Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 604.452
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Sa s9+ sve preko 3.5h SOTa je da se mos tuc nogon u guzicu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
thebatman kaže...

Sa s9+ sve preko 3.5h SOTa je da se mos tuc nogon u guzicu. 

Prosjek od 5h SOT-a je sasvim solidan. Sve ispod toga znaci da ili da ne ispustas mob iz ruku ili ti je baterija u kurcu. No ovo je tema za S10+, tako da drzimo se radije toga.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 14:05 (CrossDeath).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...
CrossDeath kaže...
ERROR1911 kaže...
Pozdrav, trenutno sam korisnik Galaxy S9+, razmisljam o kupnji S10 ili S10+ modela, zanima me dali se isplati ta promjena? Dali ima velike razlike izmedu S10 i S10+?

Ja imam i s9+ i s10+ i prezadovoljan sam s oba. S9+ jos radi kao da sam ga tek kupio, pogotovo nakon one ui azuiriranja. Vrhunska baterija, predivan UI, night mode na kameri... S druge strane, s10+ ima veci ekran, vecu bateriju, brzi procesor, noviju kameru, vise memorije... sve u svemu, bolji paket nego s9+ (sto je i logicno). Ako ces raditi upgrade, ja bih ti svakako preporucio s10+. Ako te muci velicina, onda s10. Kako god odlucis, neces pozaliti, sve su to fantasticni uredaji i jedini all-rounderi. Jos kad uzmes u obzir trenutnu promociju, itekako se isplati. I zanemari ove nebitne komentare od ovih koji u zivotu nisu vidjeli s10, a pogotovo ga koristili :)

Night mode - ti to zoveš night mode. Daj nemoj me nasmijavat. Taj Samsung night mode nema veze s vezom a ne s night modom.

 

Moj Pixel 2XL je imao bolji night mode nego ovo što ima S10+

Joj kad se samo sjetim teme za m20pro i tvojih komentara za ove koji nemaju taj mob. Pa dozivio bi zivcani slom cim bi netko nesto napisao  malo nezgodna situacija zar ne? Al samo ti pisi (msm ionako ne pises nista pametno), zadovolji te potrebe izrazavanja mrznje prema firmi koja proizvodi elektroniku (wtf?). Ocito je da si se prepoznao si se u mom postu, pa mi odgovaras 

Da, ja to zovem night mode. Kako bih ga trebao zvati? Nighvision? Imas neki bolji prijedlog?

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 14:20 (CrossDeath).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...
R36 kaže...
CrossDeath kaže...
ERROR1911 kaže...
Pozdrav, trenutno sam korisnik Galaxy S9+, razmisljam o kupnji S10 ili S10+ modela, zanima me dali se isplati ta promjena? Dali ima velike razlike izmedu S10 i S10+?

Ja imam i s9+ i s10+ i prezadovoljan sam s oba. S9+ jos radi kao da sam ga tek kupio, pogotovo nakon one ui azuiriranja. Vrhunska baterija, predivan UI, night mode na kameri... S druge strane, s10+ ima veci ekran, vecu bateriju, brzi procesor, noviju kameru, vise memorije... sve u svemu, bolji paket nego s9+ (sto je i logicno). Ako ces raditi upgrade, ja bih ti svakako preporucio s10+. Ako te muci velicina, onda s10. Kako god odlucis, neces pozaliti, sve su to fantasticni uredaji i jedini all-rounderi. Jos kad uzmes u obzir trenutnu promociju, itekako se isplati. I zanemari ove nebitne komentare od ovih koji u zivotu nisu vidjeli s10, a pogotovo ga koristili :)

Night mode - ti to zoveš night mode. Daj nemoj me nasmijavat. Taj Samsung night mode nema veze s vezom a ne s night modom.

 

Moj Pixel 2XL je imao bolji night mode nego ovo što ima S10+

Joj kad se samo sjetim teme za m20pro i tvojih komentara za ove koji nemaju taj mob. Pa dozivio bi zivcani slom cim bi netko nesto napisao  malo nezgodna situacija zar ne? Al samo ti pisi (msm ionako ne pises nista pametno), zadovolji te potrebe izrazavanja mrznje prema firmi koja proizvodi elektroniku (wtf?). Ocito je da si se prepoznao si se u mom postu, pa mi odgovaras 

Da, ja to zovem night mode. Kako bih ga trebao zvati? Nighvision? Imas neki bolji prijedlog?

Tako je - prvo sam M20Pro hvalio i onda se poslje nakon koristenja ispostavilo da nije to to. Onda sam ga poslje popljuvao. Jednostavno nisam ništa skrivao, jer nisam ničiji fan.

 

Nisam ja nikad doživljavao živčane slomove, jer nisam fan ni jedne marke., bez obzira što su me tu znali proglasit Samsung fanom 

 

Izražavam zgražanje prema svim proizvođačima koji od svojih kupaca rade ovce za šišanje. 

 

Ovaj night mode ne bi nazvao nikako jer taj mod nije ništa nego obična automatika. Istu sliku dobiješ po mraku s tim modom ili bez tog moda. 

 

Pretpostavljam da je tebi kao korisniku S10+ lakše kad ti piše night mode, a ako imaš zdrav vid vidiš da to ne radi nikakvu razliku naspram običnog auto moda.

 

Prijedlog za naziv tog moda bi bio - fake mode

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Presao sam sa Mate 10 pro na S10e ...dosta slabiju bateriju ima s10e..ali zato vise nemam ciglu u ruci,nego mali kompaktni mocan mob

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ne znam zašto ljudi imaju potrebu uljepšavat neke stvari na svojim mobitelima.

 

Ja otvoreno kažem da na P30 Pro video snimanje može biti bolje - pogotovo u 4K. Nekad mi 4K video izgleda kao paleta boja pa koristim 1080 - 30 fps.

Također slušalice koje dobiješ u paketu su katastrofa. One s Note 9 AKG su čudo naspram ovih na P30 Pro.

 

Kolega nemoj se ljutit što sam rekao da night mode nije night mode nego fake mode. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 15:06 (R36).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...

Ne znam zašto ljudi imaju potrebu uljepšavat neke stvari na svojim mobitelima.

 

Ja otvoreno kažem da na P30 Pro video snimanje može biti bolje - pogotovo u 4K. Nekad mi 4K video izgleda kao paleta boja pa koristim 1080 - 30 fps.

Također slušalice koje dobiješ u paketu su katastrofa. One s Note 9 AKG su čudo naspram ovih na P30 Pro.

 

Kolega nemoj se ljutit što sam rekao da night mode nije night mode nego fake mode. 

 

 Kolega R36 bez ljutnje ovo je tema za S10 modele,tako da nema smisla raspravljat Samsung Vs.Huawei ovdje.LP

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...

Tako je - prvo sam M20Pro hvalio i onda se poslje nakon koristenja ispostavilo da nije to to. Onda sam ga poslje popljuvao. Jednostavno nisam ništa skrivao, jer nisam ničiji fan.

 

Nisam ja nikad doživljavao živčane slomove, jer nisam fan ni jedne marke., bez obzira što su me tu znali proglasit Samsung fanom 

 

Izražavam zgražanje prema svim proizvođačima koji od svojih kupaca rade ovce za šišanje. 

 

Ovaj night mode ne bi nazvao nikako jer taj mod nije ništa nego obična automatika. Istu sliku dobiješ po mraku s tim modom ili bez tog moda. 

 

Pretpostavljam da je tebi kao korisniku S10+ lakše kad ti piše night mode, a ako imaš zdrav vid vidiš da to ne radi nikakvu razliku naspram običnog auto moda.

 

Prijedlog za naziv tog moda bi bio - fake mode

 

Da da, izrazavas zgrazanje, nisi fan nijednog uredaja, ovo ono... budi covjek i priznaj jednostavno, radis istu stvar zbog koje si druge prozivao i pisao im sve i svasta.

Ovo za night mode necu komentirati, mozemo postenu raspravu voditi tek kad odredeni vremenski period budes koristio s10 i njegov night mode. Ovako ja nesto napisem (ili bilo tko drugi tko ima s10) i onda ces ti odgovoriti s tipa "moja nokija 3310 ima bolji night mode od toga, ovo je sranje, fake mode, zna se da baterija ne valja, bla bla...". Pa nema bas smisla tako raspravljati, zar ne?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...

Ne znam zašto ljudi imaju potrebu uljepšavat neke stvari na svojim mobitelima.

 

Ja otvoreno kažem da na P30 Pro video snimanje može biti bolje - pogotovo u 4K. Nekad mi 4K video izgleda kao paleta boja pa koristim 1080 - 30 fps.

Također slušalice koje dobiješ u paketu su katastrofa. One s Note 9 AKG su čudo naspram ovih na P30 Pro.

 

Kolega nemoj se ljutit što sam rekao da night mode nije night mode nego fake mode. 

 

 A po čemu je fake mode? Jer ja uspijem sa night modeom u tamnijim scenama izvuči više detalja nego normalno.

Znači, nije to nivo koji imaju Google i Huawei, ali radi ono što treba raditi

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 15:13 (zuper).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...

Kolega nemoj se ljutit što sam rekao da night mode nije night mode nego fake mode. 

 

Apsolutno no hard feelings, tko se uvrijedi radi toga ocito ima vecih problema u glavi. Ne kupujem mobitel da bi se svidio ostalima, kupujem jer znam sto kupujem i jer znam da je to dobar mobitel. Mozes ti to nazvati kako god zelis, ali dok on odradi svoje kako treba, ja sam sretan i ti to ne mozes promijeniti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 15:16 (CrossDeath).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
galinjo24 kaže...

 Kolega R36 bez ljutnje ovo je tema za S10 modele,tako da nema smisla raspravljat Samsung Vs.Huawei ovdje.LP

^

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ovdje se pricaju neke gluposti, a ne znam dali to pisu ljudi koji nisu koristili uopce S10 modele ili stvarno ja imam srece s svojim modelom onda...

#1 baterija na S10 - ne vidim problem u njoj?!
Nije na razini konkurencije, ali pisati da je losa nije istina.
Do prije par godina smo se zalili na 2h SoT i trubili kako i CPU, RAM i opcenito hw flagshipa se nabrijava, a baterija ostaje ista ili losija. E pa danas smo dogurali do prosjeka od 5h SoT i opet nismo zadovoljni?! Na konkurenciji i 50% vise cak ide SoT, ali tu treba vagnuti dali ima ista ta konkurencija stvari koje nudi Sammy.
Ja na svojem S10 dobijem kombinacijom 4G / WiFi 5+ SoT. Ako visim na yt dobijem i vise. Ukratko, jedan dan mi izdrzi bez problema, cesto navecer kad legnem mi ostane 30etak% koje onda na yt "trosim" prije nego stavim puniti.
Osim toga, zanimljivo je da ste prosle godine bili zadovoljni s S9+ baterijom i pljuvali po S9, a sad obican S10 ima bateriju i bolju nego S9+ i opet ne pase.
Ne znam stvarno sto je vise od 5-6h potrebno dnevno gledati u mobitel (eeej 5-6h od 24h dana! Pa i ja se sada zapitam za sebe), ali ok, ne ulazim u te detalje, svatko ima svoje.

Meni je baterija trenutno na 55%, skinut ujutro oko 8 s punjaca.

2h i 15 min SoT, od toga Wapp, malo yt i chrome. Pola od toga na WiFi, pola 4G.
1.5h je bilo slusanje muzike preko BT slusalica, te 30 min razgovora danas.
Eto, i kako je to losa baterija?
Ok, mozda ce padati, uredaj je star 3.5 mj, ali svejedno....

#2 Ovo za night mode isto ne razumijem tko ne vidi razliku izmedu njega i glavne kamere?!
Neka stavi onda NM na sirokokutnu kameru, i neka uslika jednu bez NM, pa nek vidi kolika je razlika!
Da, nije na razini konkurencije, ali kamera je po meni stvarno odlicna.
Vec sam pisao, radije bi da vidim na slici da je noc, nego da pretvori noc u dan.
Ali to su osobni ukusi, mjesta za napredak uvijek ima.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Pa taj night mode je bolji neg kaj uzivo ocima vidis tak da je ok. I vidi se razlika izmedu automatic i night moda i to dosta.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
x360gamer kaže...
Ovdje se pricaju neke gluposti, a ne znam dali to pisu ljudi koji nisu koristili uopce S10 modele ili stvarno ja imam srece s svojim modelom onda...

#1 baterija na S10 - ne vidim problem u njoj?!
Nije na razini konkurencije, ali pisati da je losa nije istina.
Do prije par godina smo se zalili na 2h SoT i trubili kako i CPU, RAM i opcenito hw flagshipa se nabrijava, a baterija ostaje ista ili losija. E pa danas smo dogurali do prosjeka od 5h SoT i opet nismo zadovoljni?! Na konkurenciji i 50% vise cak ide SoT, ali tu treba vagnuti dali ima ista ta konkurencija stvari koje nudi Sammy.
Ja na svojem S10 dobijem kombinacijom 4G / WiFi 5+ SoT. Ako visim na yt dobijem i vise. Ukratko, jedan dan mi izdrzi bez problema, cesto navecer kad legnem mi ostane 30etak% koje onda na yt "trosim" prije nego stavim puniti.
Osim toga, zanimljivo je da ste prosle godine bili zadovoljni s S9+ baterijom i pljuvali po S9, a sad obican S10 ima bateriju i bolju nego S9+ i opet ne pase.
Ne znam stvarno sto je vise od 5-6h potrebno dnevno gledati u mobitel (eeej 5-6h od 24h dana! Pa i ja se sada zapitam za sebe), ali ok, ne ulazim u te detalje, svatko ima svoje.

Meni je baterija trenutno na 55%, skinut ujutro oko 8 s punjaca.

2h i 15 min SoT, od toga Wapp, malo yt i chrome. Pola od toga na WiFi, pola 4G.
1.5h je bilo slusanje muzike preko BT slusalica, te 30 min razgovora danas.
Eto, i kako je to losa baterija?
Ok, mozda ce padati, uredaj je star 3.5 mj, ali svejedno....

#2 Ovo za night mode isto ne razumijem tko ne vidi razliku izmedu njega i glavne kamere?!
Neka stavi onda NM na sirokokutnu kameru, i neka uslika jednu bez NM, pa nek vidi kolika je razlika!
Da, nije na razini konkurencije, ali kamera je po meni stvarno odlicna.
Vec sam pisao, radije bi da vidim na slici da je noc, nego da pretvori noc u dan.
Ali to su osobni ukusi, mjesta za napredak uvijek ima.

Ma uopce im ne treba pridavati paznju, njihovo je najbolje i sve ostalo je sranje, kako ne kuzis? Nisu ni vidjeli s10, a znaju kakva je baterija, koliko traje, kakva je kamera, itd... nije ni meni jasno koji im je tocno cilj, popljuvati ostale proizvodace? Njihove korisnike? Ili oboje? Ocito im je to neka satisfakcija ili mozda cak nacin lijecenja trauma iz djetinjstva.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...
mersimh kaže...
Nick_Diamond kaže...

Ja regal prije tjedan dana , još ništa od odgovora

 ne kontam,jel vi dobijate te slusalice besplatno jos uvijek?

zar nije bilo samo ko preorder galaxy da dobije te slusalice?

Sad je nova promocija. Kupis jedan od s10 modela i na poklon dobijes AKG bezicne slusalice. A ako kupis model od 512 gb, uz slusalice dobijes i wireless battery pack.

 pa kako da to claimam,nisam na netu nista nasao, s10 mi stize u ponedjeljak ili u utorak

 

EDIT

nista vidim da je samo za hrvatsku,u njemackoj te akcije vise nema koliko vidim

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 17:42 (mersimh).
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ERROR1911 kaže...
Pozdrav, trenutno sam korisnik Galaxy S9+, razmisljam o kupnji S10 ili S10+ modela, zanima me dali se isplati ta promjena? Dali ima velike razlike izmedu S10 i S10+?

 Ne bih bas rekao da se isplati, ali to je individualno. Napredatk je minimalan i svake godine je manji.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...

Ne znam zašto ljudi imaju potrebu uljepšavat neke stvari na svojim mobitelima.

 

Ja otvoreno kažem da na P30 Pro video snimanje može biti bolje - pogotovo u 4K. Nekad mi 4K video izgleda kao paleta boja pa koristim 1080 - 30 fps.

Također slušalice koje dobiješ u paketu su katastrofa. One s Note 9 AKG su čudo naspram ovih na P30 Pro.

 

Kolega nemoj se ljutit što sam rekao da night mode nije night mode nego fake mode. 

 

 Pa evo i S9+ je dobio night mode za kameru koji je odlican, tako da mislim da na s10 moze biti samo bolji. Kakve ti komplekse imas pa pises tako? Milion primjera po netu kako radi taj mod, imam i licno bruku slika ali za takve se ne isplati postavljati.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
mersimh kaže...
CrossDeath kaže...
mersimh kaže...
Nick_Diamond kaže...

Ja regal prije tjedan dana , još ništa od odgovora

 ne kontam,jel vi dobijate te slusalice besplatno jos uvijek?

zar nije bilo samo ko preorder galaxy da dobije te slusalice?

Sad je nova promocija. Kupis jedan od s10 modela i na poklon dobijes AKG bezicne slusalice. A ako kupis model od 512 gb, uz slusalice dobijes i wireless battery pack.

 pa kako da to claimam,nisam na netu nista nasao, s10 mi stize u ponedjeljak ili u utorak

 

EDIT

nista vidim da je samo za hrvatsku,u njemackoj te akcije vise nema koliko vidim

Pa da, samo za hrvatsku vrijedi

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
arnes_king kaže...

Kakve ti komplekse imas pa pises tako? 

 I ja kazem, neki su kompleksi u pitanju.

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
za one kojima štekaju obavijesti i ono šta sam pisao da moram off on mobile net ili wifi, napravio sam hard reset, sve na tvornicke i evo dva dana šljaka sve super...
meni je s10 plus vecinom na 4g spojen pa izdrzi cijeli dan bez problema, jedino kad sam nocna pa stavim slusalice i slusam cijelu noc tune in radio, on guta bateriju ko lud, ak ko ima prijedlog za drugu app za radio, nek mi predlozi, jer ova tune in bas jede bateriju, bude mi na 100% i u 5 ujutro je oko 20-25% ak koristim cijelu noc radio..
night mode je sasvim zadovoljavajuci, s mobom sam generalno zadovoljan, velik super ekran, dobra baterija itd itd
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
galinjo24 kaže...  

 Kolega R36 bez ljutnje ovo je tema za S10 modele,tako da nema smisla raspravljat Samsung Vs.Huawei ovdje.LP

  

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nego... kako su trolovi napokon odleprsali (bar se nadam), mozemo opet zapoceti normalnu raspravu. U kakvom vam je stanju screen protector? Ili ste ga skinuli?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
stoji 2 i pol mjeseca, 2-3 ostecenja i par crtica
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...

Nego... kako su trolovi napokon odleprsali (bar se nadam), mozemo opet zapoceti normalnu raspravu. U kakvom vam je stanju screen protector? Ili ste ga skinuli?

 skinuo iste sekunde nakon sto sam otvorio uredaj.

 

vec godinama probavam sve i svasta od tih folija/stakla i uvijek ih skinem jer me previse zivcira, em sjebu boje, em response, em na suncu sve vidi taj grid njihov, pa ponekad i dugine boje se isijavaju ma fuj

 

bez izega koristim i bok, naravno da kupujem i dalje i probavam kada se nesto novo pojavi, ali to jednostavno nije to i ne mogu ih koristiti dugo

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

skinuo odmah onu foliju koja dode sa uredajem, ne volim te stvari na ekranima, tako da ih ne koristim, a niti maskice

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Uzeo neki dan s10e,pitanje . Koristim dual sim jedna hrvatska i jedna slovenska kartica. Kad se spojim na BT u autu živcira me da me pita sa koje kartice da zovem i onda svaki put moram primiti mob u rruke.Trazio opciju remember sim for number,ali nikako da nađem. Samo opcija 1,2 ili uvijek pitaj. Ima tko kakvo riješenje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Sluske ce ocito krenut slati kad zavrsi promocija koja traje do 30.06...regao uredaj u pon i nitko se jos nije javio..

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ljudi,stvarno ne znam sta krivo radim. Vec dva dana za redom imam po max dva sata SOTa. Samo whatsapp i browser. Evo sad sam na 20%, 1:15 SOT-a. Napunjen prije manje od 24 sata. Ne ocekujem 8 sati, ali s 4 bih bio zadovoljan.

Primjecujem jednu zanimljivu stvar. Signal mi je jedna crtica (4g), a stari p9 lite na istom mjestu ima full signal. Sto moze biti?
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2019 23:19 (SHELBY_09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

SOT nije neko univerzalno mjerilo. I meni je trenutni sot 2h i pol, znači daleko od 4h koji znam imati, ali s punjača sam ga skinuo prije 32 sata. Sad je na 30% ...

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Meni je sot bio 2h i 66% baterije ostalo, al ja ne koristim mob kak treba, sve gasim i vecinom je wifi i smanjen brightness. Nije isto imat mobilne i gps i sve ostalo upaljeno i sve appse u ramu i jacinu svjetla ekrana itd. Al ak se pazi jako mislim da bi sad kao novi mob mogo 6h sot, al reko bi 4-5h prosjek. A kad gledas na yt drain test ekipa ga redovno dobije na 7h sot i iznad.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2019 11:08 (DiRT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice