Samsung Galaxy S IV - Rasprava

poruka: 3.531
|
čitano: 769.622
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
PlayMaker10 kaže...

Da li netko zna kako riješit ovaj problem? Nikad to prije nisam imao dok nije došao Lollipop, popravim ja to tako da resetiram mobitel ali svako toliko se vrati.

 

Ovo ti je neki konflikt s fontovima. Jel si čačkao po sistemskom fontu?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
1samek kaže...
PlayMaker10 kaže...

Da li netko zna kako riješit ovaj problem? Nikad to prije nisam imao dok nije došao Lollipop, popravim ja to tako da resetiram mobitel ali svako toliko se vrati.

 

Ovo ti je neki konflikt s fontovima. Jel si čačkao po sistemskom fontu?

 Nisam ništa dirao, još sam napravio i factory reset i wipe cache za svaki slučaj nakon updatea. Nisam jedini vidio sam jučer i na drugim forumima. To je neki bug očito.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2015 11:53 (PlayMaker10).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Ekipa dali svima radi kako treba trg.play? Meni aplikaciju od 2MB skida već sat vremena, zašto? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
ERROR1911 kaže...

Ekipa dali svima radi kako treba trg.play? Meni aplikaciju od 2MB skida već sat vremena, zašto? 

 obriši cache trgovine i restartaj

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
igy kaže...
ERROR1911 kaže...

Ekipa dali svima radi kako treba trg.play? Meni aplikaciju od 2MB skida već sat vremena, zašto? 

 obriši cache trgovine i restartaj

 Mi možeš plz objasniti kako obrišem cache trgovine?

 

edit: obrisao cache, opet ista stvar

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2015 20:09 (ERROR1911).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
ERROR1911 kaže...
igy kaže...
ERROR1911 kaže...

Ekipa dali svima radi kako treba trg.play? Meni aplikaciju od 2MB skida već sat vremena, zašto? 

 obriši cache trgovine i restartaj

 Mi možeš plz objasniti kako obrišem cache trgovine?

 

edit: obrisao cache, opet ista stvar

 znači odeš u upravljanje aplikacija, nađeš trgovinu, uđe i izabereš izprazni predmemoriju i očisti podatke, restartaj. Ponovno pokrenite trgovinu. Trebalo bi raditi. Mana je što se nakon nekog vremena zna vratiti problem. To je bug.

Eventualno još i s apk mirror skinuti zadnju verziju trgovine i instalirati

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2015 21:45 (igy).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
I meni se isto desava ima par dana i onda odjednom proradi, primjetio sam to i na S2
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Meni je npr. Badland skidao 24 MB cijelu vječnost i naravno nije mi se dalo čekat da bi drugi dan skinuo za par sekundi. To je možda do tih njihovih servera ili nešto.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
PlayMaker10 kaže...

Meni je npr. Badland skidao 24 MB cijelu vječnost i naravno nije mi se dalo čekat da bi drugi dan skinuo za par sekundi. To je možda do tih njihovih servera ili nešto.

 može biti i to

14 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Dali mi mozete preporuciti cisti 5.0.1 da nije od VIPa, Tele2 i ostale ekipe, nego tvornicki bez dodataka

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9505/BTU/

 

Nema dodatnih aplikacija ili modifikacija od operatera. Čisti samsungov firmware, isti imam na svom telefonu jer sam mobitel kupio u Europatrade-u.

The most incomprehensible thing about the world is that it is all comprehensible
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Benaren kaže...

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9505/BTU/

 

Nema dodatnih aplikacija ili modifikacija od operatera. Čisti samsungov firmware, isti imam na svom telefonu jer sam mobitel kupio u Europatrade-u.

 Kako si zadovoljan njime?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Benaren kaže...

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9505/BTU/

 

Nema dodatnih aplikacija ili modifikacija od operatera. Čisti samsungov firmware, isti imam na svom telefonu jer sam mobitel kupio u Europatrade-u.

 Imam jedno pitanje, dali je bolji taj firmware ili onaj iz DBT iz Njemačke? Šta Europatrade daje firmware iz BTU regije?

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2015 15:13 (PlayMaker10).
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

dobar dan kupila sam samsung galaxy s5 kopiju i nece mi ici na trg play kad kog uđem pise mi da nema signala pokusajte kasnije a signala ima molim vas da mi pomognete

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
nana123 kaže...

dobar dan kupila sam samsung galaxy s5 kopiju i nece mi ici na trg play kad kog uđem pise mi da nema signala pokusajte kasnije a signala ima molim vas da mi pomognete

 za pocetak totalno kriva tema, ne samo da nebi trebala ici u galaxy s5 nego u kineske mobitele, u ostalom post je besmislen posto nisi ni napisala kojeg signala nema, trebas se spojit na internet, jel vjerojatno gledas na signal za mrezu

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Almin94 kaže...

Ljudi, mogu vam reci samo da probate Ressurection Remix v4.5.6 i F2FS file system. Necete se vratiti na drugi rom nikada, vjerujte mi. :)

 

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s4/i9505-develop/5-0-2-ressurection-lollipop-5-2-7dark-t2994283

 druze da ti se zahvalim za preporuku roma,stavio sam v4.5.8 prije 2 dana i radi savrseno,stvarno nemam niti jedne zamjerke

koristio sam inace stock 5.0.1 i ovo je razlika ko nebo i zemlja,telefon je konacno brz,sad me podsjeca na moj bivsi Lg G2 po brzini.

nema niti najmanjeg laga baterija mi odlicna i tweakovi u samom romu su taman

nisam stavljao taj F2FS file system jer nemam pojma ni sta je to hehe

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
mersimh kaže...
Almin94 kaže...

Ljudi, mogu vam reci samo da probate Ressurection Remix v4.5.6 i F2FS file system. Necete se vratiti na drugi rom nikada, vjerujte mi. :)

 

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s4/i9505-develop/5-0-2-ressurection-lollipop-5-2-7dark-t2994283

 druze da ti se zahvalim za preporuku roma,stavio sam v4.5.8 prije 2 dana i radi savrseno,stvarno nemam niti jedne zamjerke

koristio sam inace stock 5.0.1 i ovo je razlika ko nebo i zemlja,telefon je konacno brz,sad me podsjeca na moj bivsi Lg G2 po brzini.

nema niti najmanjeg laga baterija mi odlicna i tweakovi u samom romu su taman

nisam stavljao taj F2FS file system jer nemam pojma ni sta je to hehe

Ma brate, ROM je najjaci definitivno. Nema usporovanja nakon odredjenog vremena, sve zivo leti i instantno reaguje. Ne znam postoji li ROM a da ga nisam isprobao i pegla sam oko toga, ali ovaj Ressurection je definitivno najbolji rom za S4, vjerovatno tako i za ostale uredjaje. Pozz

11 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Ha, ja sam to govorio jos prije sest mj. ali nitko nije slusao.

Jedini problem kod ovog roma je sto je dev. koj radi na S4 ver. je idiot.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Ja imam S4 i stock firmware, imao sam 4.3, 4.4.2 sad 5.0.1, osim par bugova na početku kada je prva verzija Lollipopa izašla, te greške su popravili nakon 2 tjedna kada je došao update, a sada nakon drugog updatea (I9505XXUHOF2) sve super, i moram reći da mi mobitel nikad nije zaštekao, nikakva usporenja nisam imao sa Samsungovim Touchwizom, a memorija mobitela gotovo da je puna (oko 1GB slobodno). Kako je moguće da meni nikad nije štekao, a nekima šteka i spor je, je li moguće da je problem u hardwareu ili šta? Puno sam puta čuo protiv tog Touchwiza ali nikad mi nije bio spor. Prije bi rekao da je problem u aplikacijama a ne u Touchwizu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 19:40 (PlayMaker10).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Diazz72 kaže...

Ha, ja sam to govorio jos prije sest mj. ali nitko nije slusao.

Jedini problem kod ovog roma je sto je dev. koj radi na S4 ver. je idiot.

 Meni se samo ne svidja to sto ekran izgleda losije nego na stock romu (boje, ostrina), ali kako je tako je. Ja uopce ne volim snimati verziju onog developera, sada sam snimio cistu v5.4.8 bez sabermoda.

16 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s4/i9500-develop/aurora-note-4-port-beta-2-t2988026

 

Koristi li itko ovaj ROM? Ako je, može li par riječi? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

@Diazz72

 

Da li mozda znas sta moze biti uzrok tome da init.d ne radi na Ressurection Remix-u? Imam skriptu koju sam prije koristio - echo 0 > /sys/class/backlight/panel/device/power_reduce , jer je na ovoj verziji ressurectiona po defaultu power_reduce postavljen na true, sto me strasno nervira. I znas li mozda jos neki alternativni put kojim ovo navedeno mogu postaviti na 0 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Pozdrav, kupio bi za curu s4 jer joj je upravno krepao Nexus 5. Cijena 1400kn + godina dana garancije, jel to okej? Zanima me samo kakva je baterija i fluidnost rada na S4 na Lolipopu? Pošto je naučila na Nexus vjerujem da ce joj smetati lag ako postoji, nisam baš previše koristio Samsunge pa ne znam kako stoje po pitanju toga. Hvala unaprijed! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
RiBoy kaže...

Pozdrav, kupio bi za curu s4 jer joj je upravno krepao Nexus 5. Cijena 1400kn + godina dana garancije, jel to okej? Zanima me samo kakva je baterija i fluidnost rada na S4 na Lolipopu? Pošto je naučila na Nexus vjerujem da ce joj smetati lag ako postoji, nisam baš previše koristio Samsunge pa ne znam kako stoje po pitanju toga. Hvala unaprijed! 

 Nabacis joj Ressurection Remix i nek uziva. 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Almin94 kaže...
RiBoy kaže...

Pozdrav, kupio bi za curu s4 jer joj je upravno krepao Nexus 5. Cijena 1400kn + godina dana garancije, jel to okej? Zanima me samo kakva je baterija i fluidnost rada na S4 na Lolipopu? Pošto je naučila na Nexus vjerujem da ce joj smetati lag ako postoji, nisam baš previše koristio Samsunge pa ne znam kako stoje po pitanju toga. Hvala unaprijed! 

 Nabacis joj Ressurection Remix i nek uziva. 

 SAmo obavijesti kolegu da ako stavi cROM gubi garanciju.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Meni je Lollipop najnovija verzija sa DBT regije i sada mobitel radi bolje nego ikad. Nikakvog štekanja i slično. Bez brige budi kada je fluidnost i S4 u pitanju.

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
@PlayMaker10

Možeš mi reći samo gdje se gledaju te verzije softvera, L 5.0.1 je na njemu, ali ima još nekih 100 drugih kategorija.. Inače za sada čisto pristojan mobitel, vidjeti ćemo kakva će baterija biti tokom dana.. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 11:58 (RiBoy).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
RiBoy kaže...
@PlayMaker10

Možeš mi reći samo gdje se gledaju te verzije softvera, L 5.0.1 je na njemu, ali ima još nekih 100 drugih kategorija.. Inače za sada čisto pristojan mobitel, vidjeti ćemo kakva će baterija biti tokom dana.. 

 Imaš ono osnovna verzij pa ti piše npr. I9505XXUHOF2, to je recimo nekakav build a verzija je 5.0.1. Npr moj S4 na DBT regiji je krenuo od verzije 5.0.1 build I9505XXUHOB7, pa nakon toga mi je došao update na I9505XXUHOD7 koji je ispravio dosta toga, i sada imam I9505XXUHOF2 s kojim mobitel više manje radi bez greške, svi su 5.0.1 verzije ali nekakvi ispravci su u njima.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Otisao mi display na S4, pa me zanima jel itko od vas zna ima li ikakve razlike između onih zamjenskih s ebaya ?

 

Ima za 70-ak $ i onih za 100-tinjak $ , pa da li postoji neka razlika između njih ( prikaz boje, kvaliteta ) ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
mstaglicic kaže...

Otisao mi display na S4, pa me zanima jel itko od vas zna ima li ikakve razlike između onih zamjenskih s ebaya ?

 

Ima za 70-ak $ i onih za 100-tinjak $ , pa da li postoji neka razlika između njih ( prikaz boje, kvaliteta ) ?

 Ima razlike. Ako hoces isti kakav si prije imao, uzmi skuplji.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice