Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

poruka: 1.035
|
čitano: 268.966
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Utvaram si da je ovo najava jednog od Najiščekivanijih ikada gadgeta na svijetu! 

Kojim putem će krenuti "ova" priča, i hoće li ikada doći na Hrvatske prostore?!?! 

 

LINK; http://mob.hr/samsung-galaxy-note-8-procurio-sluzbeni-render/

ATJ Lučko
Moj PC  
1 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Radujem se ovom telefonu

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Evo Vip ima na pretplati i u prednarudžbi Note 8 koji je malkice skuplji nego S8+. Ovo sam uspoređivao na XL+ i tamo ćeš dati samo za uređaj ukupno u dvije godine 5.719 kn.

 

Kod Tele 2 Note 8 u flat internet tarifi će te sami uređaj ispasti 7.000 kn u dvije godine

 

U HT-u Note 8 u Najbolja Imam sve - sami uređaj će ispasti 5.760 kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2017 11:09 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Ovaj me pak note interesira ... stoga da ne stavljam novu temu mislim da ovaj gadget može proć u ovoj temi.

http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_s8_active-8676.php

Nemamo svi volju imat preogromne uređaje ... usto imat i ponešto veću bateriju. Zanima me kad se ovaj uređaj može u nas očekivat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Danas se igrao s Note 8. Ma sve je to isto...kao S8 i S8+., samo ovaj ima s pen.

 

Ako gledamo veličinu Note 8 i S8+ onda bi prije uzeo Note 8. Kamera ista kao na S8., i taj 2x zum nije ništa vauuu. Isti radi kao i na ostalim mobitelima s dvije kamere - Mi6 ili OP5. 

 

U svakom slučaju kad bi ponovno uzimao Samsung mobitele ištao bi ovim redom S8, Note8, S8+

 

Tko nije frik za s pen i kojem to neće trebat mirne duše može uzet S8 seriju.

 
3 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Meni je kod Notea 8 najveći minus 3200 mAh baterija naspram 3500 kod S8+, a ima veći ekran. Olovka je super, al osobno mislim da nije vrijedno velike razlike u cijeni naspram S8+.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
intelduo1 kaže...
Meni je kod Notea 8 najveći minus 3200 mAh baterija naspram 3500 kod S8+, a ima veći ekran. Olovka je super, al osobno mislim da nije vrijedno velike razlike u cijeni naspram S8+.

 Razlika u cijeni je neopravdano visoka i tu se slazem.

U svakom slucaju ne vidim razlog kupovanja Note 8 pored S8 serije osim ako ti treba S pen.

Ocekivao sam vise od Note 8 bas zbog toga sto su sjebali Note 7...

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
intelduo1 kaže...
Meni je kod Notea 8 najveći minus 3200 mAh baterija naspram 3500 kod S8+, a ima veći ekran. Olovka je super, al osobno mislim da nije vrijedno velike razlike u cijeni naspram S8+.

 Izgleda da sam se prevario glede trajanja baterije na Note 8.

 

 

U videu se na 3:30 prilikom battery drain testa odvija nekakav throttle kod Notea 8 u vidu smanjenja osvijetljenja ekrana, nešto više od toga zasad nije vidljivo... Nadam se da neće sjebat telefon s throttlingom zbog vatrene 7-ice :D

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
intelduo1 kaže...
intelduo1 kaže...
Meni je kod Notea 8 najveći minus 3200 mAh baterija naspram 3500 kod S8+, a ima veći ekran. Olovka je super, al osobno mislim da nije vrijedno velike razlike u cijeni naspram S8+.

 Izgleda da sam se prevario glede trajanja baterije na Note 8.

 

 

U videu se na 3:30 prilikom battery drain testa odvija nekakav throttle kod Notea 8 u vidu smanjenja osvijetljenja ekrana, nešto više od toga zasad nije vidljivo... Nadam se da neće sjebat telefon s throttlingom zbog vatrene 7-ice :D

 zanima me je li s8+ korišten prije ovog testa

lol
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Utvaram si da će se naći dosta ekipe koja će uzeti ovaj komad gadgeta 

Samo, postavlja se jedno pitanje isprepleteno sa nekoliko nedoumica, gdje ga uzeti?! 

 

Ako se uzme kod "T-Com-a", čujem da će biti samo crni i zlatni, kod drugih nisam još uvidio koje će biti boje, ili onda potražiti u Samsung dućanu, obzirom taj isti "T-Com" ga nudi samo ( za sada ) sa najmanje interne memorije!? 

 

U principu, gorivim crne gadgete, ali bih sada nekako radije neke druge boje! 

Stoga, jedna mini anketa, koju prilažem ispod! 

2 Kod koga bude jeftinije!
0 Bitna mi je memorija!
4 I jedno i drugo tražim!
0 Solarno plaćanje uz popust!
0 Uzimam vani preko interneta!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Note 8 može se isprobati u Vip dućanu Arena centra.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Bolje u Samsungu onda na katu iznad jer ih ima nekoliko i može se isprobat S-pen koje u VIP-u nema. Mene je najviše privlačio zbog S-pena, ali sam se malo razočarao kad sam isprobao. Smeta me cursor, nadam se da se može isključiti. I mislim da nema neki handwrite to tekst kojim bi se mogli pisati duži tekstovi.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
ima i u Vipu S-pen posebno na nekoj špagici,al' ako kat iznad ima više kom.tim bolje😋
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Sad sam se malo poigrao s osmicom u areni i u tih par minuta mob je stroj performanse su naravno strasne naspram mog note 3... ali velik je, u biti dugacak...ima me, 193 sam visok i nemam sitne ruke al bome ima ga... svida mi se sto je manje zaobljen od s8 i ljepsi mi je puno... samo treba par dana s njom da bi se vidilo dal je to to..u par minuta nemogu rec kakav bi mi bio...
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 10:45 (CharlessS).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Pa zar nitko nema Note 8  ili?  Posto nitko ne pise kako radi zvijer... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Bit ce kada malo cijena padne jer sada zaista ne vidim zasto bi netko dao 2500 Kn vise u odnosu na S8+.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 10:46 (ocean77).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

eKupi ima povoljno u ponudi:

 

https://www.ekupi.hr/Samsung-Galaxy-Note8-Midnight-Black-pametni-telefon-1162164.aspx

 

7.699kn na 24 rate za bilo koje kartice (inače je cijena svuda skuplja ako nije za keš) + DEX (koji se može prodati jer većini ne treba) + 2 godine garancije od Uniqua osiguranja za lom ekrana.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Moj dolazi u ponedjeljak pa javim dojmove :) malo su zeznuli s tom isporukom, stave petak i onda 2 dana ne voze i jbg...

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
bbbmarko01 kaže...

Moj dolazi u ponedjeljak pa javim dojmove :) malo su zeznuli s tom isporukom, stave petak i onda 2 dana ne voze i jbg...

 

Ja isto naručio, stiže u utorak vjerojatno. Note 4 će otić u penziju, tj njuškalo :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Po mom skromnom misljenju, najbolji i najnapredniji smartphone danasnjice. Isprobao ga kratko u Samsungu u Areni, jednostavno savrsen komad hardvera. Crni izgleda jako elegantno i profinjeno, zlatni mi je osobno bezveze.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Crni i Deep Sea blue :) ali eto nazalost njega nema kod nas, inace imenjace pazi s rjecima da iSheep ne dode ovdje i pocne trkeljat o ovom novom poluproizvodu :), jedva cekam isprobati DeX i da vidim kako to radi sada s 6gb rama (gledao YT sa gdje je s8 u dexu), trebalo bi ti biti sada malo bolje. Eto zivi bili pa vidjeli.

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Da, Deep Sea blue je bolestan, bar na slikama, ali uzivo sam samo vidio crni i zlatni. Što se tiče iPhone X, meni je sasvim okej, iako mi iskreno izgleda smiješno pored Note 8 za istu ili sličnu cijenu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Ja taman prodao note 4 i uzeo s8 plus :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Ja isto imam sad S8+ , ali eto dosla mogucnost produljenja ugovora a cura ima S4 pa bacio kombinaciju, S8+ mi je bolestan i prezadovoljan sam , saom kazem mogucnost produljenja ugovora i jako dobra ponuda od saomg operatera + Dex kao predorder pa uzimano cisto zato.

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
U petak ujutro me dočekao poštar na vratima s note8, crni, iz t-coma , ugl , iz Osijeka sam i dna krenuo u potragu za maskom i kaljenim staklom, t-com, vip, tele2, hgshop i linka nisu imali, pregledam njuškalo i eto nadjem neki web shop u osijeku odem tamo, kao neko kaljeno staklo s kojim se baš nisam uštedio, gledajte da uzmete original ... zadnja silikonska maska za 50kn je sasvim ok! Baterija od podneva do 22h sada , kada pišem je na 37% , i nisam prezadovoljan , mislim da mi je na s8 duže držala, valjda tih 200mah nema tolikog utjecaja kolika je razlika u ekranu i potrosnji!! Doduše možda sam i ja malo pretjerao dns sa isprobavanjem videa i igrica... Iskreno maloprije sam koristio kameru, znači po mraku ... nisam uopće zadovoljan, sutra budem isprobao po danjem svjetlu al s obzirom da je dual očekivao sam puno više! Ako netko otkrije kakav trik neka piše ovdje
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Ugl djevojka ima talenta i ovo je za 5min doslovce nacrtala sa s-penom
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
A vjerovatno jos drivere trebaju ispolirat... tako je sa svima....
VenAtoR#2231
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Nielan kaže...
Iskreno maloprije sam koristio kameru, znači po mraku ... nisam uopće zadovoljan, sutra budem isprobao po danjem svjetlu al s obzirom da je dual očekivao sam puno više! Ako netko otkrije kakav trik neka piše ovdje

 

 

Osnovna kamera je kao i na S8+ i nemoj ocekivati cuda...dnevne fotke su dobre (navodno na Note 8 nesto manje agresivan postprocessing), a nocne srednja zalost.

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Ma kao izmišljaju ovo ono a kamera nije napredovala ništa posebno već 3-4 godine :( a zato sam ga i naručio, kontakt bolja nego na s8 , no snimke po mraku su još najbolje bile na iphone 6s na 7 nisam isprobao! No ok! Cekat cemo iphone X da vidimo ali prvo ako netko bude nabavio pa da isprobam! Taman za 8 mj mogu još jednu pretplatu produžiti
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice