Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 603.746
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Imali kakvih saznanja, kada cemo dobitit update za brze punjenje ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
4mal kaže...

Imali kakvih saznanja, kada cemo dobitit update za brze punjenje ?

 kad svi budu na 100W, onda cemo mi biti na 40W 

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Update instaliran, nove kamera mogućnosti su tu, pa testiram malo kasnije... Ostaje vidjeti jesu sta po pitanju baterije popravili.

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo... ipak prodajem svoj S10+. Prevelik mi je, nikako da se naviknem na velicinu.

Ako je tko zainteresiran neka se javi.

Kupljen u prednarudzbi, dosao mi pocetkom 3 mjeseca. Od prvog dana ima na sebi Tech21 masku, koja je stvarno dobra. Placena 250 kuna. Mob je zelene boje i 128 gb memorije. Niti jedne jedine crtice nema na sebi. (Nije nit cudno kad ga malo imam) cijena 4600. Pa ako netko oce skoro ko novi s10+ po cijeni od s10 obicnog neka se javi. Slusalice (njegove orginal) nisu nit otvarane.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Dolazi li u paketu prozirni silikonski case? Vidio sam na nekim reviewovima da ide, a na nekima ne, je li to do tržišta?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nažalost, ne dolazi nikakva zaštita u pakiranju sa uređajem.

 

Instalirao jutros update, probat ću navečer vidjeti koliko je taj nightmode poboljšan (odn. je li uopće ima razlike)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

galaxy s10 5g na speedtestu postigao brzinu od 1.2 Gbps (telstra), dost dobro

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Purger155 kaže...

Nažalost, ne dolazi nikakva zaštita u pakiranju sa uređajem.

 

Instalirao jutros update, probat ću navečer vidjeti koliko je taj nightmode poboljšan (odn. je li uopće ima razlike)

 Ja isto. Cini se malo cisca slika, iako bi trebalo cekati najbolje noc i po mogucnosti imati s cim usporediti u istim uvijetima prije/nakon update.

Meni se iskreno nije dalo updatat kasnije, pa sam odmah, a nocnih slika niti nemam posto je uredaj kod mene par dana.

Uglavnom, ja sam zadovoljan kamerom. Nisam ni mislio koliko cu zapravo slikati i snimati s UW lecom.

A bome i ova 3. za bokeh je odlicna. Po meni super camera setup i drago mi je da nisu radili razliku u kamerama izmedu S10/S10+ verzije kao u prosloj generaciji (ok, S10e ne racunam).

Neka oni samo izbacuju poboljsanja i bude to tip top uredaj, ma vec je!

Ovaj night mode njihov mi je taman kako treba biti, priznam da Huawei je 3 razine iznad, ali on doslovno napravi od noci dan, i zato mi se ne svida - nocne slike zelim da budu nocne, cak i S10 dosta posvijetli noc, ali opet, vidi se da je noc!

Ono sto bi volio vidjeti je jos bolju bateriju kroz nadolazece update! Ovo sve je 10/10 za mene. Baterija ipak je preporod u odnosu na stari S8, ali znam da kako je S8 stario, da je takoder s updatima baterija bila bolja i bolja, te sam nakon 2 godine koristenja uredaja imao bateriju mrvicu bolju nego na pocetku, unatoc koristenju!

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Isprobao nightmode (dvije varijante: slabo osvjetljenje i gotovo potpuni mrak- obje u potpuno zatvorenom prostoru), po meni, mogu reći da je sada napokon upotrebljiv..Naravno, daleko je to od P30 PRO i ekipe..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Isto sam malo probao i ne znam zašto je daleko od ekipe?
Ok, kako sam gore napisao već, možda je stvar osobnog ukusa.
Huawei će napraviti od mraka dan, a meni se to ne sviđa. Dapače, čak mi i S10 presvijetli sliku. Ali ipak se vidi da je noć, pa mi je to ok.
Ja sam za sada zadovoljan, napredak se vidi. Testirati ću danas i na otvorenom još.
Također, pogledaj night mode s UW kamerom. Nevjerojatno koliko je to bolje i upotrebljivo u odnosu kada slika se UW bez night mode.
Ide prema boljem, dobro da je konkurencija malo stisnula.
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Eto ja uzeo u nedjelju S10 u sancti na akciji..kak bam traje baterija..koliko sota..obican S10.. znam da mi nebufe Lao na mateu 10 pro Ali kaj sad...lol...citam po netu da SD verzijama duze traje 

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
mariolla79 kaže...

Eto ja uzeo u nedjelju S10 u sancti na akciji..kak bam traje baterija..koliko sota..obican S10.. znam da mi nebufe Lao na mateu 10 pro Ali kaj sad...lol...citam po netu da SD verzijama duze traje 

 A šta ti je sa tipkovnicom na S10? :D

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Mi bili oni auto corection i jos nesto na auto..😄

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Info svima kojima se najednom S10 počeo smrzavati ili ne reagirati na kontrole na ekranu.

 

Forsirani reset je Vol-Dn + Power, dok telefon ne zavibrira.

Provjerite verziju SW, XXU1ASE5 je problematična. Odmah ažurirati verziju na XXU1ASE6.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Odustao od zelenog S10, bijeli mi nekako izgleda trenutno najprimamljiviji, ima ga tko? 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ParaNO1d kaže...

Odustao od zelenog S10, bijeli mi nekako izgleda trenutno najprimamljiviji, ima ga tko? 

Imam ga, to jest trenutno sam na P30P, a zena koristi S10, rijetko kad je bijeli, pod bilo kakvim jacim svjetlom se preslikava stalno u neku tirkiznu 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.6.2019 20:36 (Mitohondri).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Fottach kaže...

Info svima kojima se najednom S10 počeo smrzavati ili ne reagirati na kontrole na ekranu.

 

Forsirani reset je Vol-Dn + Power, dok telefon ne zavibrira.

Provjerite verziju SW, XXU1ASE5 je problematična. Odmah ažurirati verziju na XXU1ASE6.

 Nisam imao probleme s se5, ali sam danas nakon tvoga posta instalirao se6.

ParaNO1d kaže...

Odustao od zelenog S10, bijeli mi nekako izgleda trenutno najprimamljiviji, ima ga tko? 

 Imam ti ja. 

Kako kolega iznad kaže, nije bijeli, presijava se. 

Međutim mobitel je predivan! 

Međutim meni je i zeleni isto tako lijep i siguran sam da nećeš s niti jednim pogriješiti. Pa baš da je i plavi. Jedino mi je crni dosadan.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja se nemogu naviknut na s10 i njegovu bateriju kratkotrajniju nego kod mate 10...samo curi..lol..kak je batka na p30 pro?

 

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
mariolla79 kaže...

Ja se nemogu naviknut na s10 i njegovu bateriju kratkotrajniju nego kod mate 10...samo curi..lol..kak je batka na p30 pro?

 

 7-9h sot

11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja dobim max 5 sati...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Na p30 pro mi je sot 7-8 sati
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

I ja sam 5h...s time da surfam iskljucivo preko podatkovnog prometa (i doma), tako da ga i tu dodatno požmikam..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

S10, mob je fakat dobar, ali baterija je užas. Kad sam kupovao imao sam na izbor note, s10 i s10+. Kako sam primarno poslovni korisnik telefona najbitnija mi je baterija. I mislim si u pm s10 novi telefon uzet cu njega. Kad ono banana. Nekad ga znam puniti 2-3 puta na dan...

S10+ mi je bio nekako prevelik. Note 9 mi je ljepo legao u ruku al sam si mislio da je to ipak telefon star cca 1g. No mozda bi za moje potrebe bio bolji izbor. 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

ljudi, da li se i Vama kad tresete mob.čuje straznja kamera, kao da nešto skače unutra... kad je bio potpuno nov ne sjecam se da mi se isto dešavalo, kao da se OIS raspao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Kakva je baterija na obicnom s10 u odnosu na s8+ ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...

ljudi, da li se i Vama kad tresete mob.čuje straznja kamera, kao da nešto skače unutra... kad je bio potpuno nov ne sjecam se da mi se isto dešavalo, kao da se OIS raspao.

 cuje se i meni bez brige.

 

btw. dali vam nekad s10 zna bzvz vibrirati? ekran ugasen, nikakva notifikacija i vibrira i nemos prekinut. desilo mi se u 3 dana jedno 10 puta...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Vidim da ste dobili novi update softwarea...kod mene jos nista, a proslo je tjedan dana. Kak to? Kod T-mobile sam ga uzela

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

za tele2 dosao danas.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice