Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.281
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
arnes_king kaže...
john142 kaže...

S10 se nadje i za 4300 a S10E za 4000 :)

 

 Da kod nas u Bosni ima za te pare odmah bih gledao da prodam svoj s9+ pa nabavim s10 ili s10+.

 

Kod nas najjeftinije S10 1550KM a s10+ 1800-2000KM.

 

Nego sta kazete posto trenutno imam s9+ ako bih mijenjao da li da idem na s10 ili s10+? Ja bih rado na plus model ali prije cu "obicni" naletit uz prihvatljivu cijenu, pa da li bi bilo dobro uzeti s10?

 Ako budes radio upgrade idi na plus verziju :)

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

evo moje statistike.. malo mi se stabilizirala baterija i nema vise onog da mi pojede 10% preko noci (barem za sad)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Mali tips kako da si uštedite bateriju, a to je da si stavite crnu pozadinu na Messengeru i na Youtube-u.

Da bi vam se otključao Night mode na Messengeru potrebno je bilo kome u chatu poslati mjesec,🌙 i onda će vam se otključati Night mode opcija, eto to je to ukratko

Instagram @marko_fit_24_7_365
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Korisnik sam s6 edge + verzije od prvog dana kako je izašla, to je prva verzija + ako se ne varam i masa ljudi je bila skeptičana. Ja sam s uređajem prezadovoljan i sve te godine nikad problema ali neki dan sam bio u jednom od centara i probao s10+ i skuzio da je moj pokvaren( mutna kamera, spor, vuče se itd...) tolika je razlika izmedju ta dva uredjaja da je to ne usporedivo. 

E sad gdje kupiti ima li tko savjeta, operater tele2 mi je i mogu produžiti na ugovor od 24mj ili da sacekam neki period SD i njihove vikende s popustima? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Mislim da ti na tele 2 izađe 6400 uređaj total (s10 plus), nisam ziher kada će cijena baš toliko pasti na SD ili u neloj drugoj trgovini.

Opcija je također njuškalo, ali ti treba cash.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Mislim da ti na tele 2 izađe 6400 uređaj total (s10 plus), nisam ziher kada će cijena baš toliko pasti na SD ili u neloj drugoj trgovini.

Opcija je također njuškalo, ali ti treba cash.

 Izađe me 6000kn jednokratno na 24mj. Kad se može očekivati u SD prvo padanje cijene ili akcije za taj uredjaj? Ma gotovinom bi plaćao ne da mi se zezati 24mj kroz tarife i sl. njuska mi je zadnja opcija.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2019 22:02 (tommek10).
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Evo kratkog osvrta nakon 5 dana korištenje
Kvaliteta izrade-odlična, trebalo mi 2 dana da se naviknem na veličinu iako imam velike šape. Desilo mi se da palm rejection nekad zna zasmetat ali odkad stavio orginal silikon maskicu nema problema i bolji je grip.
Ekran-nema se šta tu reći, najbolji na tržištu, curved screen mi ne smeta pri gledanju.
Performanse-nikakve zamjerke sve leti, nijedan zamjetni problem. Sučelje mi se sviđa tako da nisam stavio Nova launcher
Zvučnici-nikad ne stavljam na 100% jer je preglasno. Oduševljen s njima u usporedbi sa S7.
Otisak prsta-pola dana radi savršeno 10/10 a onda period da 7/10 pogađa. Nije mi problem, može bolje i da je bar malo bliže sredini ekrana postavljen al i ovo okej.
Kamera-po danu odlična, po noći vrlo dobra. Prednja kamera bi mogla bolja biti. Rekao već, senzor među boljima ali moraju algoritme popravit. Dodati noćni mode i ugladiti prednju kameru.
Baterija- brzina punjena ista kao na S7 ali zato bez problema izdrži cijeli dan bez razmišljanja.

Sve u svemu, zadovoljan mobitelom. Sad kad uzmem S7 u ruku izgleda prejadno hah
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Jeste li probali snimati 4k 60fps po noci (uz slabu osvjetljenost, ne sad bas nasred trga pod 10 lampi)? Video izgleda katastrofalno...30 fps je još ok ali na 60fps snimka je pixelasta do mjere da se ne isplati ni snimati.

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Da li je netko skuzio da S10+ ima bug sa razdvajanjem zvuka. Recimo, ako igras igru i pricas na discord vise ne mozes pojaciti zvuk i smanjiti discord i obratno. Na Note 9, S9+ to radi perfekt. Kao da su kad stisnes volume up i down, i baci onaj izbornik glasnoca poziva, medij, spojili u jedno. Sada kao da imam iPhone haha. Ima li tko kakav link, ili email da im javim za bug. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
klinik kaže...

Jeste li probali snimati 4k 60fps po noci (uz slabu osvjetljenost, ne sad bas nasred trga pod 10 lampi)? Video izgleda katastrofalno...30 fps je još ok ali na 60fps snimka je pixelasta do mjere da se ne isplati ni snimati.

 

 

 

Tako je i na Note 9...4K 60 FPS je super za dobro svjetlo i neke brze pokrete...npr. snimanje nekog sporta...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
helix24 kaže...

Ima li tko kakav link, ili email da im javim za bug. 

 Samsung members aplikacija

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ako ovo ne prisili Samsung da novim updateom ne izbace night mode onda nece nista,ekipa je vec portala Gcam i night mode na s10.

 

 

 

https://www.xda-developers.com/take-better-pictures-on-the-samsung-galaxy-s10-with-a-google-camera-port/

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 11:23 (XSX).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
XSX kaže...

Ako ovo ne prisili Samsung da novim updateom ne izbace night mode onda nece nista,ekipa je vec napravila Gcam i night mode za s10.

 

 S10 ima "night mode" zove se bright night i automatski ti je ukljucen kada imas ukljucen "screen optimizer"

 

ali lakse je bubat da nesto ne postoji, nego malo pogledat mobitel koji si kupio i koji koristis, a nemas pojma kako on radi

 

samo neka se samsung drzi automatike, ovak kako radi, ne treba nam jos jedan flagship s tim pizdarijama nocnih fotki koje izgledaju kao da je dan

 

ako ti to bas treba, koristi gcam, ili nauci raditi u pro modu i dobit ces istu stvar

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
3dfx kaže...
XSX kaže...

Ako ovo ne prisili Samsung da novim updateom ne izbace night mode onda nece nista,ekipa je vec napravila Gcam i night mode za s10.

 

 S10 ima "night mode" zove se bright night i automatski ti je ukljucen kada imas ukljucen "screen optimizer"

 

ali lakse je bubat da nesto ne postoji, nego malo pogledat mobitel koji si kupio i koji koristis, a nemas pojma kako on radi

 

samo neka se samsung drzi automatike, ovak kako radi, ne treba nam jos jedan flagship s tim pizdarijama nocnih fotki koje izgledaju kao da je dan

 

ako ti to bas treba, koristi gcam, ili nauci raditi u pro modu i dobit ces istu stvar

 ovo nije tocno. taj mode ne valja pol vraga. ukljucuje se kad nebi trebao, a ne ukljucuje kad treba.. jos prije izlaska je netko iz samsunga najavio da se radi na manualnom night modu.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
XSX kaže...

Ako ovo ne prisili Samsung da novim updateom ne izbace night mode onda nece nista,ekipa je vec portala Gcam i night mode na s10.

 

 

 

https://www.xda-developers.com/take-better-pictures-on-the-samsung-galaxy-s10-with-a-google-camera-port/

 To je za SD verziju.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

GCAM razvaljuje...

 

Google ima najbolji software za obradu slike.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ima li kakvih vijesti o Galaxy Buds? Da li ih je itko dobio već ? ( odnosi se vas koji ste prednaručili mobitel?) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Tu se može ručno uključit/isključit Bright Night

Instagram @marko_fit_24_7_365
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo prvi problemi sa baterijom.

Meni je bilo do danas ukljuceno double tape to wake i kad podignem mob da mi se zaslon ukljuci.

 

Sada sam navedeno iskljucio, i ukljucio AOD od 7 do 00:00 da mi gori.

 

Bas me zanima, da li ce biti kakve razlike.

 

https://www.phonearena.com/news/samsung-galaxy-s10-exynos-idle-battery-drain-bug-voip-fix_id114789

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Isporuke su od 15.4 do 30.4. tako da ih nema nitko od nas, a ovaj tjedan je počeo drugi tjedan od kako su naveli da će javit povratno dal štima registracija.

Krajem ovog tjedna počinje prodaja galaxy budsa u sancta domenici

Instagram @marko_fit_24_7_365
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 22:41 (CreaToR).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Jel ko jos primjetia senzor otiska da se vide rubovi na suncu ,,na s10 i s10 plus sam vidia. Trenutno koristim s10 pa me zanima jel svima ili ali koliko sam cita svima je to tako na full osvjetljenje i sunce

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
augi80 kaže...

Jel ko jos primjetia senzor otiska da se vide rubovi na suncu ,,na s10 i s10 plus sam vidia. Trenutno koristim s10 pa me zanima jel svima ili ali koliko sam cita svima je to tako na full osvjetljenje i sunce

je, pod suncem se vidi, nikakv problem

16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Jeli su kome stigle galaxy buds sluske ili da su ih kontaktirali povratnim mailom ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Vlasnici s10 i s10e uredaja, mogla bi vam biti zanimljiva aplikacija "Energy Ring". Oko prednje kamere vam postavi indikator baterije, zgodna stvar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
4mal kaže...

Jeli su kome stigle galaxy buds sluske ili da su ih kontaktirali povratnim mailom ? 

Isporuka krece 15.4.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...

Vlasnici s10 i s10e uredaja, mogla bi vam biti zanimljiva aplikacija "Energy Ring". Oko prednje kamere vam postavi indikator baterije, zgodna stvar.

 ne kuzim kako to nekom padne na pamet stavljati na AMOLED ekrane koji su poznati po burn-inu. i to uz battery indicator kojeg ima svaki mob oduvijek..

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Mozda nije tema za ovo, ali evo vec 2 dana testiram Galaxy Buds i odlične su po mojim kriterijima. Kvaliteta zvuka je dosta iznad prosjeka nekih normalnih slušalica, naravno za audofile vjv. nije dovoljna. Baterija traje dovoljno s obzirom da imaju fast charge i type C tako da nosiš samo jedan kabel sa sobom. Ja imam s9+ i nemam wireless share, ali imam wireless na stolu i stvarno je praktično kad dođeš od nekud i samo ih ostaviš na njemu i znaš da su spremne za idući put kad ih trebaš. Što se tiće fita, pašu prilično lijepo u uho i imaju "tight seal" ajmo reć, izoliraju dobar dio zvukova iz okoline, što je meni super je imaju ambient sound koji može bit stalno upaljen ili pak na dodir možeš nariktat da se pali i gasi.
Napisat ću detaljnije kad ih isprobam nakon par treninga po nasipu i u teretani.

 

 
3 0 hvala 3
5 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

S10E

OneUI je brz ali nije gladak, animacije i gubljenje frejmova su jos uvijek problemi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 13:24 (john142).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

vratih svoj s10+. bas sam razocaran, apsolutno nista vrijedno spomena ili napredka u odnosu na 9 seriju, osim video stabilizacija naravno, ali to jednostavno nije dovoljno

 

trebali su to puno bolje napraviti, vracam se na N9, pa cemo vidjeti da li ce N10 biti dostojan nasljednik

Moj PC  
2 1 hvala 0
6 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

kao pravi samsung fanboj, doslo vrijeme da su osvjezim svoju ergelu samsung telefona :)

 

Uzimam S10+ i S10e, s10+ za zenetinu, s10e za mene

 

da li je netko piknuo s10e? kakav je citac otiska prstva ovaj sastrane, prakticno ili nezgrapno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice