#}
A isto tako se nadam da nećemo morati dugo čekati na 5.0 {#}

 Misliš na 4.3?

 

Idući event će biti za pola godine, tamo negdje u 11. mjesecu vjerojatno, i onda bi mogli očekivati Nexus 5 i KLP 5.0. Naravno, za S3 5.0 ne očekujem prije idućeg Uskrsa...

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
EchoOne kaže...
Gale92 kaže...

Dečki gotovo je sigurno da će Samsung "Preskočiti" 4.2.2 za S III te će ga "update" na 4.2.3{#}
A isto tako se nadam da nećemo morati dugo čekati na 5.0 {#}

 Misliš na 4.3?

 

Idući event će biti za pola godine, tamo negdje u 11. mjesecu vjerojatno, i onda bi mogli očekivati Nexus 5 i KLP 5.0. Naravno, za S3 5.0 ne očekujem prije idućeg Uskrsa...

Oprosti, 4.3 da {#}

Krstacic Nino
11 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Dali postoji opcija za zakljucati galeriju slika ili neki programcic?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
B4sic! kaže...

Pozdrav, frendica ima S3 i od neki dan joj se počeo pojavljivati problem s kamerom pri nočnom slikanju (preko dana je sve oke) priložem vam sliku za primjer da ne objašnjavam izgleda slike..

 

Kad skine neku app za kameru onda je oke sve ali tvornički bez app stvara problem.

 

Ako tko zna šta napraviti osim da koristi app za cameru bio bi vam zahvalan na pomoći.

 

LP

Takva je slika i kod mene sa tvorničkom app, možda malo bolja (sve ovisi o uvjetima snimanja), mislim da ni ne može biti bolja kod slabe osvijetljenosti, pogotovo ako se koristi zoom.

Ne znam jeste li podesili postavke za naj bolju fotografiju, rezoluciju, kvalitetu...? {#}

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
dadonv1 kaže...
B4sic! kaže...

Pozdrav, frendica ima S3 i od neki dan joj se počeo pojavljivati problem s kamerom pri nočnom slikanju (preko dana je sve oke) priložem vam sliku za primjer da ne objašnjavam izgleda slike..

 

Kad skine neku app za kameru onda je oke sve ali tvornički bez app stvara problem.

 

Ako tko zna šta napraviti osim da koristi app za cameru bio bi vam zahvalan na pomoći.

 

LP

Takva je slika i kod mene sa tvorničkom app, možda malo bolja (sve ovisi o uvjetima snimanja), mislim da ni ne može biti bolja kod slabe osvijetljenosti, pogotovo ako se koristi zoom.

Ne znam jeste li podesili postavke za naj bolju fotografiju, rezoluciju, kvalitetu...?{#}

Još bi nadodao i postavke za ISO koje bi trebale biti na automatskom modu

12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
brkan83 kaže...

Dali postoji opcija za zakljucati galeriju slika ili neki programcic?

Čuj, ja ne znam, a ni ne zanima me baš, hehe gledaju ti prijateljice... slike {#}, ne davaj mob nikome i sve ok.

Sigurno imaš nešto eksplicitno ?, možeš zaključati mob u stanju mirovanja, ne povlačenjem prsta po ekranu nego nekom šifrom,

specifičnim potezom po ekranu... {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
brkan83 kaže...

Dali postoji opcija za zakljucati galeriju slika ili neki programcic?

imas program applock: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock

 

u njemu mozes izabrati koje sve aplikacije zelis zakljucat i na koji nacin (pin, znak, sifra...)

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
dadonv1 kaže...
B4sic! kaže...

Pozdrav, frendica ima S3 i od neki dan joj se počeo pojavljivati problem s kamerom pri nočnom slikanju (preko dana je sve oke) priložem vam sliku za primjer da ne objašnjavam izgleda slike..

 

Kad skine neku app za kameru onda je oke sve ali tvornički bez app stvara problem.

 

Ako tko zna šta napraviti osim da koristi app za cameru bio bi vam zahvalan na pomoći.

 

LP

Takva je slika i kod mene sa tvorničkom app, možda malo bolja (sve ovisi o uvjetima snimanja), mislim da ni ne može biti bolja kod slabe osvijetljenosti, pogotovo ako se koristi zoom.

Ne znam jeste li podesili postavke za naj bolju fotografiju, rezoluciju, kvalitetu...? {#}

Postavke su štelane da Kvaliteta-Superfine, Rezolucija-8M (3264x2448), ISO-Auto.

 

Ali znimljivo je da smo skinuli app Cymera i s njom radi sve ko po špagi govorim o nočnom snimanju dan je sve oke i na original app i na ovoj skinutoj.

Mislim bitno da je riješeno s tim skinutim appeom ali jednostavnije je s originalom :D

12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
B4sic! kaže...
dadonv1 kaže...

Takva je slika i kod mene sa tvorničkom app, možda malo bolja (sve ovisi o uvjetima snimanja), mislim da ni ne može biti bolja kod slabe osvijetljenosti, pogotovo ako se koristi zoom.

Ne znam jeste li podesili postavke za naj bolju fotografiju, rezoluciju, kvalitetu...? {#}

Postavke su štelane da Kvaliteta-Superfine, Rezolucija-8M (3264x2448), ISO-Auto.

 

Ali znimljivo je da smo skinuli app Cymera i s njom radi sve ko po špagi govorim o nočnom snimanju dan je sve oke i na original app i na ovoj skinutoj.

Mislim bitno da je riješeno s tim skinutim appeom ali jednostavnije je s originalom :D

Čuj, ja stvarno ne znam u čemu je problem, pričekaj malo možda se nađe netko tko zna što treba poduzeti.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
dadonv1 kaže...
B4sic! kaže...
dadonv1 kaže...

Takva je slika i kod mene sa tvorničkom app, možda malo bolja (sve ovisi o uvjetima snimanja), mislim da ni ne može biti bolja kod slabe osvijetljenosti, pogotovo ako se koristi zoom.

Ne znam jeste li podesili postavke za naj bolju fotografiju, rezoluciju, kvalitetu...? {#}

Postavke su štelane da Kvaliteta-Superfine, Rezolucija-8M (3264x2448), ISO-Auto.

 

Ali znimljivo je da smo skinuli app Cymera i s njom radi sve ko po špagi govorim o nočnom snimanju dan je sve oke i na original app i na ovoj skinutoj.

Mislim bitno da je riješeno s tim skinutim appeom ali jednostavnije je s originalom :D

Čuj, ja stvarno ne znam u čemu je problem, pričekaj malo možda se nađe netko tko zna što treba poduzeti.

Kao što sam već rekao, nekoliko postova iznad, pokušaj s vraćanjem na tvorničke postavke {#}

Krstacic Nino
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Gale92 kaže...
Kao što sam već rekao, nekoliko postova iznad, pokušaj s vraćanjem na tvorničke postavke

 Nije to rješenje. Neki imamo svega na mobaču i neda nam se baš tvornički restart raditi zbog takvih gluposti koje bi se i dale nekako drugačije rješiti...

 

Probaj settings - app manager - tab all - camera - clear cache, data, defaults

isto to napravi i sa best face u app manageru

 

i naredi da ti sprema na mobitel, a ne na karticu. možda je problem u kartici...

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.7.2013 14:20 (EchoOne).
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Gale92 kaže...
dadonv1 kaže...
B4sic! kaže...
dadonv1 kaže...

Takva je slika i kod mene sa tvorničkom app, možda malo bolja (sve ovisi o uvjetima snimanja), mislim da ni ne može biti bolja kod slabe osvijetljenosti, pogotovo ako se koristi zoom.

Ne znam jeste li podesili postavke za naj bolju fotografiju, rezoluciju, kvalitetu...? {#}

Postavke su štelane da Kvaliteta-Superfine, Rezolucija-8M (3264x2448), ISO-Auto.

 

Ali znimljivo je da smo skinuli app Cymera i s njom radi sve ko po špagi govorim o nočnom snimanju dan je sve oke i na original app i na ovoj skinutoj.

Mislim bitno da je riješeno s tim skinutim appeom ali jednostavnije je s originalom :D

Čuj, ja stvarno ne znam u čemu je problem, pričekaj malo možda se nađe netko tko zna što treba poduzeti.

Kao što sam već rekao, nekoliko postova iznad, pokušaj s vraćanjem na tvorničke postavke {#}

E jeb..ga, najlakše je reći vrati na tvorničke postavke (iako to riješava većinu problema), ali ljudi imaju svašta u mobitelu pa

im se baš i ne sviđa da im se sve obriše i da moraju ponovno riktati mob po svojoj želji. To bi trebala biti zadnja opcija. {#}

14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

http://www.androidpolice.com/2013/07/26/cyanogenmod-nemesis-phase-1-revealed-meet-focal-the-new-camera-app/

 

Ekipa iz CMa predstavlja novu kameru. Po meni izgleda odlicno {#}

 

 

 

Bivši ulični prodavač limuna i hodajući leš
 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jucer sam si uzeo jedan S III, pa sam razmiljao da narucim ovo: KLIK 

Mislio sam naruciti i original bateriju za telefon, pa ako je neko vec narucivao originalnu bateriju sa Ebay-a nek posalje link...

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

pozdrav, moze preporuka nekog case-a za bijeli SIII do 10$, moze biti s ebaya ili neke slicne stranice

 

 

http://www.facebook.com/webshop112
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
bender_007 kaže...

kad isprobas javi kako ti se cini, kakva je baterija, brzina itd...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
iceman89iceman kaže...
dadonv1 kaže...
B4sic! kaže...

Pozdrav, frendica ima S3 i od neki dan joj se počeo pojavljivati problem s kamerom pri nočnom slikanju (preko dana je sve oke) priložem vam sliku za primjer da ne objašnjavam izgleda slike..

 

Kad skine neku app za kameru onda je oke sve ali tvornički bez app stvara problem.

 

Ako tko zna šta napraviti osim da koristi app za cameru bio bi vam zahvalan na pomoći.

 

LP

Takva je slika i kod mene sa tvorničkom app, možda malo bolja (sve ovisi o uvjetima snimanja), mislim da ni ne može biti bolja kod slabe osvijetljenosti, pogotovo ako se koristi zoom.

Ne znam jeste li podesili postavke za naj bolju fotografiju, rezoluciju, kvalitetu...?{#}

Još bi nadodao i postavke za ISO koje bi trebale biti na automatskom modu

 

Zašto bi ISO trebao biti na automatskom modu?

Naravno da, ako imaš vremena, je najbolje namjestiti ISO, ekspoziciju i količinu bijele...

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
11 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Dali netko zna dali se na S3 moze stavit nekakav player ili nesto da bude glasna glazba kao recimo, isprobao sam HTC one S sa Beats Audio i barem je glazba 3 puta bolja i glasnija nego na S3?

Imam official rom nisam root radio, koristim PlayerPro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pozz svima! Jel zna netko jel postoji nekakva kamera za galaxy s3 poput Retrice i CamWow za Iphone?! Da na slici dole u kutu bude onaj logo kamere neke il' slično :)

 
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
brkan83 kaže...

Dali netko zna dali se na S3 moze stavit nekakav player ili nesto da bude glasna glazba kao recimo, isprobao sam HTC one S sa Beats Audio i barem je glazba 3 puta bolja i glasnija nego na S3?

Imam official rom nisam root radio, koristim PlayerPro.

Stavi AC!D audio mod. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2013 16:19 (daniel.hajdinjak666).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
daniel.hajdinjak666 kaže...
brkan83 kaže...

Dali netko zna dali se na S3 moze stavit nekakav player ili nesto da bude glasna glazba kao recimo, isprobao sam HTC one S sa Beats Audio i barem je glazba 3 puta bolja i glasnija nego na S3?

Imam official rom nisam root radio, koristim PlayerPro.

Stavi AC!D audio mod. 

nista od AC!D-a bez roota 

14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Odlučio sam se nakon godinu dana official-a osvježiti mob sa nekim custom. Dali preporučate ovaj gore Cyano? Dali sve na njemu radi? Pod time mislim, apsolutno sve? Dali trebam prije fleshanja napraviti išta kako ne bi kasnije imao problema sa eventualnim vraćanjem na official? Koji je postupak za resetiranje onog countera odnosno uklanjanja tragova custom ROM-a/flashanja u slučaju da moram pod garancijom na servis? Uređaj je dakle trenutno na official, nije rooted i nikada nije niti bio.

 

Hvala!

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2013 18:48 (Minoza).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Minoza kaže...

Odlučio sam se nakon godinu dana official-a osvježiti mob sa nekim custom. Dali preporučate ovaj gore Cyano? Dali sve na njemu radi? Pod time mislim, apsolutno sve? Dali trebam prije fleshanja napraviti išta kako ne bi kasnije imao problema sa eventualnim vraćanjem na official? Koji je postupak za resetiranje onog countera odnosno uklanjanja tragova custom ROM-a/flashanja u slučaju da moram pod garancijom na servis? Uređaj je dakle trenutno na official, nije rooted i nikada nije niti bio.

 

Hvala!

neznam cemu prst dolje al ok........ sto se tice cyanogen 10.1 se vec poprilicno vrti na xda, i meni je radilo ama bas sve na tom romu, dok su se neki zalili da im neradi, zasto i kako neznam... ali cyanogen je izbacio i 10.2 verziju prije par dana, e sad koliko ona radi ili neradi neznam, ali vjerovatno nije to jos ispeglano kako treba... sto se tice instalacije imas na xda pod tim romom kako se flesha i nemozes promasiti, na custom romu uklanjanje tragova u counteru je vrlo jednostavna instalacijom Triangle away aplikacije, kako se koristi takoder lako nades... da sad neobjasnjavam u detalje {#}

 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
SIII Deny kaže...
bender_007 kaže...

kad isprobas javi kako ti se cini, kakva je baterija, brzina itd...

  Probao, ne dovoljno dugo da bi mogao bateriju komentirati.

 

Brzina naspram (4.1.2 (4.2.2) stock)   -   brzi je

Takodjer naspram cm10/10.1 - brzi je, prelazenje sa screena na screen(znam da se zna desiti da moram ponegdje 2put swajpati da predje ekran na cm10)

 

Benchmark je nsto brzi. Barem kod mene.

Gore kod signal metera / sata ima zgodni netgraph (bandwidth), vjerojatno nije dio samog roma nego dodatak ali mi se ne da provjeravati :)

 

15992 antutu

2739  ram
4199 cpu int
3264 cpu fp
1440 2d
3448   3d

 

sd read i write oko 25 MB/s

 

to je temasekovo izdanje.

Focal radi, cijela stvar se nerijetko crasha. Tj launcher, focal..

Back to 4.1.2 sad :)

 

EDIT: screenshot nije radio, barem ne na onaj nacin a nije mi se dalo dodatno probavati. Nista posebno za sad..Iako focal je najs :) (iako me stalno vuce da kazem FECAL)

 

Pardon2: zaboravih napomenuti vizualne distorzije. Recimo kad si u meniju za wifi, neka polja postanu 2-2.5 x veca po vertikali itd...

 

EDIT 3: ver- cm-10.2-20130805-UNOFFICIAL-i9300-V1.zip   - Nema graphic glitcheva osim screen redrawa u stock browseru.

Navodno u firefoxu nema, nisam probao.

ja
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2013 10:55 (bender_007).
15 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Kakav je development za SIII? Jel CM stabilan (10.1)?

Galaxy SII I9100
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2013 8:11 (Kordy).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

CM10 / 10.1 odlicno radi, da.

 

Upravo novi build 10.2 testiram. (android 4.3), kazu da je baterija zapravo dobra (nekima da, nekima ne, ovisi i od kernela i koristenja kao i uvijek)

Nadam se da su graficki glitchevi ispravljeni, 2 nadogradjena kernela su na raspolaganju (od rom cooka barem).

Testing.

ja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice