Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.711
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Pa izgledaš ko teletabis sa njima

Instagram @marko_fit_24_7_365
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CreaToR kaže...

Pa izgledaš ko teletabis sa njima

 Za tu kvalitetu zvuka se isplati. A i nije bas tako upadljivo,pogotovo iz profila. Ali da je dizajn na strani galaxy budsa to definitivno mada meni ni ove nisu ruzne. Uostalom ljudi nose "punokrvne" headphones a neki pacijenti cak i airpods*  pa ih nitko ne sprda.

 

S10 me je izasao 0eur uz tarifu od 46eur (s osiguranjem uredaja) ali ne zivim vise  u hrv pa ne znam koliko ima smisla usporedivati.

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 1:09 (FlyBoy).
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
FlyBoy kaže...

Uzeo i ja S10 prilikom produzenja ugovora, mogu reci cak malo onako "na slijepo" - nisam bas neke reviewove citao, mozda 2-3 camera comparisona, i mogu reci da nisam bas odusevljen.

Presao sam sa S8 i nije mi bas neki veliki napredak, dakle ako netko dvoji slobodno moze sacekati iducu generaciju.

UI ima dosta nedostataka, npr kada se upali bluetooth ne ostane ikonica u trayu gore, pa ofc da zaboravim ugasiti kada mi vise ne treba. Kamera app je nevjerojatno površna, čak je i na S8 bila bolja (a i tamo je dosta loša).

FP senzor je isto daleko od reklamiranog, imam samo zastitnu HAMA foliju (ne staklo) na ekranu i opet nekad javi da jače pritisnem ili no match, ali barem face recognition radi solidno, pa nije veliki minus.

 

Kamera mi je bila jedan od najbitnijih faktora pa iako ne volim iphone, XS ipak ima bolju kameru, kada usporedim side by side s kolegom (pogotovo portrait mode), sto online testovi i nisu baš tako prikazivali.

 

Sreća pa sam ga dobio bez nadoplate, dok je iphone XS u istoj tarifi bio 399€ nadoplata, pa mi nije toliko krivo ali kome je kamera bitna i može si priuštiti (i ne gadi mu se iOS) iPhone ipak bolji izbor. 

 

 Sve OK, ali da je kamera bolja u XS to ne vjerujem. Pa nije bolja ni od s9 kamere, a evo gledam upravo slike gdje se porede i slike sa s10 izgledaju bolje i lijepse.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Jel tko dobio te famozne slušalice?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

 Upravo skidam ovaj update...205.18 MB

 

Slušalica još nema, ali ih i ne očekujem (s obzirom na navalu..) prije početka 5.mjeseca

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Purger155 kaže...

 Upravo skidam ovaj update...205.18 MB

 

Slušalica još nema, ali ih i ne očekujem (s obzirom na navalu..) prije početka 5.mjeseca

 

 Niti je WIFI bolji, niti ovaj noćni način išta valja, slike su katastrofa zrnate, jedno 5 puta veća low light kvalitate na mojem starom HTC U11..

 

Jedino mi telefon radi brže, kao da nemam upaljen ovaj 70% cpu limit, ajd bar nešto..

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 12:42 (ivicask).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Purger155 kaže...

 Upravo skidam ovaj update...205.18 MB

 

Slušalica još nema, ali ih i ne očekujem (s obzirom na navalu..) prije početka 5.mjeseca

 

 bas ti je update dosao ili skidas rucno ?

15 godina
online
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo i meni došao, samo odi u postavke na update, trebao bi ga sam naći i skinuti

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Stoja kaže...

Evo i meni došao, samo odi u postavke na update, trebao bi ga sam naći i skinuti

 nema, mozda znas gdje se skriva ?

15 godina
online
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...

 nema, mozda znas gdje se skriva ?

 Zovi nekoga i govori mu kako kamera na mobu ništa ne valja, odma ćete iz samsunga čuti i pustiti update na mob

 

Ono što sam jedino primjetio je taj night mode je dostupan u kameri, a kako radi, možda navečer budem nabacio par fotki da vidite

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 13:10 (Stoja).
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Stoja kaže...
Igor666 kaže...

 nema, mozda znas gdje se skriva ?

 Zovi nekoga i govori mu kako kamera na mobu ništa ne valja, odma ćete iz samsunga čuti i pustiti update na mob

 

Ono što sam jedino primjetio je taj night mode je dostupan u kameri, a kako radi, možda navečer budem nabacio par fotki da vidite

 Taj night mode je vec bio tu pod scene optimizer, ali se palio samo u kada je bas mracno skroz. Sada su samo dodali da se rucno moze paliti/gasiti, ali i dalje je smece prema konkurenciji.  

 

Ima price da sad samsung radi na tome da taj nacin naprave kako treba.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Zadnji update popravio razdvajanje zvuka. Sad napokon moze biti pusten na dva izvora, plus mikrofon.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ako si planirate uzimat budse za išta drugo osim za spajanje na samsung uređaje, nemojte.
Kvaliteta je ocekivano loša spajanjem na laptop, pogotovo ako igraš/gledaš nešto zahtjevno. Također i igre tipa pubg na mobu ne rade baš najbolje jer nemaju aptx.
Ja evo nakon više od mjesec dana korištenja sam zadovoljan sa njima. Za ono za što su namjenjene (slušanje muzike, gledanje videa i razgovor) su super. Jedina primjedba je npr kada ih obuces i upalis ambient sound ne ostane upaljen iduci put kad spojis slusalice..
Imaju dosta tight seal pa ne cujes bas oko sebe nista. Kvaliteta zvuka je sasvim ok, touchpad je dobar. Ne gube konekciju.

 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Išao sam fore radi upaliti stari u11 i nabrzaka okinuti jednu low light fotku s prozora najbolje što je moguće u stock kameri(najduža ekspozicija itd)u pro modu na jednom i drugom telefonu.

 

Znači moje oči ne vide ovo drveće desno uopće, tolko je mrak.

 

S10+

https://photos.google.com/share/AF1QipNIGkvjHIO8Uwb6YJk7KCy0rn0qgiLShswUsDSdjClIfRLldSLN_6RqXosWXDPfYA/photo/AF1QipP0l45DwU7UPxxY5RVTR4PP7IzwcqDsetbBkqCm?key=SjNDb1cyd2t1VW85eGY0MkRkNXFqV3lHazJNTF93

 

HTCU11 (2017)

https://photos.google.com/share/AF1QipMVwEQ-RhL_6owqfcuxjBIrLmqV85J1vEagGM84JEZ6lEF_3JcENls6gwMbqo9o9w/photo/AF1QipMKTczAZ8T8XSgCpopqfl5sCq3JS7LI33QAZ0HQ?key=aFM4SXVtTjRvSzlDei1ackxQa2RyUmpCTFFwNUZR

 

I to je sa ovim zadnjim updejtom kamere, samsung je low light katastrofa..ne kužim kako so to uspjeli tolko sj...

 

Ignorirajte ove refleksije svjetla sa prozora*

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 21:11 (ivicask).
Moj PC  
3 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...

Išao sam fore radi upaliti stari u11 i nabrzaka okinuti jednu low light fotku s prozora najbolje što je moguće u stock kameri(najduža ekspozicija itd)u pro modu na jednom i drugom telefonu.

 

Znači moje oči ne vide ovo drveće desno uopće, tolko je mrak.

 

S10+

https://photos.google.com/share/AF1QipNIGkvjHIO8Uwb6YJk7KCy0rn0qgiLShswUsDSdjClIfRLldSLN_6RqXosWXDPfYA/photo/AF1QipP0l45DwU7UPxxY5RVTR4PP7IzwcqDsetbBkqCm?key=SjNDb1cyd2t1VW85eGY0MkRkNXFqV3lHazJNTF93

 

HTCU11 (2017)

https://photos.google.com/share/AF1QipMVwEQ-RhL_6owqfcuxjBIrLmqV85J1vEagGM84JEZ6lEF_3JcENls6gwMbqo9o9w/photo/AF1QipMKTczAZ8T8XSgCpopqfl5sCq3JS7LI33QAZ0HQ?key=aFM4SXVtTjRvSzlDei1ackxQa2RyUmpCTFFwNUZR

 

I to je sa ovim zadnjim updejtom kamere, samsung je low light katastrofa..ne kužim kako so to uspjeli tolko sj...

 

Ignorirajte ove refleksije svjetla sa prozora*

 

 slike po mraku nisu nešto sa samsungom ali ovo po meni nije bas za usporedbu..

 

slikanje kroz prozor može biti dvostruki mač, mozda ti je na samsungu uhvatio fokus na prozor ne eksterijer, isto tako HTC-u je vrijeme ekspozicije 32sec., na samsungu samo 10sec.

 

bas cu danas probati napraviti sliku po mraku, i usporediti sa HTC 10 kojeg jos imam doma..

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nista slicno nisam vidio na Note 9 ili Note 8 kao i na S7 prije njih koje sam imao pa ne vidim zasto bi S10+ ovako radio.
Napravi test kako treba.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...
ivicask kaže...

Išao sam fore radi upaliti stari u11 i nabrzaka okinuti jednu low light fotku s prozora najbolje što je moguće u stock kameri(najduža ekspozicija itd)u pro modu na jednom i drugom telefonu.

 

Znači moje oči ne vide ovo drveće desno uopće, tolko je mrak.

 

S10+

https://photos.google.com/share/AF1QipNIGkvjHIO8Uwb6YJk7KCy0rn0qgiLShswUsDSdjClIfRLldSLN_6RqXosWXDPfYA/photo/AF1QipP0l45DwU7UPxxY5RVTR4PP7IzwcqDsetbBkqCm?key=SjNDb1cyd2t1VW85eGY0MkRkNXFqV3lHazJNTF93

 

HTCU11 (2017)

https://photos.google.com/share/AF1QipMVwEQ-RhL_6owqfcuxjBIrLmqV85J1vEagGM84JEZ6lEF_3JcENls6gwMbqo9o9w/photo/AF1QipMKTczAZ8T8XSgCpopqfl5sCq3JS7LI33QAZ0HQ?key=aFM4SXVtTjRvSzlDei1ackxQa2RyUmpCTFFwNUZR

 

I to je sa ovim zadnjim updejtom kamere, samsung je low light katastrofa..ne kužim kako so to uspjeli tolko sj...

 

Ignorirajte ove refleksije svjetla sa prozora*

 

 slike po mraku nisu nešto sa samsungom ali ovo po meni nije bas za usporedbu..

 

slikanje kroz prozor može biti dvostruki mač, mozda ti je na samsungu uhvatio fokus na prozor ne eksterijer, isto tako HTC-u je vrijeme ekspozicije 32sec., na samsungu samo 10sec.

 

bas cu danas probati napraviti sliku po mraku, i usporediti sa HTC 10 kojeg jos imam doma..

 Nije ništa mogao uhvatiti kad sam stavio fokus na fixni u daljinu.

 

I napisao sam ovo je najbolje što obadva telefona mogu, jel moj problem što Samsung neda dulju ekspoziciju?

 

Mogu napraviti milion testova u milon drugih uvijeta rezultat će biti isti..

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ocean77 kaže...
Nista slicno nisam vidio na Note 9 ili Note 8 kao i na S7 prije njih koje sam imao pa ne vidim zasto bi S10+ ovako radio.
Napravi test kako treba.

 Fixno postavljeni telefoni jedan do drugog, šta drugo to mogu posebno napraviti da na samsungu slika ispadne 5 puta bolja, kao što je na HTCu, molim te objasni mi magiju?

 

I btw ako malo progooglaš ljudi se žale da su fotke iste ili gore nego na note9..

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2019 13:32 (ivicask).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ja sa Noteom nemam bas nikakvih problema i prigovora bilo da se radi o nocnim, dnevnim ili nekim trecim situacijama...za S10+ ne znam, nisam koristio.

https://www.flickr.com/gp/91060809@N05/375G20
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ocean77 kaže...
Ja sa Noteom nemam bas nikakvih problema i prigovora bilo da se radi o nocnim, dnevnim ili nekim trecim situacijama...za S10+ ne znam, nisam koristio.

https://www.flickr.com/gp/91060809@N05/375G20

 Pa upravo to, pogotovo naša S10 EU varianta sa Exynos procom radi još gore fotke nego Snapdragon varijanta istog telefona...

 

:/

7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

pozdrav,

ako će netko prodavati budse, kupujem. PP

 

lp

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

sta mozemo uopce poduzeti ako na kraju ne dobijemo slusalice? sjest i plakat mi nije zanimljiva opcija, zelim im zagorcat zivot ako je ikako moguce

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
heli09 kaže...

sta mozemo uopce poduzeti ako na kraju ne dobijemo slusalice? sjest i plakat mi nije zanimljiva opcija, zelim im zagorcat zivot ako je ikako moguce

Polako, ne brini. Dobit cemo ih.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Meni pomalo nakon 2 godine baterija na S8 otkazuje poslušnost.
S10 mi se čini kao najkompletniji mobitel i logična zamjena. Nisam bio fan Samsunga do s7 serije. Od tada su krenuli u pozitivnom smjeru (imho). S8 je lijepo zaokružen mobitel, te osim gubitka jamstva i sad ubijene baterije, ne vidim razlog da prođem na S10.
Jednostavno nije mi takav veliki napredak kakav je bio s npr s6 na s7 ili na s8.
Pogotovo dok vidim da konkurencija ih je prestigla u low light fotografiji koja mi je bitna, a tu su bili kraljevi.
Ali kako god, kažem - trenutno najkompletniji mobitel. Glupost će biti ako izbace 3.5mm. takva mala glupa stvar, a tako puno znači.
Os im je isto nešto što mi se sviđa, i po meni najljepše sučelje dorađeno do najsitnijih detalja. Pogotovo od kad se može odgovarati višestruko na poruke iz not. Bara, bez ulaženja u samu aplikaciju.
Ali cijena.. cijena je otišla u nebesa.
Sretan bi bio da dobijem 1800 za S8, a morao bih još barem 3k kn dodati za s10. Ne zvuči mi baš super.
Nisam pametan...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
x360gamer kaže...
Meni pomalo nakon 2 godine baterija na S8 otkazuje poslušnost.
S10 mi se čini kao najkompletniji mobitel i logična zamjena. Nisam bio fan Samsunga do s7 serije. Od tada su krenuli u pozitivnom smjeru (imho). S8 je lijepo zaokružen mobitel, te osim gubitka jamstva i sad ubijene baterije, ne vidim razlog da prođem na S10.
Jednostavno nije mi takav veliki napredak kakav je bio s npr s6 na s7 ili na s8.
Pogotovo dok vidim da konkurencija ih je prestigla u low light fotografiji koja mi je bitna, a tu su bili kraljevi.
Ali kako god, kažem - trenutno najkompletniji mobitel. Glupost će biti ako izbace 3.5mm. takva mala glupa stvar, a tako puno znači.
Os im je isto nešto što mi se sviđa, i po meni najljepše sučelje dorađeno do najsitnijih detalja. Pogotovo od kad se može odgovarati višestruko na poruke iz not. Bara, bez ulaženja u samu aplikaciju.
Ali cijena.. cijena je otišla u nebesa.
Sretan bi bio da dobijem 1800 za S8, a morao bih još barem 3k kn dodati za s10. Ne zvuči mi baš super.
Nisam pametan...

To je super cijena za s10. Sjecam se da je s7 edge kostao oko 4500 kn cetiri do pet mjeseci nakon launcha. Ako se mozes strpiti do ljeta, s10 ces moci nabaviti po dosta nizoj cijeni.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
x360gamer kaže...
Meni pomalo nakon 2 godine baterija na S8 otkazuje poslušnost.
S10 mi se čini kao najkompletniji mobitel i logična zamjena. Nisam bio fan Samsunga do s7 serije. Od tada su krenuli u pozitivnom smjeru (imho). S8 je lijepo zaokružen mobitel, te osim gubitka jamstva i sad ubijene baterije, ne vidim razlog da prođem na S10.
Jednostavno nije mi takav veliki napredak kakav je bio s npr s6 na s7 ili na s8.
Pogotovo dok vidim da konkurencija ih je prestigla u low light fotografiji koja mi je bitna, a tu su bili kraljevi.
Ali kako god, kažem - trenutno najkompletniji mobitel. Glupost će biti ako izbace 3.5mm. takva mala glupa stvar, a tako puno znači.
Os im je isto nešto što mi se sviđa, i po meni najljepše sučelje dorađeno do najsitnijih detalja. Pogotovo od kad se može odgovarati višestruko na poruke iz not. Bara, bez ulaženja u samu aplikaciju.
Ali cijena.. cijena je otišla u nebesa.
Sretan bi bio da dobijem 1800 za S8, a morao bih još barem 3k kn dodati za s10. Ne zvuči mi baš super.
Nisam pametan...

 

Zamijeni bateriju i to je to. Osim ako imaš viška novaca i to te veseli. 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
To mi je i bila prva pomisao.
Ali opet ne znam koliko košta i to je otvaran mobitel. Kako ću s vodom onda?
Pogotovo jer neću za 2 mjeseca imati garanciju.

Sama logika mi nalaže da prodam i uzmem drugi radi svježeg jamstva. Ali zanimljivo da u 2 godine nema nekog velikog napredka kako je bilo prije.
Možda čekati kako kolega kaže, do ljeta pa uzeti rabljeni s10. Valjda će ih biti po 3500.
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Dobio tko taj famozni night mode update? Ja sam na tmobile pa još ništa. 

Tjebote kakve su to idiotarije sa tolkim čekanjem na official update?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Gamer-gts kaže...

Dobio tko taj famozni night mode update? Ja sam na tmobile pa još ništa. 

Tjebote kakve su to idiotarije sa tolkim čekanjem na official update?!

Ha to su ti nasi telekomi. SEE je dobio update prije tjedan dana.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...
Gamer-gts kaže...

Dobio tko taj famozni night mode update? Ja sam na tmobile pa još ništa. 

Tjebote kakve su to idiotarije sa tolkim čekanjem na official update?!

Ha to su ti nasi telekomi. SEE je dobio update prije tjedan dana.

 nema veze to s "našim" telekomima, nije još nitko dobio update u europi osim mozda 2-3 zemlje i to samo pojedini telekom u tim zemljama.

 

ali naravno to što update mora proči preko operatera usporava stvar..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice