Samsung Galaxy Mini internet konekcija

poruka: 14
|
čitano: 19.160
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini internet konekcija

Jučer sam dobio Samsung Galaxy Mini i ubacio sam karticu. Ali sad imam jedan problem... Galaxy se stalno pokušava spojiti na internet preko kartice a ne preko wireless-a, danas sam bio na satu engleskoga i došlo mi je 27 poruka od T-Mobilea da nemam dovoljno novaca na računu.

Pokušao sam rješiti problem na sljedeći način --  Menu-Postavke-Bežično i mreže-Mobilne mreže-!odznači!Koristi paketne podatke, ali čim izađem iz postavki i uđem to0 je ponovno uključeno. Imali netko ideju.

 

Edit: Ja uopće ne bih htio da se povezuje, ali on stalno nešto skida, refreshuje mailove facebook notifikacije itd. ako ga stavim u avionski mod onda me nitko neće moć dobit na mobitel

----------------toni---------------------
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2012 19:25 (ToniCizmic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini internet konekcija
A kako bi koristio wiereles, a ako imaš podatkovni paket koristi ga. Inaće da bi mogao imati wierles moras se negdje spojiti na mrežu.
Lp.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini internet konekcija

Ja želim da midolaze Fejs i G-Mail obavjesti, ali samo ako je WiFi dostupan tj. da ne koristi T-Mobile internet. postoji li neka aplikacija kao što ima za iPhone koja blokira promet preko operatora a dozvoljava preko WiFi-ja

----------------toni---------------------
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini internet konekcija
Pa kako ćeš koristit samo wi-fi, moraš se spojiti na wi-fi mrežu koja je dostupna blizu tebe i onda ti ne koristi podatkovni paket. Ako hoćeš ugasiti podatkovno paket skini s google playa wachdog aplikaciji ili 2g-3g off tako nešto pa iskljući 3g onda imaš samo signal za zvanje ali ne i za podatkovni paket pa kad trebaš opet uključiš 3g.
Ti na mobu nemaš wi-fi mrežu nego mogućnost da se spojiš nekome drugome na wi-fi inaće ništa.
Lp...
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini internet konekcija
Pa nisam glup, ja se kuci ili u skoli spojim na wireless lan a oni opet s alju. To sad nije bitno, ja jednostavno zelim da se kad je wifi dostupanda se mogu spojit a kad nije da se nespaja na tmobileov internet
----------------toni---------------------
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Mini internet konekcija
ToniCizmic kaže...
Pa nisam glup, ja se kuci ili u skoli spojim na wireless lan a oni opet s alju. To sad nije bitno, ja jednostavno zelim da se kad je wifi dostupanda se mogu spojit a kad nije da se nespaja na tmobileov internet

Hmmm, jedini način je da isključiš podatkovni promet preko postavki, ali ne kužim zašto ti to ne funkcionira. Nekoliko ljudi koje znam, imaju tako isključen internet i to je to. Probaj vraćanje na tvorničke postavke napravit.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini internet konekcija

Ako uspijem isključit podatkovni paket, moći ću na internet preko WiFi-a????

----------------toni---------------------
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Mini internet konekcija
Da.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini internet konekcija

Rješio sam problem, napravio sam HardReset i nakon toga sam uspio isključiti podatkovni paket. Biće su konji iz T-Mobile-a to namistili da bi im ljudi trošili pare.

----------------toni---------------------
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Mini internet konekcija
ToniCizmic kaže...

Rješio sam problem, napravio sam HardReset i nakon toga sam uspio isključiti podatkovni paket. Biće su konji iz T-Mobile-a to namistili da bi im ljudi trošili pare.

 

To nema veze s tcomom, to je standardno kod androida da je odmah nakon prvog paljenja "os-a" uključen podatkovni promet...

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Mini internet konekcija
Doctor Freak kaže...
ToniCizmic kaže...

Rješio sam problem, napravio sam HardReset i nakon toga sam uspio isključiti podatkovni paket. Biće su konji iz T-Mobile-a to namistili da bi im ljudi trošili pare.

 

To nema veze s tcomom, to je standardno kod androida da je odmah nakon prvog paljenja "os-a" uključen podatkovni promet...

 

 

Pročitaj opet što je govorio... 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini internet konekcija

Ista stvar se desila i kod mene sa galaxy mini-jem. Dobio taj mob od tcoma za produžetak i proslijedio ga kćeri ona je na simpi i isključio sam koristi paketne podatke izašao van i smatrao sam to rješenim narikto joj da ide na net samo preko wlana. Jučer gledam mobitel i reko idem vidjet koliko imam love na njemu znam da sam prije par dana nadopatio i bilo je skoro 100 Kn i paf na računu 0. Naravno napao kćer da je potrošila bezveze lovu kada idem provjeriti da li sam uopće bio isključio tu opciju a ona uključena i koliko god puta ju ja isključivao ona se svaki puta automatski upalila. Zvao SZK i lik mi kaže da neka serija tih mobitela ima softversku grešku i da sam uključje neke stvari. Sada pišem prigovor tmobilu da vrate 100 Kn na mobitel jer zbog njihovog parata ja sam oštećen za nemali iznos da ne pričam da sam se dero na kćer kada ona ni dužna ni kriva.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini internet konekcija
Moze jedno pitanje dali je moguce imati obican internet a da se ne moram spojiti na Wi-Fi i da ne trosi novce i kako ako je moguce hvala!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mini internet konekcija

Imam problem naravno..
Imam tarifu na kojoj ima besplatnih mg neta i moram uključit podatkovni paket .prije je sve dobro bilo,a sad se ne mogu spojit na to..Da li ima rješenje kakvo? 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice