Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

poruka: 1.035
|
čitano: 269.344
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Znaci bez problema pase od S8+ na Note 8. E da sam znao, i ja sam bio u Areni isto su tekli da nece dolaziti zs Note 8. A oni dole na ulazu u Arenu sta stavljao po mjeri folije traze oko 190kn. Da li ti je od S8 plus pokrila sve rubove na note 8???

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Nije sve rubove ali taman dovoljno za zastitu

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

do jaja

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Stigla mi je danas maskica VRS Desing Crystal bumper. Fora je maska, ali brate sad je mob ogroman u PM.

Uzeo sam masku u ponediljak na Gizzmo i već je danas stigla. 168kn sa poštarinom. Bila je na nekoj akciji. 

 

 

Battlelog: MUDO_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Dosla neki dan od dbranda "maska" te sam se pri ljepljenju dobro iz*eba. Tako da mi na kraju sami kantuni stoje malo odljepljani.

 

Kontaktira sam dbrand i rekli da ce poslat zamjensku pozadinu, samo da platim shiping od 5$. Iskreno neda mi se nikako vise to cudo stavljat. 

 

Moguce da sad uzmem https://gizzmo.hr/maska-vrs-design-high-pro-shield-za-samsung-galaxy-note-8-metal-black-artikel-24385

 

Jeli tko koristo ovo cudo ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Ma utrljaj te rubove ako se daju, meni je tako bilo pa sam iz malo s fenom zagrijao i drze se super. Mikrofibra i udri 😁
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
NorthBlue kaže...
Ma utrljaj te rubove ako se daju, meni je tako bilo pa sam iz malo s fenom zagrijao i drze se super. Mikrofibra i udri 😁

 Sve sam radio po uputama, ali kad jednom zajebes nema vise ljepljenja. Fen je inace obavezan za stavljanje, ali kad nema ljepila da se uvati na staklo mos trljat koliko oces nece ostat.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
amater_2 kaže...

Stigla mi je danas maskica VRS Desing Crystal bumper. Fora je maska, ali brate sad je mob ogroman u PM.

Uzeo sam masku u ponediljak na Gizzmo i već je danas stigla. 168kn sa poštarinom. Bila je na nekoj akciji. 

 

 

 168kn za tu masku. 

 

To je jedna obična silikonska maskica koja na e-bayu ili kineskoj stranici dođe max 2 dolara s dostavom.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Ma takve silikonske maske možeš i kod nas kupit za 10-15kn. A taj gizzmo ima bolesne cijene, ne da je preskupo nego je brutalno preskupo al očito imaju svoje pacijente koji nasjedaju na njihove cijene. Nhf :)
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
kbenzema kaže...
Ma takve silikonske maske možeš i kod nas kupit za 10-15kn. A taj gizzmo ima bolesne cijene, ne da je preskupo nego je brutalno preskupo al očito imaju svoje pacijente koji nasjedaju na njihove cijene. Nhf :)

 čovjeka nazoveš pacijentom onda staviš nhf i smajlić ok 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
kbenzema kaže...
Ma takve silikonske maske možeš i kod nas kupit za 10-15kn. A taj gizzmo ima bolesne cijene, ne da je preskupo nego je brutalno preskupo al očito imaju svoje pacijente koji nasjedaju na njihove cijene. Nhf :)

Ja ne kužim šta ljudi imaju strah od kupovanja putem interneta tj sa kineskih stranica. Isti k... otišla lova gizzmu u HR ili aliexpresu u Kinu.

 

Taj gizzmo prodaje maskice kao da prodaje poluge zlata. 

 

Gledam za svoj S8 - https://gizzmo.hr/maska-spigen-liquid-crystal-za-samsung-galaxy-s8-clear-artikel-21386 - dođe 203kn., a ja svoju istu takvu platio 2 dolara i još je moja bolja jel ima poklopce koji zatvaraju sve utore da prašina ne uđe. Znaći 203kn ili 12kn. Tko je tu lud.

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Spigen sigurno nisi kupio za 12 kn.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Capture kaže...
Spigen sigurno nisi kupio za 12 kn.

Kolega...ovaj materijal je obični silikon...

 

Hoće li na njega tvornica nalijepit Spigen, Huhahu ili Armani to je i dalje silikonska maskica.

 

Nemojte od maskica radit nuklearnu fiziku.

15 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Dakle kolege drage, kako vi znate da ja do sad nisam kupovao na ebay ili amazonu?

Do sada sam uvik uzima Nillkin case za sve mobitele koje sam imao i plaćao ih 3-5$.

Ovaj put sam namjerno uzeo skuplju masku da vidim tu razliku. Na VRS desing stranici ova maska košta 29,99$ ili 191,03kn a ja sam ju platio sa poštarinom 168kn.

Vjerovali ili ne razlike ima. Od osjećaja u ruci do same kvalitete materijala. Od čega je uopće me ne zanima.

Pogledajte i probajte usporediti sa jeftinim maskama.

Živili i hvala što se brinete o mojim novcima. 

 

Battlelog: MUDO_HR
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
amater_2 kaže...

Dakle kolege drage, kako vi znate da ja do sad nisam kupovao na ebay ili amazonu?

Do sada sam uvik uzima Nillkin case za sve mobitele koje sam imao i plaćao ih 3-5$.

Ovaj put sam namjerno uzeo skuplju masku da vidim tu razliku. Na VRS desing stranici ova maska košta 29,99$ ili 191,03kn a ja sam ju platio sa poštarinom 168kn.

Vjerovali ili ne razlike ima. Od osjećaja u ruci do same kvalitete materijala. Od čega je uopće me ne zanima.

Pogledajte i probajte usporediti sa jeftinim maskama.

Živili i hvala što se brinete o mojim novcima. 

 

 o čemu drugome bi se hrvati brinuli 

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Pozdrav ekipo...trenutno koristim Galaxy S7, a otvorila mi se prilika kupiti novog Note 8 za 5k kn pa me zanima, tj. strah je li se teško prilagoditi na puno veći mobitel ili da ipak za te novce uzmem Galaxy S8?

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
FanBoy kaže...

Pozdrav ekipo...trenutno koristim Galaxy S7, a otvorila mi se prilika kupiti novog Note 8 za 5k kn pa me zanima, tj. strah je li se teško prilagoditi na puno veći mobitel ili da ipak za te novce uzmem Galaxy S8?

Navika ce ti trajati tjedan dana maksimalno, nakon toga ce ti svaki manji mobitel biti nezamisliv.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Uzmi Note, čini se da je tih 2GB rama više presudno za fluidni UI. Na mojem S8+ ima malo štucanja
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Nije toliko do viška memorije već do boljeg softvera na Note seriji.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Sil kaže...
Nije toliko do viška memorije već do boljeg softvera na Note seriji.

 Može malo detalja o tome, ja važem između Notea i 8+ ?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Glavas_ZG kaže...
Sil kaže...
Nije toliko do viška memorije već do boljeg softvera na Note seriji.

 Može malo detalja o tome, ja važem između Notea i 8+ ?

 Također i ja. Zanima me je li senzor za otisak prsta stvarno nedohvatljiv ili je samo potrebna prilagodba?

13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Meni je taman, dakle taman mi prst dohvati senzor otiska dok ga drzim u jednoj ruci. S tim da ja imam 198cm i poprilicno veliku saku, neznam kako je manjim ljudima ali mislim da nije bas najbolje

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Imam malu rukicu i bez problema dodem do senzora. Iako ga ne koristim jer mi je to cista glupost.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Note ima noviju verziju 8.5 dok S8 ima 8.1 verziju Experience UI. Navodno je 8.5 bitno bolji što se tiče fluidnosti, RAM managementa...
13 godina
online
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Oreo update na S8 / S8+ donosi puno fluidniji UI, možda čak fluidniji od 7.1.1 na Noteu sad. Tak da i to treba uzeti u obzir.

 

Ovi koji se dvoume između S8+ i Note-a, preporučam da uzmu Note 8. RAM, stylus, 2 kamere, sve je to minorno, ali isplati se.

Doduše, S9 je iza ugla, možda bolje pričekati jer će cijene aktualnim modelima još više padati....

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
1samek kaže...

Oreo update na S8 / S8+ donosi puno fluidniji UI, možda čak fluidniji od 7.1.1 na Noteu sad. Tak da i to treba uzeti u obzir.

 

Ovi koji se dvoume između S8+ i Note-a, preporučam da uzmu Note 8. RAM, stylus, 2 kamere, sve je to minorno, ali isplati se.

Doduše, S9 je iza ugla, možda bolje pričekati jer će cijene aktualnim modelima još više padati....

Mislim da je 2000kn prevelika razlika a mala nadogradnja s S8 na Note 8.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
1samek kaže...

Oreo update na S8 / S8+ donosi puno fluidniji UI, možda čak fluidniji od 7.1.1 na Noteu sad. Tak da i to treba uzeti u obzir.

 

Ovi koji se dvoume između S8+ i Note-a, preporučam da uzmu Note 8. RAM, stylus, 2 kamere, sve je to minorno, ali isplati se.

Doduše, S9 je iza ugla, možda bolje pričekati jer će cijene aktualnim modelima još više padati....

 Što se tiče S9 modela...po svim glasinama S9 će biti samo nadogradnja S8, ništa revolucionarno (isti 10nm procesor samo na vecem taktu, ista kamera, zaslon...jedino što će valjda senzor za otisak biti u vertikalnom polozaju u odnosu na kameru). S9+ je druga priča...trebao bi imati 6GB RAMa i 2 stražnje kamere, znači nešto kao Note 8...za razliku od ove godine kada su standardni i plus modeli bili hardverski identični. Mislim da neće biti puno jeftiniji od Notea sada jer cijene mobitela su u rastu, pa dođe isto kupim li sada Note 8 ili u proljeće S9+...ispravite ako griješim.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
R36 kaže...
1samek kaže...

Oreo update na S8 / S8+ donosi puno fluidniji UI, možda čak fluidniji od 7.1.1 na Noteu sad. Tak da i to treba uzeti u obzir.

 

Ovi koji se dvoume između S8+ i Note-a, preporučam da uzmu Note 8. RAM, stylus, 2 kamere, sve je to minorno, ali isplati se.

Doduše, S9 je iza ugla, možda bolje pričekati jer će cijene aktualnim modelima još više padati....

Mislim da je 2000kn prevelika razlika a mala nadogradnja s S8 na Note 8.

 

 

Možda usporedba i nije super smislena, ali ja ću "kazati", da je SGN8 sa S-Pen dodatkom u usporedbi sa SGS8 isto kao BMW M3 sa Performance dodatcima u usporedbi sa BMW-om 340i sa M optikom, minimalno!

Ako ništa, u android svijetu, SGS8 je samo jedan od hrpe njih, dok je Note8, jedan od "prepoznatljivih" komada gadgeta, kao i BMW M3 sa Performance paketom opreme!  

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
ATJLučko kaže...
R36 kaže...
1samek kaže...

Oreo update na S8 / S8+ donosi puno fluidniji UI, možda čak fluidniji od 7.1.1 na Noteu sad. Tak da i to treba uzeti u obzir.

 

Ovi koji se dvoume između S8+ i Note-a, preporučam da uzmu Note 8. RAM, stylus, 2 kamere, sve je to minorno, ali isplati se.

Doduše, S9 je iza ugla, možda bolje pričekati jer će cijene aktualnim modelima još više padati....

Mislim da je 2000kn prevelika razlika a mala nadogradnja s S8 na Note 8.

 

 

Možda usporedba i nije super smislena, ali ja ću "kazati", da je SGN8 sa S-Pen dodatkom u usporedbi sa SGS8 isto kao BMW M3 sa Performance dodatcima u usporedbi sa BMW-om 340i sa M optikom, minimalno!

Ako ništa, u android svijetu, SGS8 je samo jedan od hrpe njih, dok je Note8, jedan od "prepoznatljivih" komada gadgeta, kao i BMW M3 sa Performance paketom opreme!  

To je kao da me čevapi u lepinji dođu 25kn a s kajmakom 40kn. Sorry bez kajmaka mogu.

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
R36 kaže...
ATJLučko kaže...
R36 kaže...
1samek kaže...

Oreo update na S8 / S8+ donosi puno fluidniji UI, možda čak fluidniji od 7.1.1 na Noteu sad. Tak da i to treba uzeti u obzir.

 

Ovi koji se dvoume između S8+ i Note-a, preporučam da uzmu Note 8. RAM, stylus, 2 kamere, sve je to minorno, ali isplati se.

Doduše, S9 je iza ugla, možda bolje pričekati jer će cijene aktualnim modelima još više padati....

Mislim da je 2000kn prevelika razlika a mala nadogradnja s S8 na Note 8.

 

 

Možda usporedba i nije super smislena, ali ja ću "kazati", da je SGN8 sa S-Pen dodatkom u usporedbi sa SGS8 isto kao BMW M3 sa Performance dodatcima u usporedbi sa BMW-om 340i sa M optikom, minimalno!

Ako ništa, u android svijetu, SGS8 je samo jedan od hrpe njih, dok je Note8, jedan od "prepoznatljivih" komada gadgeta, kao i BMW M3 sa Performance paketom opreme!  

To je kao da me čevapi u lepinji dođu 25kn a s kajmakom 40kn. Sorry bez kajmaka mogu.

 

Opet se ne slažem kolega sa vama! 

 

SGN8 nikako se ne može staviti u rang čevapa sa kajmakom pored S8 kao običnim čevapima i to još bez luka i ajvara. 

Možda ako bi razgovarali "o smjesi" za čevape, kada bi Note8 bio originalna smjesa, a S+ neka zbrda zdola, i to možda! 

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice