Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.064.028
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Fluidniji je u smislu navigacije po meniu telefona, postavkama. Kad klikneš na nešto otvara se bez ikakve zadrške na iPhonu dok kod sgs2 unatoč dvjema jezgrama amlo trzne tu i tamo.

Kad slajdaš lijevo desno po stranicama homescreenova isto malo trzne. Možda cjepidlačim!

Razlog možda leži u tome što iPhone ima samo ikone po ekranu dok android ima žive widgete koje mora učitavat itd. Vidjet ćemo sutra što će Steve reć o ios5.

Inače kako sam gore i napisao sgs2 je poprilično skup. Iphone 4 me na moje bodove i produljenje ugovora košta 500kn dok sgs2 1700kn

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

ekipo pozdrav!

 

čitam ovi temu jer me mobitel jako zanima i kad sam vidio cijenu skoro me šlagiralo. ne budi lijen otišao sam na stranicu deutsche telekoma i vidio da kod njih je isti mobitel upola jeftiniji u najjeftinijoj tarifi što opet znači da kod nas deru sa cijenama da si mobitel mogu priuštiti samo oni sa dubljim džepom koji i ovak i onak imaju para da ga kupe po punoj cijeni.

 

kaj vi mislite koliko dugo će bit cijena ovak visoko? oće li uopće padat? ne pratim baš previše t-mobile stranice jer me živciraju kako deru običan puk, ne samo cijenom mobitela nego i mjenjanjem tarifa kak s njima sprdne i onda kad se žališ onda kažu kak im piše u statutu da to mogu raditi kad god požele.

 

istiće mi pretplata i stvarno imam isto mišljenje kao i kolega mosec jer ovo je katastrofa, mada mogu dobiti i dhd za 100 ili 200 kn više. kaj se isplati? čekati i uzeti ovaj stvarno dobar mobitel ili uzeti dhd ili apple?

 

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
tomek88zg kaže...

ekipo pozdrav!

 

čitam ovi temu jer me mobitel jako zanima i kad sam vidio cijenu skoro me šlagiralo. ne budi lijen otišao sam na stranicu deutsche telekoma i vidio da kod njih je isti mobitel upola jeftiniji u najjeftinijoj tarifi što opet znači da kod nas deru sa cijenama da si mobitel mogu priuštiti samo oni sa dubljim džepom koji i ovak i onak imaju para da ga kupe po punoj cijeni.

 

kaj vi mislite koliko dugo će bit cijena ovak visoko? oće li uopće padat? ne pratim baš previše t-mobile stranice jer me živciraju kako deru običan puk, ne samo cijenom mobitela nego i mjenjanjem tarifa kak s njima sprdne i onda kad se žališ onda kažu kak im piše u statutu da to mogu raditi kad god požele.

 

istiće mi pretplata i stvarno imam isto mišljenje kao i kolega mosec jer ovo je katastrofa, mada mogu dobiti i dhd za 100 ili 200 kn više. kaj se isplati? čekati i uzeti ovaj stvarno dobar mobitel ili uzeti dhd ili apple?

 

 

Ja imam isti problem...čekam da padne cjena u onoj tarifi od 100kn mjesečno na 2600kn minimum. Sad kad dođe kod ostalih operatera past če cjena,bar bi trebala {#}

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2011 16:23 (dec54).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Meni istječe ugovor kroz nekih 3 tjedna,i planiram ga uzet u extra total M tarifi koju i sada koristim,mislio sam da će bit negdje oko 2900 kn a kad ono 3400. Klasika,porez na early adoptere i čisto sumnjam da će u vipu ili tele 2 biti išta drugačije. Ako netko ima volje ili strpljenja neka čeka padanje cijena al ne vjerujem da će se to dogoditi prije 9og mjeseca. Ekipi koja se dvoumi između galaxya s2 i desira HD mogu mirne duše preporučiti galaxy jer ja imam HD koji je jako dobar,al Galaxy je po svemu bolji.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
DwightSchrute kaže...

Meni istječe ugovor kroz nekih 3 tjedna,i planiram ga uzet u extra total M tarifi koju i sada koristim,mislio sam da će bit negdje oko 2900 kn a kad ono 3400. Klasika,porez na early adoptere i čisto sumnjam da će u vipu ili tele 2 biti išta drugačije. Ako netko ima volje ili strpljenja neka čeka padanje cijena al ne vjerujem da će se to dogoditi prije 9og mjeseca. Ekipi koja se dvoumi između galaxya s2 i desira HD mogu mirne duše preporučiti galaxy jer ja imam HD koji je jako dobar,al Galaxy je po svemu bolji.

do 9. mjeseca češ moč dobit na njuškalu za 3000 kn mobitel tako da mislim da se ne isplati davat na pretplatu za mob više od 2500kn...jel možda zna neko kakva je bila cjena iphona 4 na pretplatu kad je tek izašo ili se cijena uopče nije mjenjala?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2011 19:44 (dec54).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dec54 kaže...

Ja imam isti problem...čekam da padne cjena u onoj tarifi od 100kn mjesečno na 2600kn minimum. Sad kad dođe kod ostalih operatera past če cjena,bar bi trebala {#}

Nemoj se previse nadati. Prosle i ove godine sam dosta pratio i usporedjivao cijene aparata u raznoraznim tarifama kod nasih operatera i nema tu neke velike razlike. Barem kod top modela. Ja sam isto racunao da ce GS2 biti nekih 2500-2700 kn u tarifi 100 ali debelo sam se razocarao. Toliko da sam produzio ugovor u Tele2 i uzeo LG Optimus X2. U istoj tarifi ali za duplo manje novce (1700kn). I mislim da se nisam zeznio. SGS2 je nesumnjivo bolji aparat ali nije duplo bolji. Zbog vas koji ga cekate i zelite kupiti nadam se da grijesim ali sumnjam da ce u Tele2 I VIP-u biti ista povoljniji a takodjer sumnjam da ce mu i cijena s vremenom padati.

15 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Eld kaže...
dec54 kaže...

Ja imam isti problem...čekam da padne cjena u onoj tarifi od 100kn mjesečno na 2600kn minimum. Sad kad dođe kod ostalih operatera past če cjena,bar bi trebala {#}

Nemoj se previse nadati. Prosle i ove godine sam dosta pratio i usporedjivao cijene aparata u raznoraznim tarifama kod nasih operatera i nema tu neke velike razlike. Barem kod top modela. Ja sam isto racunao da ce GS2 biti nekih 2500-2700 kn u tarifi 100 ali debelo sam se razocarao. Toliko da sam produzio ugovor u Tele2 i uzeo LG Optimus X2. U istoj tarifi ali za duplo manje novce (1700kn). I mislim da se nisam zeznio. SGS2 je nesumnjivo bolji aparat ali nije duplo bolji. Zbog vas koji ga cekate i zelite kupiti nadam se da grijesim ali sumnjam da ce u Tele2 I VIP-u biti ista povoljniji a takodjer sumnjam da ce mu i cijena s vremenom padati.

Nada umire posljednja...do kraja ljeta ču ćekati pa da vidimo kaj će biti...ako ništa sačekat ću iphone 5, on je barem imao dobre cjene na pretplati uvjek...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ljudi cjena mobitela neće past! pogotovo ne u prvih 6 mj!

Pogledajte cijene iphone-a 3gs npr. Cijena u total tarifi je ista kao u iTarifama prije 2 god!

Ja produžujem ugovor i uzimam i9000, prodajem ga i cekam rabljene i9100.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Blue_Fatal1ty kaže...

Ljudi cjena mobitela neće past! pogotovo ne u prvih 6 mj!

Pogledajte cijene iphone-a 3gs npr. Cijena u total tarifi je ista kao u iTarifama prije 2 god!

Ja produžujem ugovor i uzimam i9000, prodajem ga i cekam rabljene i9100.

Dobro to je t-šrot, al ajde pogledaj cjenu iphonea u vipu, dobrih 1000kn je jeftiniji! Nadajmo se da če biti i jeftiniji gs2

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 15:26 (dec54).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Onda jel stiže sutra u prodaju ili ne?

Danas sam se raspitivao o produljenju ugovora ali oni fikusi u t-centru nemaju pojma kad stiže.

Skup je ko vrag al sam ga neki dan isprobao i oduševio me. Kad utopim iPhone 3gs-a mogu ga dobit jeftino na ugovor i bodove

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
mosec kaže...

Onda jel stiže sutra u prodaju ili ne?

Danas sam se raspitivao o produljenju ugovora ali oni fikusi u t-centru nemaju pojma kad stiže.

Skup je ko vrag al sam ga neki dan isprobao i oduševio me. Kad utopim iPhone 3gs-a mogu ga dobit jeftino na ugovor i bodove

Ja sam u T-comu sutra u 8 ujutro. Facebooku kazu da sve ide po planu i da ib trebao doc sutra.

 

Tako da valjda da. Jebiga 2000 kuna cu dat za njega ali ono stvaro ga hocu jako.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

I ko bi reko dodem u T-centar prije 8 cekam da se otvori, dodem unutra i kazu mi NEZNAMO NISTA. Po 3ci puta vec!

 

Pic-ka im materina...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

U Splitu isto tako nemaju pojma. Neki nisu ni culi za mobitel, kao galaxy s imamo mi to. Molim s2? Kate jesi ti čula za neki s2? 

Zakon{#}

 

Sve se nadam da će omogućit produljenje i kupnju preko mojt-mobile. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 9:38 (mosec).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
 
8 0 hvala 5
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

hohoho znao sam da neče biti skup ko u t-šrotu {#} !  Uzimam ga za ljeto sigurno sam neznam dal da uzmem njega ili da još sačekam iphone 5 koji isto vjerojatno neče biti skuplji na pretplatu od ovog...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Nevjerojatno, 1000 kuna jeftiniji u VIP-u, uz sličnu tarifu....

 

Korisnička služba T-Mobilea je upravo dobila "Dear John" pismo, u kojem tražim da mi objasne kako je moguće da bude takva razlika u cijeni...

 

Mislim da bi trebali T-Mobile zasuti mailovima nezadovoljnika. ;) Možda se trgnu.

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Dilbert kaže...

Nevjerojatno, 1000 kuna jeftiniji u VIP-u, uz sličnu tarifu....

 

Korisnička služba T-Mobilea je upravo dobila "Dear John" pismo, u kojem tražim da mi objasne kako je moguće da bude takva razlika u cijeni...

 

Mislim da bi trebali T-Mobile zasuti mailovima nezadovoljnika. ;) Možda se trgnu.

odlićna ideja,upravo im i ja šaljem jedan takav mail {#}

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Nadam se da ljudi neće biti naivni i popustiti potrošačkom ludilu, te dozvoliti T-Mobileu da od njih pravi budale...

 

Želim SGS2, jako. No, nije mi problem čekati, nije mi problem promijeniti operatera, nije mi problem pričekati HTC Sensation (inače sam HTC fan). Čak mi nije problem dati tih 1000 kuna razlike, ali ne želim, jer bih se u tom slučaju, pri izlasku iz T-Centra, osjećao kao ovca. Ljudi, koliko god željeli taj mob (a siguran sam da ovdje ima puno ljudi koji ga žele), jednostavno se ne dajte zavesti i nemojte dozvoliti da vas T-Mobile (o)šiša. ;) Na koji ćete to način napraviti, ovisi o vama - hoćete li promijeniti operatera, hoćete li doći u T-Centar i pokazati zanimanje za uređaj, ali ga na kraju ne kupiti i prigovoriti na cijenu... hoćete li slati protestne mailove... stvar je na vama... samo ne budite ovce i zaluđeni kupci koji taj mračni predmet želja moraju imati odmah i sada. Strpljiv kupac na kraju uvijek bolje prođe. ;)

 

P.S. Čak i kad se bodovi uzmu u obzir, treba imati na umu da VIP ne traži nikakvu zamjenu bodova, a i dajte si malo truda pa izračunajte kolika je vrijednost jednog boda. ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 20:05 (Dilbert).
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Bio bi naivan, samo ni nemozes biti naivan kada ti nemaju prodat mobitel... fiziski ga nemaju...

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Popodne sam opet svratio do t-centra i tip me je zapisao kao da rezervira pa da ce me zvat kad stigne. Vidit cemo
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Haha, a šta sam vam rekao? Nema uređaja do kraja ovog mjeseca. Europatrade je glavni dobavljac samsung proizvoda i kod njih dolazi tek krajem mjeseca i to u poprilično malim količinama, čisto da se napuni siromašni Lager u Samsung dučanima i T-centrima(onim vecim). Bilo je par uređaja došlo u T-Centar no ti su svi bili rezervirani i prije nego što su došli od onih koji imaju strica ili strinu u T-mobileu.

I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Otkud ti ta informacija?
13 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
microman kaže...

Haha, a šta sam vam rekao? Nema uređaja do kraja ovog mjeseca. Europatrade je glavni dobavljac samsung proizvoda i kod njih dolazi tek krajem mjeseca i to u poprilično malim količinama, čisto da se napuni siromašni Lager u Samsung dučanima i T-centrima(onim vecim). Bilo je par uređaja došlo u T-Centar no ti su svi bili rezervirani i prije nego što su došli od onih koji imaju strica ili strinu u T-mobileu.

Nije više.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
qube kaže...
microman kaže...

Haha, a šta sam vam rekao? Nema uređaja do kraja ovog mjeseca. Europatrade je glavni dobavljac samsung proizvoda i kod njih dolazi tek krajem mjeseca i to u poprilično malim količinama, čisto da se napuni siromašni Lager u Samsung dučanima i T-centrima(onim vecim). Bilo je par uređaja došlo u T-Centar no ti su svi bili rezervirani i prije nego što su došli od onih koji imaju strica ili strinu u T-mobileu.

Nije više.

Bio i ostao. Uostalom Samsungovi Brand shopovi su u nadležnosti Europatrade-a.

I'll be back
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Evo dobio ga u T-mobile :)

Moj PC  
9 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Koliko para, uz koju tarifu?

 

Ja ću ipak i dalje čekati daljnji rasplet situacije, uz ovakvu cijenu u VIP-u ne vjerujem da će se ta cijena zadržati i u T-Mobile. A bilo bi dobro vidjeti i što će donijeti HTC Sensation, a sigurno će biti i kakva ljetna ponuda, pa na kraju krajeva, i božićna....

Koliko god želio uređaj, najlakše je sad biti brzoplet i požuriti s kupnjom...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

 

Jeste primijetili da je nestao sa VIP stranica?

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Dilbert kaže...

Koliko para, uz koju tarifu?

 

Ja ću ipak i dalje čekati daljnji rasplet situacije, uz ovakvu cijenu u VIP-u ne vjerujem da će se ta cijena zadržati i u T-Mobile. A bilo bi dobro vidjeti i što će donijeti HTC Sensation, a sigurno će biti i kakva ljetna ponuda, pa na kraju krajeva, i božićna....

Koliko god želio uređaj, najlakše je sad biti brzoplet i požuriti s kupnjom...

2098, Tarifa Obitelj 250 sa 18k bodova. Ja obicno sa svime cekam debelo da padne cijena i sve tako sa 460GTX cekao i HDTVovima i svime vise manje... ovo je prva stvar koju sam evo kupio cim je izasla jel sam konacno htio smartphone koji moze svuda i sve radit a i htio sam probat malo aplikacije neke za Android napravit.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

maloprije bio u tcentru u osijeku i kazu da su dobili 1(jedan) jućer koji je odmah prodan a za dalje neznaju kada dolazi,kaze baba i da su danas kao bili na nekoj edukaciji o mobitelu ma što to znaćilo{#}

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice